Relaksējošie lubrikanti, gēli un spreji patīkamam anālajam seksam

  • Relaksējošie lubrikanti, gēli un spreji patīkamam anālajam seksam
Pirms iedziļināmies relaksējošo anālo lubrikantu, gēlu un spreju pasaulē ir svarīgi vispirms saprast, kāpēc kādam varētu būt nepieciešamība vai vēlme lietot šādus produktus. Anālais sekss daudziem cilvēkiem var būt patīkams un aizraujošs piedzīvojums, taču tas var būt arī neērts vai pat sāpīgs, ja muskuļi ap anālo atveri ir saspringti un nav pietiekami atslābināti. Šo spriedzi var izraisīt vairāki faktori, piemēram, uztraukums, pieredzes trūkums vai vienkārši nepietiekams uzbudinājums.

Par laimi, ir pieejami dažādi produkti, kas paredzēti, lai palīdzētu mazināt šo spriedzi un padarītu anālo seksu ērtāku un patīkamāku. Šie produkti ir relaksējošu anālo lubrikantu, gēlu un spreju veidā, kas tiek uzklāti tieši uz anālās zonas pirms dzimumakta. Šajā bloga ierakstā mēs sīkāk aplūkosim, kas ir šie produkti, kā tie darbojas, kā arī sniegsim dažus padomus, kā tos droši un efektīvi lietot!

Kas ir relaksējošie anālie lubrikanti, gēli un spreji?


Relaksējošie anālie lubrikanti, gēli un spreji ir produkti, kas paredzēti, lai palīdzētu atslābināt muskuļus anālajā atverē un ap to, padarot anālo seksu ērtāku un patīkamāku. Šie produkti parasti satur dažādas sastāvdaļas, kas darbojas kopā, lai nomierinātu zonu un nodrošinātu relaksācijas sajūtu.

Šo produktu aktīvās sastāvdaļas var atšķirties, taču dažas no visizplatītākajām ir lidokaīns, benzokaīns un prilokaīns. Tie visi ir vietējie anestēzijas līdzekļi, kas darbojas, bloķējot nervu signālus apgabalā, kur tie tiek lietoti. Tas var palīdzēt samazināt sāpju vai diskomforta sajūtu anālā seksa laikā, ļaujot abiem partneriem pilnīgāk izbaudīt šo pieredzi.

Kā darbojas relaksējošie anālās atveres lubrikanti, gēli un speji?


Kā minēts, relaksējošie anālās atveres lubrikanti, gēli un spreji darbojas, atslābinot muskuļus anālajā zonā un ap to. Tas var palīdzēt samazināt sāpju vai diskomforta sajūtu anālā seksa laikā, padarot pieredzi patīkamāku abiem partneriem. Uzklājot, šie produkti parasti iedarbojas dažu minūšu laikā un var darboties līdz pat stundai vai ilgāk. 

Pareiza lubrikanta izvēle:


Izvēloties anālos relaksējošos lubrikantus, ir svarīgi meklēt produktu, kas ir īpaši izstrādāts anālajai spēlei un satur drošas un efektīvas sastāvdaļas. Izvairieties no tādu produktu lietošanas, kas satur spēcīgas ķīmiskas vielas vai kairinošas vielas, kas var radīt papildus diskomfortu vai savainojumus.

Meklējiet lubrikantus, kas satur dabiskas sastāvdaļas, piemēram, kumelīšu, alvejas vai jojobas eļļu, kas var palīdzēt nomierināt un mitrināt anālo zonu. Ņemiet vērā arī lubrikanta viskozitāti – biezākas smērvielas bieži vien ir labākas anālajai spēlei, jo tās nodrošina lielāku slīdamību un ilgāku noturību.

Anālās atveres relaksējošie lubrikanti palīdzēs uzlabot sajūtas, palielinot asins plūsmu šajā zonā un nedaudz desensibilizējot zonu, ļaujot pilnīgāk izjust baudu. Anālās spēles var palielināt plīsumu vai savainošanās risku, bet anālo relaksējošu lubrikantu lietošana var palīdzēt samazināt šo risku - ļaujot muskuļiem vieglāk atslābt un izstiepties.

Izvēloties anālo lubrikantu uz ūdens bāzes, varat to droši lietot kopā ar prezervatīviem un jebkuru seksa vai anālo rotaļlietu, ieskaitot silikona rotaļlietas vai aizbāzņus. (Apskati mūsu bloga rakstu par piemērtotāko lubrikantu izvēli klikšķinot ŠEIT)

Padomi relaksējošu anālo gēlu un spreju lietošanai:


Ja apsverat domu izmantot relaksējošu anālo gēlu vai spreju, ir dažas lietas, kas jums jāpatur prātā, lai nodrošinātu produkta drošu un efektīvu lietošanu:

  • Izlasiet instrukcijas – pirms lietojat jebkāda veida anālo līdzekli, ir svarīgi rūpīgi izlasīt instrukciju. Tas palīdzēs nodrošināt pareizu produkta lietošanu un izvairīties no iespējamām blakusparādībām vai komplikācijām.

  • Vispirms pārbaudiet produktu uz neliela ādas laukuma — pirms produkta uzklāšanas uz anālās zonas, ieteicams vispirms pārbaudīt to uz nelielu ādas laukumu, piemēram rokas. Tas var palīdzēt jums noteikt, kā jūsu ķermenis reaģēs uz produktu, un pārliecināties, ka jums nav alerģiskas reakcijas.

  • Ievērojiet ieteikto produkta daudzumu– ir svarīgi lietot šos produktus atbilstoši norādījumiem un nepārsniegt ieteicamo devu. Lietojot pārāk daudz produkta, var rasties nejutīgums vai citas nevēlamas blakusparādības.

  • Izmantojiet atbilstošu lubrikantu – lai gan relaksējošie anālie geli un aerosoli var palīdzēt mazināt diskomfortu, tos nekādā gadījumā nedrīkst izmantot kā lubrikanta aizstājējus. Noteikti izmantojiet augstas kvalitātes lubrikantu, kas īpaši izstrādāts anālajam seksam, lai palīdzētu samazināt berzi un padarītu pieredzi patīkamāku un ērtāku.

  • Izrunājaties ar savu partneri — tāpat kā jebkura veida seksuālās aktivitātes gadījumā komunikācija ir svarīga. Noteikti pārrunājiet ar savu partneri savas vajadzības un vēlmes! Noslēgumā jāsaka, ka relaksējošie lubrikanti var lieliski papildināt jūsu anālo spēļu rutīnu, nodrošinot lielāku komfortu, uzlabotas sajūtas un samazinātu traumu risku. Izvēloties lubrikantu, meklējiet produktu, kas ir īpaši izstrādāts anālajai spēlei, satur drošas un efektīvas sastāvdaļas un kura viskozitāte ir piemērota jūsu vajadzībām. Kā arī, relaksējošie anālie gēli un spreji var būt lieliska iespēja tiem, kas vēlas padarīt anālo seksu vēl ērtāku un nesāpīgāku!Vēl daži noderīgi bloga raksti anālo spēļu izpētei:


10.05.2023 15:16:16
0
277

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem