Vīriešu masturbatori un mākslīgās vagīnas

  • Vīriešu masturbatori un mākslīgās vagīnas

Vīriešu seksa rotaļlietas un mākslīgās vagīnas pastāv jau ilgu laiku, lai gan iepriekšējās versijas nebija tādas, lai par tām daudz rakstītu… Agrāk vīrieši sevi apmierināja ar gandrīz jebko.


Mākslīgā maksts jeb mākslīgā vagīna, kas pazīstama arī kā "kabatas masturbators", "vīriešu masturbators" vai "glāstītājs", ir mīksta materiāla caurule, kas imitē dzimumaktu. Materiāls un teksturēts iekšējais kanāls ir paredzēts dzimumlocekļa stimulēšanai un orgasma izraisīšanai. Mākslīgajām vagīnām ir dažādas formas un izmēri, un to iekšpusē atšķirīgas tekstūras. Masturbatoriem var būt vulvas, tūpļa, mutes formas vai dažādi caurumi un izvirzījumi. Daži vīriešu masturbatori ir vienreizlietojami, un dažus var mazgāt un lietot atkārtoti, citiem ir pat vibrācijas vai sūkšanas funkcijas. 

Kopā ar gandrīz visiem masturbatoriem, tā pat kā ar jebkuru citu seksa rotaļlietu, klāt ir jālieto ūdens bāzes lubrikants, lai visu procesu padarītu patīkamāku un izvairītos no berzes radītām traumām.


Sevis apmierināšana ar kailām rokām ir iesācēju gājiens, zinām, ka varat labāk. Un ar labāk mēs domājam labākos masturbātorus, paredzētus tieši jums:

Sāksim ar, gandrīz visiem zināmajiem, Fleshlight masturbatoriem. Fleshlight masturbatori ir dažādās formās, krāsās un ar dažādām tekstūrām. Mākslīgas vagīnas, anālās atveres un pat mutes, kā arī neitrālas formas, tiem, kuriem neinteresē iepriekš minētais. Fleshlight būs labs ieguldījums jūsu baudā. Izvēlies mīļāko dizainu vai pat mīļāko porno zvaigzni un izbaudi.Protams, ja runājam par mākslīgām vagīnām, tad pirmais kas ienāk prātā ir sievietes izliekumi un formas, nevis krūzītes ar baudas caurumu, vai ne? 

Nesatraucieties, mums ir arī kas tāds, kas jūsu fantāziju ievedīs jaunā gaisotnē. Proti, silikona sievietes, sēžamvietas, krūtis un daudz kas cits. 

Viena no iecienītākajām reālistisko masturbatoru kolekcijām ir ‘’Fuck me silly’’. Šeit daži piemēri:
Kādreiz sapņojām par augsto tehnoloģiju seksu, bet tagad tas kļūst par realitāti.

Protams, tirgū joprojām ir manuāli masturbatori, taču lielākā daļa vīriešu vēlas zināt, kā ir izbaudīt savas fantāzijas šeit un tagad. Un vai jūs varat viņus vainot?

Vīrieši tagad var atpūsties pelnītā kulminācijā, pat neizejot no savām mājām.

Izvēle ir liela un plaša, taču iesakām mūsu un pasaules favorītus:Ir arī elektroniskas mākslīgās vagīnas un glāstītāji, kurus var vadīt attālināti, lai sniegtu jūsu partnerim unikālas vibrācijas, kas imitē orālo seksu vai penetrāciju. Šīs funkcijas var uzlabot seksu no attāluma, paspilgtināt attiecības, kurās katrs partneris ir savā pilsēta vai pat valstī radot sajūtu, ka tā ir kā kopīga pieredze. Ir pieejamas daudz un dažādas interaktīvas mākslīgās vagīnas, masturbātori, bet te tikai maza daļa no visa labuma:
Ja tomēr neesi pārliecināts, ka esi gatavs tādam baudas ceļojumam, tad iesakam sākt ar mazumiņu un izmēģināt masturbatorus bez papildus funkcijām, tā teikt iemērkt tikai galiņu mākslīgo vagīnu pasaulē un saprast, kas ir tas, kas tev vislabāk patīk.

Šie masturbatori pārsvarā ir lietojami vidēji 10 reizes, tādēļ tie būs piemēroti iesācējiem. Ir pieejami arī pašlubricējoši masturbatori, kuriem  jāpievieno tikai ūdens, tādēļ nebūs jāuztraucas par lubrikanta iegādi. 

Orgasms, tā noteikti ir seksa rotaļlietu izmantošanas priekšrocība. Daudzi cilvēki mēdz vieglāk sasniegt orgasmu ar seksa rotaļlietām, jo tās var piedāvāt dažādas funkcijas un sajūtas. Ja lasāt atsauksmes, daudzi no tiem, kas izmanto seksa rotaļlietas, tam piekritīs!


08.11.2023 14:52:36
0
231

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem