Dubultie dildo

Preces kods: 705-1


39.14€

Piegāde 4-8 dienas

Extremely realistic, curved, penis-shaped double dildo. Approx. 35 cm long, Ø 4 cm, weight: 306 g. M..

Preces kods: 789-1


25.76€

Piegāde 4-8 dienas

Slippery smooth double dong made of jelly-clear material, with superb penis heads at each end. Soft ..

Preces kods: 814-1


20.98€

Piegāde 4-8 dienas

Double dildo for double pleasure! Use it for delicious double penetrations or together with your par..

Preces kods: 858-1


38.19€

Piegāde 4-8 dienas

A real lover that fulfills your desires! Let it pleasure you and enjoy the pleasure that you will ge..

Preces kods: 1070-1


15.25€

Piegāde 4-8 dienas

Double dildo made of 29 cm of purple jelly material. Its anatomically curved form allows a double pe..

Preces kods: 1080-1


33.41€

Piegāde 4-8 dienas

Blue double-dildo made of slippery jelly material with throbbing veins and full head at both ends. D..

Preces kods: 1081-1


33.41€

Piegāde 4-8 dienas

For twice as much pleasure! Red double-dildo made of slippery jelly material with throbbing veins an..

Preces kods: 1255-1


35.32€

Piegāde 4-8 dienas

Purple double dong for new sensations: imagine how two lovers penetrate you from the front and from ..

Preces kods: 7240-2


15.72€

Piegāde 4-8 dienas

Super size double dong. Phthalate free...

Preces kods: 7657-2


25.72€

Piegāde 4-8 dienas

The Double Dong is a two sided, penis shaped dildo, designed for simultaneous and double pleasure. T..

Preces kods: 7866-2


23.58€

Piegāde 4-8 dienas

Very realistic clear dong, super soft material and very easy to clean. Extra long for extra pleasure..

Preces kods: 8051-2


23.43€

Piegāde 4-8 dienas

Double dong dildo two phallic shaped dildo ends. Thicker shaft for massaging your vagina. The slimme..

Preces kods: 8052-2


31.51€

Piegāde 4-8 dienas

Realistic double dong dildo. Two sided penis shaped dildo. Designed for simultaneous and double plea..

Preces kods: 8112-2


7.41€

Piegāde 4-8 dienas

Double dong with thick and thin end.Made of phthalate free PVC.U-shaped rigid shaft for double penet..

Preces kods: 8122-2


15.60€

Piegāde 4-8 dienas

This double dong is made of body safe silicone. Both ends have a different texture for different s S..

Preces kods: 9302-2


15.16€

Piegāde 4-8 dienas

16 Inch double dildo. Realistic with pronounced head at both sides. Flexible for double penetration...

Preces kods: 9304-2


15.16€

Piegāde 4-8 dienas

A Dildo with a pronounced head at both ends.Realistic feel and the right amount of firmness for the ..

Preces kods: 9598-2


12.52€

Piegāde 4-8 dienas

Fun for all. Perfect for lesbian couples that both enjoy penetration or use it solo for double penet..

Dubultie dildo

Dubulto dildo iegādes rokasgrāmata

Kādam patīk sajust iekļūšanu vienlaikus ar partneri. Vizuālā komponente un vienlaikus anālā stimulēšana ir ļoti erotiska un ārkārtīgi uzbudina. Kāds grib pārbaudīt, cik dziļi var iekļūt. Lai ko Jums negribētos, Jums noteikti patiks mūsu divpusējie fallo imitatori. Tās ir iespaidīgās rotaļlietas pieaugušajiem, kuri ir paredzēti dubultai iekļūšanai, kas ir vainagotas ar galviņu penisa veidā no katras puses. To iekļūšanas daļas garums var sastādīt no 25 līdz 40 centimetriem, kas būs garāks. Pastāv divpusējie fallo imitatori ar 60 centimetru garumu no viena galiņa līdz otram. Divpusējo modeļu vairākums ir izgatavoti no elastīgiem materiāliem, kuri nodrošina iekļūšanu un vienlaikus abu partneru turp-atpakaļ kustības. Bet sastopas arī nelokāmie modeļi no stikla vai metāla. Lesbiešu pāri, kuriem trūka savstarpējās iekļūšanas, sāka pirmās lietot divpusējos fallo imitatorus. Katra sieviete iebāza vienu fallo imitatora galu sev vagīnā, un viņi sastopas viena ar otru centrā. Mūsdienās divpusējie fallo imitatori ir mīļākā rotaļlieta gan viendzimuma, gan arī heteroseksuāliem pāriem, kuri praktizē vienlaicīgu partneru savstarpējo stimulēšanu. Divpusējie fallo imitatori tika izstrādāti pāru izmantošanai, bet atsevišķo seksuālo izpriecu cienītāji saprata, ka tas ir pirmšķirīgs pašapmierināšanās instruments. Šo fallo imitatoru var iegremdēt iekšienē tādā dziļumā, kuru nekad nesasniegs Jūsu partneris. Sievietes var izmantot elastīgo fallo imitatoru vienlaicīgai vaginālai un anālai pašapmierināšanai. Iegūstot vienu no šiem „slikteņiem” savā kolekcijā, Jūs nevarēsiet izturēt kārdinājumu sagādāt sev prieku ar to palīdzību. Divpusējais fallo imitators pievienos „piparu graudiņu” Jūsu seksuālajai dzīvei, neatkarīgi no tā, vai Jūs uzjautrinājāties viena pati vai ar partneri. 

Kas ir jāņem vērā, izvēloties divpusējo fallo imitatoru

Ir jāņem vērā vairāki momenti, lai izvēlētais divpusējais fallo imitators ideāli derētu:

Izmērs

Izmērs paredz ne tikai garumu, bet arī iekļūstošās daļas aptvērumu. Nolemsiet, kā Jūs izmantosiet fallo imitatoru. Ja izmantosiet to kopā ar partneri, tad aptvērums ir nepieciešams tāds, lai nevienam no Jums nesagādātu diskomfortu. Izraugiet izmēru, kas ir tuvs sava iepriekšējā fallo imitatora vai dzimumlocekļa izmēram, kurš sagādāja Jums prieku. Lietošanai kopā ar partneri izvēlieties lielākā garuma fallo imitatoru, lai Jums abiem pietiktu iekļūšanas daļas. Tie, kas atzina par labāku atsevišķās izpriecas, var ļaut vaļu savām nesavaldīgām vēlēšanām un izvēlēties fallo imitatoru, kas spēj apmierināt to saskaņā ar jēdzieniem par piepildīšanu un iekļūšanu. Taču būsiet piesardzīgi ar iekļūstošās daļas aptvēruma lielumu; pārāk liels modelis var Jums pavisam nederēt, neatkarīgi no Jūsu vēlēšanām.

Materiāli un pareiza fallo imitatora kopšana

Lai nodrošinātu funkcionalitāti un spēju sagādāt prieku, divpusējos fallo imitatorus ražo no dažādiem materiāliem:

Silikons: elastīgs, ūdensnecaurlaidīgs un mīksts materiāls, ideāli der anāliem un vagināliem fallo imitatoriem. Ar nosacījumu, ja ir pareiza tīrīšana, to var lietot orālai, anālai un vaginālai stimulēšanai. Divpusējos silikona fallo imitatorus var viegli tīrīt ar karstu ūdeni ar ziepēm vai ar speciālo tīrīšanas līdzekli seksa rotaļlietām, bet pilnīgai dezinficēšanai, silikona modeļus var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. To mīnuss ir gumijas smarža, turklāt, kas izzūd pēc vairākām mazgāšanām.

Latekss, gumija, PVH: šie materiāli ir viegli saliecami, turklāt tiem ir laba izturības rezerve , kas padara tos par ideālu materiālu elastīgo un izturīgo divpusējo fallo imitatoru ražošanai. Šo materiālu faktūra ir gluda un mīksta, kas padara tos par reālistiskiem pēc taustes un sagādā lielāko prieku iekļūšanas laikā. Porainā struktūra ir šo materiālu mīnuss, kas padara tos visus, izņemot lateksu, par potenciāliem baktēriju perēkļiem. Izmantojiet kvalitatīvo līdzekli sava fallo imitatora tīrīšanai un dezinficēšanai pēc katras lietošanas un rūpīgi izsusiniet pirms ielikt glabāšanas maisiņā vai kārbā. Ja gribat būt pārliecināti par izstrādājuma tīrību, pirms lietošanas noslauciet to ar antibakteriālo līdzekli. Atcerieties, ka latekss var izraisīt alerģisko reakciju cilvēkiem ar jūtīgo ādu. Šajā gadījumā nelietojiet fallo imitatoru un pārejiet uz cita materiāla izstrādājumiem, piemēram, uz silikonu.

Gēls ir viens no tirgū visizplatītākajiem pieejamiem materiāliem. Taču tā popularitāte samazinājās pēc tam, kad ftalāti, kuri ietilpst gēla sastāvā, tika atzīti par kancerogēniem. Toties gēla fallo imitatori rada sajūtu, ka Jūsu iekļūstošais mākslīgais dzimumloceklis atdzīvojas. Iegādājieties gēla fallo imitatorus tikai pārbaudītajos interneta veikalos, piemēram, Superstar.lv, lai būtu pārliecinātiem par produkcijas kvalitāti. Pārbaudiet izstrādājuma sastāvu, vai ir ftalāti. Gēls ir sevišķi porains materiāls un tāpēc izstrādājumi no tā ir rūpīgi jāizmazgā un dezinficē, izmantojot speciālos līdzekļus. Izmantojot divpusējo fallo imitatoru rotaļām ar iekļūšanu, tiek rekomendēts lietot prezervatīvu.

Stikls un metāls: kādus uzbudina cietās rotaļlietas un tās grūtības, ar kurām nācās sastapties, mēģinot izvēlēties pareizo pozu mīlestības izpriecām ar tādiem fallo imitatoriem. Šie cēloņi veicina stikla un metāla fallo imitatoru popularitātes pieaugumu. Tie ir cietie materiāli, ar gludu virsmu, kas padara izstrādājuma iekļūšanu un izņemšanu par ārkārtīgi patīkamu. Stikls un metāls nav porainie materiāli, un tos var lietot vaginālai, anālai un orālai stimulēšanai gan uzsildītā, gan arī dzesētā stāvoklī. Šo materiālu izstrādājumi tiek viegli pakļauti tīrīšanai un dezinficēšanai, izmantojot karsto ūdeni ar ziepēm vai speciālos dezinficējošos līdzekļus, kas ir svarīgs faktors, ja Jūs plānojat lietot fallo imitatoru kopā ar partneri. Tādu izstrādājumu trūkums ir tas, ka tie neizskatās un nav jūtami kā reālistiski. Tomēr tie var sagādāt Jums satriecošas sajūtas un apmierināt līdz ceļgalu drebuļiem.

Padomājiet par papildus īpatnībām

Tātad Jūs jau noteicāt sava nākamā divpusējā fallo imitatora izmēru un materiālu, un tagad atnāca laiks sākt domāt, kā tā iekļūšanas var sagādāt Jums vēl lielāku prieku? Padomājiet par sava nākamā „izredzētā” formu un tekstūru. Var izvēlēties modeli ar izliekto uzgali, kas ideāli der G un P punktu stimulēšanai? Un varbūt modelis ar reljefa tekstūru spēj uzdāvināt orgasmu, par kuru Jūs sen sapņojat? Vai Jūs gribat gūt baudu dušā, zem siltām un elastīgām ūdens strūklām? Jums ir pieejams jebkurš modelis, kas iemiesos Jūsu seksuālās vēlēšanās realitātē. Atcerieties, ka tieši Jūs esat sava saldkaisles saimniece, tātad ņemiet visu savās rokās.

Ar kvalitatīviem Superstar.lv divpusējiem fallo imitatoriem Jūs varat sasniegt iepriekš neizbaudītos dziļumus un pamēģināt vienlaicīgo iekļūšanu ar savu partneri. Mūsu interneta veikalā Jūs varēsiet iegādāties silikona, reālistiskos, vaginālos, anālos un jebkurus citus fallo imitatorus. Pievienojiet erotiskās baudas nopūtu un vaidu simfoniju savai seksuālai dzīvei. Superstar.lv nodrošinās preču piegādi necaurspīdīgajā iepakojuma tieši pie Jūsu durvīm. Pārsteidziet savu partneri ar savu seksuālo atklātību, pasūtiet divpusējo fallo imitatoru pie mums, un šajā naktī jūs varēsiet izpildīt erotiskās iekļūšanas deju duetā ar partneri. Vizuālā un seksuālā bauda būs neaizmirstama!