No fantāzijas līdz realitātei: ceļvedis anālo aizbāžņu izvēlei un lietošanai

 • No fantāzijas līdz realitātei: ceļvedis anālo aizbāžņu izvēlei un lietošanai

Kas ir anālie aizbāžņi?


Tiem, kas to jau nezin, anālais aizbāznis ir īpaša veida seksa rotaļlieta, ko var ievietot anālās atveres iekšpusē, lai gūtu seksuālu baudu. Tos galvenokārt izmanto trīs veidos:


 1. Lai palīdzētu paplašināt muskuļus pirms anālā seksa.
 2. Masturbācijas vai seksa laikā, lai palielinātu baudu un pastiprinātu orgasmu.
 3. Ilgstošai valkāšanai mājās vai sabiedriskā vietā, lai sniegtu seksuālu baudu.


Anālajiem aizbāžņiem parasti ir konusveida forma, lai tos varētu viegli ievietot, šaurs kakls un plata pamatne, lai nodrošinātu, ka tas neieslīd tālāk tūpļa atverē, nekā vajadzētu.


Anālos aizbāžņus var izmantot ikviens, lai gan prostatas īpašniekiem šī stimulācija varētu šķist daudz spēcīgāka un patīkamāka. Turklāt orgasma brīdī ķermenis dabiski sasprindzina un atbrīvo muskuļus ap aizbāzni, kas ievērojami uzlabos kulminācijas mirkli.


Pirmā anālā aizbāžņa izvēle:

 

Pirmreizējā anālo spēļu izpēte var šķist biedējoša, tādēļ, lai gūtu mierīgāku pieredzi iesakām, pirmajā reizē to darīt vienatnē, lai noskaidrotu, vai šāda veida spēles jums patiešām ir piemērotas.

Anālajiem aizbāžņiem ir dažādas formas un izmēri, un bieži vien var šķist vilinoši iegādāties pirmo, kas vizuāli iepatīkas. Tomēr viena no lielākajām kļūdām, ko cilvēki pieļauj, ir pārlieku liela anālā aizbāžņa izvēle. Jūs varētu domāt, ka varat tikt galā ar kaut ko lielāku, taču vienmēr jāsāk ar mazāka izmēra aizbāzni. Ja lietosiet pārāk lielu izmēru, tas var radīt anālā kanāla audu skrāpējumus, plīsumus vai bojājumus, kas var izraisīt nepatiku un baudas zudumu.


Pārliecinieties, ka aizbāznis ir gluds un ar konusveida galu, lai atvieglotu tā ievietošanu. Aizbāznim jābūt ar paplašinātu pamatni, kas neļaus tam slīdēt dziļāk anālajā atverē. 


Visbeidzot, pārliecinieties, ka esat iegādājies kvalitatīva materiāla aizbāzni. Daudzi aizbāžņi ir izgatavoti no želejveida materiāliem, taču tie ir poraini, kas nozīmē, ka tos nevar pilnībā attīrīt no baktērijām, padarot tos potenciāli kaitīgus. Labākie materiāli anālajiem aizbāžņiem ir silikons, metāls un stikls. Metāls un stikls piedāvā svaru (kas var būt svarīgs faktors baudas gūšanai) un spēlēšanos ar temperatūrām (pirms lietošanas ievietojot aizbāzni aukstā vai siltā ūdenī, lai mainītu tā temperatūru), ko vairums silikona spraudņu nevar nodrošināt. 


Jūs arī vēlēsieties iegādāties kādu anālo lubrikantu, ja jums tāda vēl nav, jo anālā atvere pati neeļļojas tāpat kā maksts. Pārliecinieties, ka iegādājaties lubrikantu, kas sader ar jebkuru materiālu, kuru esat izvēlējies. Piemēram, silikona aizbāzni nevar lietot kopā ar lubrikantu uz silikona bāzes. Mēs iesakām izvēlēties anālos lubrikantus no tādām firmām, kā System Jo, Pjur vai Sliquid!


Vēl viens svarīgs ieteikums par to, ko iegādāties, uzsākot savu anālo spēļu izpētes ceļojumu, ir vadošā zīmola b-Vibe Anal Training Kit & Education Set, kuram komplektā ir trīs dažāda lieluma aizbāžņi, lubrikanta aplikators, klizma un pilnīgs anālās spēles ceļvedis par ļoti saprātīgu cenu. Lai gan, ja vēl neesat gatavs pilnībā uzņemties saistības un vēlaties kaut ko budžetam draudzīgāku, lai pārbaudītu “ūdeņus”, jūs atradīsiet plašu anālo aizbāžņu klāstu – ŠEIT


Pirmo reizi izmantojot anālo aizbāzni:


Galvenais noteikums, ievietojot anālo aizbāzni, ir to darīt lēnām un izmantojot lielu daudzumu lubrikanta. Atcerieties, ka pārlieku liels daudzums lubrikanta vienmēr ir labāks nekā nepietiekams tā daudzums. Pēc tam ieņemiet sev ērtāku pozu, piemēram, notupjoties četrrāpus (sunīšu pozā), bet citas labas pozas ir uz muguras ar paceltu dibenu uz spilvena vai tupus.


Tiklīdz anālais aizbāznis tiks ievietots, tas var radīt diezgan dīvainas sajūtas un var šķist, ka vēlaties to uzreiz izņemt, tomēr kamēr nav sāpju, jūsu ķermenis tikai pielāgojas, un jums vajadzētu nogaidīt tik ilgi, cik nepieciešams, un mēģināt relaksēties, līdz pierodat pie jaunajām sajūtām. Turpretī, ja rodas sāpes, nekavējoties izņemiet anālo aizbāzni. 


Izņemšanai ir līdzīgs stāsts – atslābināties un lēnām izņemiet aizbāzni. Ja pēc izņemšanas jūtat sāpes, rodas asiņošana vai diskomforts, kas ilgst vairāk nekā dažas minūtes, meklējiet medicīnisko palīdzību.


Nekad nevajadzētu dalīties ar aizbāžņiem starp partneriem vai atverēm (maksti, tūpli un muti). Ja plānojat to darīt, vispirms rotaļlieta ir jāsterilizē, piemēram, vārot, un to var izdarīt tikai ar silikona, stikla un metāla rotaļlietām.


Ilglaicīga lietošana:


Lai gan tas var izklausīties dīvaini, daudzi cilvēki lieto anālos aizbāžņus ilgstošai valkāšanai. Tas ir tādēļ, ka jo lielāks un/vai smagāks ir spraudnis (piemēram, mazs metāla spraudnis var būt smagāks par lielu silikona spraudni), jo tas būs pamanāmāks un tādējādi patīkamāks ilgstošas lietošanas laikā. Jūs varat valkāt aizbāzni, kur vien vēlaties, pa māju vai pat publiski, kad tiekaties ar draugiem vai vienkārši iepērkaties. Neatkarīgi no tā, vai tas sagādā tūlītēju baudu vai nē, tas joprojām ļaus jums justies nerātni un jūsu partneris noteikti novērtēs šo jūsu mazo noslēpumu. Tomēr jums vajadzētu izvairīties no aizbāžņu nēsāšanas ilgāk par 2–3 stundām, pat ja tas ir ērti, anālo aizbāzni būtu jāizņem, lai atkārtoti uzklātu smērvielu ik pēc stundas.


Citas anālās rotaļlietas:


Kad esat pieradis pie sava mazā startera anālā aizbāžņa, jūs esat gatavs pāriet uz citiem anālās spēles veidiem vai vienkārši lielākiem spraudņiem! 


Tātad, kas vēl ir pieejams?


 • Anālais vibrators — ja jums kļūst garlaicīgi izmantot anālos aizbāžņus bez vibrācijas, anālais vibrators ir lielisks veids, kā pievienot vēl vairāk baudas anālajām izpriecām. 
 • Rimming aizbāznis — jauna veida anālie aizbāžņi, ko pašlaik ražo tikai viens uzņēmums, b-Vibe, izmanto rotējošas lodītes ap rotaļlietas pamatni, lai radītu vēl lielāku stimulāciju. Turklāt šīs rotaļlietas arī vibrē un ir vadāmas ar tālvadības pulti, tādēļ tās ir ideāls risinājums, ja vēlaties izbaudīt kaut ko patiešām īpašu!
 • Svērtie silikona aizbāžņi —jums patīk ideja par silikona spraudni, taču vēlaties arī pievienot svaru? B-Vibe svērto silikona spraudņu klāsts beidzot atrisina šo problēmu!
 • Fetiša un princešu anālie aizbāžņi — tas parasti attiecas tikai uz aizbāžņiem, kuriem ir īpašas pamatnes. Fetiša aizbāžņi parasti ietver astes, piemēram, kaķa, zaķa vai zirga tipa astes, kas iziet no pamatnes. Savukārt princešu aizbāžņiem ir dārgakmens uz pamatnes. 
 • Anālās krelles – tas attiecas uz kreļļu virkni, kuru kopā satur “aukla”. Tā ir vēl viena alternatīva iesācējiem, jo jūs varat lēnām virzīties uz priekšu dažādos izmēros, un lielākās krelles darbosies kā pamatne, lai neļautu rotaļlietai ieslīdēt dziļāk.
 • Piepūšamie aizbāžņi — nosaukums patiesi pasaka visu, tie ir piepūšami aizbāžņi, kurus varat piepūst, lai iekšpusē atrastos lielāks spraudnis, nekā jūs, iespējams, citādi būtu varējis ievietot. 
 • Vīriešu prostatas rotaļlietas – vīriešu prostatas rotaļlietas ir līdzīgas anālajiem aizbāžņiem, izņemot to, ka tās ir izliektas uz augšu, lai nodrošinātu tiešu prostatas stimulāciju. Šāda veida stimulatoriem atradīsies gan modeļi ar vibrāciju, gan bez tās. Vairāk par prostatas stimulāciju varat lasīt mūsu blogā - Vai prostatas masieris palīdzēs izārstēt prostatītu?


Citi bloga ieraksti kuros vērts ieskatīties: 


Relaksējošie lubrikanti, gēli un spreji patīkamam anālajam seksam

TOP 10 labākie anālie aizbāžņi ar vibrāciju sievietēm un vīriešiem

Sekss ar anālo aizbāzni: kam tas paredzēts, kādas būs sajūtas un kā to pareizi lietot?

Kā pareizi izvēlēties lubrikantu, lai gūtu maksimālu prieku?

25.10.2023 15:19:09
1
201

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem