Blog Superstar

BDSM piederumi iesācējiem

BDSM piederumi iesācējiem

BDSM ir īpaša erotiska subkultūra, kuru ne visi cilvēki sapratīs. Bet iekš BDSM ir arī entuziasti, kuri tajā atrod piepildījumu, lielu prieku un emocionālo gandarījumu. BDSM sesijas dalībnieki parasti iedalās divās pretstatu pozīcijās - Dominējošais un Padevīgais, saimnieks un vergs, augšējais un apakšējais, kuru lomas tiek uzsvērtas ar īpašiem atribūtiem, kurus savukārt var iedalīt vieglajā un sm..

30.09.2022
0
27
VAGINĀLĀS BUMBIŅAS - ROTAĻLIETAS, STIMULATORS VAI PALĪGS TRENIŅĀ?

VAGINĀLĀS BUMBIŅAS - ROTAĻLIETAS, STIMULATORS VAI PALĪGS TRENIŅĀ?

Kas ir maksts bumbiņas un kāpēc tās ir vajadzīgas?Vaginālās bumbiņas ir gan seksa rotaļlieta, gan stimulators. Tās ir veidotas tā, lai sieviete varētu sajust iegurņa pamatnes muskuļus un tos saspiest.Treniņi īpaši nepieciešami tiem, kuru muskuļi ir novājinājušies grūtniecības un dzemdību, operāciju, novecošanas, pārmērīga spriedzes dēļ, no aizcietējumiem vai hroniska klepus, vai liekā svara.Šeit i..

16.09.2022
0
73
KEGELA VINGRINĀJUMI = SIEVIETES VESELĪBA UN PAŠSAJŪTA

KEGELA VINGRINĀJUMI = SIEVIETES VESELĪBA UN PAŠSAJŪTA

Kāpēc sievietēm nepieciešami Kegela vingrinājumi?Kegela vingrinājumi palīdz trenēt iegurņa pamatnes muskuļus, kas veic vairākas funkcijas:1. Tie notur iekšējos orgānus pareizajās vietās: urīnpūslī, dzemdē, taisnajā zarnā un tievā zarnā, novēršot to prolapsēšanu.2. Nodrošina maksts tonusu. Vingrinājumi padara maksti šaurāku un elastīgāku. Un jo šaurāka ir maksts, jo lielāka Jums būs jutība seksa la..

16.09.2022
0
70
Vai Le Wand burvju nūjiņa būs tava izvēle?

Vai Le Wand burvju nūjiņa būs tava izvēle?

Ik viens ir kaut ko dzirdējis par masāžu, vai izmēģinājis to pats. Tehnoloģijai attīstoties ir izgudrotas ierīces, ar kuru palīdzību var veikt masāžu visas zonās un ari intīmajās vietās, stimulējot tās ar masiera vibrācijām. Vibrācijas masierus nūjas formā ar elastīgu kaklu un lielu vibrējošo galvu sauc par Wand, latviski runājot- zizli. Vēl viens rotaļlietas slenga termins ir mikrofons...

09.09.2022
0
82
Kas mantiņai vēderā? Īsa pamācība par rotaļlietu materiāliem.

Kas mantiņai vēderā? Īsa pamācība par rotaļlietu materiāliem.

Ieejot pārtikas veikalā mēs pievēršam lielu uzmanību produktiem un to saturam, jo saprotam, ka esam tas, ko mēs ēdam.Taču ķimikālijas aizdomīgajās importētajās čipsu pakās, ar ko varētu iznīcināt līdz pat 99,9% baktēriju vai tīrīt lidmašīnas dzinējus, nav labas mūsu organismam, ne tā? Tad kāpēc nepievērst uzmanību tam, ar ko mēs izvēlamies gūt baudu iekšķīgi vai ārēji? Jo tomēr mēs savas jūtīgākās..

09.09.2022
0
75
Klitora gaisa pulsatori - stimulatori no Womanizer

Klitora gaisa pulsatori - stimulatori no Womanizer

Vīrietis (vai sieviete) vai Womanizer - tāds ir jautājums.Tikai nenobīstieties, mīļās dāmas! Lai arī kādam tas varētu izklausīties baisi, vārds vakuums, proti, gaiss, ir visprecīzākais, lai raksturotu šī mazā palīga darbības principu, un , nē, tas nav arī mini putekļu sūcējs, varat mierīgi uzelpot.Šis plaukstā iegulstošais aparātiņš būs jūsu palīgs, labākais draugs brīžos, kad ir nepieciešams laik..

02.09.2022
0
64
Iepazīsimies : B-Vibe anālais vibrators- stimulators

Iepazīsimies : B-Vibe anālais vibrators- stimulators

B-Vibe ir līderis anālo stimulatoru un vibratoru industrijā. Tā ir viņu niša – visi viņu produkti ir lieliski, kvalitatīvi un katrs, kas ir kaut turējis kādu no viņu produktiem rokā, spēs piekrist. Daudzas pieaugušo intīmpreču kompānijas nepievērš uzmanību un neveic izpēti anālo rotaļlietu dizainā vai tehnoloģijās, aizgūstot vai nozogot idejas no citiem ražotājiem, turpretī b-Vibe uzdevuma augstum..

01.09.2022
0
45
Japāņu kultūras dārgums- nuru erotiskā masāža

Japāņu kultūras dārgums- nuru erotiskā masāža

Viss labais ir sen aizmirsts vecais!Japāņi ir labi pazīstami ar savām dažādajām masāžas praksēm, kuru pirmsākumi ir meklējami gadsimtiem senā pagātnē, un šīs zināšanas ir nodotas no paaudzes paaudzei. Starp šīm zināšanām ir arī erotiskā masāžas tehnika, kas pazīstama kā Nuru masāža. Tā ir sena tantriskās masāžas prakse, kas nāk no Kawasaki. Pēc otrā pasaules kara līdz ar Japānas atgūšanos no ekono..

31.08.2022
0
58
Straponu pielietošana visiem

Straponu pielietošana visiem

Patiesībā lomu maiņa guļamistabā var būt ļoti aizraujoša un izzinoša nodarbe! Tādā veidā ļaujot daudziem pāriem pārkāpt pašu novilktās robežas.Šoreiz runa iet par straponu izmantošanu mīlējoties. Saistībā ar tiem ir populārs uzskats, ka tie paredzēti lesbietēm.Jā, tā bija! Sākumā  straponi tika radīti ar tādu mērķi, bet laikam ejot uz priekšu un modernizējot straponu funkcionalitāti, tie tika..

09.06.2022
0
86
Stimulējošie lūpu balzāmi

Stimulējošie lūpu balzāmi

Stimulējošie lūpu balzāmiLūpas – it kā lieka detaļa uz mūsu sejas, gan nožūst, gan saplaisā, gan gadās iekost tajās. Ja nopietni, tad ar ko tās ir labas? Putni lieliski iztiek bez tām, bruņurupuču lūpas ir tā nocietinājušās, ka pārvērtušās par knaiblēm. Lai gan lielākajai daļai zīdītāju ir lūpas, tieši cilvēkiem tās ir patstāvīgi pagrieztas uz āru.Pirmais un svarīgākais lūpu pielietojums sākas līd..

19.01.2022
0
237
Jaunums - Lovense Quake

Jaunums - Lovense Quake

Lovense seksa rotaļlietas ir veidotas, ņemot vērā vairā, nekā 10 gadu pieredzi un pētījumus. Kā šis ceļojums sākās? 2009 gadā uzņēmuma dibinātājs pats atradās attiecības, kurām traucēja attāla distance. Seksuālās tuvības trūkums bija nopietna attiecību problēma un radās ideja par attālināti vadāmām seksa rotaļlietām.Šobrīd klāstā pieejamas vairāk nekā 10 dažādas viriešu un sieviešu Lovense seksa r..

30.08.2021
0
206
Ieteikumi pirmajai anālajai rotaļlietai

Ieteikumi pirmajai anālajai rotaļlietai

Mūsu ieteikumi pirmajai anālajai rotaļlietai.Anālās rotaļas sen vairs nav nekāds tabu temats vairumam sabiedrības. Aizvien vairāk cilvēku ļaujas izpētīt un izbaudīt šo nervu galiem bagāto un īpaši jutīgo, erogēno zonu. Sievietēm viens no galvenajiem skaidrojumiem spējai izbaudīt anālo stimulāciju ir klitora savdabīgā anatomija, kurā klitora iekšējā neredzamā daļa atrodas ne tikai ap maksts ieeju, ..

25.08.2021
0
330
Kāpēc vienatnē vari sasniegt orgasmu, bet ar partneri nē?

Kāpēc vienatnē vari sasniegt orgasmu, bet ar partneri nē?

Kāpēc vienatnē vari sasniegt orgasmu, bet ar partneri nē? Diemžēl seksologi teic, ka joprojām ir daudz tādu sieviešu, kam nu jau dzīves otra puse, bet orgasmu viņas vēl nav sasniegušas. Taču nekad nav par vēlu to iepazīt! Ja vēlies sasniegt orgasmu, nepaļaujies tikai uz partnera prasmi. Visticamāk, savu pirmo orgasmu tu sasniegsi masturbējot, taču tas nav vienīgais iemesls, kāpēc mastu..

11.06.2021
0
456
Seksa lelles un kopšana

Seksa lelles un kopšana

Seksa lelles un kopšana Cilvēkiem vienmēr ir bijusi vēlme pēc intīmās tuvības, tāpēc, mēs esam devušies ceļojumā, lai atrastu dažādus veidus, kā to īstenot. Seksa rotaļlietu tehnoloģija attīstās ļoti strauji. Mūsdienās seksa lelles ir kļuvušas ļoti dažādas, sākot no reālistiskām vagīnām līdz pat pilna auguma lellēm. Pieaugušo silikona seksa lelles ir kļuvušas reālistiskas un pat aut..

03.06.2021
0
415
Uzbudinošais krēms ar atjaunojošu efektu Zini Solution

Uzbudinošais krēms ar atjaunojošu efektu Zini Solution

Intīmo zonu Krēms ZINI Rejuvenation Whitening 35mlUzbudinošais krēms ar atjaunojošu efektu Zini Solution - Rejuvenation For Her (35ml) ļauj pilnā mērā izjust trīskāršu efektu, izmantojot vienu līdzekli. Jūs izbaudīsiet brīnišķīgu uzbudinājumu, atjaunojošu un mitrinošu intīmās zonas audu efektu. Šī universālā līdzekļa sastāvā ietilpstošās vielas veicina tonusu, uzlabo ādas elastību, kā arī novērs i..

08.05.2020
0
973
Anālais Vibrators

Anālais Vibrators

Anālie vibratoriAnālais vibrators ir ļoti populāra seksa rotaļlieta mūsu intīmpreču veikalā, kas paredzēta anālās atveres erogēno zonu stimulācijai un vispārējo sajūtu pastiprināšanu seksa laikā.Pamatā anālie vibratori no parastajiem atšķiras ar formu un izmēru. Kā zināms, anālie vibratori ir nedaudz mazāki par parastajiem garumā un diametrā. Tas izskaidrojams ar cilvēka fizioloģiskajām īpašībām.A..

07.05.2020
0
965
BDSM intīmpreces

BDSM intīmpreces

Fetiša un BDSM sadaļā daudzi klienti ieskatās ar nelielu piesardzību. Daudzi gluži vienkārši pat kaunīgi met tai līkumu. Un veltīgi. Šeit atrodamās preces spēs sniegt nekad iepriekš nepieredzētu baudu.Mūsu intīmpreču veikals piedāvā plašu BDSM aksesuāru klāstu, kas spēj apmierināt gan iesācēju, gan izsmalcinātu dominances vai pakļaušanās piekritēju vēlmes. Rokudzelži, mutes aizbāžņi, BDSM fiksator..

31.03.2020
0
795
Mystim elektrostimulācijas seksa rotaļlietas

Mystim elektrostimulācijas seksa rotaļlietas

Elektrostimulators MystimŠī ir uzlabotā populārās seksa rotaļlietas Mystim Elegant Eric versija. Mystim Electric Eric E-Stim ir aprīkots ar papildu elektrostimulācijas funkciju un var iedarboties uz erogēnajām zonām vienlaicīgi gan ar vibrācijas, gan elektrības palīdzību.Šī iekārta ir aprīkota ar diviem superspēcīgiem motoriņiem dažādu vibrācijas režīmu nodrošināšanai. Stimulācija ar elektrisko im..

04.03.2020
0
620
Blog Superstar