Filtrs
Ražotājs
Atlaide
8.78 - 37.53 Cena
-

Citas preces intīmā aptieka

-20%
Ātra piegāde
BTB CUM LUBRICANT 100 ML

Preces kods: 51724-02


8.78€ 10.99€

Pieejams veikalā

Looking for a top quality, vegan-friendly lube that is also hypoallergenic? Look no further than Bac..

Ātra piegāde
Lubrikanta aplikatoru komplekts- b-Vibe

Preces kods: 47327-02


37.53€

Pieejams veikalā

B-Vibe lubrikantu aplikators nodrošina rūpīgu un precīzu lubrikanta ievadīšanu ķermeņa iekšienē – īp..

Citas preces intīmā aptieka

Spēle ar paplašinātājiem ir saistīta ar medicīnisko ierīču, ko sauc par paplašinātājiem, izmantošana. Paplašinātāju spēles laikā dominējošais partneris parasti uzņemas ārsta lomu, bet padevīgs partneris spēlē pacientu.

Paplašinātāju spēle var ietvert maksts vai anālās atveres iekšējo izmeklēšanu. Paplašinātāju spēli var izmantot, lai dažādotu seksuālo dzīvi, īpaši BDSM pāru vidū. Tā var būt daļa no medicīniskas tēmas BDSM ainas vai galvenā daļa no tā.

Nerūsējošā tērauda paplašinātāji ir paredzēti vairākkārtējai. Ir arī īpaši izstrādāti spoguļi anālajai lietošanai. Ņemiet vērā, ka anālos un vaginālos paplašinātājus nekādā gadījumā nevajadzētu lietot abējādi. Tā kā paplašinātāji parasti ir izgatavoti no metāla, tos var būt neērti ievietot un tie var pat izraisīt plīsumus. Sāciet lēnām. Lai atvieglotu ievietošanu, izmantojiet lubrikantu uz silikona vai ūdens bāzes.

Cilvēkiem, kas eksperimentē ar paplašinātājiem, jāievēro līdzīgi piesardzības pasākumi kā ārstiem, lai nodrošinātu drošu un higiēnisku spēli. Vajadzētu mazgāt rokas, valkāt ķirurģiskos cimdus un pirms lietošanas dezinficēt paplašinātājus.

Šādām spēlītēm noteikti noderēs lubrikantu ievietošanas ierīce, kas padara lubrikantu izmantošanu pavisam ērtu, lai atvieglotu anālo vai vaginālo spēli, lubricējot grūti sasniedzamās vietas. Tam ir ērti pirkstu rokturi, kas ļauj to precīzi ievietot, savukārt pievilcīgais korpuss ir tikpat viegli tīrāms.

 

 

Tāpat kā ar visu veidu BDSM spēlēm, abām pusēm ir jāapspriež savas vēlmes un ierobežojumi, pirms iesaistās paplašinātāju spēlēs. Ieviesiet drošības vārdu, lai jebkurā brīdī varētu apturēt spēli.