Blog Superstar

Erogēno zonu stimulatori

Erogēno zonu stimulatori

Erogēno zonu stimulatori ir produkti, kas īpaši izstrādāti, lai stimulētu un uzbudinātu ķermeņa jutīgākās zonas. Viena no galvenajām erogēno zonu stimulatoru lietošanas priekšrocībām ir tā, ka tie var palīdzēt uzlabot intimitāti un prieku attiecībās. Koncentrējoties uz noteiktām ķermeņa zonām, šie produkti var palīdzēt uzlabot sajūtas un radīt intensīvāku un apmierinošāku seksuālo pieredzi. Turk..

17.05.2024
0
34
Orālais sekss: ieteikumi baudas uzlabošanai

Orālais sekss: ieteikumi baudas uzlabošanai

Orālais sekss ir partnera dzimumorgānu stimulēšana ar mutes palīdzību. Orālo stimulāciju var veikt, izmantojot mēli, lūpas un/vai rīkli. Orālais sekss var būt kā priekšspēle pirms dzimumakta vai kā galvenais seksuālās pieredzes notikums. Ir trīs orālā seksa apakškategorijas: kunilings, minets un anilingus, jeb zināms arī kā rimmings. Apskatīsim tuvāk katru no tiem un sniegsim noderīgus padomus..

14.05.2024
0
98
Strap-on un strapon biksītes

Strap-on un strapon biksītes

Strap-on ir dinamisks un daudzpusīgs papildinājums pieaugušo rotaļlietu pasaulē, kas var apmierināt visdažādākās vēlmes un ievērojami uzlabo intīmo pieredzi. Šī bloga ieraksta mērķis ir iepazīstināt ar daudzpusīgo strap-on pasauli, aptverot visu, sākot no atbilstoša modeļa izvēles un beidzot ar to visefektīvāko tā izmantošanu. Mērķis ir nodrošināt lietotājiem gan drošu, gan baudpilnu pieredzi..

10.05.2024
0
76
Starptautiskais masturbācijas maijs

Starptautiskais masturbācijas maijs

Maijs ieņem unikālu vietu seksuālās veselības pasaulē, jo to visā pasaulē atzīmē kā Starptautisko masturbācijas mēnesi. Šis ikgadējais svētku mēnesis kalpo kā nozīmīga iniciatīva, kuras mērķis ir mudināt cilvēkus atklāti izpētīt savu seksualitāti, izmantojot masturbācijas praksi. Sabiedrībā, kur diskusijas par seksuālo labsajūtu bieži tiek uztvertas ar aizspriedumiem, Starptautiskais masturbāc..

06.05.2024
2
83
Kas ir priekšspēle? Padomi iekāres palielināšanai

Kas ir priekšspēle? Padomi iekāres palielināšanai

Priekšspēle, kas bieži tiek uztverta tikai kā seksa ievads, patiesībā ir būtisks aspekts partneru tuvības padziļināšanai. Priekšspēle ietver ne tikai fizisku pieskārienu, bet arī emocionālu un psiholoģisku stimulāciju, lai radītu seksuālo vēlmi un vispārēji uzlabotu intīmo pieredzi. Šajā bloga ierakstā tiks aplūkotas dažādas priekšspēles dimensijas, sniedzot praktiskus padomus, kas palīdzēs ie..

25.04.2024
4
98
Viss, kas jāzina par lubrikantiem

Viss, kas jāzina par lubrikantiem

Lubrikants ir neaizstājams līdzeklis komforta un baudas uzlabošanai. Lubrikanti, jeb smērvielas palīdz samazināt berzi, padarot seksuālās aktivitātes daudz patīkamākas. Sniegsim rūpīgu ieskatu dažādu pieejamo smērvielu veidu, to pielietojumu un piedāvāto priekšrocību izpēti, kā arī praktiskus padomus par pareizā lubrikanta izvēli, lai uzlabotu jūsu seksuālo veselību un baudu. Kāpēc izmantot l..

23.04.2024
0
88
Sekss dažādos vecuma posmos

Sekss dažādos vecuma posmos

Cilvēkiem dažādos dzīves posmos, intimitātes un seksuālo attiecību pieredze piedzīvo dziļas pārvērtības. Izpētīsim kādas izmaiņas notiek seksuālajā dzīvē, dažādos vecuma laika posmos un kādus izaicinājumus tas ienes dzīvē. Seksuālo dinamiku nosaka neskaitāmi faktori, tostarp fizioloģiskas izmaiņas, emocionālā attīstība un dzīves prioritāšu maiņa. Mūsu kontakti Adrese: Dzirnavu iela 3A, Rīga ..

19.04.2024
0
68
Kas ir seksuālā vēlme ?

Kas ir seksuālā vēlme ?

Seksuālā vēlme ir sarežģīta, daudzšķautņaina parādība, kas ievērojami atšķiras starp dzimumiem. Izpratne par šīm atšķirībām ne tikai uzlabo mūsu attiecības, bet arī mūsu personīgo apmierinātību. Šajā rakstā apskatīsim bioloģiskos, psiholoģiskos un sociālos faktorus, kuri ietekmē vīriešu un sieviešu seksuālo vēlmi, un sniegsim praktiskus padomus, kā uzlabot šo intīmo tieksmi. Mūsu kontakti Ad..

17.04.2024
0
80
Kas ir orgasms?

Kas ir orgasms?

Vai esat kādreiz aizdomājušies: "Kas ir orgasms?". Daudziem cilvēkiem ir jautājumi par šo intensīvo un patīkamo pieredzi. Šajā bloga ierakstā izpētīsim orgasma smalkumus, tostarp to, kas tie īsti ir, kā tie darbojas un kā tos sasniegt. Mūsu kontakti Adrese: Dzirnavu iela 3A, Rīga +371 23-880-515 Pirm - Piekt: 09:00 - 19:00 Sestdiena: 10:00 - 19:00https://superstar.lv Kas ir..

05.04.2024
2
187
Fun Factory seksa rotaļlietas

Fun Factory seksa rotaļlietas

Fun Factory ir rotaļīguma pionieri. Vienmēr izmantojuši vislabākos materiālus un rūpīgi pārdomājuši savas rotaļlietas tā, lai tās vienmēr būtu soli priekšā citām un nekad nenovērstu jūsu uzmanību no rotaļām. Turklāt ilgtspējīgā ražotne Vācijā, rada patiešām nelielu CO2 pēdu nospiedumu. Izklausās diezgan seksīgi – vai ne? Fun Factory rotaļlietas ir krāsainas, un tām ir dažādas formas un izmēri..

07.03.2024
1
214
Preces pieaugušajiem

Preces pieaugušajiem

Izpētiet pieaugušajiem paredzēto preču pasauli SuperStar intīmpreču veikalā Esiet sveicināti mūsu dinamiskajā un iekļaujošajā pasaulē, kur baudai nav robežu un kur valda gandarījums. Mūsu intīmpreču veikals nodrošina daudzveidīgu preču klāstu pieaugušajiem, kas atbilst jebkurai vēlmei un fantāzijai. Dosimies kopā vilinošajā pieaugušajiem paredzēto preču pasaulē un izmantosim bezgalīgās iespēj..

01.03.2024
0
204
Sieviešu Dienas Dāvanas

Sieviešu Dienas Dāvanas

Nezini, ko dāvināt 8.martā? Kādēļ gan neatbrīvoties no ierasto dāvanu pasniegšanas un neizpētīt kādu drosmīgāku opciju? Atklājiet neizmantoto dāvanu potenciālu no SuperStar intīmpreču veikala klāsta un no jauna definējiet sievišķības svinības! Spersim šo drosmīgo soli kopā un dosimies izpētīt TOP 10 dāvanu sarakstu, kurš ļaus jūsu dāmai ietērpties jutekliskā sievišķībā! Mūsu kontakti Adr..

23.02.2024
0
202
Intīmpreces

Intīmpreces

Intīmpreces Superstar.lv - Moderns SexShop ar plašu izvēli! Pasaule kļūst arvien atvērtāka ja runa ir par dažādām seksualitātes izpausmēm, tādēļ nav brīnums, ka pieprasījums pēc intīmprecēm ir strauji pieaudzis. Intīmpreces ir produkti, kas piedāvā dažādus veidus un risinājumus, kā iegūt un uzlabot baudu, izpētīt vēlmes un padziļināt tuvību. No vibratoriem un lubrikantiem līdz BDSM piederumie..

20.02.2024
0
236
Labākie vibratori darbībā

Labākie vibratori darbībā

Kad runa ir par jaunu baudas un tuvības līmeņu izpēti, augstas kvalitātes vibrators var būtiski mainīt jūsu domas. Šajā rokasgrāmatā mēs jūs iepazīstināsim ar dažiem labākajiem vibratoriem darbībā, un katrs no tiem piedāvā unikālas funkcijas un sajūtas, kas noteikti uzlabos jūsu izklaidi. No pāru rotaļlietām līdz G-punkta stimulatoriem, mēs esam rūpīgi atlasījuši dažādu vibratoru klāstu, kas atb..

13.02.2024
1
433
TOP Valentīndienas dāvanu ceļvedis

TOP Valentīndienas dāvanu ceļvedis

Valentīndiena ir mīlestības, tuvības un baudas svinēšana - un kas gan vēl varētu likt uzliesmot iekāres liesmai, ja ne pārdomāta un jutekliska dāvana? Ja vēlaties pacelt Valentīndienas svinības jaunā līmenī, mēs jums to nodrošināsim. Šajā bloga ierakstā piedāvājam labāko seksa rotaļlietu dāvanu ceļvedi, kas noteikti sasildīs un radīs neaizmirstamus baudas mirkļus. Šī rokasgrāmata ir radīta, la..

10.01.2024
3
951
Seksuālās dzīves uzlabošana: aizraujošas idejas pāriem kaisles uzlabošanai

Seksuālās dzīves uzlabošana: aizraujošas idejas pāriem kaisles uzlabošanai

Dinamiska un piepildīta seksuālā dzīve ir būtiska, lai uzturētu spēcīgu saikni ar savu partneri. Dažreiz ir vērts izpētīt jaunus veidus, kā pievienot aizrautību un piedzīvojumu garšu intīmajiem mirkļiem. Šajā bloga ierakstā mēs apspriedīsim vairākas radošas idejas, lai palīdzētu pāriem paspilgtināt savu seksuālo dzīvi un radīt neaizmirstamus piedzīvojumus, kas ļaus abiem partneriem vēlēties t..

05.01.2024
0
268
Erotiskais Adventes kalendārs

Erotiskais Adventes kalendārs

Runājot par Ziemassvētkiem, nav nekā labāka par Adventes kalendāru, kurš jūs iepriecina katru decembra dienu, taču ir kāds kalendāra veids, par kuru jūs, iespējams, neesat dzirdējuši (bet noteikti nevēlēsieties tos palaist garām) - erotiskie seksa rotaļlietu adventes kalendāri! Ja meklējat veidus, kā atdzīvināt romantiku attiecībās ar savu partneri vai vēlaties ienest seksuālajā dzīvē mazliet p..

15.11.2023
0
319
Vīriešu masturbatori un mākslīgās vagīnas

Vīriešu masturbatori un mākslīgās vagīnas

Vīriešu seksa rotaļlietas un mākslīgās vagīnas pastāv jau ilgu laiku, lai gan iepriekšējās versijas nebija tādas, lai par tām daudz rakstītu… Agrāk vīrieši sevi apmierināja ar gandrīz jebko.Mākslīgā maksts jeb mākslīgā vagīna, kas pazīstama arī kā "kabatas masturbators", "vīriešu masturbators" vai "glāstītājs", ir mīksta materiāla caurule, kas imitē dzimumaktu. Materiāls un teksturēts iekšējais ka..

08.11.2023
0
231
Nevainības jostas un Cock Cage

Nevainības jostas un Cock Cage

Mēs nerunājam par biedējošu metāla apakšveļu, ko mēs saistām ar viduslaikiem. Tā vietā apskatīsim, kas tad ir šī modernā nevainības josta, un pamatus, kas jums jāzina, pirms ieguldāt savu laiku un baudu.1. MODERNO NEVAINĪBAS JOSTU FUNKCIJAKONTROLE - daudzās BDSM praksēs notiek varas apmaiņa – viena persona pārņem kontroli, bet otra labprātīgi atsakās no savas varas. Tas, kuram ir atslēga, ir tas, ..

03.11.2023
0
208
Kas ir spermas imitācijas lubrikants, jeb fake sperm?

Kas ir spermas imitācijas lubrikants, jeb fake sperm?

Jūs vēlaties, lai spēļu laiks ar rotaļlietām, ir tikpat reālistisks kā faktiskā pieredze ar partneri? Ja atbilde ir jā, tad fake sperm, jeb spermas imitācijas lubrikants ir absolūti obligāts produkts. Un tas nav tā vienīgais pielietojums. Fake sperm, jeb mākslīgo spermu var baudīt arī spēlējoties kopā, uzlabojot vizuālo spermas daudzuma izskatu un palielinot baudu!Kā jau norāda nosaukums, spermas ..

31.10.2023
0
239
No fantāzijas līdz realitātei: ceļvedis anālo aizbāžņu izvēlei un lietošanai

No fantāzijas līdz realitātei: ceļvedis anālo aizbāžņu izvēlei un lietošanai

Kas ir anālie aizbāžņi?Tiem, kas to jau nezin, anālais aizbāznis ir īpaša veida seksa rotaļlieta, ko var ievietot anālās atveres iekšpusē, lai gūtu seksuālu baudu. Tos galvenokārt izmanto trīs veidos:Lai palīdzētu paplašināt muskuļus pirms anālā seksa.Masturbācijas vai seksa laikā, lai palielinātu baudu un pastiprinātu orgasmu.Ilgstošai valkāšanai mājās vai sabiedriskā vietā, lai sniegtu seksuālu ..

25.10.2023
1
206
Top interaktīvās seksa rotaļlietas web kameru šoviem

Top interaktīvās seksa rotaļlietas web kameru šoviem

Interaktīvās seksa rotaļlietas ir radījušas apvērsumu pieaugušo izklaides pasaulē, nodrošinot personalizētāku pieredzi gan lietotājiem, gan web kameru izpildītājiem. Web kameru modeles ar interaktīvo seksa rotaļlietu palīdzību var palielināt skatītāju iesaisti un piedāvāt jaunus veidus, kā izklaidēt auditoriju. Viens no galvenajiem lietotņu kontrolēto vibratoru ieguvumiem ir pāriem kurus šķir a..

23.09.2023
0
286
Pēcdzemdību periods: kas jāzin par seksu pēc dzemdībām

Pēcdzemdību periods: kas jāzin par seksu pēc dzemdībām

Pēcdzemdību periods ir skaists un transformējošs laiks sievietes dzīvē. Tas ir laiks, kas piepildīts ar neskaitāmiem maiguma, prieka un nebeidzamiem glāstu mirkļiem. Tomēr zem šīs lolotās pieredzes slēpjas arī lielas pārmaiņas un izaicinājumi. Bezmiega nakšu un autiņbiksīšu maiņas laikā daudzi jaunie vecāki sāk uzskatīt, ka viņu intīmā saikne pašsaprotami paliek otrajā plānā. Tomēr šī vi..

21.09.2023
0
215
Intimitāte katrā pieskārienā: slow sex nenovērtētais spēks

Intimitāte katrā pieskārienā: slow sex nenovērtētais spēks

Strauji mainīgajā pasaulē, kur laiks paskrien kā viens acu mirklis, steidzamība ir pārņēmusi gandrīz visus mūsu dzīves aspektus, tostarp mūsu attiecības un intīmo pieredzi. Bieži dzenamies pēc nākamās aizraujošās tikšanās vai eiforijas mirkļa, taču šajā procesā mēs varam pazaudēt patiesu, dziļu saikni un tuvību. Par laimi, ir trīs prakses, kuras piedāvā ceļu uz šīs saiknes atgūšanu: lēnais sekss (..

11.08.2023
0
256
Pirmais solis uz baudu: kā izvēlēties pirmo seksa rotaļlietu

Pirmais solis uz baudu: kā izvēlēties pirmo seksa rotaļlietu

Seksa rotaļlietas izvēle, iesācējiem sākotnēji, var šķist visai biedējošs process.  Par laimi, nav iemesla panikai, jo šī bloga mērķis ir kļūt par jūsu ceļvedi un sniegt jums būtisku ieskatu seksa rotaļlietu pasaulē un palīdzēt spert pirmo soli uz baudu!Seksa rotaļlietas ir tikai instrumenti, kas var palīdzēt sajust baudu, un viens no labākajiem veidiem, kā pārvarēt baiļu sajūtu, ir izglītot ..

02.08.2023
0
276
Kegel vingrinājumi vīrietim: slēptā atslēga uz vīrieša veselību

Kegel vingrinājumi vīrietim: slēptā atslēga uz vīrieša veselību

Kegela vingrinājumi, kas pazīstami arī kā iegurņa pamatnes vingrinājumi, ir vingrinājumu kopums, kas paredzēts iegurņa pamatnes muskuļu nostiprināšanai un tonizācijai. Lai gan sākotnēji šie vingrinājumi ir saistīti ar sieviešu veselību, tie ir vienlīdz svarīgi un noderīgi arī vīriešiem. Stiprinot un tonizējot iegurņa pamatnes muskuļus, vīrieši var uzlabot urīnpūšļa kontroli, seksuālo veiktspēju un..

14.07.2023
0
357
Kā sekss var uzlabot smadzeņu veselību?

Kā sekss var uzlabot smadzeņu veselību?

Seksualitāte ir dabisks un būtisks cilvēka dzīves aspekts, kas ietekmē mūsu fizisko, emocionālo un garīgo labklājību. Lai gan seksa tēma bieži tiek saistīta ar baudu un tuvību, tā priekšrocības sniedzas daudz tālāk par apmierinātības un reprodukcijas jomu. Pēdējos gados zinātniskie pētījumi ir atklājuši aizraujošu saikni starp seksu un smadzeņu veselību. Šajā bloga rakstā mēs iedziļināsimies dažād..

07.07.2023
0
228
Papardes zieda meklēšana: mīlēšanās simbola izpēte

Papardes zieda meklēšana: mīlēšanās simbola izpēte

Latvijā, valstī, kura pazīstama ar savu bagāto kultūras mantojumu un dziļi iesakņotām tradīcijām, ir kāda aizraujoša paraža, kas saistīta ar vasaras saulgriežiem, jeb Jāņiem. Šajā burvīgajā saulgriežu laikā latvieši dodas mistiskā meklējumā, meklējot neatvairāmo papardes ziedu. Šis nenotveramais zieds, visā vēsturē ir aizrāvis meklētāju iztēli, tādēļ veiksim poētisku izpēti par paralēli starp papa..

21.06.2023
0
230
Kā seksa rotaļlietas var palīdzēt cīnīties ar vientulību

Kā seksa rotaļlietas var palīdzēt cīnīties ar vientulību

Vientulība ir universāla emocija, kas var skart visu vecumu cilvēkus, tāpat arī seksualitāte ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa. Pēdējos gados seksa rotaļlietu izmantošana ir kļuvusi populārs līdzeklis seksuālās pieredzes uzlabošanai un sevis izzināšanai. Šī bloga mērķis ir izpētīt intriģējošo saikni starp vientulību, seksualitāti un seksa rotaļlietu lomu dažādās vecuma grupās. Mēs iedziļināsimi..

20.06.2023
0
230
Bauda atrodoties ceļā: ceļošanai draudzīgas seksa rotaļlietas

Bauda atrodoties ceļā: ceļošanai draudzīgas seksa rotaļlietas

Dodoties ceļojumā, ir svarīgi ceļa somās salikt visu nepieciešamo, tostarp arī savas seksuālās vēlmes! Ceļojumiem piemērotas seksa rotaļlietas ir diskrētas, kompaktas un radītas, lai sniegtu jums īstu baudu pat ja atrodoties ceļā. Tādēļ aplūkosim labākās un ceļošanai piemērotākās seksa rotaļlietas, kas šobrīd pieejamas mūsu sortimentā. Neatkarīgi no tā, vai ceļojat vienatnē vai vēlaties izpētīt ja..

17.06.2023
0
278
Šķidro vibratoru sajūtu izpēte: ceļojums uz baudu

Šķidro vibratoru sajūtu izpēte: ceļojums uz baudu

Runājot par pieaugušo rotaļlietām, Orgie ir vārds, kas izceļas ar savu apņemšanos ieviest jauninājumus un jutekliskumu jebkurā guļamistabā. Orgie šķidro vibratoru klāsts nav izņēmums, solot lietotājam izbaudīt unikālu un elpu aizraujošu pieredzi. Šajā bloga ierakstā mēs iedziļināsimies valdzinošajās sajūtās, ko piedāvā Orgie Liquid Vibrators (šķidrie vibratori), izpētot dažādās tekstūras, kon..

24.05.2023
0
303
Relaksējošie lubrikanti, gēli un spreji patīkamam anālajam seksam

Relaksējošie lubrikanti, gēli un spreji patīkamam anālajam seksam

Pirms iedziļināmies relaksējošo anālo lubrikantu, gēlu un spreju pasaulē ir svarīgi vispirms saprast, kāpēc kādam varētu būt nepieciešamība vai vēlme lietot šādus produktus. Anālais sekss daudziem cilvēkiem var būt patīkams un aizraujošs piedzīvojums, taču tas var būt arī neērts vai pat sāpīgs, ja muskuļi ap anālo atveri ir saspringti un nav pietiekami atslābināti. Šo spriedzi var izraisīt vairāki..

10.05.2023
0
278
Seksuālā saderība: laimīgu attiecību atslēga

Seksuālā saderība: laimīgu attiecību atslēga

Seksuālā saderība ir nepietiekami novērtēts romantisko attiecību aspekts. Tā ir divu cilvēku spēja apmierināt vienam otra seksuālās vajadzības un vēlmes. Lai gan tas pilnīgi noteikti nav vienīgais faktors, kas veicina veiksmīgas un laimīgas attiecības, seksuālā saderība ir tomēr svarīgs faktors, kas var lielā mērā ietekmēt kopējo apmierinātību un partnerattiecību panākumus.Šajā bloga ierakstā mēs ..

26.04.2023
0
391
Skvirtings: mīti, fakti un paņēmieni kā sasniegt prātam neaptveramu orgasmu

Skvirtings: mīti, fakti un paņēmieni kā sasniegt prātam neaptveramu orgasmu

Kas tad īsti ir skvirtings? Vai tas ir kas tāds ko var iemācīties? Vai vienkārši dažiem cilvēkiem ir paveicies ar spēju to izdarīt un daži tā arī nekad to nevarēs piedzīvot?Šie ir tikai daži no jautājumiem kurus uzdodam, bieži vien, sēžot pie vīna glāzes un apspriežot savu seksuālo dzīvi ar tuvākajām draudzenēm.Ja nu ir pienācis tas brīdis, kad beidzot vēlaties izpētīt skvirtinga pasauli , tad esa..

20.04.2023
1
1063
Sievietes baudas anatomija

Sievietes baudas anatomija

Sievietes ķermenis ir ļoti sarežģīts, taču tikpat aizraujošs, un viens no intriģējošākajiem sievietes anatomijas aspektiem neapšaubāmi ir tās spēja izjust baudu. Diemžēl daudzas sievietes lielākoties neapzinās savu baudas anatomiju un to, kā to var stimulēt, lai gūtu maksimālu gandarījumu. Šajā bloga ierakstā iedziļināsimies sievietes baudas anatomijā un izpētīsim, kā katrs sievietes ķermeņa aspek..

05.04.2023
0
330
Iemesli kādēļ nepieciešami apskāvieni

Iemesli kādēļ nepieciešami apskāvieni

Cilvēki ir sociālas būtnes, un mēs paļaujamies uz saikni ar citiem, lai attīstītos un justos apmierināti. Viens no spēcīgākajiem veidiem, kā mēs varam sazināties ar citiem, ir fizisks pieskāriens, un apskāvieni ir lielisks piemērs tam. Bet kāpēc cilvēkiem ir vajadzīgi apskāvieni? Kādēļ šis šķietami vienkāršais apskāviens, var tik dziļi ietekmēt mūsu labklājību? Šajā bloga ierakstā mēs izpētīsim zi..

30.03.2023
0
314
Prezervatīvi - viss, kas jums jāzina

Prezervatīvi - viss, kas jums jāzina

Parunāsim par prezervatīviem: viss, kas jums jāzinaPrezervatīvi ir būtiska droša seksa sastāvdaļa. Prezervatīvi ir barjeras kontracepcijas veids, kas palīdz novērst seksuāli transmisīvo infekciju (STI) pārnešanu un nevēlamu grūtniecību. Šajā bloga ierakstā mēs apspriedīsim prezervatīvu lietošanas priekšrocības, dažādus pieejamos veidus un sniegsim dažus padomus to pareizai lietošanai.Prezervatīvu ..

28.03.2023
0
298
Ko darīt, ja pazeminājusies klitora jūtība un sasniegt orgasmu kļuvis grūtāk?

Ko darīt, ja pazeminājusies klitora jūtība un sasniegt orgasmu kļuvis grūtāk?

Klitors ir ļoti jutīga un erotiska sievietes ķermeņa daļa, kas bieži tiek ignorēta diskusijās par seksuālo baudu. Tomēr klitora stimulēšana sievietēm var būt spēcīga un patīkama pieredze, un ir svarīgi saprast, kā pareizi stimulēt klitoru, lai sasniegtu maksimālu baudu. Jutīguma zudums klitorā daudzām sievietēm var būt nomācoša un satraucoša pieredze. Ir vairāki iespējamie klitora desensibilizācij..

27.03.2023
0
439
Kas ir dzimumlocekli palielinošie krēmi?

Kas ir dzimumlocekli palielinošie krēmi?

Vīrieši ļoti nopietni pievēršas sava dzimumlocekļa izmēram. Pat vidēja izmēra dzimumlocekļa īpašnieki reti ir apmierināti ar sava draudziņa izmēru un vēlētos tam pievienot pāris papildu centimetrus. Šo vēlmi palīdzēs īstenot dzimumlocekļa palielināšanas krēms vai želejas, ko var iegādāties intīmpreču veikalā.  (Apskati plašo dzimumlocekļu palielinošo krēmu klāstu klikšķinot ŠEIT)Kā darbojas d..

24.03.2023
0
333
Masāžas sveču ceļvedis: aromterapija, relaksācija un jutekliskais baudījums

Masāžas sveču ceļvedis: aromterapija, relaksācija un jutekliskais baudījums

Masāžas sveces ir salīdzinoši jauns papildinājums relaksācijas un pašaprūpes pasaulē. Tās ir unikāla aromterapijas sveču un masāžas eļļu kombinācija, kas var sniegt greznu un nomierinošu pieredzi prātam un ķermenim. (Plašo masāžas sveču klāstu vari apskatīt klikšķinot ŠEIT)Masāžas sveces ir izgatavotas no dabīgu sastāvdaļu maisījuma, piemēram, sojas vaska, šī sviesta, kokosriekstu eļļas un ēterisk..

24.03.2023
0
336
Intīmais fitness - laimīgas un veselīgas dzīves atslēga

Intīmais fitness - laimīgas un veselīgas dzīves atslēga

Intīmais fitness ir svarīgs vispārējās labsajūtas aspekts, kas bieži tiek ignorēts. Tas attiecas uz muskuļu un audu veselību iegurņa zonā, kas ietver urīnpūsli, dzemdi, maksti, kā arī taisnās zarnas. Šiem muskuļiem ir izšķiroša nozīme seksuālajās funkcijās, urīna izvadīšanas kontrolē un zarnu kustībās, kā arī citās ķermeņa funkcijās. Šajā bloga ierakstā mēs apspriedīsim intīmā fitnesa nozīmi un sn..

21.03.2023
0
438
Seksa rotaļlietu aizraujošā vēsture

Seksa rotaļlietu aizraujošā vēsture

Seksa rotaļlietām ir sena un aizraujoša vēsture, kas sniedzas tūkstošiem gadu senā pagātnē. No senākajām zināmajām seksa rotaļlietām, kas izgatavotas no akmens un koka, līdz izsmalcinātajiem mūsdienu dizainiem, ko mēs redzam šodien, seksa rotaļlietu attīstība atspoguļo cilvēka seksualitāti, attieksmi pret seksu un kultūras normas visā vēsturē.Agrākās seksa rotaļlietas datētas ar aptuveni 4000 gadu..

15.03.2023
0
321
Shibari jutekliskās pasaules izpēte

Shibari jutekliskās pasaules izpēte

Shibari, kas pazīstams arī kā Kinbaku, ir japāņu verdzības stils, kas ietver sarežģītas, dekoratīvas virvju verdzības paņēmienus, ko izmanto, lai savaldītu un sasaistītu partneri tādā veidā, kas rada vizuāli satriecošu un fiziski stimulējošu pieredzi.Vārds "Shibari" cēlies no japāņu vārda "piesiet" vai "saistīt", savukārt "Kinbaku" nozīmē "stingra sasaistīšana". Shibari ietver virves izmantošanu, ..

10.03.2023
0
317
Kristāla seksa rotaļlietas: jauna tendence maģijā un seksā

Kristāla seksa rotaļlietas: jauna tendence maģijā un seksā

Kristāla seksa rotaļlietas fiziskās baudas pozitīvās īpašības izmanto vēl dziļāk, iesaistot kristālterapijas praksi, kas veicina apzinātību, jutīgumu un, jā, mistiku. Šajā rakstā mēs padziļināti izpētīsim saikni starp kristāliem un to seksuālās dziedināšanas potenciālu.Kristāla rotaļlietas nav jāslēpj – to izskats ļauj tās viegli sajaukt ar dekora elementu vai oriģinālu rotaslietu. Taču patiesībā ..

03.03.2023
0
364
Krūšu un maksts sūknis – ceļvedis iesācējiem

Krūšu un maksts sūknis – ceļvedis iesācējiem

Kas ir erotiskie sūkņi?Erotiskais sūknis ir ierīce, ko izmanto, lai uzlabotu un pastiprinātu pieskārienu sajūtu. Sūkņi izveido augstspiediena vakuumu, kas pievelk asinis tuvāk ādas virsmai.Kāpēc cilvēki izmanto sūkņus?Parasti kad runa iet par sūkņiem, cilvēki bieži vien atsaucas uz dzimumlocekļa sūkņiem. Šīs ierīces tradicionāli ir ieteiktas cilvēkiem, kuriem ir grūtības iegūt vai noturēt erekciju..

02.03.2023
0
534
Iemesli, kādēļ ikvienam vajadzētu izmēģināt pāru vibratoru

Iemesli, kādēļ ikvienam vajadzētu izmēģināt pāru vibratoru

Sekss - tas ir lielisks, bet tas var būt vēl labāks, ja jūs abi no tā gūstat pilnīgu baudu! Diemžēl 90% sieviešu nespēj gūt orgasmu tikai no dzimumakta vien. Tātad, ko gan sievietei darīt? Kāpēc gan neiegādāties vibratoru, kas paredzēts valkāšanai dzimumakta laikā?Pāru vibrators ir "U" formas vibrators, ko valkājat seksa laikā (jā, nopietni!), un tas nodrošina gan iekšēju, gan ārēju stimulāciju, p..

01.03.2023
0
340
Kā parūpēties par savām seksa rotaļlietām?

Kā parūpēties par savām seksa rotaļlietām?

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs seksa rotaļlietu pasaulē vai pieredzējis veterāns, jūsu pašu veselības vārdā ir ļoti svarīgi būt pārliecinātiem, ka tās tiek pienācīgi koptas un dezinficētas.Lielākajai daļai seksa rotaļlietu būs skaidri norādījumi par to kopšanu, taču ir noderīgi, ja jums ir kāds papildu ceļvedis. Tieši tādēļ esam izveidojuši mazu bloga aprakstu ar rotaļlietu tīrīšanas un apkop..

01.03.2023
0
333
Ko darīt, ja zudusi vēlme pēc seksa: zema libido cēloņi un kā to uzlabot

Ko darīt, ja zudusi vēlme pēc seksa: zema libido cēloņi un kā to uzlabot

Zems libido ir tikpat nopietna problēma kā miega trūkums, hronisks nogurums un gremošanas slimības. Šie stāvokļi ir brīdinājuma zvans, ka atrodaties bīstamajā zonā. Šeit jums ir jāsaprot atšķirība starp divām lietām. Viena lieta – “es šodien negribu, esmu noguris, smagi strādāju”; otra lieta jau ir tas, ka vispār nekad neko negribas, pat domāt par seksu. Ja saskaraties ar otro variantu, tad t..

25.02.2023
1
504
TOP 10 labākie anālie aizbāžņi ar vibrāciju sievietēm un vīriešiem

TOP 10 labākie anālie aizbāžņi ar vibrāciju sievietēm un vīriešiem

Ik gadu seksa rotaļlietu ražotāji priecē ar jauniem produktiem, kas sagādā arvien patīkamākas sajūtas gan pāriem, gan solo izklaidēm. Kādiem anālajiem aizbāžņiem dot priekšroku?Pārdošanā ir simtiem dažādu seksa rotaļlietu priekš anālajiem priekiem. Esam atlasījuši 10 populārākos anālos aizbāžņus ar vibrāciju, kas saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju un tiek pirkti biežāk nekā citi. Tie ir kvalitatīv..

24.02.2023
0
391
Sekss ar anālo aizbāzni: kam tas paredzēts, kādas būs sajūtas un kā to pareizi lietot?

Sekss ar anālo aizbāzni: kam tas paredzēts, kādas būs sajūtas un kā to pareizi lietot?

Pieaugušajiem paredzētajā intīmo rotaļlietu klāstā anālais aizbāznis, jeb spraudnis ieņem īpašu vietu. Ja Jūs pārsteidz fakts, ka cilvēki kaut ko iebāž tūplī un tajā pašā laikā piedzīvo pietiekami spēcīgu uzbudinājumu, tad Jūs neesat eksperimentējuši šādā veidā. Bet velti! Ar anālo spraudni ir vieglāk sagatavoties anālajam seksam, un tā tiek trenēti sfinktera muskuļi, bet vīriešiem no medicīn..

23.02.2023
0
759
Attālināti vadāmās seksa rotaļlietas un to veidi

Attālināti vadāmās seksa rotaļlietas un to veidi

Tehnoloģijām turpinot attīstīties attālināti vadāmās seksa rotaļlietas kļūst arvien populārākas. Šīs rotaļlietas nodrošina seksuālu pieredzi pat vislielākajos attālumos, un tās var kontrolēt partneris no jebkuras vietas pasaulē. Attālināmi vadāmajām seksa rotaļlietām ir dažādas formas, izmēri un funkcijas, kas ļauj viegli atrast savām vēlmēm piemērotāko rotaļlietu.Ir vairāki veidi, kā attālināti s..

22.02.2023
0
402
Kas ir vibrators ar sildošo funkciju?

Kas ir vibrators ar sildošo funkciju?

Mūsdienu sex wellness ierīču zīmoli ražo modeļus ar rotāciju, pulsāciju, berzi. Tomēr īpašu vietu šajā sarakstā ieņem rotaļlietas ar sildīšanas funkciju. Šāds modelis sniegs Jums īpašu pieredzi un vairos spilgtās emocijas no procesa. Ja vēlaties izvēlēties tieši šādu modeli, šis raksts Jums noteikti palīdzēs.Kas ir apsildāms vibrators? Vibrators ar sildošo funkciju ir intīma rotaļli..

03.02.2023
0
349
Blog Superstar