Zeķubikses tīkliņa

Ātra piegāde
Sparkle crotchless bodystocking, os

Preces kods: 37861-02


28.12€

Pieejams veikalā

Add a sparkle in his eye with this sexy bodystocking featuring sheer fishnet cups with rhinestone ac..

Preces kods: 37860-02


28.12€

Nav noliktavā

Add a sparkle in his eye with this sexy bodystocking featuring sheer fishnet cups with rhinestone ac..

Zeķubikses tīkliņa

Erotiskās sieviešu ķermeņa zeķes

Tīkliņkostīms – visseksuālākais garderobes apģērbs. Tas tiek veidots no maigiem audumiem, kas neslēpj ķermeņa jaukumus. Kombinezonā ir paredzēti īpaši izgriezumi erogēnām zonām, lai rīkotu erotiskās spēles šajā ietērpā - neizģērbjoties.

Kaķenes kostīmu var salīdzināt ar zeķēm un zeķbiksēm. Parasti ķermeņa zeķes ir ļoti elastīgas, tāpēc ir paredzēts dažādiem izmēriem. Piemērotas gan slaidām sievietēm un tām, kurām ir apaļīgas formas. Un katrai ķermeņa zeķei ir savs raksts. Tieši raksts koncentrē uzmanību uz noteiktām ķermeņa daļām, vizuāli uzlabojot figūru.


Ķermeņa zeķes. Izvēlies savu stilu.

Ķermeņa zeķi ražo no neilona, elastāna vai poliestera. Uzvelk to uz ķermeņa no kājām, aizvien paceļoties augšup. Gandrīz visi modeļi iekļauj sevī lielu dekoltē. Nosacīti visus kaķenes kostīmus var iedalīt 2 lielās grupās:

Vienlaidu. Aizsedz visu ķermeni, ir izgriezumi tikai starpenes apvidū. Vienmēr skaists izgriezums dekoltē zonā, var būt atklāta muguriņa. Vienlaidu zīmējums visa kostīma garumā vai dažāds atsevišķos posmos.

Sastāvdaļu. Tas arī ir viens no intīmās garderobes apģērbiem, bet izskatās tā, it kā kombinē sevī vairākas lietas. Piemēram, zeķes un korsete vai oriģinālais bistjē un zeķubikses ar izgriezumiem. Izgriezumi var būt uz gurniem, muguras, sānos. Smalkie savienojumi savieno atsevišķas detaļas.


Kombinezonu atšķirīgā īpatnība ir slēpta vai atklāta pēda. Sievietēm ar lielu augumu labāk izvēlēties modeļus, kuri sākas no potītēm. Ja pēkšņi izstrādājums būs par īsu garuma ziņā, tad to iznāks pavilkt mazliet augstāk. Aizsegtas kājas izskatās daudz seksīgāk, bet tādas zeķes ir sievietēm ar mazu izmēru un augumu līdz 165 cm.

Visa ķermeņa zeķubikses jeb tīkliņkostīms.

Daudziem kaķenes kostīmu modeļiem ir universāli izmēri. OS – vismazākais izmērs sievietēm ar 42-44 izmēru. Ja uz iepakojuma ir zīmes M/L – tas ir piemērots dāmām līdz 50. izmēram. Bet bieži vien zeķe labi stiepjas uzvilkšanas laikā, un tad zīme S/L uz iepakojuma runā par to, ka derēs arī 42. un 48. izmēriem.

Apaļīgām formām arī tiek veidotas ķermeņa zeķes. Tās arī ir universālas un labi stiepjas. Visbiežāk izgatavo to ar atklātu pēdu, lai tas labi piestāvētu sievietei līdz 56. izmēram.

Pērkot kaķenes kostīmu, ir jāsaprot, ka tam ir atbilstošs efekts. Tas patīkami pieguļ ķermenim. Sīks zīmējums vizuāli samazina formas, liels – pasvītro. Piemēram, liels tīkliņš labi izskatās uz slaida ķermeņa, uz korpulentām sievietēm tas izstiepjas un zaudē pievilcību. Jo lielāks kostīma izmērs, jo daudz sīkākam ir jābūt ornamentam.

Sīkāk par ķermeņa zeķes izraudzīšanu lasiet speciālajā rakstā. Bet piemērotu modeli jūsu figūrai jūs atradīsiet mūsu katalogā. Mums ir tikai kvalitatīva pasaulslaveno ražotāju erotiskā veļa. Un vēl mūsu veikals atšķiras ar pievilcīgām cenām!