Filtrs
Krāsa
Ražotājs
Atlaide
8.5 - 110.99 Cena
-
Materiāls

BDSM Lentas Sasiešanai

Ātra piegāde
Bondāžas virves sarkanas 0,7m -  Sportsheets - Sex & Mischief

Preces kods: 51251-05


30.00€

Pieejams veikalā

Barojiet kaisles liesmas ar Amor Rope, kas sola pavedinoši savaldīt jūsu īpašo cilvēku. Sagatavojiet..

-22%
Ātra piegāde
Rotaļlietu un aksesuāru komplekts iesācējiem - first. kinky [s]experience

Preces kods: 38746-05


47.45€ 60.56€

Pieejams veikalā

Kinky (S)Experience Starter Set ir ideāls sākuma komplekts tiem, kas interesējas par BDSM, bet kurie..

Preces kods: 50492-05


110.99€

Pieejams veikalā

Ideāls dāvanu komplekts tiem, kas meklē nerātnu nakti! Komplektā:Ierobežota daudzuma mini vibratorsZ..

Preces kods: 34198-01


9.99€

Pieejams veikalā

Erotiskai pakļaušanai! Ar šo lentu savaldīt ātri un viegli, var izmantot arī lentu tērpu veidošanai...

Preces kods: 31456-5


27.00€

Pieejams veikalā

Izpētiet robežas un iepazīstiniet pakļaušanās pasauli ar zīdainām roku saitēm partneri. Sīkāka info..

-29%
Roku saites zīdainas melnas bijoux indiscrets

Preces kods: 26504-5


8.50€ 11.99€

Pieejams veikalā

Auduma roku dzelži. Sastāvs: 100% poliesters ..

Preces kods: 26669-5


25.99€

Pieejams veikalā

Divas greznas zīdainas saites. Katras garums ir 122 cm un platums 10 cm. ..

BDSM Lentas Sasiešanai

BDSM sasiešana ar lentām


Viena no drošākajām un pārbaudītākajām fiksācijas metodēm ir lente sasiešanai, kas piedāvāta šajā sadaļā. Izsmalcinātie un elegantie zīda modeļi ir piemēroti gan brīnišķīgajām dāmām, gan kungiem. Pat, ja tā nav īpaša BDSM lente, bet vienkāršs modelis, tā tāpat ir spējīga piešķirt pikantumu intīmajai dzīvei.


Pāri, kas tikai sāk eksperimentēt intīmajā dzīvē, bieži uzskata, ka sasiešana ir paredzēta tikai negatīvas enerģētikas raidīšanai. Tas tā nav. Fiksācija var būt skaista, uzbudinoša un erotiska, un sievietes jo īpaši vēlas būt iekārotas un pievilcīgas.


Lente roku sasiešanai ir radīta, lai padarītu intīmās tuvības brīžus kaislīgus un spilgtus, papildinot tos ar nelielu devu varas un dominances. Ja viena partnera kustības ir ierobežotas un viņš atrodas otra partnera varā, tas neticami uzbudina. Cilvēka sasiešanai iespējams izmantot ne tikai lentes, bet arī virves un dažādus fiksatorus. Taču lente pavisam noteikti izskatīsies viselegantāk un mīlīgāk. Bieži to izmanto nevis BDSM praksē, bet klasiskos lomu spēļu scenārijos.


Visi sasiešanas paņēmieni ir salīdzinoši droši un nesāpīgi. Neaizmirstiet par uzmanību un nenosieniet augumu un rokas vai kājas pārlieku cieši. Tas var novest pie asinsrites traucējumiem. Tai pat laikā nepieciešams savilkt lentes un virves gana cieši, lai tās paliktu savā vietā un lai gūstekne nevarētu pastāvīgi atbrīvoties.

Lentes neatstāj pēdas uz ādas. Mazāk drošas ir tievas un raupjas virves. Kad vīrietim vai sievietei rokas ir sasietas ar sarkanu lenti, jūs varat darīt visu, ko kārojas. Piepildiet savas visdrosmīgākās fantāzijas!


Daži no sasiešanas veidiem:

Bumbu kaklasaite - ir verdzības pozīcija, kurā cilvēks ir saistīts ar bumbas pozīciju ar ceļiem pret pleciem. Bumbiņas pozīcija (saukta arī par augļa stāvokli ) var būt cieši saistīta, lai arī kājas būtu divreiz saliektas, lai papēži atspiestos pret sēžamvietu; kājas ir jāpaceļ tā, lai augšstilbi būtu piespiesti krūtīm . Cieši piespiežot augšstilbus pie vēdera, var tikt ierobežota elpošana.

Rokas var būt sasietas gan priekšā, gan aiz muguras, taču raksturīgāk ir aiz muguras. Ja aiz muguras, var būt arī elkoņa saistība vai arī rokas var būt apgrieztā lūgšanas pozīcijā, ar virvēm ap rokām un rumpi (vai rokām un kājām), lai stingri noturētu rokas pret muguru. Ja atrodas priekšā, rokas var būt sasietas, apskaujot kājas vai, iespējams, ar katru plaukstas locītavu piesietas pie pretējā elkoņa. Potītes var būt arī sasietas kopā, kā arī ceļgali. Parasti potītes ir piesietas pie augšstilbiem vardes saitiņā.


Hogtie verdzība - prasa, lai visas četras ekstremitātes būtu sasietas kopā aiz muguras. Tas parasti ietver cilvēka plaukstu locītavu un potīšu savienošanu aiz muguras, izmantojot kādus fiziskus ierobežojumus , piemēram, virvi vai aproces , taču dažos BDSM kontekstos tas var attiekties arī uz roku un kāju saistīšanu aiz muguras. Sasaiste var būt vaļīga, ja potītes un plaukstas ir zināmā attālumā viena no otras, vai stingrāka, ja visas četras ir savienotas kopā, pat ja plaukstas un potītes krustojas un ir savilktas pie ceļa vai plecu joslas.

Klasiskā rietumu hogtie tiktu padarīta stingrāka, sasienot kopā elkoņus un sasienot ceļus.

Hogtie variants ietver sasietu plaukstu locītavu piesiešanu pie savilktām kājām, nodrošinot dominējošo vieglāku piekļuvi padevīgā kājstarpei seksuālai spēlei.

Kliņģeris ir stingrs variants, kurā plaukstas, elkoņi un potītes ir sasietas kopā aiz muguras un potītes ir saspiestas ar plecu jostu. Arī lielie pirksti ir sasieti kopā un pēc tam savienoti ar rīves aizmuguri, ievelkot pakļāvīgo ārkārtējā izliekumā, vienlaikus padarot rīstīšanos ārkārtīgi saspringtu.


Kājstarpes virve - (japāņu verdzībā pazīstama kā Matanawa , Sakura vai Sukaranbo) ir virve, kas iet starp kaunuma lūpām, lai radītu sāpīgu vai patīkamu spiedienu uz vulvu. Virve ir noenkurota, piesienot to ap vidukli. Kājstarpes virve visbiežāk ir izgatavota no kaņepēm vai džutas, taču tiek izmantota arī siksna. Dažreiz to apvieno ar citiem verdzības paņēmieniem.

Kājstarpes virvi var piesiet virs apģērba vai tieši uz ādas; to var nēsāt zem apģērba vai pilnā skatā. Lai gan kājstarpes virves visbiežāk izmanto sievietēm, vīriešiem ir dažādas iespējas.

Kājstarpes virvi var izmantot arī kā nesarežģītu šķīstības jostas veidu.

Parasti kājstarpes virves iet starp lielajām kaunuma lūpām vai dziļāk caur vulvas pudendal spraugu. Virvē var iesiet mezglus, lai radītu īpašu spiedienu uz tūpļa atveri vai klitoru. Kājstarpes virvi parasti nostiprina vietā, piesienot to pie virves ap vidukli tieši virs gurniem vai piesienot abus galus pie stiprinājuma. Kājstarpes virves dažkārt tiek izmantotas BDSM aktivitātēs, īpaši sievietēm , kas ir pakļautas, visbiežāk kā ķircināšanas un noliegšanas sastāvdaļa. Kājstarpes virve dažreiz tiek apvienota ar nelaimē nonākušo meitiņumēmajās filmās izmantota poza, kur rokas ir sasietas kopā aiz muguras elkoņos un plaukstu locītavās, bet kājas ceļgalos un potītēs.


Varde (Frogtie) - ir ķermeņa apakšējās daļas verdzība, kurā cilvēka kājas ir pilnībā saliektas ceļos. Tie ir sasieti atsevišķi no potītes līdz augšstilbam, kā arī tieši aiz ceļgala saliektas vardes līdzībā. Ceļus var atstāt brīvus, cieši kopā vai plaši izplestus. Tas ir daudzu citu saišu sākumpunkts.

Šī kaklasaite nostāda personu tādā stāvoklī, kurā viņš ir neaizsargāts, bet nav pilnībā imobilizēts un joprojām var pārvietoties, kaut arī neveiklā rāpošanas kustībā. Vardi var izmantot arī kā ierobežojošu seksa pozu vai kā pamatu ierobežojošākai verdzībai. Sasietās personas plaukstas saiti var arī piesiet pie kāda veida nekustīga gredzena ar patvaļīgu auklu, nodrošinot ierobežotu kustību brīvību, vienlaikus novēršot izkļūšanu. Kinbaku entuziasti varētu izmantot futumomo kaklasaiti.

Plaukstas locītavas katrā pusē bieži tiek piesietas pie potītes/augšstilba kombinācijas attiecīgajās pusēs, lai gan ir iespējams piesiet katru plaukstas locītavu pie pretējās potītes un padarīt pozīciju ievērojami stingrāku.

Līdzīgā stāvoklī cilvēka plaukstas ir vienkārši piesietas pie attiecīgajām potītēm. Tomēr šo pozīciju nevar pilnībā uzskatīt par varžu, jo tā neatbilst nosacījumam "saistīta potīte līdz augšstilbam".