Sekss ar anālo aizbāzni: kam tas paredzēts, kādas būs sajūtas un kā to pareizi lietot?

  • Sekss ar anālo aizbāzni: kam tas paredzēts, kādas būs sajūtas un kā to pareizi lietot?

Pieaugušajiem paredzētajā intīmo rotaļlietu klāstā anālais aizbāznis, jeb spraudnis ieņem īpašu vietu. 

Ja Jūs pārsteidz fakts, ka cilvēki kaut ko iebāž tūplī un tajā pašā laikā piedzīvo pietiekami spēcīgu uzbudinājumu, tad Jūs neesat eksperimentējuši šādā veidā. Bet velti! Ar anālo spraudni ir vieglāk sagatavoties anālajam seksam, un tā tiek trenēti sfinktera muskuļi, bet vīriešiem no medicīniskā viedokļa pluss ir arī prostatas masāža, par ko ārsti parasti iekasē lielu naudu.


Anālā aizbāžņa izmantošana rada ‘’trijatā’’ efektu, jo ne katrs uzdrīkstas ievilkt savā laulības gultā vēl vienu partneri, bet, ak, kā gan to gribētos! 

Lomu spēle, dubultā iekļūšana, vizuālais baudījums (jā, šīs rotaļlietas var būt ļoti skaistas!), tūpļa stimulēšana - daudzas vēlmes apmierina viena priekšmeta klātbūtne jūsu seksuālajā arsenālā. 

Starp citu, veidu un izmēru piedāvājumā klāsts ir ļoti plašs . Metāla, stikla, silikona, vibrējošas, mazas, lielas, eglītes formā, krellītes un t.t. – dažādām fantāzijām. 


Nav tādu īsti klasisku anālo spraudņu. Ir daudz un dažādi modeļi – tas viss ir atkarīgs no jūsu mērķiem un vēlmēm šajā jautājumā. Un, protams, cenas būs tikpat dažādas. Jūs varat iegādāties anālo spraudni ar dabīgas kažokādas asti vai inkrustētu ar dārgakmeņiem vai kristāliem, bet vai tas Jums ir nepieciešams, tas ir personisks jautājums.

Apskatīsim, kam ir paredzēts katrs anālās spraudņa veids:


Piepūšamais aizbāznis un kā to lietot


Iesācējiem un šaubīgajiem ideāls variants būs piepūšamais aizbāznis. Produkts būs kompakts, tas salocītā veidā tiek ievietots tūplī, un ar sūkņa palīdzību tas tiek uzpūsts jau esot iekšā anālajā atverē. Tātad izrādās, ka iekļūšana dupsī var būt nesāpīga, un lietošanas procesā rada prieku. Bet kāpēc gan tikai iesācējiem? Iespējams, spilgtas sajūtas vēlēsies arī šajā jautājumā pieredzējuši profesionāļi. Kopumā pilnības sajūta un taisnās zarnas sieniņu stimulācija radīs daudz pozitīvu emociju ikvienam eksperimentētājam. Tiem, kas tikai gatavo dupsi dzimumlocekļa ievadīšanai, šāda rotaļlieta būs arī nozīmīgs palīgs.


Anālās atveres paplašinātāji ir izgatavoti no silikona un var tikt aprīkoti ar vibrācijas efektu, kas sniegs daudz jaunu iespaidu, turklāt dažiem modeļiem gaiss tiek sūknēts nospiežot pults pogu. 

Kopumā pilnības sajūta un taisnās zarnas sieniņu stimulācija radīs daudz pozitīvu emociju ikvienam eksperimentētājam. Tiem, kas tikai gatavo dupsi dzimumlocekļa ievadīšanai, šāda rotaļlieta būs arī nozīmīgs palīgs. (Klikšķini ŠEIT, lai nokļūtu uz bloga rakstu par to, kā atvieglot pirmo anālā seksa pieredzi )


Anālais aizbāznis ar vibrāciju 


Šis intīmo rotaļlietu paveids atšķiras ar tajās iebūvētu vibratoru, kuru darbina baterijas vai akumulators. Vibrācija piešķir parastam anālajam aizbāznim jaunas funkcijas, neticamas izmantošanas iespējas, kā arī dāvā spēcīgas sajūtas. Tādu rotaļlietu iespējams izmantot gan statiski, gan dinamiski, jo tai ir divi režīmi. Tāpat tām komplektā var nākt atsevišķa pults. Masažerim, kas atrodas anālajā aizbāznī, var būt vairāki ātruma režīmi. Tie var būt darbināmi ar baterijām vai iebūvētu akumulatoru, lokani vai stingri, ar bezvadu vai savienotu pulti, gludi vai ar reljefu, ūdensizturīgi, ar unikālām iespējām un pat dažādiem piesūcekņiem. ( Klikšķinot ŠEIT nokļūsi uz plašāku rakstu par anālajiem aizbāžņiem ar vibrāciju )


