Anālā duša un klizmas

Ātra piegāde
Anal douche whirling spray

Preces kods: 26333-5


22.99€

Pieejams veikalā

Mīksta un elastīga anālā duša ..

Ātra piegāde
Anālā duša tilpums 310ml 9 caurumi uzgalī Dream Toys

Preces kods: 18727-2


11.18€

Pieejams veikalā

Anālās dušas uzgalī ir 9 caurumi un tas ir ideāls paņēmiens dziļai tīrīšanai.Trauks var saturēt 310 ..

Ātra piegāde
Anālā Klizma - Cheeky Love anal douche

Preces kods: 32275-2


6.29€

Pieejams veikalā

Viegli lietojams un ļoti ērts, šī anālā duša no Cheeky Love kolekcijas.Tam ir birstīte, un tas ir li..

Ātra piegāde
B-vibe - lubricant applicator set

Preces kods: 31086-5


35.01€

Pieejams veikalā

Iekļauts:- 3 smērvielu aplikatori- uzglabāšanas un žāvēšanas soma- Anālā spēles ceļvedis- Lietotāja ..

Ātra piegāde
Dušas uzgalis anālās atveres tīrīšanai melne 15 cm 360 grādi All time favorites

Preces kods: 33796-02


4.62€

Pieejams veikalā

Anālās atveres tīrīšana vienmēr ir laba ideja un šis All Time Favorites dušas uzgalis ir lielisks pi..

Ātra piegāde
Klizma anālais stimulators intimate shower

Preces kods: 1274-1


24.95€

Pieejams veikalā

Ar šķirdrumu piepildāma rotaļlieta. Bumbas izmērs: 10 cm. Tūpļa stiprinājums: 8 cm, Ø 0,5 cm-1 cm. M..

Ātra piegāde
Klizma anālais stimulators intimate shower bad kitty

Preces kods: 1330-1


22.95€

Pieejams veikalā

Melna intīma duša ar trim dažādiem stiprinājumiem. Intīmās dušas ietilpība ir 100 ml. Materiāls: ABS..

Ātra piegāde
Klizma anālais stimulators rectal syringe

Preces kods: 1290-1


23.95€

Pieejams veikalā

Klizma ar spēcīgu strūklu. Komplektā nāk samta iepakojums...

Ātra piegāde
Klizmas komplekts tīrīšanai ar maināmiem uzgaļiem melnā krāsā

Preces kods: 36381-01


59.96€

Pieejams veikalā

Daudzveidīgam, smidzinošam, intīmam tīrīšanas priekam!Anālā klizma ar 4 dažādiem stiprinājumiem:- Pē..

Ātra piegāde
Nexus - non return valve anal douche

Preces kods: 27134-5


15.00€

Pieejams veikalā

Anālā duša224 ml ..

Ātra piegāde
Sex kit

Preces kods: 23272-1


49.95€

Pieejams veikalā

Komplektā ir aizbāznis, anālās bumbiņas un intīma duša. Aizbāznis 15 cm garš, Ø 2,1 līdz 3,5 cm, bum..

Ātra piegāde
Total splash intimate douche

Preces kods: 23185-1


29.95€

Pieejams veikalā

Pilns garums 15,5 cm, ievietošanas dziļums 11,5 cm. Ø 2 cm. Alumīnijs (matēts)...

Ātra piegāde
Whirling spray

Preces kods: 32599-2


19.83€

Pieejams veikalā

Anal Douche with 2 nozzle headsLength: 7. 1 inch / 18cmDiameter: 0. 8 inch / 2cmThe durable dome sha..

Preces kods: 40717-04


19.99€

Ir noliktavā

This large enema syringe is the perfect tool for a thorough cleansing session. The metric measuremen..

Preces kods: 42417-04


37.99€

Ir noliktavā

Do you want an ultra clean and hygienic feeling during anal sex and is it important for you to do it..

Preces kods: 38958-04


19.99€

Ir noliktavā

Comfortable unisex douche system with 3 interchangeable attachments.Pay attention!Do you use the int..

Preces kods: 39200-04


14.99€

Ir noliktavā

Anal Shower Head Nozzle - Black Contains one anal shower head which can be attached onto a standard ..

Preces kods: 23169-1


24.95€

Ir noliktavā

Pilns garums 23,5 cm, stiprinājums Ø 1,1 līdz 3 cm. Materiāls: gumija, silikons ar PU pārklājumu...

Anālā duša un klizmas

Klizmu un skalojamo ierīču (anālo dušu) rokasgrāmata

Anālais sekss var būt par jautru un aizraujošu rotaļu, bet kāds pat varēs gūt spēcīgus orgasmus. Pierodot pie anāliem gandarījumiem, Jūs nekad nevarēsiet atteikties no tiem. Taču visa saldkaisle var izzust vienā mirklī un pārvērsties par īstu katastrofu. Nevienam negribas sastapties ar fekālijām intīmo rotaļu procesā. Lai cik aizraujošs nebūtu process, viena doma par Jūsu partnera vai partneres zarnu trakta satura nokļūšanu uz Jūsu ķermeņa, var pilnīgi atņemt vēlmi nodarboties ar anālo seksu.

Klizmas un skalojamās ierīces (anālās dušas) ir paredzētas zarnu trakta tīrīšanai no to satura. Izmazgātais, svaigais un satraukti iekļūšanu gaidošais intīmais caurumiņš var kļūt par galveno uzbudinošo faktoru. Anālā duša un klizma palīdzēs Jums izvairīties no sastapšanās ar nepatīkamām substancēm saspringtām gaidām. Jūs mierīgi varēsiet baudīt anāla aizbāžņa sajūtas vai partnera penisu tiešā zarnā, nedomājot par to, ka viņi nosmērēsies ar Jūsu zarnu trakta saturu. Turklāt pats anālās skalošanas process var izraisīt orgasmu un pat ne vienu. Tas ir seksuālais ūdens sporta veids, kas ir divkārt patīkams; Jūsu dibens kļūst tīrs un svaigs, bet Jūs izbaudāt orgasmus. Lai baudītu anālo dušu, ir nepieciešams, lai klizma vai skalojamā ierīce būtu pareizi izraudzītas. Tām var būt dažāda konstrukcija, izmērs un forma. Jums ir nepieciešams kaut kas tāds, kas nerada diskomfortu, vienkāršs lietošanā un drošs.

Kam ir jāpievērš uzmanība, pērkot klizmas un skalojamās ierīces.

Klizmas un skalojamās ierīces izvēle

Izstrādājuma konstrukcija

Pastāv dažādas klizmu un skalojamo ierīču konstrukcijas un veidi, turklāt katrs ar savām priekšrocībām. Zemāk ir minēts galveno pastāvošo pamatmodeļu apskats.

Bumbierveida klizma ar uzgali

Bumbierī tiek ieliets ūdens, kas nokļūt taisnā zarnā caur maiņas uzgali. Pastāv īsi un gari uzgali – mazākai vai daudz dziļākai attīrīšanai. Tādu klizmas veidu visvienkāršāk izmantot, un tas nozīmē – tā ir vislabākā izvēle iesācējiem.

Komplekts ar dušas uzgaļiem

Der tiem, kas jau iepazinušies ar taisnās zarnas izskalošanas procesu. Tādas sistēmas aizņem daudz vietas, un tās ir sarežģītāk izmantot. Komplektā ietilpst elastīga caurule un maināmie uzgaļi, kas tiek savienoti ar dušas šļūteni. Pamatā uzgaļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda vai cietā plastikāta. Dažos komplektos ir paredzēta iespēja regulēt ūdens spiedienu, bet citos – spiediens izmainās, tikai regulējot pašu dusu.

Tādi komplekti anālai dušai ļauj veikt dziļu un rūpīgu attīrīšanu. Taču ir jābūt piesardzīgiem, izmantojot tādas ierīces, jo ar stipru spiedienu var bojāt iekšējos orgānus.

Esmaha krūze (piekaramā klizma)

Piekaramai klizmai var izmantot parastu termoforu un uzgali, kas ir savienoti ar elastīgu cauruli. Termofors ir jāpiekar vannas istabā, tādā pašā veidā kā intravenozās ieliešanas maisu. Piekaramās klizmas piešķir medicīnisko elementu anālām seksa rotaļām.

Tādas klizmas vairāk der iesācējiem, tāpēc ka tajās ir vienkāršāk regulēt ūdens spiedienu un nav nepieciešamības turēt rokās tilpni ar ūdeni. Ūdens maisu var atvienot un kompakti saritināt, ja Jūs dodaties braucienā un gribat paņemt klizmu līdzi.

Pievērsiet uzmanību uzgaļa izmēram un formai

Izvēloties klizmu vai skalojamo ierīci, ir jāizrauga pareiza izmēra un formas uzgalis. Pastāv gari un īsi, plati un plakani uzgaļi. Iesācējiem ir jāizvēlas īss un plakans uzgalis, lai izvairītos no iespējamām traumām. Garo un plato uzgaļu pareizai izmantošanai ir nepieciešama noteikta pieredze.

Izvēlēties uzgaļa formu

Pastāv gludie, gofrētie vai pumpainie uzgaļi. Pēdējie divi veidi ir paredzēti sajūtu pastiprināšanai, ievadot un izvelkot uzgali. Ievadiet uzgali iekšā; izlaidiet ūdeni. Kad sajutīsiet siltumu, sāciet pakāpeniski izvilkt uzgali, turklāt griežot to – tas pagarinās baudu. Iesācējiem ir jāizvēlas klizma ar gludu uzgali, tā kā izliekumi un nelīdzenumi uz uzgaļa var izraisīt diskomfortu, ja anuss nepierada pie iekļūšanas no ārienes. Uzgaļa gludā virsma palīdz izvairīties no taisnās zarnas sienu mikroplaisām un plīsumiem.

Strūklas izsmidzināšanas forma

Tāpat arī ir jāaizdomājas par to, ka strūklas izsmidzināšanas forma no uzgaļa der Jums visvairāk – virzīta nepārtraukta vai izsmidzināta strūkla. Taisna strūkla izmet ūdeni tikai vienā virzienā, bet izsmidzinātā pārklāj ar šķidrumu apkārtējo telpu. Ja Jums nepatīk šķidruma nepārtrauktās strūklas sajūtas, tad labāk izvēlieties izsmidzināto strūklu.

Smēre

Anuss nespēj patstāvīgi izdalīt smēri. Pirms klizmas vai skalojamo ierīču ievadīšanas, ir jāsmērē anālā atvere un uzgalis. Anāla dušai izmantojiet smēres uz silikona vai eļļas pamata, jo tās ir ūdensizturīgas. Smēre uz ūdens pamata ātri nomazgāsies, kas var veicināt traumas.

Anālās skalošanas rokasgrāmata iesācējiem

Anālais sekss prasa īpašas sagatavošanas. Iztukšojiet zarnu traktu, vismaz, pirms divām stundām līdz skalošanai. Tas dos Jūsu ķermenim pietiekamu laiku pašattīrīšanai, atvieglos un paātrinās skalošanas procesu.

1. posms: rūpīgi izmazgājiet un dezinficējiet klizmu vai skalojamo ierīci, it sevišķi uzgali. Tāpat arī izmazgājiet anālo apvidu ar silto ūdeni.

2. posms: piepildiet klizmu / skalojamo ierīci ar silto ūdeni. Neizmantojiet karsto vai auksto ūdeni; tas var apdedzināt jūtīgās vietas un izraisīt vēdera aizcietējumu. Nostipriniet uzgali un uzklājiet smēri.

3. posms: Atslābinieties. Jūs varat kombinēt anālo dušu ar prelūdiju, bet Jūsu partneris palīdzēs Jūs atslābināties. Ieeļļojiet anālo atveri un ievadiet uzgali. Laideni ielejiet ūdeni tieši taisnā zarnā un izvelciet uzgali. Ļaujiet ūdenim būt vairākās minūtes iekšienē, un pēc tam iztukšojiet zarnu traktu. Atkārtojiet, kamēr neizplūdīs tīrs ūdens. Neaizmirsiet uzklāt smēri katru reizi pirms uzgaļa ievadīšanas.

Tagad, kad Jūs esat gatavi ienirt erotiskajā klizmu un anālo dušu pasaulē, tad apmeklējiet Superstar.lv un pasūtiet personīgi Jums derīgo klizmu vai skalojamo ierīci. Iztīriet visas nepieciešamās vietas un baudiet anālās rotaļas, neuztraucoties par to, ka partneris var nosmērēties. Izvēlieties no dažādu izmēru un formu klizmu un skalojamo ierīču ar uzgaļiem plašā sortimenta. Superstar.lv nodrošinās piegādi necaurspīdīgajā iepakojumā, lai nodrošinātu Jūsu anonimitāti un garantētu personas datu drošību.