Erekcijas Gredzeni

Ātra piegāde
All time favorites adjustable stud ring

Preces kods: 33798-02


4.77€

Pieejams veikalā

This silicone penis rings from the All Time Favorites label is great for hard and long-lasting erect..

Ātra piegāde
All time favorites set of 3 cockrings

Preces kods: 33800-02


3.63€

Pieejams veikalā

This set of 3 penis rings from the All Time Favorites label features 3 different textures. They are ..

Ātra piegāde
Bathmate - power rings cock ring gladiator

Preces kods: 27316-5


7.20€

Pieejams veikalā

Izgatavots no elastomeksa, Bathmate unikālā TPE un TPR maisījuma ar preču zīmi.Izstrādāts kā vissti..

Ātra piegāde
Black silicone ring

Preces kods: 23187-1


9.95€

Pieejams veikalā

Pilns garums apm. 24 cm, Ø mainīgs: materiāls: silikons..

Ātra piegāde
Boners Cock & Ball Strap - S/M

Preces kods: 40456-04


15.98€

Pieejams veikalā

Go for more pleasure and a more intense experience when you wear the Boners Cock and Balring. The ul..

Ātra piegāde
Boners Cock Ring With Steel Core

Preces kods: 42050-04


17.99€

Pieejams veikalā

Enjoy harder and longer lasting erections, intense orgasms, and extra stimulation with this special ..

Ātra piegāde
C deluxe cock ring set blue

Preces kods: 33476-01


9.99€

Pieejams veikalā

Impressive erections! 3 cock rings in different shapes. Perfect for cock ring beginners because they..

Ātra piegāde
Clone-a-willy - cock ring

Preces kods: 29178-5


8.95€

Pieejams veikalā

Dzimumlocekļa gredzens..

Ātra piegāde
Cock & Ball Strap L

Preces kods: 40457-04


15.98€

Pieejams veikalā

Go for more pleasure and a more intense experience when you wear the Boners Cock and Balring. The ul..

Ātra piegāde
Cock/Ball Ring & Glans Ring Set

Preces kods: 40194-04


39.99€

Pieejams veikalā

Discover your perfect size with this cock ring set from the Sinner Gear collection. The set consists..

Ātra piegāde
Dubultais erekcijas gredzens - b swish bcharmed basic plus melns

Preces kods: 29631-5


15.95€

Pieejams veikalā

Vai vēlaties paaugstināt līmeni? Bcharmed Basic Plus ir dubults erekcijas gredzens ar spēcīgu mini m..

Ātra piegāde
Dubultais erekcijas gredzens - b swish bcharmed basic plus zaļš

Preces kods: 29632-5


15.95€

Pieejams veikalā

Vai vēlaties paaugstināt līmeni? Bcharmed Basic Plus ir dubults erekcijas gredzens ar spēcīgu mini m..

Ātra piegāde
Durex - pleasure cockring clear

Preces kods: 29550-5


9.95€

Pieejams veikalā

Durex Pleasure Ring ir īpaši elastīgs un diskrēts locekļa gredzens, ko var lietot kopā ar Durex dabī..

Ātra piegāde
Dzimumlocekļa gredzens uzmava "red sling" cock ring

Preces kods: 930-1


11.95€

Pieejams veikalā

Individuāli regulējams dzimumlocekļa gredzens...

Ātra piegāde
Dzimumlocekļa gredzens uzmava 3 blue silicone rings

Preces kods: 1002-1


11.95€

Pieejams veikalā

Ļoti elastīgu dzimumlocekļa gredzenu komplekts. Var izmantot atsevišķi vai kopā. Materiāls: silikons..

Ātra piegāde
Dzimumlocekļa gredzens uzmava ar tālvadību - gladiator

Preces kods: 2300-1


69.95€

Pieejams veikalā

Dzimumlocekļa Gredzens - GladiatorStimulators paredzēts Tev un ViņaiMelns dzimulocekļa gredzens vai ..

Ātra piegāde
Dzimumlocekļa gredzens uzmava bad kitty double loop

Preces kods: 778-1


11.95€

Pieejams veikalā

Sniedz viņam spēcīgu erekciju, stimulē sēkliniekus un var pagarināt izturību!Uzmava ir sadalīta divā..

Ātra piegāde
Dzimumlocekļa gredzens uzmava bad kitty ring quartett

Preces kods: 496-1


12.95€

Pieejams veikalā

Par iespaidīgu erekciju un vēl vairāk!Četri dzimumlocekļa gredzeni gredzeni savienoti kopā ar stimul..

Erekcijas Gredzeni

Erekcijas gredzena iegādes rokasgrāmata

Katrs vīrietis grib būt pārliecināts par to, ka seksa nodarbības laikā viņu neatstās spēki un stiprība. Veselīga un apmierinoša seksuālā dzīve palīdz padarīt intīmās attiecības par daudz uzticamākām un viegli sasniegt savstarpējo seksuālo baudu un ekstāzi. Erekcijas gredzeni pamatā tiek izmantoti vīrieša erekcijas pagarināšanai. Būdams uzvilktam vīriešu dzimumloceklī, gredzens novērš asins atteci no penisa, līdz ar to nodrošinot daudz ilgāku erekciju, nekā parasti. Bet daudzu iemeslu dēļ, Jūs ne vienmēr varat noturēties tikpat ilgi, kā arī Jūsu partneris. Erektīlās disfunkcijas gadījumā, gadās, ka diezgan grūti sasniegt erekciju, bet tās ilgums – nav pietiekams. Tas var būt par Jūsu partnera neapmierinātības cēloni, un var novest pie neiespējamības sasniegt orgasmu vienam no jums. 

Tuvības ar partneri vai partnera laikā, sekss ar iekļūšanu prasa daudz augstāku koncentrāciju un izturību, it sevišķi no partnera, kas veic iekļūšanu. Šajā gadījumā, regulējamais erekcijas gredzens palīdz jums palielināt erekcijas spēku un ilgumu. Erekcijas gredzeni ir izveidoti asins attecei no penisa, palīdzot dabiski sasniegt daudz milzīgāku un ilgstošāku erekciju. Tā kā asins attece ir apgrūtināta, penisa garums un apkārtmērs arī palielinās. Pat, ja jums nav problēmu ar erekcijas ilgumu un priekšlaicīgu sēklas noplūšanu, erekcijas gredzena izmantošana padara penisu par daudz jūtīgāku, līdz ar to palielinot seksuālo baudu.

Pastāv dažāda veida un cietības pakāpes erekcijas gredzeni. Regulējamie gredzeni ir visizplatītākie un tiek rekomendēti iesācējiem.

Regulējamo erekcijas gredzenu izmantošanas priekšrocības

Erekcijas gredzena izmantošanas pamatefekts – palielināts erekcijas ilgums, un kā sekas, – daudz spilgtāka seksuāla bauda. Kaut kas izmanto gredzenus dzimumlocekļa palielināšanai seksa laikā, kas dāvina sievietēm papildus prieku. Pateicoties asins attecei, penis paplašinās, izraisot piepildītības sajūtu un pastiprinot G un P punktu stimulāciju.

Tā kā erekcijas gredzeni notur sēklas noplūšanu un palīdz pagarināt dzimumaktu, tad tie būs par neaizvietojamo palīgu vīriešiem, kas cieš no erektīlās disfunkcijas un priekšlaicīgās sēklas noplūšanas. Atšķirībā no citiem erekcijas gredzenu veidiem, regulējamie gredzeni ļauj jums kontrolēt savas sajūtas. Tas samazina riskus, it sevišķi situācijā, kad no gredzena ir jāatbrīvojas nekavējoties. Plānojat palielināt dzimumlocekļa apjomu, pagarināt kopošanās aktu vai gribat pārvarēt erektīlo disfunkciju? Šajos gadījumos regulējamais erekcijas gredzens der vīriešiem, kas saprot seksa jēgu. Tiem, kas domā par erekcijas gredzena iegādi, iesakām ņemt vērā sekojošos aspektus pirms pirkuma.

Kas ir jāzina par erekcijas gredzeniem pirms pirkuma

Novērtējiet izmēru

Neraugoties uz to, ka erekcijas gredzeni ir regulējami, tomēr izmēram ir nozīme. Regulējamo gredzenu vairākums tiek regulēts tikai viena vai divu izmēru robežās. Gredzena ar pārāk mazu vai pārāk lieku diametru gadījumā, neiznāk sasniegt vajadzīgo efektu. Pirms pirkuma veikšanas, izmēriet sava penisa izmēru ereģētā stāvoklī. Izmantojiet mīkstu drēbnieka centimetru, nosakiet penisa pamatnes apkārtmēru. Daliet saņemto ciparu ar 3.14, lai aprēķinātu diametru. Pārliecinieties, ko iegādājaties pie tirgotājiem, kas nopelna uzticēšanos, tādiem kā superstar.lv, kuri sniedz preču attēlus un to detalizētu aprakstu. Tā Jūs precīzi zināsiet, ko iegādājaties.

Kāds materiāls Jums derēs?

Regulējamos erekcijas gredzenus ražo no daudzveidīgiem materiāliem, tādiem kā āda, gumija, silikons un metāls. Izstrādājuma materiāla izvēle ir atkarīga no Jūsu pašām priekšrocībām. Centieties izvēlēties veselībai drošus materiālus, kas ir viegli tīrāmi. Erekcijas gredzeni ir daudzu reižu izmantošanas prece, un tas nozīmē, ka higiēnas noteikumu ievērošanai un veselības saglabāšanai gredzeni ir jāattīra un jādezinficē. Dažādiem materiāliem ir dažāda stiepjamības pakāpe. Gumija vai silikons izstiepjas pēc noklusējuma, kas atvieglo to uzvilkšanu un noņemšanu. Tie ir vieglāki un daudz pieņemamāki tiem, kas līdz šim laikam nenolēma pamēģināt uzvilkt erekcijas gredzenu. Kaut gan āda arī piešķir ārējam izskatam brutālu iezīmi un priecina cienītāja acis, ir nepieciešama noteikta kopšana, lai tā paliktu tīra un sterila. Metāls ir daudz smagāks, tas sniedz pavisam citas sajūtas un vairāk der tiem, kas jau nav iesācējs, izmantojot gredzenus, un kas mīl uzvilkt jaut ko smagāko uz savu draudziņu. Gumija – tas ir porainais materiāls, tāpēc no izgatavotiem izstrādājumiem ir vajadzīga rūpīga mazgāšana un žāvēšana, lai baktērijām nebūtu nekādas izredzes. Silikonā un metālā nav tāda poru skaita, un tie ir hipoalerģēnie materiāli. Tos var dezinficēt ar seksa rotaļu paredzētiem kopšanas līdzekļiem vai, ja Jūs gribat būt pārliecināti par absolūtu tīrību, vienkārši izmazgājiet tos trauku mazgājamā mašīnā. Izvēlieties materiālu atbilstoši savām seksuālām fantāzijām, bet neaizmirstiet par pienācīgu kopšanu.

Padomājiet par regulēšanas funkciju

Dažādu ražotāju regulējamiem erekcijas gredzeniem ir raksturīgi izmēra izmainīšanas paņēmieni. Dažiem gredzeniem ir laso tipa uzbūve, ar slīdošo slēdzēju; citās tiek izmantota šarnīra aizdare utt. Visiem aizdares variantiem ir raksturīgs attaisīšanas sarežģījums un laiks, kas ir nepieciešams to veikšanai. Uzmanīgi izpētiet katra slēdzēja tipa īpatnību, izvēloties regulējamo erekcijas gredzenu.

Drošības tehnikas erekcijas gredzena izmantošanas laikā

Erekcijas gredzeni tiek uzskatīti par vienu no visdrošākajiem vīriešu seksa rotaļām tirgū, tomēr, izmantojot tos, ir jāievēro piesardzības pasākumi, lai izvairītos no traumām vai neatgriezeniskiem penisa bojājumiem.

Pirms regulējamā erekcijas gredzena izmantošanas apgrieziet matus cirkšņu zonā, lai izvairītos no matu iekļūšanas un izraušanas šajā maigajā ķermeņa daļā.

Neizmantojiet regulējamo erekcijas gredzenu (vai jebkuru seksa rotaļlietu, kas tiek uzvelkama uz dzimumlocekli vai sēkliniekiem) medikamentu, kas palielina seksuālo enerģiju, lietošanas laikā, tas var izraisīt neatgriezeniskus bojājumus.

Neatstājiet uzvilktu uz dzimumlocekli, stingri nospiestu erekcijas gredzenu ilgāk par 10 minūtēm. Ja jūs nodarbojaties ar seksu ilgu laiku, neaizmirsties palaist vaļīgāk gredzenu katras 10 minūtes, lai izvairītos no asins sakopojuma. Šī cēloņa dēļ ir aizliegts gulēt ar uzvilkto uz penisu erekcijas gredzenu.

Palieliniet savu seksuālo spēku un izturību ar regulējamā erekcijas gredzena palīdzību. Jūs nebūsiet par „ātršāvēju” savas partneres vai sava partnera acīs, un varēsiet sniegt viņiem tik lielu baudu ar savu daudz stiprāko un cietāko dzimumlocekli – kādu viņi vēl nekad nesajuta. Iegādājieties gredzenus no silikona, metāla, gumijas, ar trušu veida uzgali, dubultos vai jebkurus citus. Jūsu stiprā erekcija un spēcīgā iekļūšana liks Jūsu partnerim cienīt Jūs gultā. Pasūtiet erekcijas gredzenu tieši tagad un superstar.lv piegādās to līdz Jūsu durvīm necaurspīdīgā iepakojumā, nenorādot pakas saturu. Ar regulējamā erekcijas gredzena palīdzību Jūs varat daudz kvalitatīvāk, dziļāk un spēcīgāk apmierināt savu partneri.