Anālais Vibrators

  • Anālais Vibrators

Anālie vibratori

Anālais vibrators ir ļoti populāra seksa rotaļlieta mūsu intīmpreču veikalā, kas paredzēta anālās atveres erogēno zonu stimulācijai un vispārējo sajūtu pastiprināšanu seksa laikā.

Pamatā anālie vibratori no parastajiem atšķiras ar formu un izmēru. Kā zināms, anālie vibratori ir nedaudz mazāki par parastajiem garumā un diametrā. Tas izskaidrojams ar cilvēka fizioloģiskajām īpašībām.

Anālajam vibratoram bieži mēdz būt konusa veida forma vieglākai tā iekļūšanai ķermenī.


Anālais vibrators ir piemērots gan vīriešiem, gan sievietēm. Tas ir lielisks veids, kā ienest jaunas vēsmas intīmajā dzīvē un piešķirt tai daudz jaunu, negaidītu un patīkamu sajūtu. Vīriešiem anālie vibratori izceļas ar to spēju saglabāt vīrišķo veselību un ļaut turpināt dzimumdzīvi ilgus gadus. Tas iespējams tādēļ, ka anālais vibrators masē prostatu, kas ir labs profilakses līdzeklis daudzām vīrišķās veselības problēmām un tai pat laikā sagādā pārsteidzošu baudu.

Jūs varat iegādāties anālo vibratoru mūsu intīmpreču veikalā. Mēs piedāvājam jums plašu anālo vibratoru modeļu un formu klāstu - no klasiskiem līdz īpaši mūsdienīgiem ar iebūvētu vadības pulti.


Anālā stimulācija

Daudzi cilvēki nodarbojas ne tikai ar klasisko seksu, bet arī ar pikantu anālo seksu. Ja jūs nekad neesat izmēģinājuši anālo stimulāciju un esat nolēmuši pamēģināt ko jaunu, iesakām sākt eksperimentus ar mazākām ierīcēm. Tas ļaus sagatavot anālās atveres muskulatūru lielāka diametra rotaļlietām vai intīmajai tuvībai ar partneri. Mājaslapā ir izvietotas dažādu formu, krāsu un funkcionalitātes (ar vairākiem ātrumiem vai pulsācijas režīmiem) anālās rotaļlietas, ar savienotu vai bezvadu tālvadības pulti. Lai izvēlētos jums piemērotāko intīmpreci, jūs varat konsultēties ar mūsu menedžeriem pa telefonu.

 

Kādos nolūkos tiek izmantoti anālie vibratori?

Lielākoties anālos vibratorus var izmantot gan vīrieši, gan sievietes. Taču ir atsevišķi modeļi, kas paredzēti ekskluzīvi stiprajam dzimumam. Šīs rotaļlietas ir veidotas tā, lai tieši iedarbotos uz prostatu. Tās palīdz uzturēt veselības stāvokli tonusā, savukārt problēmu ar erekciju gadījumā palīdz sasniegt vēlamo efektu. Tāpat šīs iekārtas ļauj veikt nepieciešamās masāžas procedūras, nevēršoties klīnikā.

Iekārtu pamatā ir noņemama vibrolode. Izņemot to no ietvara, iespējams stimulēt arī citas erogēnās zonas, sagādājot sev neprātīgi spilgtus un intensīvus orgasmus.


Svarīgi! Anālā atvere pati par sevi neizdala dabisko lubrikantu, tādēļ komfortablai anālā vibratora lietošanai bez sāpēm izmantojiet anālo lubrikantu, kas piemērots materiālam, no kura izgatavota jūsu ierīce.


Jaunums ir anālie stimulatori, kurus iespējams kontrolēt ar viedtālruņa vai tālvadības pults palīzību. Atliek vienīgi uzstādīt telefonā nepieciešamo programmu. Jūsu priekšā atvērsies neierobežotas iespējas gūt seksuālu baudu pat publiskā vietā: darbā, naktsklubā un citur. Tāpat tas ļauj pāriem sasniegt jaunu līmeni attiecībās, padarīt tās vēl tuvākas, atklātākas un uzticamākas. Ļaujiet savam partnerim izvēlēties vibrācijas veidu un ātrumu, pat, ja viņš atrodas otrā pasaules malā. Šādi iespējams nodarboties ar virtuālo seksu ar mīļoto cilvēku, neatrodoties blakus.


Izskatīsim vēl vienu anālā stimulatora modeli, kas spēj palielināt savus apmēŗus pēc tā ievadīšanas. Šī intīmprece ir aprīkota ar pumpi gaisa ievadīšanai rotaļlietā. Jūs pilnvērtīgi izjutīsiet piepildījuma sajūtu no iekšpuses. Maģiski vibrācijas viļņi iekļūs gļotādas sieniņās, izsaucot neaprakstāmas, spēcīgas orgasma sajūtas, kas liek jukt prātā. Komfortam rekomendējam izmantot anālo lubrikantu.

Visi anālie vibratori tiek ražoti no kvalitatīviem materiāliem un ir absolūti droši lietošanai.

07.05.2020 10:46:26
0
1381

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem