Orālie lubrikanti

-17%
Saņem jau rīt
Aveņu Orālais lubrikants Lick-it 50ml

Preces kods: 22294-1


6.38€ 7.65€

Piegāde 4-8 dienas

..

-17%
Saņem jau rīt
Intimais gels ar smaržu Durex play 2in1 Aloe Vera 200ml

Preces kods: 2887-1


18.28€ 21.95€

Piegāde 4-8 dienas

2 in 1: massage gel and lubricant!Caring, water-based gel with vitamin E and gentle Aloe Vera that c..

-17%
Saņem jau rīt
Ķiršu Lubrikants Orālajam seksam Lick-it 100ml

Preces kods: 2778-1


10.95€ 13.14€

Piegāde 4-8 dienas

Women just can't stand the taste of sweet flavoured treats. Make oral encounters even more delightfu..

Saņem jau rīt
Kokosriekstu Orālais balzāms Shunga 10ml

Preces kods: 28054-5


24.90€

Piegāde 4-8 dienas

Šī orālā balzāma sasilšanas-dzesēšanas efekts ir paredzēts, lai sensibilizētu un uzbudinātu gan vīri..

Saņem jau rīt
Orālais lubrikants Bijoux Indiscrets Oral Sex Balm 10ml

Preces kods: 29425-5


14.96€

Piegāde 4-8 dienas

Atdzesējošs un slīdoša efekta balzams, kas paredzēts uzbudinājuma veicināšanai. Tās maigais dzesēšan..

-17%
Saņem jau rīt
Orālais lubrikants Orgie Electric Fellation 10ml

Preces kods: 14293-1


16.46€ 19.75€

Piegāde 4-8 dienas

For tingling kisses and electrifying oral sex! Put a generous amount of the lip gloss onto your lips..

Saņem jau rīt
Orgie - Sexy Vibe! Electric Fellatio Vibrating Gloss 10 ml

Preces kods: 37158-05


17.94€

Piegāde 4-8 dienas

Vibrating Sensation. Special for Oral Sex. Formulated with active ingredients of plants from the Ama..

Saņem jau rīt
Saļā Karamele Orālais lubrikants Sensuva 50ml

Preces kods: 29032-5


17.94€

Piegāde 4-8 dienas

Viņa prieks būs jūsu prieks ar saldo LIC-O-LICIOUS rīkles pārklājuma iekšķīgi lietojamo krēmu. Šis g..

Saņem jau rīt
Siekalu stimulējošs sprejs Bijoux Indiscrets - Slow Sex

Preces kods: 31092-5


14.96€

Piegāde 4-8 dienas

Siekalas ir viens no visvairāk uzbudinošajiem ķermeņa šķidrumiem. Padariet muti mitrāku ar šo citrus..

Saņem jau rīt
Sildošs Orālais lubrikants Extase Sensuel 30ml

Preces kods: 26739-5


19.24€

Piegāde 4-8 dienas

For mutual pleasure for both male and female. Sensual massage using this next-generation gel. When a..

-17%
Saņem jau rīt
Šokolādes Lubrikants Orālajam seksam Lick-it 100ml

Preces kods: 2781-1


10.95€ 13.14€

Piegāde 4-8 dienas

Women just can't stand the taste of sweet flavoured treats. Make oral encounters even more delightfu..

-17%
Saņem jau rīt
Vaniļas Lubrikants Orālajam seksam Joydivision 100ml

Preces kods: 2562-1


12.79€ 15.34€

Piegāde 4-8 dienas

Tried and tested a million times over – under continuous quality control! It provides wonderful slip..

Saņem jau rīt
Vaniļas Orālais lubrikants System JO 30ml

Preces kods: 27841-5


14.99€

Piegāde 4-8 dienas

Aromatizēts un atdzesējošs gēls. - Uzlabo mutes prieku abiem - Dzesēšanas sajūta uzmundrina un ats..

-17%
Saņem jau rīt
Zemeņu Lubrikants Orālajam seksam HOT 50ml

Preces kods: 2617-1


13.71€ 16.44€

Piegāde 4-8 dienas

Whets every woman´s appetite! Just put some of this wonderful strawberry-flavoured blow job gel onto..

Saņem jau rīt
Zemeņu Orālais lubrikants Shunga 10ml

Preces kods: 26918-5


24.90€

Piegāde 4-8 dienas

Atklājiet vislielākās orālās baudas mākslu ... Uzklājiet spīdumu uz savām vai mīļākā lūpām un izbaud..

Preces kods: 29040-5


17.94€

Piegāde 4-8 dienas

Viņa prieks būs jūsu prieks ar saldo LIC-O-LICIOUS rīkles pārklājuma iekšķīgi lietojamo krēmu. Šis g..

-17%
Aveņu Orālais lubrikants Lick-it 100ml

Preces kods: 23371-1


10.95€ 13.14€

Piegāde 4-8 dienas

Arouses the desire for intimate kisses!Water-based lubricant with raspberry fragrance and flavour fo..

Preces kods: 29039-5


17.94€

Piegāde 4-8 dienas

Viņa prieks būs jūsu prieks ar saldo LIC-O-LICIOUS rīkles pārklājuma iekšķīgi lietojamo krēmu. Šis g..

Orālie lubrikanti

Lubrikanti orālam seksam

Orālais sekss – tas ir lieliski. Daudziem cilvēkiem, minets nav vienkārši seksuāla sajūta, sava dzimumlocekļa izskats, kas izzūd partneres mutē, var sagādāt ne mazāko baudu, nekā no šī procesa sajūtas.  Kaut gan arī ilgots, dažreiz orālais sekss var būt nepatīkams. Ģenitālie izdalījumi mutē – nav labākais dienas ēdiens, taču dažiem cilvēkiem tie var izraisīt nelabumu. Tiem, kas samierinājās ar garšu, vemšanas reflekss var neļaut norīt dzimumlocekli tik dziļi, kā gribas partnerim.

Orālie lubrikanti, pateicoties gēliem un sprejiem, kuri uzlabo garšu, orālais sekss būs jautrāks un garšīgāks. Izmantojiet šos mazos palīgus un sāciet laizīt – Jūsu mēlīti neapturēs. Vislabāk nodarboties ar orālo seksu pēc siltās, atslābinošās dušas, kad Jūsu partneris smaržo ar svaigumu un eksotisko aromātu. Nolieciet viņu uz muguru, uzklājiet aromatizēto gēlu orālam seksam uz viņa penisu un maigi pamasējiet. Orālo lubrikantu vairākums var izmantot kā smērvielu vai masāžas eļļu. Piliniet pa vienam pilienam uz katru partnera erogēno zonu un vadiet ar meli no viņa kakla tieši līdz dzimumloceklim. Ievelciet sēkliniekus ar muti, un pakutiniet tos ar meli, un pēc tam pārnesiet glāstus uz galviņu un kārtīgi to aplaiziet. Lai Jūsu partneris no sten no baudas, kamēr orgasma vilnis nepārklās viņu pilnīgi.

Ja Jūs atzistāt par labāku orālos sakarus, iesmidziniet mutē jutīgumu samazinošo spreju orālajam seksam, lai vemšanas efekts nebūtu aktīvs. Plaši atveriet muti un ļaujiet partnerim „iebāzt” pašā kaklā. Ja gribas daudz asākās sajūtas – ielieciet vibratoru sev vagīnā vai anusā, vienlaicīgai vairāku erogēno zonu stimulēšanai. Jo dziļāk iekļūs Jūsu partneris, jo stiprāka būs viņa erekcija. Atšķirībā no citām seksuālām praksēm, orālais sekss paredz parādu „atmaksu” – par minetu nāksies norēķināties ar kunilingu, toties Jūsu partnere atmaigs no baudas. Izpletiet viņai kājas un uzklājiet sasildošo, aromatizēto gēlu uz klitora kapuci un uz kaunuma lūpām. Aktivējiet savas artistiskās spējas, uzsmērējiet ar sasildošo gēlu viņas pupas un paspēlējiet ar tām ar savām lūpām. Kairiniet un glāstiet viņas erogēnās zonas, bet līdz zināmam laikam nepieskarieties viņas makstij. Un, kad viņa būs neprāta robežā no baudas, sāciet glāstīt viņas klitoru ar mēli. Izplēsiet viņas lūpas un ielieciet savu silto, mitro melīti viņas intīmā caurumiņā. Sieviešu orgasms rodas klitorā, tātad piespiediet viņu kliegt no orgasma!

Orālo seksu praktizē pāris ar augstu tuvības līmeni starp partneriem – tas simbolizē pieķeršanos un uzticību. Orālais sekss nozīmē, ka partneris pieņem Jūs visos aspektos – fiziskajā, mentālā un garīgā. Tas viņiem, visa Jūsu būtība, kā erotiskā konfekte, kas sagādā viņiem baudu, bet gēlu un spreju lietošana orālajam seksam padara konfekti vēl garšīgāku.

Izvēloties sprejus un gēlus orālam seksam, ir jāpievērš uzmanība dažiem momentiem, lai pievienotu pipariņus jūsu gultas spēlēm.


Kā izvēlēties orālo lubrikantu

Izvēlies aromatizētāju

Spreji un gēli orālam seksam ražo ar dažādiem aromatizētājiem, lai piešķirtu maigo garšu, piemēram, zemeņu, vaniļa, piparmētras, apelsīnu, šokolādes, banānu garšu utt. Ja nolēmāt rīkot degustāciju, tad sāciet ar savu mīļāko garšu. Ja Jūs praktizējat orālo seksu prezervatīvā, tad izraugiet prezervatīvus un tādas krāsas lateksa salveti, lai tas atbilstu garšai. Piemēram, dzeltena derēs banānu garšai, bet sarkanā – zemeņu garšai. Lai spēles iedvesmo.


Kādas sajūtas gribas?

Spreji un gēli orālajam seksam piedāvā dažādus efektus, piemēram, ierosinošs, vai otrādi, jūtīgumu samazinošs, dziļai iekļūšanai un kakla stimulēšanai. Var būt sasildošie, atvēsinošie, kā arī ar nokniebšanas efektu, kuri pastiprina sajūtas un palielina baudu no katras iekļūšanas. Līdzekļi, kuri samazina mutes dobuma jūtīgumu, palīdzēs Jums ciest „dziļās rīkles” efektu. Pastāv līdzekļi mutes atsvaidzināšanai pēc orālā seksa. Pamēģiniet lietot līdzekļus vienlaikus ar dažādiem efektiem un baudīt erotisko neprātu.


Saderība ar prezervatīviem 

Ja Jūs praktizējat orālo seksu ar prezervatīvu, tad pievērsiet uzmanību spreju un gēlu saderīgumam ar prezervatīvu un lateksa salveti. Sprejs un gēli orālajam seksam var būt uz ūdens vai eļļas bāzes. Tie, kuri uz ūdens bāzes, tiek viegli nomazgāti ar ūdeni un ir saderīgi ar prezervatīviem no jebkuriem materiāliem un ar lateksa salvetēm. Spreji un gēli uz eļļas bāzes sagrauj lateksu, tātad Jūs nebūsiet aizsargāti pret infekcijām, līdzīgām herpesam, hepatītam A un B, kuri tiek orāli nodoti.


Piesardzības līdzekļi

Spreji un gēli orālajam seksam var būt par neaizvietojamiem palīgiem seksuālām spēlēm, bet tos nevar lietot kā vaginālās smērvielas seksa laikā. Tie satur glicerīnu vai sorbitolu – saldas piedevas, kuras pievieno garšas īpašības. Cukurotie savienojumi var izraisīt vagīnas kairinājumu un palielināt piena sēnīšu risku sievietēm.

Izvairīties no preparātiem, kuru sastāvā ir metilbarabēns un konservanti uz propilparabēna bāzes, daudz pazīstamāki, kā parabēni. Kad tie uzsūcas ādā, tad sašķeļas krūtī un olnīcās, un tādēļ tos uzskata par sieviešu krūšu un olnīcu vēža izraisošiem faktoriem.


Orālais sekss ar cukura apvalku var būt ierosinoši dievišķīgs. Padariet par daudzveidīgu savu dzīvi ar orālā seksa sprejiem un gēliem no interneta veikala Superstar.lv. Novājiniet vemšanas efektu ar sprejiem, kuri samazina jutīgumu. Pamēģiniet orālo seksu ar banānu, šokolādes, vaniļa un citu garšu. Aplaiziet un pasūciet sava partnera ādu, lai viņš eksplodēs no lieliskā orgasma. Ja ir pareiza prakse, tad orālais sekss nostiprinās pieķeršanos un uzticību Jūsu attiecībās. Superstar.lv piedāvā plašu spreju un gēlu izvēli neaizmirstamam un erotiskam orālajam seksam. Viliniet, kairiniet un sagādājiet saldo baudu savam partnerim ar sasildošiem, atvēsinošiem un durstošiem orālā seksa sprejiem un gēliem. Tādu spreju un gēlu vairākums ir fasēti neievērojamās pudelītēs, kuras var iepakot kopā ar ādas kopšanas līdzekļiem, lai pat ceļojumā nepalaistu garām gadījumu spēlēt „ādas flautu”. Padariet Jūsu orālo seksu patīkamu pēc garšas, ar orālā seksa spreju un gēlu kolekciju no mūsu interneta veikala. Mēs ar prieku piegādāsim Jūsu pasūtījumu pie Jūsu durvīm – anonīmi un necaurspīdīgajā iepakojumā.