Fun Factory seksa rotaļlietas

  • Fun Factory seksa rotaļlietas

Fun Factory ir rotaļīguma pionieri. Vienmēr izmantojuši vislabākos materiālus un rūpīgi pārdomājuši savas rotaļlietas tā, lai tās vienmēr būtu soli priekšā citām un nekad nenovērstu jūsu uzmanību no rotaļām. Turklāt ilgtspējīgā ražotne Vācijā, rada patiešām nelielu CO2 pēdu nospiedumu. Izklausās diezgan seksīgi – vai ne?

Fun Factory rotaļlietas ir krāsainas, un tām ir dažādas formas un izmēri. Tās apzīmē brīvu, rotaļīgu un kaislīgu seksualitāti — katram dzimumam un orientācijai — neatkarīgi no tā, vai esat viens, kopā ar partneri, gultā, vannā vai automašīnā. Svarīgi ir justies labi, smieties un rotaļāties! Jo dzīve ir pārāk īsa, lai nenodarbotos ar patiesi jautru seksu!

Ideālas seksa rotaļlietas izvēle var būt grūts uzdevums, taču neuztraucieties — mēs esam šeit, lai palīdzētu!

Fun Factory - Miss Bi Vibrators

Fun Factory - Miss Bi Vibrators

Fun Factory Miss Bi vibrators piedāvā unikālu jaudas, daudzpusības un inovācijas kombināciju! Šis kompaktais, bet jaudīgais vibrators ir izstrādāts, lai sniegtu intensīvu dubultu stimulāciju, vienlaikus mērķējot gan uz klitoru, gan uz G punktu. Tā vietā, lai akli cerētu, ka šis truša vibrators ideāli piegulēs klitoram, tam ir izveidots speciāls pagarinājums, kas aptver lielāku virsmas laukumu un kustas kopā ar jūsu ķermeni, lai nepārtraukti nodrošinātu vibrācijas uz klitoru.

Miss Bi izstrādāta pamatojoties gan uz maksts anatomiju, gan vairākām testētāju atsauksmēm. Viena no lieliskajām īpašībām šajā spēcīgajā truša vibratorā ir tā, ka tam ir divi motori — viens vārpstā un otrs klitora stimulatoram — ko varat vadīt atsevišķi!

Skatīt preci

Fun Factory - Lady Bi Vibrators

Šis augstās kvalitātes divkāršās darbības vibrators ir prasmīgi izstrādāts, lai nodrošinātu vienlaicīgu klitora, G un A punkta stimulāciju, nodrošinot intensīvas un iepriecinošas sajūtas lietošanas laikā. Lady Bi lepojas ar gludu un ergonomisku dizainu, uzlabojot vispārējo komfortu un baudu. Pateicoties vibrācijas režīmu un intensitātes iestatījumu klāstam, to var brīvi pielāgot savām vēlmēm.

Vai esat dzirdējuši par A punktu? Tā ir zona, kura atrodas makstī, aiz G punkta, netālu no dzemdes kakla. Lai to stimulētu ir nepieciešams garāks vibratora vārpsts un tieši tam ir radīta Lady Bi!

Skatīt preci
Biksīšu vibrators satisfyer sexy secret

Fun Factory - Bi Stronic Vibrators

Fun Factory Bi Stronic ir revolucionārs pulsējošu grūdienu un vibratora tehnoloģiju apvienojums, kas piedāvā unikālu pieredzi, kas to izceļ izklaides rotaļlietu jomā. Šī ierīce apvieno spēcīgas kustības ar intensīvām vibrācijām, nodrošinot dubultu stimulāciju G punktam un klitoram. Tā unikālā pulsējošā īpašība atdarina īstas penetrācijas ritmu, radot reālistisku sajūtu, kas kopējo pieredzi paceļ jaunās ekstāzes virsotnēs.

Bi Stronic Fusion ergonomiskais dizains un augstākās kvalitātes silikons nodrošina ērtu un patīkamu piegulšanu, savukārt, tā pulsējošās kustības un vibrācijas modeļu daudzveidība ļauj pielāgot stimulāciju atbilstoši individuālajām vēlmēm.

Skatīt preci
Fun Factory - Stronic Surf Grūdienu Vibrators

Fun Factory - Stronic Surf Grūdienu Vibrators

Fun Factory Stronic Surf ievieš jaunu baudas vilni ar savu pulsējošo grūdienu tehnoloģiju, kas izstrādāta, lai atdarinātu mīlēšanās dabisko kustību sajūtu. Šai pulsējošajai rotaļlietai ir viļņojošs kāts ar izliektu galu, kas nodrošina mērķtiecīgu G punkta stimulāciju, kas ir gan intensīva, gan apmierinoša. Ritmiskā kustība uz priekšu un atpakaļ atšķir Stronic Surf no tradicionālajiem vibratoriem, piedāvājot dinamiskāku un reālistiskāku pieredzi.

Stronic Surf viļņi masē karstos punktus gar maksts priekšējo un aizmugurējo sienu, tostarp bieži novārtā atstāto perineālo sūkli, kas ir bagāts ar nervu galiem. Perineālais sūklis ir sūkļveida audu un asinsvadu spilvens, kas atrodas sieviešu dzimumorgānu apakšdaļā. Vairāk stimulācijas = lielāks orgasms!

Skatīt preci
Fun Factory - Manta Vīriešu Masturbators

Fun Factory - Manta Vīriešu Masturbators

Fun Factory Manta masturbators ir vismodernākā ierīce, kas no jauna definē solo baudījumu ar savu novatorisko dizainu un uzlabotajām funkcijām. Šī daudzpusīgā rotaļlieta ir īpaši izstrādāta, lai uzlabotu vīriešu baudu, nodrošinot spēcīgas vibrācijas un stimulējošas sajūtas. Mantas elastīgie “spārniņi” un izciļņi piedāvā unikālu tekstūru, ko var izmantot, lai stimulētu dažādas ķermeņa erogēnās zonas. Šķēlums pie Manta pamatnes ir piemērots, lai stimulētu dzimumlocekļa jūtīgāko daļu – frenulumu. Izmantojot to kā pāru rotaļlietu, Manta slīd starp abiem ķermeņiem pārvēršot dzimumlocekli par personīgo vibratoru. Mineta laikā novietojiet Manta uz dzimumlocekļa pamatnes, lai radītu īpaši dziļu orālā seksa sajūtu, vai virziet to augšup un lejup pāri dzimumloceklim, kamēr jūsu partneris parūpējas par tā “galviņas” labsajūtu.

Manta ergonomiskā forma nodrošina ērtu satvērienu un vieglu manevrētspēju lietošanas laikā, ļaujot bez piepūles to kontrolēt. Šī ūdensizturīgā un uzlādējamā ierīce ir ne tikai ērta, bet arī viegli tīrāma. Neatkarīgi no tā, vai Fun Factory Manta tiek izmantots solo sesijām vai iekļauts partneru spēlē, tas piedāvā vēl nepiedzīvotu erotiskās izpētes līmeni.

Skatīt preci
Fun Factory - Duke Prostatas Stimulators

Fun Factory - Duke Prostatas Stimulators

Fun Factory Duke prostatas stimulatoram ir izliekta forma, kas vērsta uz prostatu, lai radītu intensīvas un apmierinošas sajūtas. Duke gludais silikona korpuss nodrošina komfortu lietošanas laikā, savukārt ergonomiskais rokturis ļauj ar to viegli manipulē. Duke prostatas stimulators nodrošināts ar vairākiem vibrācijas režīmiem un intensitātes līmeņiem, ļaujot lietotājiem izpētīt dažādas sajūtas un atrast sev piemērotāko ritmu. Ak, jā, un kas ir tā papildus sadaļa apakšdaļā? Tā paredzēta starpenes stimulācijai, kur, kā zināms, atrodas daudz īpaši jūtīgu nervu galu!

Duke spēcīgās vibrācijas pārvalda ar noņemamu vibrolodi, kuru var izmantot atsevišķi citu erogēno zonu vai partnera lutināšanai! Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis lietotājs prostatas stimulācijas jomā, Fun Factory Duke prostatas stimulators sola paaugstinātu maņu pieredzi, kas aizved uz jaunu baudas un gandarījuma līmeni.

Duke spēcīgās vibrācijas pārvalda ar noņemamu vibrolodi, kuru var izmantot atsevišķi citu erogēno zonu vai partnera lutināšanai! Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis lietotājs prostatas stimulācijas jomā, Fun Factory Duke prostatas stimulators sola paaugstinātu maņu pieredzi, kas aizved uz jaunu baudas un gandarījuma līmeni.

Skatīt preci
Fun Factory - Nos Erekcijas Gredzens

Fun Factory - Nos Erekcijas Gredzens

Fun Factory - Nos Cock Ring ir revolucionārs papildinājums vīriešu baudas pasaulei, apvienojot izcilu kvalitāti, novatorisku dizainu un jaudīgu funkcionalitāti. Vibrējošie erekcijas gredzeni tiek novietoti uz dzimumlocekļa, taču bieži vien neaizsniedz klitoru. Nos tika izstrādāts, domājot par abiem partneriem, tādēļ tā divi vibrējošie pagarinājumi ir pietiekami gari, lai sasniegtu klitoru, un pietiekami elastīgi, pārvietotos kopā ar jums dzimumakta laikā.

Izturīgo, bet īpaši elastīgo silikonu var viegli izstiept ar pirkstiem (tas nozīmē, ka Nos der visiem izmēriem!). Uzvelciet Nos uz dzimumlocekļa pamatnes un turiet izliektos pagarinājumus vērstus uz āru, kur dzimumakta laikā tie var stimulēt kaunuma lūpas un klitoru. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties paspilgtināt savus intīmos mirkļus vai izpētīt jaunas sajūtas kopā ar savu partneri, Nos ir obligāts aksesuārs, kas abiem partneriem sola lielāku baudu un gandarījumu!

Skatīt preci
Fun Factory - Amorino Mini Vibrators

Fun Factory - Amorino Mini Vibrators

Fun Factory Amorino atšķirīgais cilpas dizains nodrošina mērķtiecīgu klitora stimulāciju, vienlaikus nodrošinot aizraujošas sajūtas arī apkārtējām erogēnajām zonām. Kā būtu, ja mēs jums pateiktu, ka jūs izmantojat tikai daļu no sava klitora? Zem ādas klitors sniedzas vēl dažus centimetrus dziļāk jūsu ķermenī, un tā “kājas” apvij kaunuma lūpas. Amarino ir jauna veida divkāršais vibrators klitora stimulēšanai un pirmais vibrators, kas paredzēts, lai stimulēto to arī padziļināti. Amarino silikona josla apvij kaunuma lūpas, ienesot vibrāciju bieži novārtā atstātajām klitora “kājām”.

Viena aizraujoša lieta, ko var izdarīt ar Amorino silikona lenti, ir to novietot taisni vai šķērsus vienu pāri otrai, lai iegūtu fokusētu vibrāciju jostas vidū. Šāda veida vibrācijas būs lieliski piemērotas hiperfokusēšanai uz klitoru vai ap krūšgaliem. Noņemot silikona lenti, vibratoru iespējams izmantot arī anālām izklaidēm!

Skatīt preci
Fun Factory - Patchy Paul Vibrators

Fun Factory - Patchy Paul Vibrators

Fun Factory Patchy Paul ir prasmīgi izstrādāts, lai nodrošinātu izsmalcinātu G punkta stimulāciju ar savu izliekto kātu un izteikto galviņu, kas precīzi un intensīvi mērķē uz visjutīgākajām zonām. Patchy Paul pateicoties uzlabotajai FlexiFUN tehnoloģijai, cieši pielāgojas jebkuras sievietes anatomijai, kā arī lieliski pielāgojas ārējām erogēnajām zonām, ļaujot eksperimentēt ar dažādām pozām, stimulējot vairākas erogēnās zonas vienlaikus!

Patchy Paul samtainais silikona korpuss un elastīgais dizains nodrošina ērtu un personalizētu pieredzi, savukārt tā spēcīgais motors nodrošina dziļas un dārdošas vibrācijas, kas rezonē visā ķermenī. Šis uzlādējamais un ūdensizturīgais vibrators ir ne tikai ērts, bet arī izturīgs, padarot to par ilgstošu pavadoni intīmiem ekstāzes mirkļiem!

Skatīt preci
Fun Factory – Big Boss Vibrators

Fun Factory – Big Boss Vibrators

Fun Factory Big Boss ir izcilnieks starp vibratoriem, piedāvājot baudpilna izmēra, spēka un izsmalcinātības kombināciju, kas izceļ to kā līderi intīmas baudas jomā. Pateicoties FlexiFUN tehnoloģijai, Big Boss pielāgojas jebkurai ķermeņa formai. Turklāt tā spēcīgais motors vienmērīgi sadala vibrācijas pa visu vārpstu - tas spēcīgi sasniedz pat visslēptākos baudas punktus.

Šis vibrators ir izgatavots no augstākās kvalitātes silikona, un tam ir samtaina tekstūra, kas nodrošina komfortu lietošanas laikā. Neatkarīgi no tā, vai to izmanto atsevišķiem piedzīvojumiem vai kopīgiem tuvības mirkļiem, Big Boss piedāvā pārliecinošu klātbūtni, kas sola nepārspējamu gandarījumu un apmierinājumu.

Skatīt preci

Noslēgumā jāsaka, ka Fun Factory seksa rotaļlietas iemieso perfektu mākslinieciskuma, tehnoloģiju un jutekliskuma sajaukumu, kas uzlabo intīmos brīžus un no jauna definē baudu. Izpētot Fun Factory piedāvāto daudzveidīgo produktu klāstu, jūs paverat durvis uz atklājumu, iespēju un gandarījuma pasauli. Neaizmirstiet par prioritāti noteikt savu baudu un ieguldiet kvalitatīvos produktos, lai radītu neaizmirstamu pieredzi, kas radīs prieku un piepildīs viskvēlākās fantāzijas!

Biežāk uzdotie jautājumi par Fun Factory seksa rotaļlietām

Vai Fun Factory seksa rotaļlietas ir ķermenim drošas?

Jā, Fun Factory seksa rotaļlietas ir izgatavotas no augstas kvalitātes, ķermenim drošiem materiāliem, piemēram, medicīniskā silikona, nodrošinot lietotājiem drošu un patīkamu pieredzi.

Vai es varu izmantot Fun Factory seksa rotaļlietas ar partneri?

Pilnīgi noteikti! Patiesībā, lielākā daļa Fun Factory rotaļlietu ir paredzētas abiem partneriem! Fun Factory piedāvā virkni pāru rotaļlietu, kas izstrādātas, lai uzlabotu tuvību un kopīgo baudu.

Vai Fun Factory seksa rotaļlietas ir ūdensizturīgas?

Fun Factory seksa rotaļlietas ir pazīstamas ar savu ūdensnecaurlaidīgo dizainu, padarot tās piemērotas lietošanai dušā vai vannā. Tomēr, pirms iegremdēšanas ir svarīgi pārbaudīt izstrādājuma specifikācijas, lai pārliecinātos, ka rotaļlieta patiešām ir ūdensnecaurlaidīga.

Vai es varu lietot lubrikantus kopā ar Fun Factory seksa rotaļlietām?

Jā, ar Fun Factory seksa rotaļlietām varat izmantot ūdens bāzes lubrikantus, lai uzlabotu komfortu un baudu to lietošanas laikā. Izvairieties no lubrikantiem uz silikona bāzes, jo tie var sabojāt rotaļlietu silikona materiālu.

Kā es varu uzlādēt Fun Factory seksa rotaļlietas?

Vienkārši izmantojiet komplektācijā iekļauto uzlādes kabeli, lai savienotu rotaļlietu ar strāvas avotu, un ievērojiet ražotāja norādījumus optimālai uzlādei.

Vai Fun Factory seksa rotaļlietas ir diskrēti iepakotas nosūtīšanai?

SuperStar intīmpreču veikals garantē, ka jūsu pasūtījums tiks piegādāts vienkāršā, nemarķētā iepakojumā, lai piegādes laikā saglabātu jūsu privātumu un konfidencialitāti.

07.03.2024 17:14:35
1
209

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem