Anālie stimulatori

Izvēlieties apakškategoriju

Anālie stimulatori

Anālie stimulatori


Anālie stimulatori ir īpaši izstrādātas rotaļlietas, kas stimulē anālo zonu un sniedz virkni patīkamu sajūtu. Šīs rotaļlietas var atšķirties pēc izmēra, formas un materiāla, taču tām visām ir kopīga iezīme – tās ir paredzētas lietošanai anālajā atverē. Katram materiālam ir savas priekšrocības, dažus var atdzesēt un sasildīt, bet citu priekšrocība ir to maigais materiāls. Ik katram ziņkārīgajam ir iespēja izmēģināt anālos stimulātorus pateicoties to izmēru un formu klāstam, ja nēesi pieredzējis sāc ar mazāko izmēru un, kad jūties komfortabli izmēģini nākamo!


Daži populāri anālo rotaļlietu veidi ietver:


1. Anālie aizbāžņi: šīs rotaļlietas ir paredzētas ievietošanai anālajā atverē un atstāšanai vietā. Tām ir dažādas formas, izmēri un tās ir veidotas no dažādiem materiāliem - stikla, metāla, silkona u.c.


2. Anālās ķēdītes un bumbiņas: šīs rotaļlietas sastāv no mazu lodīšu vai bumbiņu sērijas, kas savērtas kopā uz auklas vai elastīga materiāla. Tās tiek ievietotas tūpļa atverē un lēnām vilktas ārā, radot patīkamu sajūtu.


3. Prostatas masieri: šīs rotaļlietas ir paredzētas, lai stimulētu prostatas dziedzeri, ļoti jutīgu zonu, kas atrodas tūpļa iekšpusē. 


4. Anālie dildo: šīs rotaļlietas ir līdzīgas tradicionālajiem dildo, taču ir paredzētas anālajai lietošanai. Higēna

Par higēnu nudien nav jāsatraucās, viss ir vienkārši! 

Pastāv dažādas klizmu un skalojamo ierīču konstrukcijas un veidi, turklāt katrs ar savām priekšrocībām, ja tomēr nevēlies lietot klizmu iesakām izmantot rotaļlietas ar prezervatīviem.


Lubrikācija

Ņemot vērā, ka ar dabīgo mitrumu nepietiks anālai izklaidei,būs noteikti jāiegādājās lubrikants. Silikona anālie lubrikanti būs ideāli ilgstošai penetrācijai, tomēr liela daļa ūdens bāzes anālo lubrikantu ir veidoti tā, lai pēc sajūtām būtu kā silikona lubrikanti ar visām tā īpatnībām. Daudzi izvēlās lubrikantus ar komforta īpašību, kas palīdzēs atslābināt muskuļus. 


Izvēloties anālo rotaļlietu, ir svarīgi ņemt vērā tādus faktorus kā izmērs, materiāls un forma. Mazākas rotaļlietas parasti ir labākas iesācējiem, savukārt lielākas rotaļlietas var būt piemērotākas pieredzējušiem lietotājiem. Materiāli, piemēram, silikons, stikls un metāls, ir droši anālai lietošanai, un tos var viegli sterilizēt. Turklāt, lietojot anālās rotaļlietas, ir svarīgi lietot daudz smērvielas, lai novērstu diskomfortu vai ievainojumus.

Anālie stimulatori, neliels ieskats