Anālie aizbāžņi ar vibrācijas funkciju

  • Anālie aizbāžņi ar vibrācijas funkciju

Anālie stimulatori mēdz būt dažādu veidu, un, neskaitot parastos anālos aizbāžņus, pastāv arī anālie aizbāžņi ar vibrācijas funkciju. Šis intīmo rotaļlietu paveids atšķiras ar tajās iebūvētu vibratoru, kuru darbina baterijas vai akumulators. Vibrācija piešķir parastam anālajam aizbāznim jaunas funkcijas, neticamas izmantošanas iespējas, kā arī dāvā spēcīgas sajūtas. Tādu rotaļlietu iespējams izmantot gan statiski, gan dinamiski, jo tai ir divi režīmi. Tāpat tām komplektā var nākt atsevišķa pults. Masažerim, kas atrodas anālajā aizbāznī, var būt vairāki ātruma režīmi. Tie var būt darbināmi ar baterijām vai iebūvētu akumulatoru, lokani vai stingri, ar bezvadu vai savienotu pulti, gludi vai ar reljefu, ūdensizturīgi, ar unikālām iespējām un pat dažādiem piesūcekņiem.


Anālo aizbāžņu ar vibrācijas funkciju īpašības un pielietošanas iespējas

Tādas rotaļlietas izvēle ir atkarīga no jūsu personīgajām vajadzībām un vēlmēm. Mūsu internetveikalā jūs varat apskatīt plašu fotogrāfiju klāstu, kur redzama pieejamā prece no dažādiem skatpunktiem. Izdarīt izvēli jums var palīdzēt arī citu mūsu internetveikala klientu interesantās un noderīgās atsauksmes. Iegādāties kvalitatīvus anālos aizbāžņus par īpaši patīkamām cenām Latvijā jūs varat mūsu internetveikalā. Priekšrocība, ko sniedz mūsu serviss salīdzinājumā ar parastajiem intīmpreču veikaliem: jūs iegādājaties preci internetā jebkurā jums ērtā laikā, savukārt mēs to piegādāsim uz jebkuru adresi Lativijā.


Internetveikalā Superstar.lv - tikai kvalitatīvas preces!

Jūs varat apskatīt mūsu katalogu, iepazīties ar atsauksmēm un veikt pirkumus mūsu internetveikalā jebkurā diennakts laikā. Bet, ja jums nepieciešams zinoša cilvēka padoms, mūsu konsultanti ar prieku jums palīdzēs! Neliedziet sev baudu un ieprieciniet savu partneri ar kaut ko jaunu un neparastu. Anālie aizbāžņi ar vibrāciju ir pavisam cita baudas, atslābināšanās un spilgtu orgasmu pasaule. Tā nav vienkārši intīmā rotaļlieta: tā ir lieta, kas apgriezīs kājām gaisā jūsu erotisko vēlmju un fantāziju pasauli! Saviem klientiem mēs vienmēr piedāvājam tikai viskvalitatīvākās preces, visjaunākos modeļus un visplašāko intīmo rotaļlietu klāstu par optimālām cenām!

26.11.2019 11:33:30
0
1053

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem