Sieviešu drēbes BDSM

Izvēlieties apakškategoriju

Sieviešu drēbes BDSM

Sieviešu drēbes BDSM-


BDSM fetiša apģērbs sievietēm ir apģērba veids, kas tiek valkāts īpaši fetiša vai BDSM spēles nolūkos. Šāda veida apģērbs ir veidots tā, lai būtu gan funkcionāls, gan fetišam draudzīgs, un to var izgatavot no dažādiem materiāliem, piemēram, ādas, lateksa vai neilona.


Sievietēm ir daudz dažādu fetišu BDSM apģērbu veidu, no kuriem daži ietver:

Lateksa vai gumijas apģērbs: šos materiālus bieži izmanto, lai izveidotu formu pieguļošu apģērbu, piemēram, kaķenes tērpu, kleitas un legingus. Lateksa vai gumijas spīdīgais izskats var būt vizuāli pievilcīgs daudziem cilvēkiem.

Ādas apģērbs: āda ir izplatīta izvēle BDSM apģērbam, jo tā ir izturīga un ar to var manipulēt, lai izveidotu dažādus stilus. Sievietes var valkāt ādas apģērbu, piemēram, korsetes, bikses, svārkus un kleitas.

PVC apģērbs: PVC ir plastmasas veids, ko bieži izmanto, lai radītu apģērbu, kas ir spīdīgs. 

Apakšveļa: apakšveļu var izmantot BDSM spēlēšanai, un to var izgatavot no dažādiem materiāliem, piemēram, ādas, satīna un zīda. Daži izplatītākie apakšveļas stili, kas tiek izmantoti BDSM, ietver korsetes, prievīšu jostas un zeķes.

Apkakles un siksnas: šos priekšmetus var valkāt, lai apzīmētu lietotāja padevību vai dominējošo stāvokli. Tos var izgatavot no dažādiem materiāliem, piemēram, ādas, metāla un virves.


Ir svarīgi atzīmēt, ka BDSM spēle vienmēr ir jābūt abpusēji saskaņotai un ar atklātu saziņu starp visām iesaistītajām pusēm. Ir svarīgi arī praktizēt drošu BDSM spēli un pārliecināties, ka jebkurš fetiša apģērbs vai aprīkojums ir ērts un pareizi pieguļ. Svarīgi arī rūpēties par fetiša apģērbu, uzturot to tīru un labā stāvoklī.