Aneros - Intīmpreču Ražotājs

Ātra piegāde
Anālais aizbāznis/prostatas stimulators - helix syn trident

Preces kods: 38692-05


92.99€

Helix Syn Trident, Trident sērijas inovāciju sintēze ar līdz šim greznāko samta pieskāriena silikonu..

Aneros - Intīmpreču Ražotājs

PROSTATAS STIMULATORI - ANEROS 


Aneros kā seksuālās veselības un labsajūtas līdera stāsts aizsākās 1990. gados, gadu desmitiem pirms termins "seksuālā veselība un labsajūta" vispār kļuva populārs. Uzņēmums, kura izcelsme ir High Island Health uzņēmums, patentēja un tirgoja pasaulē pirmo pašdarbināmo brīvroku prostatas masieri prostatīta un LPH simptomu ārstēšanai. Dažu īsu gadu laikā negaidīti atklājās, ka šīs ierīces ir arī spēcīgi stimulatori ar milzīgu baudas radīšanas potenciālu. 5 gadu laikā pēc HIH dibināšanas tika dibināts māsas uzņēmums Aneros, kas pārveidoja un tirgoja HIH ierīces kā veselības un izklaides produktus.


Kopš tā laika uzņēmums Aneros ir izveidojis un izlaidis vairāk nekā duci prostatas masāžas modeļu, saglabājot oriģinālo ierīces dizaina koncepciju, kas darbojas saskaņā ar lietotāja muskuļu kontrakcijām, virzot masieri uz iekšu un uz augšu, stimulējot starpenumu, tūpli , prostatu un K-punktu (zona zem astes kaula) vienlaicīgi! Tas ir panākts ar rūpīgu un laikietilpīgu procesu, izveidojot optimālu attiecību starp svaru, formu un līdzsvaru katram modelim.


Rezultātā radās produkti, kas reaģē uz vissmalkākajām tūpļa kontrakcijām, vienlaikus nodrošinot precīzu un mērķtiecīgu stimulāciju. Tieši šī iemesla dēļ Aneros ir ieguvis reputāciju kā spēcīgs papildinājums tradicionālajam ejakulācijas orgasmam. Aneros masieri ir vislabāk pazīstami ar savu spēju izraisīt cita veida orgasmu, daudz spēcīgāku, visa ķermeņa pieredzi, ko bieži dēvē par super orgasmu. Super O ir orgasms, ko izjūt visā ķermenī, tas var ilgt vairākas minūtes, un tas var atkārtoties vairākas reizes pēc kārtas ar nelielu ieturētu pauzi vai bez tās. 


Aneros misijas ir radīt produktus, kas ne tikai liek Jums justies labi, bet arī pozitīvi ietekmē Jūsu veselību.