Peldkostīmi

Ātra piegāde
Peldkostīms - Be Wicked Trinity Swimsuit melns M

Preces kods: 45229-04


39.99€

Pieejams veikalā

Jums noteikti tiks pievērsta uzmanību šajā elegantajā un unikālajā Be Wicked peldkostīmā! Šis seksīg..

Peldkostīmi

Mazliet peldkostīmu vēstures.. 

Peldkostīmu vēsture meklējama senās civilizācijās, kur cilvēki peldēja kaili. Senajā Grieķijā un Romā vīrieši un sievietes peldējās kaili publiskās vannās un peldvietās.

Viktorijas laikmetā peldkostīmus galvenokārt valkāja vīrieši, un tie bija izgatavoti no smagas vilnas vai kokvilnas. Tie aptvēra visu ķermeni, un tos bieži papildināja garš krekls vai jaka.

20. gadsimta sākumā sieviešu peldkostīmus sāka izgatavot no vieglākiem materiāliem, piemēram, zīda un kokvilnas, un sāka atklāt vairāk ādas. Jaunu audumu, piemēram, neilona un elastāna, izgudrošana 1930. gados padarīja peldkostīmus elastīgākus un ērtākus.

1946. gadā franču dizainers Luiss Rārs iepazīstināja ar bikini, kuram bija ļoti īsa augšdaļa un apakšdaļa. Tolaik tas tika uzskatīts par skandalozu, taču tas ātri ieguva popularitāti un kopš tā laika ir kļuvis par populārāko sieviešu peldkostīmu veidu.

1960. un 1970. gados bikini kļuva vēl mazāki un atklātāki, un parādījās jauni stili, piemēram, monokini un stringi. Mūsdienās sievietēm ir pieejami daudz dažādu stilu peldkostīmi, tostarp kopējie, tankini un kostīmi ar augstu vidukli, kā arī bikini.

Pēdējos gados modes industrijā ir vērojama pieaugoša kustība uz ķermeņa pozitivitāti, kā rezultātā ir pieejams plašāks peldkostīmu klāsts dažādos izmēros, formās un stilos, lai pielāgotos dažādiem ķermeņa tipiem un vēlmēm.


Ir pieejami dažādi peldkostīmu veidi sievietēm. Daži no visizplatītākajiem veidiem ietver:

Bikini: sastāv no divām atsevišķām daļām, augšdaļas un apakšas, kas tiek valktas kopā. Bikini ir pieejami dažādos stilos, tostarp trīsstūrveida, bando un ar augstu jostasvietu.

Viendaļīgi peldkostīmi: tie ir viendaļīgi peldkostīmi, kas nosedz rumpi un kājas. Tie var būt vienkārši vai dekoratīvi, un tiem var būt dažādi stili, piemēram, ar augstu kaklu, ar lielu dekoltē un atklātu muguras lejasdaļu.

Tankini: Tankini ir peldkostīmu veids, kas sastāv no augšdaļas un apakšas. Augšdaļa nosedz rumpi, savukārt apakšdaļa var būt bikini vai pilnībā nosedzoša.

Monokinis: monokini ir viendaļīgs peldkostīms ar izgriezumiem sānos, kas atgādina bikini.


Šis gan nav pilnīgs saraksts,  ir pieejamas vēl neskaitāmas citas peldkostīmu variācijas un stili.