Sieviešu erotiskā apakšveļa un apģērbi

Izvēlieties apakškategoriju

Sieviešu erotiskā apakšveļa un apģērbi

Kā būt par iekārojamu savam vīrietim? Kā izdarīt tā, lai nodziestošās kaisles dzirkstelītes atkal uzliesmotu ar jaunu spēku? Uzlaikojiet sev jaunu lomu! Erotiskā veļa, zeķes, kostīmi seksuālajām rotaļām un daudz kas cits – izvēle ir milzīga gan miniatūrajām meitenēm, gan sievietēm ar apetīti izraisošām formām.

Taču, pastāvot visam pieaugušo preču lērumam, mēs tik maz zinām par to. Kā atlasīt vajadzīgo izmēru; kam pievērst uzmanību atlases laikā; un, beidzot, kāda veļa ir vismodernākā šajā sezonā, – to visu piedāvā noskaidrot superstar.lv.

Korsete

Erotiskā veļa – tas ir auduma, pogu un aizdaru minimums, kā arī izgriezumu maksimums, turklāt visinteresantākajās vietās. Izsenis par vispopulārāko kārdinājuma atribūtu bija korsete.

Uzbudinošā veļa

Korsetes šuj no zīda, atlasa, samta, ādas (lakotās un parastās), mežģīņu auduma un citiem materiāliem. Korsetei, kas ir paredzēta „īpašiem gadījumiem”, ir raksturīga dekoratīvo detaļu – rišu, kruzuļu, lentīšu, šņorējumu, lenšu un mazāku ievilkšanu – pārpilnība.

Izšķir četrus korsetes tipus:

Korsete-josta – modelis, kas tiek izvietots uz vidukļa. Ja jūs gribat parādīt visu, tad droši velciet tieši tādu.

Korsete līdz krūtīm – beidzas tieši pie krūtīm. Uzvelkot tādu korseti, jūs ne tikai kārdinoši izskatīsieties, bet arī kļūsiet manāmi slaidāka, pateicoties stiprai ievilkšanai. 

Korsete līdz puskrūtīm – līdere savu māsu vidū. Izskatās visseksuālāk, jo, pirmkārt, mazliet paceļ krūtis; otrkārt, tikai mazliet atklāj uztraucošās ķermeņa daļas, bet mēs visi lieliski zinām, ka nepilnīgi apģērbta sieviete uzbudina daudz stiprāk, nekā pilnīgi atkailināta.

Un, beidzot, korsetes klasiskais modelis. Tas ne tikai „padara” figūru par pievilktu, bet arī piešķir tai „smilšu pulksteņa” formu, kuru vīrieši, starp citu, uzskata par visseksuālāko, bet arī iederas jebkuram tēlam, jebkurai jūsu un jūsu partnera izvēlei.

Aizdaru tipu izvēlamiem, vadoties pēc tā, kāda funkcija būs korsetei.

Gribat korseti ar ievilkšanu – izvēlēties šņorējumus un lentas, bez ievilkšanas – tā saucamo aizdari-bisku (tas ir divas aizdarsloksnes ar āķiem un cilpiņām) vai rāvējslēdzēju. 

Ne mazāku uzmanību pelna arī korsetes izmēra izvēle.

Nolemiet, ko jūs gribat: izcelt savas kārdinošās daļas vai paslēpt trūkumus? Pirmajā gadījumā, jums ir jāizvēlas sava izmēra korsete, bet otrajā – par 1-2 izmēriem mazāka vai, vismaz, lai ievilkšanai paliktu 10-15 cm.

2012. gadā apakšveļas ražotāji un dizaineri piedāvā mums valkāt korsetes, kuras ir dekorētas ar visiespējamākajām rišām, kruzuļiem, strāzēm, pajetēm, bārkstīm, spalvām, tai skaitā ar pāva spalvām. Ir aktuāli dažādi printi, piemēram, leopards vai zirnīši. Modes tendence ir retro stils, kā arī Renesanses laikmeta korsetes. Vismodernākā ir gaišzilā krāsa.

Atklātais krūšturis

Vai jums jau ir korsete? Tad iegādājieties seksuālo atklāto krūšturi. To dēvē par atklātu tāpēc, ka tajā nav bļodiņu, vai, ja tās ir, tad izvietotas tādā veidā, lai nemaz nepiesegtu krūtis.

Izvēlēties atbilstošo nesagādās grūtības; pērciet tāda paša izmēra krūšturi, kādā jums ir ikdienas veļa. Ir sniegt milzīgs atklāto krūšturu modeļu klāsts.

Viss ir atkarīgs no jūsu temperamenta un brīvības izjūtas. Ādas krūšturis ar kniedēm – radikālo eksperimentu cienītājiem; mežģīņu krūšturis – kaislīgas un izsmalcinātas dabas sievietēm.

Ja jūs pagaidām neesat gatavi tādiem eksperimentiem, tad pievērsiet uzmanību krūšturiem ar dubulto pušapu.

Tos var valkāt katru dienu, līdz ar to papildinot pat vispieticīgākos izmērus.


Kā no „nulles” izmēra izdarīt otro izmēru, bet no otrā – ceturto? Superstar.lv zina atbildi uz vispopulārāko sieviešu jautājumu – „Kā palielināt krūtis mājas apstākļos?”.

Izvēlāmies biksītes, bodiju un pestisu

Biksītes

Erotiskās biksītes palīdzēs pabeigt seksuālo tēlu. Bez „tradicionālajiem” modeļiem ar izgriezumiem intīmās vietās, ir arī daudz interesantāki eksemplāri.

Stringi viegli piesedz priekšpusi, taču pilnīgi atkailina mugurpusi; šī veļa nav jānoņem arī visatbildīgākajā brīdī. Vēl viens interesants variants – biksītes ir diezgan pieticīgas no priekšpuses, bet no mugurpuses ir tikai divas auduma josliņas. Ir arī biksītes eksperimentu cienītājiem – ar izgriezumiem visintīmākajās vietās, kas ir papildinātas ar krellītēm pikantuma nolūkā.

Var atlasīt ne tik ekstravagantu veļu – seksuālās biksītes, kuras derēs arī katrai dienai. Labi, ka ir pietiekoši daudz variantu.

Biksītes-stringi ar aukliņām mugurpusē. Aukliņas vietā var būt strāzes, mežģīņu apdare taurenīša vai ziediņa veidā, vai liela lenta.

Biksītes-tanga vai bikini, kuras maksimāli atklāj kārdinošās formas.

Galvenais, kas padara biksītes par uzbudinošām, – materiāls, no kura tās ir sašūtas. Tās var būt mežģīnes, mežģīņu audums, zīds. Par to dekoru kalpo rišas, kruzuļi, lentītes, lentas, kā arī krelles un strāzes. Daudz lakoniskāku modeļu cienītājām – biksītes no mīkstā, elastīgā materiāla, kas ir izbaudītā melnajā vai sarkanajā krāsā.

Pestis

Interesanta detaļa – dekoratīvie uzliktņi uz krūtsgaliem (pestiss). Ar to palīdzību jūs parādīsiet savam vīrietim daudz ko, taču turklāt neatsegsiet visu.

Tādu uzliktņu ir milzīgs daudzums – jebkurai gaumei. Sirsniņu, aplīšu, zvaigznīšu, ziediņu veidā, ar bārkstiņām vai bez tām, izšūti ar pajetēm vai spīdumiem, dažādās krāsās un no dažādiem materiāliem.

Vārdu sakot, pestiss – ideāla „burvju nūjiņa” ļoti atklātām kleitām, kad parastie krūšturi „nedarbojas”.

Bodijs

Vēl viens erotiskās veļas elements – kombinezoni un podiji. Tie šūti no caurspīdīgiem materiāliem, no tīkliņa, ādas, lateksa. Visaktuālākie ir mežģīņu kombinezoni un podiji. Tiek aizdarīti ar āķiem, kuri „paslēpjas” apdarē vai ir izvietoti sānis. „Pieticīgās” sievietes var apģērbt zem tāda kombinezona veļu, bet drošās personas – kailam ķermenim virsū.

Atlasīt savu tādas veļas izmēru arī neradīs grūtības. Parasti izmēri atbilst veļas izmēriem. Daudziem ražotājiem tiek parādīts bodija un kombinezona One Size vai One universālais izmērs. Tāpēc, ja jūsu augums nepārsniedz 178 cm, bet svars – 75 kg, tad jūs varat droši iegādāties jums iepatikušos veļas modeli. Kas attiecas uz krāsu gammu, tad šajā sezonā ir populāras bordo, fukcijas, nobriedušo ķiršu nokrāsas.

Detaļas

Un, protams, neaizmirstam par pikantajām detaļām, bez kurām mūsu kārdinātājas tēls nebūs pilnīgs.

Zeķbikses intīmajām rotaļām iegādāsieties ar seksuālajiem izgriezumiem. Tiešām, daudzi varēs uzdrošināties apģērbt tādu variantu arī zem kleitas, uzbudinot vīrietī vēlmi ātrāk to novilkt.

Izvēlamies tīkliņa, mežģīņu zeķes, ar zīmējumiem vai šuvi no mugurpuses – šie varianti visuzbudinošāk iedarbojas uz vīriešiem.

Izvēloties zeķu jostu, ir jāņem vērā dažas nianses. Pirmkārt, tai ir jābūt izgatavotai no elastīgā materiāla, bet vislabāk – no zīda. Otrkārt, ir aizdares. Tām ir jābūt ērtām un jāļauj regulēt jums nepieciešamais garums.

***

Galvenais, izvēloties uzbudinošo veļu, – orientēties pēc savām sajūtām. Jums ir jājūtas komfortabli, pārliecinoši un seksuāli! Un tad jūsu vīrietis ieraudzīs, cik lielā mērā jūs esat lieliskas! Superstar.lv novēl jums atrast to pašu modeli, kas maģiskā veidā iedarbosies uz jūsu vīrieti.