Anālais aizbāznis ar kristālu

  • Anālais aizbāznis ar kristālu

Pēdējā laikā cilvēki ir sākuši vienkāršāk uztvert dažāda rakstura seksuālas izklaides un eksperimentus. Gandrīz katrā guļamistabā ir vismaz viena intīmā rotaļlieta vai kostīms.


Anālais stimulators ar kristālu

Daudzi pāri praktizē anālos glāstus. Šī seksa daudzveidībai ir izgudrots plašs aksesuāru un papildlīdzekļu klāsts. Dažādi anālie stimulatori, gēli, lubrikanti, veļa un apģērbs ar izgriezumiem anālas atveres apvidū. Taču ikkatra anālo rotaļu mīļotāja arsenālā ir jābūt anālajam aizbāznim.


Šīs rotaļlietas mēdz būt dažādu veidu, izmēru un ar dažādiem interesantiem dizaina risinājumiem. Aizbāžņus izmanto gan vīrieši, gan sievietes. Tie palīdz sašaurināt maksti, kas savukārt paspilgtina seksa laikā gūtās sajūtas.


Anālais korķis ar kristālu

Vēršam jūsu uzmanību uz kādu īpaši interesantu risinājumu: miniatūru, elegantu anālo aizbāzni ar zila kristāla dekoru. Tā aizrauj jau no pirmā acu skata. Šīs rotaļlietas kompaktie izmēri padarīs to par lielisku jūsu intīmo rotaļlietu kolekcijas papildinājumu. 

Spīdīgais metāla korpuss ir veidots piles forma. Formas un izmēra savstarpējā mijiedarbība apmierinās jūsu vēlmi pēc anālajiem glāstiem. Arī šādas rotaļlietas cena būs patīkama ziņa. Tieši šim modelim ir vairākas funkijas.

To var izmantot gan pirms anālā seksa, lai atslābinātu anālo atveri. Tā ļauj ienest jaunas vēsmas klasiskajā seksā: izmantojot to seksa laikā, tā nedaudz sašaurinās maksti, kā arī būs vizuāli patīkama nianse partnera acīs. Mirdzošais kristāls neapšaubāmi uzbudinās jūsu partneri vēl vairāk!


Visi anālie stimulatori šeit.

05.11.2019 13:04:53
0
1137

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem