Nevainības jostas un Cock Cage

  • Nevainības jostas un Cock Cage

Mēs nerunājam par biedējošu metāla apakšveļu, ko mēs saistām ar viduslaikiem. Tā vietā apskatīsim, kas tad ir šī modernā nevainības josta, un pamatus, kas jums jāzina, pirms ieguldāt savu laiku un baudu.


1. MODERNO NEVAINĪBAS JOSTU FUNKCIJA


KONTROLE - daudzās BDSM praksēs notiek varas apmaiņa – viena persona pārņem kontroli, bet otra labprātīgi atsakās no savas varas. Tas, kuram ir atslēga, ir tas, kurš spēj regulēt sava partnera baudu.


ĶIRCINĀŠANA - iedomājieties, ka liekat savam partnerim visu dienu valkāt nevainības jostu un sūtiet viņam nerātnus ziņojumus. Nevainības josta ir vienkāršākais veids kā aizkavēt masturbāciju.


EROTISKA SPĪDZINĀŠANA - ja jums būtu jāvalkā nevainības josta nedēļām, mēnešiem vai pat ilgāk, vai tas nebūtu uzskatāms par spīdzināšanu? Varat arī derēt, ka, noņemot to, tam sekotu labākais sekss jūsu dzīvē.


UZBUDINĀJUMS UN EROTISMS - rast neticamu uzbudinājumu var tik vien kā no metāla pieskāriena sajūtas pret ādu vai nerātnā noslēpums, kas slēpjas zem jūsu apģērba, esot darbā vai sēžot kādā bārā ar draugiem. 


BDSM SPĒLES - visus iepriekš minētos piemērus var apvienot BDSM spēlēs — tādām lietām kā darbību vai uzvedības kontrole, noteikumu ievērošana, padevīga apmācība, atlīdzības piešķiršana utt.2. NEVAINĪBAS JOSTU VEIDI


Sieviešu nevainības jostas pamatdizains lielākajā daļā modeļu un zīmolu ir gandrīz vienāds — josta ar U veida siksnu, kas atrodas starp kājām.


Reizēm jūs redzēsiet modeļus ar papildu siksnām, kas iet ap kājām vai platāku daļa arī ap pēcpusi, lai novērstu anālo stimulāciju.


Vīriešu nevainības jostas ir ar dažiem pielāgojumiem, lai tie atbilstu tam, ko meklē valkātājs vai dominējošā persona. Vīriešu nevainības josta sastāvēs no gredzena, kas iet ap sēkliniekiem un dzimumlocekli, ar metāla cilpu vai formētu caurulīšu izvietojumu, ko var nofiksēt vietā.

Lielākajai daļai nevainības jostu būs slēdzene un atslēga, lai gan dažiem modeļiem var atslēgas vietā būt tikai jostai līdzīgs cilpas stiprinājums. 

Ne visi nevainības jostas būri vīriešiem ir izveidoti vienādi. Faktiski ir vairāki modeļi, kas atbilst dažādām vajadzībām vai spēles līmeņiem.3. PAREIZA LIETOŠANA


Ir svarīgi, lai ierīce būtu pareizi pieguļoša, īpaši vīriešiem. Nedrīkst rasties pārmērīga berze, kas traumē ādu, tāpat nevajadzētu būt spiedienam, kas ierobežo asins plūsmu dzimumloceklī.


ATCERIETIES, šīs rotaļlietas nedrīkst jaukt ar dzimumlocekļa sēklinieku fiksatoriem, nevainības jostām jābūt pieguļošām, bet (salīdzinoši) ērtiem valkāšanai. Jebkuram diskomfortam vajadzētu rasties tikai seksuālas spriedzes dēļ.


Ideāli piemērota nevainības josta vīrietim ir…


(A) Gredzena daļai jābūt pietiekami ciešai ap sēklinieku maisiņu un dzimumlocekļa pamatni, lai tā nenoslīdētu nost, taču gredzens arī nedrīkst būt pārāk stingrs, lai nerastos asins aprites problēmas.


(B) Nevainības jostas “būra” garumam ir jābūt pietiekami pielāgotam jūsu dzimumloceklim, lai gals TIKAI pieskartos “būra” galam. 


(C) Nevainības jostas “būra” diametram ir jābūt ērti pieguļošam jūsu dzimumloceklim. Pārāk ciešs “būris” izraisīs berzi un diskomfortu. 
4. MATERIĀLI


Jums vajadzētu izvēlēties nevainības jostas no 100% silikona, nerūsējošā tērauda, titāna, polikarbonāta vai ABS plastmasas (vai to kombināciju). Visi šie materiāli ir droši ķermenim un viegli tīrāmi.


Kas attiecas uz ādu, ir daudz cilvēku kas dievina šo materiālu (galu galā tas izskatās lieliski). Tomēr ir svarīgi paturēt prātā, ka āda ir poraina, tai nepieciešama augsta līmeņa apkope un to nav iespējams pilnībā sterilizēt.


Mēs noteikti nesakām, ka jums nevajadzētu to iegādāties, tikai brīdinām, ka jums jābūt īpaši uzmanīgiem ar to kopšanu un tīrīšanu. Ādas materiāla nevainības jostas arī nav piemēroti ilgstošai lietošanai.


5. PAPILDU FUNKCIJAS
IEVIETOJAMĀS DETAĻAS – dažām nevainības jostām komplektācijā ietilpst maksts dildo vai anālie aizbāžņi kas piestiprināti pie pašas jostas, citām ir urīnizvadkanāla stieņi (vīriešiem).


TAIMERI - jūs varat atrast slēdzenes, kas skaita laiku, līdz persona tiek atbrīvota, vai kastes, kurās varat ievietot atslēgas, kas darīs to pašu.


E-STIM - elektrostimulācijas vadi, kas pārdev uz dzimumorgāniem maigus (vai ne tik maigus) elektriskos impulsus.Kā ir ar jums, mīļie lasītāji? Kā jūs domājat, cik ilgi jūs varētu nenoņemt nevainības jostu? Vai vēlaties pārņemt kontroli pār savu partneri un turēt nevainības jostas atslēgu? Uzdrošinies dalīties komentāros...

03.11.2023 15:19:48
0
208

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem