Orālais sekss: ieteikumi baudas uzlabošanai

  • Orālais sekss: ieteikumi baudas uzlabošanai

Orālais sekss ir partnera dzimumorgānu stimulēšana ar mutes palīdzību. Orālo stimulāciju var veikt, izmantojot mēli, lūpas un/vai rīkli. Orālais sekss var būt kā priekšspēle pirms dzimumakta vai kā galvenais seksuālās pieredzes notikums. Ir trīs orālā seksa apakškategorijas: kunilings, minets un anilingus, jeb zināms arī kā rimmings. Apskatīsim tuvāk katru no tiem un sniegsim noderīgus padomus baudpilnas stimulācijas sniegšanai!

Mūsu kontakti
Adrese: Dzirnavu iela 3A, Rīga
+371 23-880-515
Pirm - Piekt: 09:00 - 19:00
Sestdiena: 10:00 - 19:00
https://superstar.lv

Trīs orālā seksa veidi

Ja vēlaties nodarboties ar orālo seksu, ir trīs orālā seksa veidi, ko izmēģināt kopā ar partneri:

1. Kunilings: orālais sekss, kas tiek sniegts sievietei. Šādas orālās stimulācijas laikā partneris, kas sniedz kunilingu, parasti koncentrējas uz partneres klitora stimulēšanu, kas ir sievietes jutīgākā erogēnā zona.

2. Minets: orālais sekss, kura laikā ar muti tiek stimulēts partnera dzimumloceklis. Tas ietver dažādas kustības, tostarp laizīšanu, maigu sūkšanu un reizēm arī roku izmantošanu, lai panāktu papildu spiediena stimulāciju.

3. Anilingus: mutiska partnera anālās atveres stimulēšana, ko bieži dēvē arī par rimmingu. Laizīšana ar mēli un šīs zonas skūpstīšana var ievērojami stimulēt jutīgos nervu galus anālajā atverē un ap to.

Septiņi padomi, kā veikt kunilingu

Tieša klitora stimulācija var palielināt baudu un novest pie intensīvas orgasma kulminācijas. Sāciet lēnām veikt kunilingu un paturiet prātā šos padomus:

1. Atcerieties, ka visas makstis, tostarp ārējie sieviešu dzimumorgāni un klitors ir atšķirīgi. Jūsu partneres maksts smarža, izskats vai garša var atšķirties no gaidītā, un tas ir pilnīgi normāli.

2. Koncentrējieties uz klitoru. Tiešā un mērķtiecīga klitora stimulācija ir atslēga, lai jūsu partnerei radītu orgasmu. Lai atrastu klitoru, meklējiet vietu, kur abas iekšējās maksts lūpas savienojas augšpusē un veido tādu kā nelielu “kapuci”. Zem šīs “kapuces” atrodas klitors, kas izskatās kā pavisam neliels zirnis. Ar pirkstiem maigi izpletiet kaunuma lūpas, lai tam vieglāk piekļūtu.

3. Vispārējs visu seksuālo aktivitāšu noteikums ir sākt lēnām un tad pakāpeniski palielināt tempu, dodot savam partnerim pietiekami daudz laika, lai arvien vairāk uzbudinātos. Sāciet ar lēnām un maigām darbībām. Tā vietā, lai uzreiz koncentrētos uz klitoru, pastipriniet gaidas, maigi ar mēli aplaizot visu maksts zonu, kairinot partneri un radot seksuālu spriedzi.

4. Pievērsiet uzmanību ķermeņa valodai. Viens no labākajiem veidiem, kā noteikt, vai esat apmierinājis partneri, ir uztvert viņa ķermeņa valodu. Intensīva elpošana un gurnu virzīšana tuvāk jūsu mutei ir labas pazīmes. Ja partneris neizrāda baudas pazīmes, mainiet savu tehniku, nedaudz mainot mēles spiedienu, tempu vai tās atrašanās vietu.

5. Vēl vieglāk kā lasīt partnera ķermeņa valodu ir ieklausīties vārdos. Ļaujiet savam partnerim zināt, ka esat atvērts atsauksmēm, un nebaidieties uzdot jautājumus izpildījuma vidū. Jautāšana partnerim par spiedienu un ātrumu ir lielisks veids, kā noskaidrot to kas patiesi rada baudu.

6. Lai uzlabotu stimulāciju, ievietojiet pirkstus vai seksa rotaļlietu (piemēram, vibratoru vai dildo) partneres vagīnā, vienlaikus stimulējot viņas klitoru ar mēli. Lai masētu partneres g-punktu, maigi ievietojiet vienu vai vairākus pirkstus apmēram piecus centimetrus maksts iekšpusē un virziet pirkstus uz sevi, it kā veiktu kustību "nāc šurp". Ar šāda veida stimulāciju iespējams partneri novest pat līdz skvirtingam! Iesakām izlasīt mūsu bloga rakstu - Skvirtings: mīti, fakti un paņēmieni kā sasniegt prātam neaptveramu orgasmu! Atcerieties, ka ne visiem patīk šāda veida stimulācija kunilinga laikā, tādēļ pirms šādas darbības tomēr ieteicams pārrunāt partnera vēlmes.

7. Kad partneris tuvojas orgasmam, turpiniet darīt tieši to, ko darāt. Ja jūsu partneris verbāli vai ar ķermeņa valodas palīdzību signalizē, ka ir tuvu kulminācijai, nemainiet savu tehniku. Turpiniet pievērsties tai pašai vietai, līdz partneris sasniedz orgasmu vai dod jums citus norādījumus.

Skūpstāmi pilieni klitora jutības veicināšanai – Orgie

Skūpstāmi pilieni klitora jutības veicināšanai – Orgie

Orgasm Drops Kissable - skūpstāmi orgasma pilieni, kas tiek uzklāti uz klitora un, pateicoties to stimulējošajām sastāvdaļām, nodrošina sildošu sajūtu intīmajā zonā. Patīkamā ābolu garša padara to piemērotu orālajam seksam.

Skatīt preci
Stimulējošs klitora gels ar kafijas kūkas garšu - Sensuva

Stimulējošs klitora gels ar kafijas kūkas garšu - Sensuva

Sensuva ON gels rada spēcīgu siltuma un vibrācijas sajūtu nonākot kontaktā ar klitoru! Patīkamā kafijas kūkas garša padara to par perfektu sabiedroto kunilinga laikā.

Skatīt preci
Atvēsinošs stimulācijas gels ar piparmētru un šokolādes garšu - System Jo

Atvēsinošs stimulācijas gels ar piparmētru un šokolādes garšu - System Jo

Vēsa piparmētru tirpšana ar bagātīgas piena šokolādes siltajiem toņiem, saplūst šajā skūpstāmajā uzbudinājuma gēlā klitora stimulācijai. Ļaujiet garšām saplūst visjutīgākajā erogēnajā zonā, lai iegūtu patiesi erotisku pieredzi.

Skatīt preci
Sildošs stimulācijas gels ar zemeņu garšu - System Jo

Sildošs stimulācijas gels ar zemeņu garšu - System Jo

Izvēlieties šo nogatavojušos zemeņu garšu, lai iekvēlinātu kaislību. Klitora uzbudinājuma gels uz ūdens bāzes ar augļu garšu ļauj sajust intensīvi sildošu baudu ar saldu garšu, kas piešķir rotaļīgumu un vēl nebijušas sajūtas.

Skatīt preci

Astoņi padomi lieliskam minetam

Eksperimentējiet ar šiem paņēmieniem, lai atrastu to, kas jūsu partnerim vislabāk patīk:

1. Ja jūsu zobi pieskarsies partnera dzimumloceklim, sajūta viņam, visticamāk, nebūs patīkama. Lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem, ieteicams izmantot lūpas kā “spilvenu” pāri zobiem.

2. Lai sniegtu vislabāko minetu, nebaidieties pievienot stimulācijai arī roku pieskārienu. Novietojiet dominējošo roku ap partnera dzimumlocekli, pēc tam vienlaicīgi kustiniet roku un muti augšup un lejup pa dzimumlocekli. Lai papildinātu šo kustību, kustoties uz augšu un uz leju, viegli pagrieziet plaukstu uz priekšu un atpakaļ. Noteikti izmantojiet lubrikantu, lai novērstu sāpīgu berzi. Kad esat apguvis šo kustību, ar otru roku maigi masējiet partnera sēkliniekus.

3. Izstrādājiet ejakulācijas plānu. Ja vēlaties novest savu partneri līdz orgasmam, plānojiet iepriekš, lai abi būtu sagatavoti ejakulācijai. Ja vēlaties, lai jūsu partneris neejakulē jūsu mutē, paziņojiet viņam par to iepriekš. Šādā veidā jūsu partneris var sniegt jums mutisku brīdinājumu tieši pirms orgasma, un jūs varat pārslēgties uz tikai roku kustībām, kad viņš tuvojas kulminācijas sasniegšanai. Ja jums nav iebildumu pret to, ka jūsu partneris sasniedz kulmināciju jūsu mutē, izlemiet, vai labāk gribētu spermu izspļaut vai norīt. Ja izvēlaties to norīt, ziniet, ka spermu norīt ir pilnīgi droši.

4. Izrādiet entuziasmu. Varat arī pajautāt partnerim: "Vai tev patīk šī sajūta?", lai parādītu, ka esat ieinteresēts viņa baudā un esat atvērts atsauksmēm. Kamēr sniedzat minetu partnerim, ik pa brīdim paceliet acis uz augšu, lai nodibinātu acu kontaktu un parādītu, ka arī jums šis sniedz baudu. Ja jums nepatīk sniegt orālo seksu, atklāti par to pastāstiet partnerim un nekad nejūtieties spiests darīt kaut ko tādu, kas jums nepatīk. Veiciet tikai tos seksuālos aktus, kas jums šķiet ērti un patīkami; ja tas neietver orālo seksu, mēģiniet izpētīt alternatīvus veidus, kā iepriecināt savu partneri.

5. Izmantojiet mēli, lai stimulētu dzimumlocekļa galviņu. Lai sniegtu baudu, pamēģiniet koncentrēt uzmanību ar mēli uz dzimumlocekļa galviņu vai frenulumu - jutīgu ādas joslu dzimumlocekļa apakšpusē. Ar roku satveriet apakšējo dzimumlocekļa daļu un ar mēles galu lēnām, apļveida kustībām viegli laiziet dzimumlocekļa galviņas augšdaļu.

6. Dziļās rīkles minets - partnera dzimumlocekļa ievietošana mutē tik tālu, lai tas sasniegtu rīkli - dažiem šī rīcība šķiet īpaši uzbudinoša, taču jums vajadzētu iet tikai tik dziļi, cik tas jums šķiet ērti. Ja vēlaties šādi mēģināt iepriecināt savu partneri, vispirms trenējiet savu vemšanas refleksu, praktizējoties bez partnera. Sāciet, lēnām virzot zobu birsti uz rīkles aizmuguri, un mēģiniet to tur noturēt vietā kādas 10 sekundes. Kad sākat rīstīties, atslābinieties un pārvariet šo refleksu, dziļi ieelpojot. Kad jums izdodas noturēt zobu birsti vietā 10 sekundes bez aizrīšanās, pārejiet uz lielāku priekšmetu, piemēram, dildo.

7. Stimulējiet citas partnera erogēnās zonas. Lieliska mineta atslēga ir padarīt to par visa ķermeņa baudas pieredzi. Kamēr jūsu mute apmierina viņa dzimumlocekli, vienlaikus stimulējiet citas partnera ķermeņa erogēnās zonas. Mēģiniet masēt viņa sēkliniekus, glāstīt ķermeni vai pat iesaistīties anālajās rotaļās.

8. Pievienojiet stimulācijai seksa rotaļlietu. Varat mēģināt pārnest baudu jaunā līmenī ar vibratora palīdzību; vienkārši piespiediet to pie sava vaiga vai zoda, lai vibrācija netieši pārietu uz partnera dzimumlocekli. Vai zinājāt, ka ir izstrādāts īpašs vibrators tieši mineta sniegšanai? Atradīsiet to ŠEIT!

 Gels orālajam seksam ar arbūza garšu – Sensuva

Gels orālajam seksam ar arbūza garšu – Sensuva

Šis garšīgais, orāli lietojamais, krēms ar arbūzu garšu ir viss, ko jūs sagaršosiet mineta laikā, jo tas uztur mēli un kaklu pilnībā pārklātu. Šis gels mutē saglabājas ilgāk nekā ierastie orālie lubrikanti, ļaujot jums izrādīt savu mīlestību dziļāk nekā jebkad agrāk.

Skatīt preci
Sprejs rīkles atslābināšanai orālā seksa laikā ar sviesta ruma garšu - Sensuva

Sprejs rīkles atslābināšanai orālā seksa laikā ar sviesta ruma garšu - Sensuva

Sensuva Deeply Love You ir sprejs kakla muskulatūtas atslābināšanai, kas samazinās vemšanas refleksu un jutību rīklē. Produkts darbojas līdzīgi kā zobārstniecībā izmantotie spreji, kas rada tirpstošu nejūtības sajūtu.

Skatīt preci
Sprejs minetam ar mentolu un zemeņu garšu - Orgie WoW!

Sprejs minetam ar mentolu un zemeņu garšu - Orgie WoW!

Izbaudiet skūpstīšanos un orālo seksu nedaudz savādāk, pateicoties Wow! ledainajam efektam! Zemeņu ledus aerosols! Atvēsinošais efekts pārsteigs jūsu sajūtas, un zemeņu garša ar mentolu priecēs jūsu garšas kārpiņas!

Skatīt preci
Lūpu balzāms ar sildošu un atvēsinošu efektu - Bijoux Cosmetiques

Lūpu balzāms ar sildošu un atvēsinošu efektu - Bijoux Cosmetiques

Sasniedziet jaunu orālā seksa dimensiju ar šo stimulējošā karstā un aukstā efekta lūpu spīdumu, kas pārvērš jūsu muti par īstām prieka durvīm. Karstuma/aukstuma efekts pastiprināsies ar katru kustību un berzi!

Skatīt preci
Siekalu stimulējošs sprejs - Bijoux Indiscrets Slow Sex

Siekalu stimulējošs sprejs - Bijoux Indiscrets Slow Sex

Siekalas ir viens no visvairāk uzbudinošajiem ķermeņa šķidrumiem. Padariet muti mitrāku ar šo citrusaugļu garšas aerosolu. Tas satur ābolskābi, dabisku skābi, kas palielina siekalu veidošanos, nonākot saskarē ar jūsu mēli. Izsmidziniet to trīs reizes uz mēles un ļaujiet jautrībai sākties!

Skatīt preci
Skūpstāms masturbācijas gels ar ābolu aromātu un garšu – Handipop

Skūpstāms masturbācijas gels ar ābolu aromātu un garšu – Handipop

HandiPop tika izveidots, lai sniegtu viņam īpaši slidenu masāžu, kuras beigās varat pārvērst viņu par savu iecienītāko konfekti, jo šis rotaļīgais masāžas gels garšo patiešām pārsteidzoši. Īsta bauda jums abiem!

Skatīt preci

Kā sniegt anilingusu?

Ja jūs un jūsu partneris nolemjat izpētīt rimmingu kā anālās stimulācijas veidu, ņemiet vērā šos padomus:

1. Vispirms aprunājieties ar partneri. Ja vēlaties izmēģināt rimmingu, sāciet ar to, ka pastāstiet partnerim, kāpēc jums tas šķiet seksīgi un kāpēc to vēlētos iekļaut savā seksuālajā dzīvē. Esiet gatavs, ka partneris var atteikt, jo anālās spēles nav priekš visiem. Jums ir nepieciešama piekrišana, pirms izmēģināt jebkāda veida seksuālās aktivitātes ar partneri, tostarp anālo seksu. Atcerieties, ka tas, ka veicat vai saņemat rimmingu, nenozīmē, ka citi anālā seksa veidi ir atļauti.

2. Drošas rimminga nodarbības atslēga ir labas higiēnas prakses ievērošana. Izmantojiet vannas istabu vismaz stundu pirms anālo rotaļu uzsākšanas. Kopā ar partneri nomazgājiet anālo atveri ar siltu ūdeni un maigām ziepēm. Ja joprojām uztraucaties par tīrību, apsveriet iespēju izmantot anālo dušu vai klizmu. Iegādāties tās iespējams ŠEIT! Tomēr esiet piesardzīgi - pārmērīga dušu vai klizmu lietošana var izjaukt veselīgo zarnu baktēriju darbību.

3. Pirms nodoties rimminga izpētei, nesteidzieties izpildot dažādas priekšspēles tehnikas, ļaujot partnerim pilnībā uzbudināties. Iededziet dažas sveces, ieslēdziet patīkamu mūziku un lēnām izģērbieties. Kad esat uzbudināts, jūsu muskuļi atslābst, tādējādi atvieglojot anālās stimulācijas baudīšanu. Izmēģiniet ilgu mīlēšanās seansu, pēc tam lēni skūpstiet savu ceļu uz leju pa partnera ķermeni.

4. Atrodiet pareizo pozu. Ir vairākas pozas, kurās jūs un jūsu partneris varat izmēģināt patīkamu anālo baudu. Ja jūs esat saņēmējs, apsveriet iespēju apgulties uz muguras, atbalstot gurnus zem spilvena, un partneris ir ceļos jūsu priekšā. Vēl viena laba poza, ko izmēģināt, ir "sunīšu poza".

5. Eksperimentējiet ar dažādiem paņēmieniem. Veicot rimmingu, izpētiet dažādus partneres anālās atveres stimulēšanas veidus. Skūpstiet partnera starpeni - vietu starp dzimumorgāniem un anālo atveri. Apsveriet iespēju izmantot savu silto elpu, lai kairinātu partneri. Pēc tam atslābinot mēli lēnām to slidiniet pāri anālajai atverei. Mēģiniet kustināt mēli apļveida kustībās ap partnera anālo atveri. Pārliecinieties, ka ar partneri skaidri izrunājaties par to, kas jums patīk un kas nē. Šeit noderēs kāds īpašs papildinājums - Stimulējošs gels anālajām izpriecām - Orgie Greek Kiss!

6. Izmantojiet rokas. Lai gan ir iespējams piedzīvot anālo orgasmu, reaģējot tikai uz anālo stimulāciju, citu partnera ķermeņa erogēno zonu stimulēšana var radīt vēl spēcīgāku sajūtu sajaukumu. Anālās stimulācijas laikā apsveriet iespēju glāstīt partnera krūtsgalus, stimulēt klitoru ar pirkstiem vai glāstīt dzimumlocekli.

7. Vibratoru vai BDSM rīku, piemēram, roku dzelžu, izmantošana var uzlabot jūsu pieredzi. Apsveriet iespēju iegādāties seksa mēbeles, piemēram, šūpoles vai ķīļveida spilvenus, lai palīdzētu izpildīt sarežģītākas pozas. Izpētiet seksa mēbeļu pasauli ielūkojoties ŠEIT! Ja jūs interesē solo anālās rotaļas, dažas anālā seksa rotaļlietas ir īpaši izstrādātas, lai stimulētu nervu galus ap anālo atveri, imitējot anālā seksa sajūtu. Visas anālās rotaļlietas apkopotas ŠEIT!

Stimulējošs gels anālajām izpriecām - Orgie Greek Kiss

Stimulējošs gels anālajām izpriecām - Orgie Greek Kiss

Skūpstāmi pilieni, kas paredzēti rimmingam, palielinot baudu un uzbudinājumu. Orgasma pilieni jāuzklāj tieši uz anālās atveres, pietiek ar vienu vai diviem pilieniem, lai stimulētu un palielinātu jutīgumu ar sildošu efektu un pārsteidzoši garšīgu piparmētru saldumu.

Skatīt preci
Anālās izpētes komplekts - Fifty Shades Of Grey

Anālās izpētes komplekts - Fifty Shades Of Grey

Četrdaļīgs rotaļlietu komplekts ar populārākajām rotaļlietām pirmajiem eksperimentiem anālo zonu. Komplektā ietilpst anālā duša, anālais aizbāznis, anālās krelles un anālais vibrators. Ideāls komplekts iesācējiem!

Skatīt preci
Stimulējošs un antibakteriāls anālais gels - Sensuva

Stimulējošs un antibakteriāls anālais gels - Sensuva

Izbaudiet intensīvu un patīkamu anālās zonas stimulāciju ar Sensuva Tushy Tingle Anal Stimulation Gel. Šis gēls ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu tirpšanas sajūtu, kas palielina jutīgumu šajā zonā, padarot katru pieskārienu patīkamāku.

Skatīt preci
Prezervatīvi ar dažādām garšām – Pasante Taste

Prezervatīvi ar dažādām garšām – Pasante Taste

Pasante Taste prezervatīviem ir dažādas krāsas un garšas jutekliskai un garšīgam baudai! Iepakojumā ir 12 prezervatīvi: 3 sarkani prezervatīvi ar zemeņu garšu, 3 brūni prezervatīvi ar šokolādes garšu, 3 zili prezervatīvi ar melleņu garšu un 3 zaļi prezervatīvi ar piparmētru garšu.

Skatīt preci
Salvetes orālajai aizsardzībai – BEFFY

Salvetes orālajai aizsardzībai – BEFFY

Beffy salvetes orālajai aizsardzībai ir īpaši izstrādātas tīram un drošam orālajam seksam maksts un anālajā zonā. Salvetes ir bez smaržas un garšas, un, pareizi lietojot, tās nodrošina aizsardzību pret seksuāli transmisīvām slimībām.

Skatīt preci
 Spilvens ērtākam seksam sirds formā – Liberator

Spilvens ērtākam seksam sirds formā – Liberator

Ergonomiskajam seksa spilvenam Heart Wedge no Liberator ir dekoratīvs un diskrēts sirds formas dizains. Ja to lieto misionāra vai sunīšu stila pozā, tas novieto iegurni un dibenu ideālā leņķī, lai nodrošinātu dziļu un intensīvu penetrāciju. Tas arī atvieglo orālā seksa sniegšanu, jo intīmās zonas ir vieglāk sasniedzamas.

Skatīt preci

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai orālais sekss ir drošs?

Orālais sekss parasti tiek uzskatīts par drošu, tomēr tas nav bez riska, jo īpaši saistībā ar seksuāli transmisīvajām infekcijām (STI). Lai mazinātu riskus, partneriem ir atklāti jārunā par savu seksuālo veselību, tostarp par visām zināmajām STI, un jāapsver regulāra testēšana. Ļoti ieteicams izmantot barjeras, piemēram, prezervatīvus vai salvetes orālajai aizsardzībai, jo tās efektīvi samazina tādu infekciju kā herpes, gonorejas un HIV pārnešanu. Prezervatīvus un salvetes orālajai aizsardzībai iegādāties iespējams ŠEIT!

Kā runāt ar partneri par orālo seksu?

Pārrunājot orālo seksu ar partneri, ir nepieciešama atklāta un godīga komunikācija. Pieejiet šai sarunai iejūtīgi un bez nosodījuma. Izsakiet savas vēlmes un to ko vēlaties sniegt otram. Ir svarīgi skaidri apspriest abu pušu robežas. Ideālā gadījumā šim dialogam vajadzētu būt daļai no plašākām diskusijām par seksuālajām vēlmēm.

Kāds ir labākais veids, kā uzsākt orālo seksu?

Sāciet ar maigu priekšspēli, vispirms pievēršot uzmanību ar dzimumorgāniem nesaistītām vietām, lai veicinātu uzbudinājumu. Pakāpeniski virzieties tuvāk dzimumorgāniem ar maigiem skūpstiem vai viegliem pieskārieniem. Šāda pakāpeniska pieeja palīdz abiem partneriem justies ērti un atslābināties.

Kā varu padarīt orālo seksu patīkamāku savam partnerim?

Lai orālais sekss jūsu partnerim sagādātu baudu, ir nepieciešama uzmanīga un atsaucīga mijiedarbība. Uzklausiet viņa verbālās un neverbālās atsauksmes un attiecīgi pielāgojiet savas metodes. Pajautājiet, kas ir patīkams, un pievērsiet uzmanību viņa reakcijai uz dažādiem stimuliem. Pieredzi var uzlabot arī stimulācijas dažādošana, piemēram, tempa maiņa.

Ko darīt, ja man nepatīk nodarboties ar orālo seksu?

Tas, ka jums nepatīk orālais sekss, ir pilnīgi normāli, un savu jūtu paušanai par to vajadzētu būt atklātam dialogam ar partneri. Apspriediet alternatīvas, kas varētu būt patīkamas jums abiem. Svarīgi nekad nejusties piespiestam iesaistīties jebkādās seksuālās darbībās, tostarp orālā seksa sniegšanā vai saņemšanā!

Vai orālais sekss var būt daļa no priekšspēles?

Orālais sekss ir lieliska priekšspēles sastāvdaļa. To var izmantot, lai vairotu uzbudinājumu un intimitāti pirms citām seksuālām darbībām. Daudzi cilvēki uzskata, ka orālais sekss ir ļoti patīkams un labs veids, kā palielināt uzbudinājumu un baudu.

Kā cīnīties ar nepatīkamām garšām orālā seksa laikā?

Ja orālā seksa laikā partnera dabiskā garša ir nešķiet pietiekami patīkama, var izmantot aromatizētus lubrikantus, lai uzlabotu šo pieredzi. Šiem lubrikantiem ir dažādas garšas, un tie ir droši orālai lietošanai. Plašo orālo lubrikantu klāstu atradīsiet ŠEIT!

Vai orālais sekss var novest pie orgasma?

Jā, daudzi cilvēki var sasniegt orgasmu orālā seksa laikā. Dažiem tieši orālā stimulācija ir visdrošākā vai vēlamākā metode, lai sasniegtu orgasmu. Orālā seksa orgasma sasniegšanas atslēga ir mērķtiecīga stimulācija, īpaši pievēršot uzmanību jutīgākajām dzimumorgānu vietām. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka orālā seksa baudīšana nav saistīta tikai ar orgasma sasniegšanu; kopējā pieredze var būt patīkama un apmierinoša arī bez tā.

Orālā seksa mākslas apguve ne tikai uzlabo jūsu tehniskās prasmes, bet arī padziļina jūsu saikni ar partneri. Tā ir intīma došanas un ņemšanas deja, kas var kļūt par vienu no visiepriecinošākajiem pāra seksuālā ceļojuma aspektiem. Atcerieties, ka vislabākā seksuālā pieredze tiek gūta, ja abi partneri ir iesaistīti, apmierināti un cienīti!

Intīmpreces Superstar.lv

14.05.2024 16:31:08
0
86

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem