Noderīgi raksti

Straponu pielietošana visiem

Straponu pielietošana visiem

Patiesībā lomu maiņa guļamistabā var būt ļoti aizraujoša un izzinoša nodarbe! Tādā veidā ļaujot daudziem pāriem pārkāpt pašu novilktās robežas.Šoreiz runa iet par straponu izmantošanu mīlējoties. Saistībā ar tiem ir populārs uzskats, ka tie paredzēti lesbietēm.Jā, tā bija! Sākumā  straponi tika radīti ar tādu mērķi, bet laikam ejot uz priekšu un modernizējot straponu funkcionalitāti, tie tika..

09.06.2022
0
39
Stimulējošie lūpu balzāmi

Stimulējošie lūpu balzāmi

Stimulējošie lūpu balzāmiLūpas – it kā lieka detaļa uz mūsu sejas, gan nožūst, gan saplaisā, gan gadās iekost tajās. Ja nopietni, tad ar ko tās ir labas? Putni lieliski iztiek bez tām, bruņurupuču lūpas ir tā nocietinājušās, ka pārvērtušās par knaiblēm. Lai gan lielākajai daļai zīdītāju ir lūpas, tieši cilvēkiem tās ir patstāvīgi pagrieztas uz āru.Pirmais un svarīgākais lūpu pielietojums sākas līd..

19.01.2022
0
102
Jaunums - Lovense Quake

Jaunums - Lovense Quake

Lovense seksa rotaļlietas ir veidotas, ņemot vērā vairā, nekā 10 gadu pieredzi un pētījumus. Kā šis ceļojums sākās? 2009 gadā uzņēmuma dibinātājs pats atradās attiecības, kurām traucēja attāla distance. Seksuālās tuvības trūkums bija nopietna attiecību problēma un radās ideja par attālināti vadāmām seksa rotaļlietām.Šobrīd klāstā pieejamas vairāk nekā 10 dažādas viriešu un sieviešu Lovense seksa r..

30.08.2021
0
127
Ieteikumi pirmajai anālajai rotaļlietai

Ieteikumi pirmajai anālajai rotaļlietai

Mūsu ieteikumi pirmajai anālajai rotaļlietai.Anālās rotaļas sen vairs nav nekāds tabu temats vairumam sabiedrības. Aizvien vairāk cilvēku ļaujas izpētīt un izbaudīt šo nervu galiem bagāto un īpaši jutīgo, erogēno zonu. Sievietēm viens no galvenajiem skaidrojumiem spējai izbaudīt anālo stimulāciju ir klitora savdabīgā anatomija, kurā klitora iekšējā neredzamā daļa atrodas ne tikai ap maksts ieeju, ..

25.08.2021
0
200
Kāpēc vienatnē vari sasniegt orgasmu, bet ar partneri nē?

Kāpēc vienatnē vari sasniegt orgasmu, bet ar partneri nē?

Kāpēc vienatnē vari sasniegt orgasmu, bet ar partneri nē? Diemžēl seksologi teic, ka joprojām ir daudz tādu sieviešu, kam nu jau dzīves otra puse, bet orgasmu viņas vēl nav sasniegušas. Taču nekad nav par vēlu to iepazīt! Ja vēlies sasniegt orgasmu, nepaļaujies tikai uz partnera prasmi. Visticamāk, savu pirmo orgasmu tu sasniegsi masturbējot, taču tas nav vienīgais iemesls, kāpēc mastu..

11.06.2021
0
400
Seksa lelles un kopšana

Seksa lelles un kopšana

Seksa lelles un kopšana Cilvēkiem vienmēr ir bijusi vēlme pēc intīmās tuvības, tāpēc, mēs esam devušies ceļojumā, lai atrastu dažādus veidus, kā to īstenot. Seksa rotaļlietu tehnoloģija attīstās ļoti strauji. Mūsdienās seksa lelles ir kļuvušas ļoti dažādas, sākot no reālistiskām vagīnām līdz pat pilna auguma lellēm. Pieaugušo silikona seksa lelles ir kļuvušas reālistiskas un pat aut..

03.06.2021
0
371
Uzbudinošais krēms ar atjaunojošu efektu Zini Solution

Uzbudinošais krēms ar atjaunojošu efektu Zini Solution

Intīmo zonu Krēms ZINI Rejuvenation Whitening 35mlUzbudinošais krēms ar atjaunojošu efektu Zini Solution - Rejuvenation For Her (35ml) ļauj pilnā mērā izjust trīskāršu efektu, izmantojot vienu līdzekli. Jūs izbaudīsiet brīnišķīgu uzbudinājumu, atjaunojošu un mitrinošu intīmās zonas audu efektu. Šī universālā līdzekļa sastāvā ietilpstošās vielas veicina tonusu, uzlabo ādas elastību, kā arī novērs i..

08.05.2020
0
924
Anālais Vibrators

Anālais Vibrators

Anālie vibratoriAnālais vibrators ir ļoti populāra seksa rotaļlieta mūsu intīmpreču veikalā, kas paredzēta anālās atveres erogēno zonu stimulācijai un vispārējo sajūtu pastiprināšanu seksa laikā.Pamatā anālie vibratori no parastajiem atšķiras ar formu un izmēru. Kā zināms, anālie vibratori ir nedaudz mazāki par parastajiem garumā un diametrā. Tas izskaidrojams ar cilvēka fizioloģiskajām īpašībām.A..

07.05.2020
0
927
BDSM intīmpreces

BDSM intīmpreces

Fetiša un BDSM sadaļā daudzi klienti ieskatās ar nelielu piesardzību. Daudzi gluži vienkārši pat kaunīgi met tai līkumu. Un veltīgi. Šeit atrodamās preces spēs sniegt nekad iepriekš nepieredzētu baudu.Mūsu intīmpreču veikals piedāvā plašu BDSM aksesuāru klāstu, kas spēj apmierināt gan iesācēju, gan izsmalcinātu dominances vai pakļaušanās piekritēju vēlmes. Rokudzelži, mutes aizbāžņi, BDSM fiksator..

31.03.2020
0
728
Mystim elektrostimulācijas seksa rotaļlietas

Mystim elektrostimulācijas seksa rotaļlietas

Elektrostimulators MystimŠī ir uzlabotā populārās seksa rotaļlietas Mystim Elegant Eric versija. Mystim Electric Eric E-Stim ir aprīkots ar papildu elektrostimulācijas funkciju un var iedarboties uz erogēnajām zonām vienlaicīgi gan ar vibrācijas, gan elektrības palīdzību.Šī iekārta ir aprīkota ar diviem superspēcīgiem motoriņiem dažādu vibrācijas režīmu nodrošināšanai. Stimulācija ar elektrisko im..

04.03.2020
0
587
Fleshlight masturbatori

Fleshlight masturbatori

Cilvēku fantāzijai nav robežu. Turklāt viss, par ko mēs sapņojam, kādreiz var kļūt par realitāti. Ja jūs esat vientuļš vīrietis, kas alkst pēc intīmiem eksperimentiem neatkarīgi no sievietes klātbūtnes, mēs zinām, kas jums nepieciešams! Masturbartors Fleshlight ir ekskluzīva intīmā rotaļlieta, kas veidota rokas lukturīša formā, taču lampiņas vietā iekšpusē ievietota izsmalcināta sievietes vagīnas ..

26.11.2019
0
792
Anālie aizbāžņi ar vibrācijas funkciju

Anālie aizbāžņi ar vibrācijas funkciju

Anālie stimulatori mēdz būt dažādu veidu, un, neskaitot parastos anālos aizbāžņus, pastāv arī anālie aizbāžņi ar vibrācijas funkciju. Šis intīmo rotaļlietu paveids atšķiras ar tajās iebūvētu vibratoru, kuru darbina baterijas vai akumulators. Vibrācija piešķir parastam anālajam aizbāznim jaunas funkcijas, neticamas izmantošanas iespējas, kā arī dāvā spēcīgas sajūtas. Tādu rotaļlietu iespējams izman..

26.11.2019
0
774
Kā un kādēļ izmantojami prostatas masažieri?

Kā un kādēļ izmantojami prostatas masažieri?

Prostatas masažieriem piemīt zinātniski pierādīta un pamatota iedarbība uz dzimumorgāniem. Seksa rotaļlietas statuss tām piešķirams tikai pēc tam.Kad prostatas masāža ir noderīga un nepieciešama?Protences traucējumi;Prostatas atonija;Prostatīts (ārpus aaasinājuma laika);Uretroprostatīts;Prostatovezikulīts.Prostatas masāžu nedrīkst veikt šādos gadījumos:Prostatīta aaasināšanās laikā;Jebkādu audzēju..

26.11.2019
0
825
Intīmo zonu balināšanas krēms

Intīmo zonu balināšanas krēms

Balinošais intīmais krēms EROpharm 100mlBalinošais krēms uz dabisko eļļu un ekstraktu bāzes palīdz cīņā ar ādas pigmentāciju. Šo krēmu ieteicams lietot katru dienu, uzklājot to uz intīmās zonas ādas, un jau pēc dažām nedēļām jūs ievērosiet rezultātu! Eiropas brenda Joy Division krēms tiek ražots Vācijā un ir pieejams 100ml iepakojumā.Lieliskais līdzeklis Bright’n’White iedarbojas uz intīmo zonu ma..

15.11.2019
0
1411
Profesionāla iekārta dzimumlocekļa palielināšanai

Profesionāla iekārta dzimumlocekļa palielināšanai

Medical AndropenisIkviens, kurš nav apmierināts ar sava locekļa izmēru un baidās pielietot ķirurģiskas manipulācijas, pavisam noteikti novērtēs profesionālo iekārtu dzimumlocekļa palielināšanai Andropenis. Šo iekārtu atzīst arī ārsti. Šis palielinātājs ir īpaša ierīce, kas, regulāri to pielietojot, nodrošinās manāmu dzimumlocekļa izmēra palielināšanos, turklāt šis rezultāts saglabāsies uz visiem l..

15.11.2019
0
1117
Reālistiski vibratori

Reālistiski vibratori

Reālistiski vibratori ir seksa rotaļlietas, kas vizuāli izskatās kā vīrieša dzimumloceklis. Tie atgādina īstu locekli arī pēc taustes, taču tai pat laikā spēj vibrēt ar dažādiem ātrumiem.Reālistiski vibratori ir piemēroti jebkurai stimulācijai: tos izmanto gan anālajam, gan vaginālajam seksam. Tie noderēs gan masturbācijai, gan eksperimentiem ar partneri. Patīkama tekstūra, klasiska forma un iekšē..

15.11.2019
0
866
Tenga masturbatori

Tenga masturbatori

No visa plašā masturbatoru klāsta īpašu uzmanību izpelnās masturbators Tenga. Tā ir unikāla japāņu ražotāja ierīce, kas ir visa lieliskā cienītāju mīļākā seksa rotaļlieta. Šī ierīce ir maksimāli ergonimiska un ērta lietošanā. Tenga ir plaši pazīstmas japāņu masturbācijas rotaļlietu ražotājs. Ar šo firmas zīmi tiek ražotas daudzas mūsdienīgas ierīces, lubrikanti un citi palīglīdzekļi. Šī brenda rot..

15.11.2019
0
901
BDSM rotaļlietas

BDSM rotaļlietas

Mūsu veikals izceļas ar īpaši plašu BDSM aksesuāru klāstu gan sievietēm, gan vīriešiem. Pat visgrūtāk atrodamās iekārtas iespējams iegādāties pie mums! BDSM seksa rotaļlietu katalogs šeit.BDSM pamatiNe tik sen BDSM kultūru pārstāja uzskatīt par kaut ko izvirtušu un kaunu izraisošu. Arvien vairāk cilvēku mūsdienās ir ieinteresēti šajā tematikā. Pastāv uzkats, ka BDSM saistās tikai ar sāpēm un ..

05.11.2019
0
1275
Mūsu blogā Jūs atradīsiet interesantus faktus par intīmprecēm. Tekstos Jūs atradīsiet iepazīšanas informāciju par produktiem, kurus piedāvā e-veikals SuperStar.lv Ir informācija, par kuru pat nebijat iedomājusies un jaunas zināšanas ir garantētas. Piemēram, varēsiet izlasīt kur un kad tika piemērots pasaulē pirmais vibrators, uz ko ir spējīgi mūsdienu dizaineri izstrādājot piepūšamās lelles. Varbūt Jums būs interesanti kur atrodās erogēnas zonas, punkti, stimulējot kurus, cilvēks sasniedz orgasma virsotni. Aiziet pēc jaunām zināšanām, būs interesanti, garantējām..