Metāla anālais aizbāznis un kāds ir tā efekts


Metāla anālie aizbāžņi ir vienkārši, ērti un izturīgi. Tie ir grūti salaužami, viegli mazgājami, un daudziem cilvēkiem patīk arī vēsuma sajūta ko tie sniedz. Metāla spraudņi ir saderīgi ar jebkāda veida lubrikantiem. Trūkums ir tikai tāds, ka tas ir nedaudz par skarbu iesācējiem, anālo spēļu sākumā piemērotākas būs mīkstas un elastīgas ierīces.


Metāla spraudņa gludā virsma ļauj iekļūt anālajā atverē ļoti uzmanīgi, pakāpeniski un bez jebkādiem šķēršļiem. Ja vēlaties lietot anālo spraudni ne tikai mājās vai seksa laikā, bet gan arī pastaigājoties, tad jums būs nepieciešami modeļi ar ierobežojumiem, pretējā gadījumā tas var izbīdīties no tūpļa visnepiemērotākajā brīdī.


Silikona tūpļa aizbāžņi un kas tie ir


Medicīniskais silikons, no kura izgatavota lielākā daļa šo rotaļlietu, neizraisa alerģiskas reakcijas. Tam ir patīkami pieskarties, tas ir mīksts, kad tiek ievietots dupsī, var palikt iekšā ilgāku laiku, neradot diskomfortu. Kopšana ir viegla un vienkārša, smakas nepaliek un neuzsūcas. Iesācējiem šī ir vispieņemamākā iespēja. 


Visbiežāk tie tiek ražoti pilienveida formā, tādēļ rada patīkama spiediena un piepildījuma sajūtu, platā pamatne neļauj tiem negaidīti izslīdēt ārā. Ja šāds silikona aizbāznis ir dekorēta ar kristāliņiem, tad papildus taustes stimulācijai jūs iegūsiet arī vizuālu baudījumu. Kristāls anālajā atverē izskatās neticami aizraujoši, un jūs vēlaties uzvesties vēl rotaļīgāk.


PVC materiāla anālie aizbāžņi


Šie ir vienkāršākā veida anālie aizbāžņi, kurus ir viegli tīrīt, uzglabāt un lietot. Tie tiek ražoti dažādās krāsās un formās, tie ir elastīgi un labi padodas, lai gan ir arī pieejami stingrāki modeļi. Piemērots jebkuram lubrikanta veidam.Stikla aizbāžņi anālajai atverei


Stikla anālie aizbāžņi nemaz nav tik trausli kā sākuma varētu šķist, gluži pretēji, rūdītais stikls var kalpot gadiem ilgi. Tos mazgā ar rotaļlietu tīrīšanas līdzekļiem un lieto apvienojumā ar visa veida lubrikantiem, bet jāatceras, ka tie būs diezgan smagi, un ir paredzēti pieredzējušiem lietotājiem.


Anālā spraudņa forma, reljefs un izmērs


Visi spraudņi ir pieejami asaru, konusveida vai izliektā formā, kur uzgalis ir rotaļīgi noliekts uz vienu pusi. Arī reljefs ir daudzveidīgs: gluds, rievots, ar punktiņiem un izvirzījumiem utt. Diametrs svārstās no 1 cm un vairāk. Diametrs, kas pārsniedz 8 cm, ir vairāk paredzēts fetišam. Tie, kas nodarbojas ar fistingu, sapratīs. 


Anālajiem spraudņiem ir pamatne, kas visbiežāk tiek pagarināta, lai kontrolētu ievietošanu. Lai gan ir daudz veidu pamatnes: ar piesūcekni, ar cilpiņu, ar gredzenu, ar rokturi - tas viss ir atkarīgs no tā, kur un kā jūs to izmantojat. 


Īpaši interesanti ir anālie aizbāžņi ar pūkainām astēm. Tie piesaista vīriešus ar savu neparastumu. Šādas astītes liksies īpaši seksīgas, skaistas, rotaļīgas un vienkārši pievilcīgas tiem kuri iecienījuši "Doggy-style" pozu!


Apmeklējiet mūsu intīmpreču veikalu un izvēlieties skaistāko un ērtāko aizbāzni ikdienas lietošanai vai vienreizējai izklaidei ar partneri! Eksperimentējiet ar izmēriem un formām, izdomājiet jaunas pozas, kurās būs ērti nodarboties ar seksu ar anālo aizbāzni, ķirciniet viens otru un pavediniet! Varbūt izdosies pat pārliecināt savu vīrieti izzināt anālās atveres un prostatas stimulēšanas prieku, pēc kura jūsu gultas attiecību apvāršņi paplašināsies globālā mērogā!Kāpēc jums ir nepieciešams anālais aizbāznis?


Anālais aizbāznis ir nepieciešams, lai sagatavotu tūpļa muskuļus anālajam seksam. Lai neradītu diskomfortu un sāpes, erotiskā rotaļlieta tiek ievietota uz nelielu laika posmu. Burtiski pēc 10-15 minūtēm tūpļa muskuļi jau pierod pie svešķermeņa, apstājas sfinktera refleksās kontrakcijas. Pēc tam partnera dzimumlocekli būs daudz vieglāk ievadīt anālajā atverē, un, ja vīrišķība ir pārāk liela diametrā, varat trenēties ar dažāda lieluma anālajiem aizbāžņiem. Labākais variants ir silikona konusa formas tūpļa aizbāžņi. Un, starp citu, jums nav nepieciešams baidīties, ka šāda veida ierīce pārāk izstieps sfinktera muskuļus - stundu pēc dzimumakta viss atgriezīsies sākotnējā stāvoklī. 


Atsevišķs stāsts ir anālā spraudņa izmantošana dubultai penetrācijai. Paradokss: lielai daļai meiteņu nepatīk anālais sekss, bet gandrīz visas sapņo par dubultu penetrāciju. 

Protams, tikai neliels skaits pāru ir gatavi ieaicināt trešo personu guļamistabā. Lielākajai daļai risinājums ir anālā spraudņa izmantošana - tas radīs līdzīgas sajūtas. Lai simulētu dubulto penetrāciju, jūs varat iegādāties produktus kas maksimāli atgādinās vīriešu dzimumlocekli. Protams, derēs arī pilienu veida un citu formu anālie aizbāžņi.


Sievietēm uz maksts priekšējās sienas ir punkts G, visi par to zina, kamēr aizmugurējai sienai seksa laikā parasti netiek pievērsta pienācīga uzmanība. Parastā dzimumakta laikā šī zona netiek izmantota, kā vajadzētu anatomiskās uzbūves dēļ. Bet, ja jūs ievadīsiet anālajā atverē anālo aizbāzni, kas piespiež aizmugurējo sienu, jūs saņemsiet to, kas jums nepieciešams: stimulācija pastiprināsies, kas nozīmē, ka bauda palielināsies. Un tas attiecas uz abiem partneriem- jo šaurāka maksts, jo patīkamāks sajūtas arī vīrietim, un dzimumlocekļa stimulācija tikai pastiprināsies.


Anālie aizbāžņi prostatas stimulācijai.


Tikai daži cilvēki apzinās, ka seksa preču veikalā tiek iegādāts ierīces arī ārstniecības un profilakses nolūkos. Nebrīnieties! Jā, jā, šis erotiskais sīkrīks vīriešiem diezgan labi palīdz novērst prostatas slimības. Sēdošs darbs, letarģisks un neaktīvs dzīvesveids, slikti ieradumi, neveselīgs uzturs – vai ir jēga turpināt? Riska grupā ietilpst visi vīrieši, kas vecāki par 30 gadiem. Pie pirmajiem "zvaniņiem" urologa slēdziens izskatās tā - prostatas masāža nav tikai nepieciešama, tā ir obligāta! Šī metode būs efektīvāka nekā jebkuras tabletes un svecītes.


Vīriešu anālie aizbāžņi nedaudz atšķiras no tiem, kas paredzēti valkāšanai sievietēm. Prostatas masāžas aizbāžņiem ir īpašs izliekums, kas rada spiedienu uz dziedzeri. Tāpēc tagad vīrietim nevajag paciest svešu pirkstu atrašanos tūplī un tērēt daudz naudas urologiem – apvienojiet ārstniecību ar baudu! ( Spiediet ŠEIT un izlasiet mūsu bloga rakstu par prostatas masieriem un to ietekmi uz prostatītu )Anālais aizbāznis valkāšanai un kā ar to staigāt 


Kā liecina atklāsmes no dažādiem forumiem, daudzi cilvēki iet pa ielu, brauc ar transportu un pat dodas uz darbu ar anālajiem aizbāžņiem dupsī! Un viņi gūst traku satraukumu un baudu no šī procesa.

Kāpēc viņi to dara? 

Saņemam dažādas atbildes, ka:


Man patīk pilnības un patīkamā smaguma sajūtas;

Lielisks veids kā sagatavoties fiziski un garīgi gaidāmajam seksam;

Es gribu, lai mani pamana, ja papūš vējiņš un svārki paceļas (tas, protams, ir sievietēm);

Partneri ļoti uzbudina doma, ka otrā pusīte dodas dzīvē ar “ierīci” anālajā atverē;

Ar dažāda diametra aizbāžņiem, kustoties rodas ārprātīgi patīkama “šaurs-plats-šaurs” sajūtaPieci ieteikumi anālā aizbāžņa izvēlei pastāvīgai lietošanai


No medicīniskā viedokļa silikons tiek uzskatīts par drošāko - ar to jūs varat staigāt 6 stundas pēc kārtas. Metāla anālo spraudni var nēsāt kaut visu dienu, taču vēlams to darīt ar pārtraukumiem (ik pēc 30 minūtēm, ne vairāk!). Šajā laikā muskuļi atpūtīsies, un tikmēr var tikt galā ar higiēnas jautājumiem, jo pirms nākamās ievadīšanas anālais aizbāznis ir rūpīgi jānomazgā un jānožāvē.


Vispirms pārbaudiet aizbāzni atrodoties mājās. Ejiet, sēdiet, noliecieties, veiciet dažas kustības, kas raksturīgas uzvedībai uz ielas vai sabiedriskā vietā. Ja viss ir kārtībā, droši ievadiet rotaļlietu tūplī un staigājiet ar tīru sirdsapziņu.Kā pareizi lietot anālo aizbāzni seksa laikā:


Tātad, mēs mācāmies ievietot aizbāžņus anālajā atverē bez sāpēm un diskomforta. Lai tas būtu glīts un patīkams process, ievērojiet dažus noteikumus:Lubrikantu izmantošana ir obligāta


Atgādinājumam – bez lubrikantu izmantošanas nu nekādi! Uzziežam lubrikantu uz paša aizbāžņa, kā arī dāsni iesmērējām anālo atveri, un tad varam turpināt. Koniskas formas aizbāžņi viegli ieslīd iekšā tūpļa atverē. Burtiski 10 minūtes un muskuļi pierod pie jaunās rotaļlietas. 


Jāiegādājas kvalitatīvs lubriants, kas pasargās no traumām. Neder vienkāršs spļāviens, krēma tūbiņa vai vecmāmiņas vazelīns un cita atribūtika! Tie veicina baktēriju vairošanos un mikroplaisu infekciju. Ja sāpes joprojām pārtrauc patīkamo pieredzi, iegādājieties lubriantus ar anestēzijas efektu. Tie neietekmē orgasma spēku un sajūtas - tas tikai bloķē sāpes. ( Spiediet ŠEIT, lai apskatītu mūsu bloga rakstu par piemērotākā lubrikanta izvēli )


Lēna ievadīšana


Tūpļa atvere ir daudz šaurāka par maksti un pēc būtības tas nav paredzēta kaut kā cieta un liela ievietošanai, tāpēc mēs cenšamies to nomierināt ar lēnām un vieglām kustībām. Lai ķermenis pierastu pie svešķermeņa, anālo aizbāzni ievadam ļoti lēni, ar milimetru minūtē. 

Vīriešiem patīk spēlēties ar partnera tūpļa atveri, tāpēc iespējams, ka tavs mīļotais šo intīmo manipulāciju vēlēsies veikt pats. Lai viss noritētu viegli un bez diskomforta, meitenei nepieciešams atslābināt ne tikai tūpļa, bet visa ķermeņa muskuļus. Lai gan tas ir arī vīrieša uzdevums, ko var atrisināt, veicot vispārēju vai erotisko ķermeņa masāžu.


Piemērota poza


Lai ērti ievietotu aizbāzni, izmēģiniet kādu no tālāk norādītajām pozām.


1. Misionāra poza ar kājām gaisā.

2. Klasisks sunītis vai sunītis ar apgrieztu dupsi un graciozu arku muguras lejasdaļā.

3. Tupus stāvoklī, tādejādi visa starpene un anālā atvere ir pilnībā pieejama un atvērta.


Nebaidieties, ja pirmajās 10-15 minūtēs ir sajūta, ka gribas iet uz tualeti. Tas ir aiz ieraduma. Pamazām diskomforts pāries, un paliks tikai pozitīvas emocijas. Katrā sesijā pievienojiet 1-2 minūtes, lai vingrinātu muskuļus un necentieties ietaupīt uz lubrikantiem. Nepietiekams lubrikanta daudzums Jums tikai kaitēs.

23.02.2023 14:29:43
0
759

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem