Erotiskais Adventes kalendārs

  • Erotiskais Adventes kalendārs

Runājot par Ziemassvētkiem, nav nekā labāka par Adventes kalendāru, kurš jūs iepriecina katru decembra dienu, taču ir kāds kalendāra veids, par kuru jūs, iespējams, neesat dzirdējuši (bet noteikti nevēlēsieties tos palaist garām) - erotiskie seksa rotaļlietu adventes kalendāri!

Ja meklējat veidus, kā atdzīvināt romantiku attiecībās ar savu partneri vai vēlaties ienest seksuālajā dzīvē mazliet pikantuma, tālāk minētie erotiskie Adventes kalendāri atdzīvinās šo dzirksti un palīdzēs saglabāt neprātīgu kaisli.

Ziemassvētki tiešām atnāks ar īstu baudu...

Erotiskais Adventes kalendārs - Lovehoney x Womanizer

Erotiskais Adventes kalendārs - Lovehoney x Womanizer

Lovehoney x Womanizer 24 dienu erotiskais Adventes kalendārs ir patiesi īpaša dāvana, kurā ir viss nepieciešamais, lai uzlabotu jūsu seksuālo dzīvi, un tas viss ir iesaiņots skaistā iepakojumā. Pievēršot lielu uzmanību detaļām un augstas kvalitātes produktiem (480eur+ vērtība!), šis erotiskais Adventes kalendārs noteikti iepriecinās visas jūsu maņas un liks jums smaidīt vairāk kā tikai viena iemesla dēļ.

Neatkarīgi no jūsu pieredzes ar seksa rotaļlietām, šajā erotiskajā Adventes kalendārā iekļautie produkti ir tie, kurus jūs vēlēsities savā kolekcijā uz visiem laikiem!

Runājot par Adventes kalendāra saturu, mēs ne mirkli nedomājam, ka būsiet vīlušies. Galvenā dāvana ir Womanizer classic 2, kuras vērtība viena pati jau sasniedz 129.95eur, padarot šī erotiskā adventes kalendāra cenu patiesi izdevīgu. Tiem, kas vēl nezin, Womanizer Classic 2 ir aprīkots ar patentētu Pleasure Air tehnoloģiju, kas nodrošina precīzu klitora stimulāciju.

Papildus lielajam pārsteigumam šis erotiskais adventes kalendārs piedāvā arī daudzas citas aizraujošas rotaļlietas. Piemēram, jaunais Lovehoney mini wand masieris (vērts 22.95eur), kas ir ideāls ceļojumu biedrs sava mazā izmēra dēļ un mini vibro-lode (vērta 22.95eur), kuru var izmantot vienu pašu vai arī to var savienot pārī ar sešām citām erotiskā Adventes kalendāra rotaļlietām, tostarp anālajām krellēm, erekcijas gredzenu un pirksta vibratoru!

Skatīt preci
Erotiskais Adventes kalendārs 2023 - Feel The Magic Shiver

Erotiskais Adventes kalendārs 2023 - Feel The Magic Shiver

Šis erotiskais Adventes kalendārs patiešām ir kaut kas īpašs: durtiņu vietā tam ir 24 dažāda izmēra dāvanu kastītes, kuras vilina ar jauniem un aizraujošiem pārsteigumiem. Ekskluzīvajam kalendāram ir stilīgs dizains, un tas izskatās ļoti izsmalcināti un eleganti.

Šis erotiskais Adventes kalendārs ticis sakomplektēts ar mīlestību: iekļautas augstākās kvalitātes mīlas rotaļlietas no We-Vibe, Svakom un ROMP, kā arī labākie prezervatīvi no Mister Size, kā arī ķircinošas seksa spēles un valdzinoši baudas pātagas sitieni saldinās Ziemassvētku sezonu.

Protams, erotiskajā kalendārā ir iekļauti arī lubrikanti, masāžas eļļa un citi aizraujoši baudas veicinātāji.

Šie 24 pārsteigumi, kuru kopējā vērtība pārsniedz 600 eiro, ir nepārspējams piedāvājums visiem erotikas cienītājiem – un lieliska ideja dāvanai!

Skatīt preci
Erotiskais Adventes kalendārs ar 24 apburošiem pārsteigumiem - Love & Joy

Erotiskais Adventes kalendārs ar 24 apburošiem pārsteigumiem - Love & Joy

Ļaujieties šī erotiskā Adventes kalendāra valdzinājumam, kas ir ne tikai laika atskaite līdz Ziemassvētkiem, bet arī aicinājums atklāt baudu ikdienas solī. Ar izsmalcinātu dizainu, kas ir tikpat skaists skatienam, cik aizraujošs maņu izpētei, katra mazā kastīte ir zinātkāres, aizraušanās un tuvības solījums. Novietojiet to ar lepnumu īpašā vietā savā guļamistabā un ļaujiet tam kalpot kā ikdienas atgādinājumam, ka jāatvēl laiks vienam otram vai pašiem sev.

Papildus estētiskajai vērtībai katra šī kalendāra kastīte slēpj rūpīgi atlasītus dārgumus no dažiem erotikas industrijas cienījamākajiem zīmoliem, tostarp no slavētā We-Vibe zīmola. Katrs produkts ir rūpīgi atlasīts, koncentrējoties uz kvalitāti un baudījumu. Šis kalendārs, kura kopējā vērtība pārsniedz 400 eur, kļūst par pieejamu veidu, kā iepazīties ar jutekliskuma un kaislības pasauli vai turpināt to izpētīt. Tā ir lieliska dāvana neatkarīgi no tā, vai vēlaties palutināt sevi vai dalīties ar kādu īpašu personu!

Skatīt preci
Erotiskais Adventes kalendārs ar 24 pārsteigumiem - Easytoys - Naughty & Nice

Erotiskais Adventes kalendārs ar 24 pārsteigumiem - Easytoys - Naughty & Nice

Vai esat gatavs gada jautrākajai un aizraujošākajai dāvanai? Šis greznais smaragda zaļais un šampanieša zelta Easytoys Naughty & Nice erotiskais Adventes kalendāra izdevums ir pārpilns ar dažādām dāvanām viņam, viņai un abiem. Katru dienu atveriet kastīti, lai iegūtu Ziemassvētku svētlaimi.

Piepildīts ar seksīgām rotaļlietām un grezniem, vegāniem draudzīgiem kopšanas produktiem, erotiskais Adventes kalendārs ir lieliski piemērots jums un jūsu partnerim, lai padarītu gada pēdējās nedēļas daudz aizraujošākas!

Esiet viens otra apburti, atveriet šampanieša pudeli un pabeidziet gadu neaizmirstamā veidā!

Ar 24 aizraujošiem pārsteigumiem šis kalendārs noteikti būs aizraujošākā dāvana, ko šogad saņems jūsu mīļotais. Sākot ar vibratoriem un rotaļlietām līdz lubrikantiem un masāžas eļļām, šis erotiskais Adventes kalendārs piedāvā kaut ko ikvienam.

Skatīt preci
Adventes kalendārs - 10 pārsteidzošas dienas - fifty shades of grey

Adventes kalendārs - 10 pārsteidzošas dienas - fifty shades of grey

Šajā seksīgajā Fifty Shades of Grey Adventes kalendārā ir iekļautas 10 noslēpumainas durtiņas, kas atklāj jutekliskas baudas rotaļlietas un aksesuārus verdzībai, padarot to par brīnišķīgu ievadu sajūtu un savaldības pasaulē.

Desmit baudas pilnas dienas uzlabos intimitāti starp jums un jūsu partneri un pacels jūsu seksa spēli pilnīgi jaunā līmenī!

Šis dāvanu komplekts izmalcināti melnā un sudraba krāsā ir ideāli piemērots gan iesācējiem, gan profesionāļiem — tas piedāvā dažādas rotaļlietas, kas piemērotas visiem pieredzes līmeņiem.

Skatīt preci

Vai esi jau izvēlējies savējo?

Nekavējies un dodies noformēt pirkumu, erotiskie Adventes kalendāri tiek izpārdoti vienā acu mirklī!

15.11.2023 13:25:08
0
309

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem