Anālie lubrikanti un smērvielas

  • Anālie lubrikanti un smērvielas

Anālie lubrikanti un smēres

Anālās smērvielas jeb lubrikanti ir īpaši līdzekļi, kas paredzēti anālajam seksam un padara iekļūšanu nesāpīgu un slīdamību - īpaši vieglu. Tie aizsargā maigo ādu no mikrotraumām un ļauj izvairīties no nepatīkamām sajūtām.

Anālie lubrikanti ir domāti anālā seksa cienītājiem. Šajā maigajā ķermeņa zonā netiek izdalīti dabiskie sekrēti, kas palīdzētu uzlabot slīdamību. Tieši tādēļ ir radīti papildu palīglīdzekļi. Tie tiek uzklāti uz anālās atveres ar maigu, masējošu kustību palīdzību, un nedaudz līdzekļa ir pieļaujams arī ķermeņa iekšpusē.


Anālie lubrikanti un to veidi

Dažādus anālos lubrikantus nošķir pēc to sastāva. Ir pieejami gan uz silikona, gan ūdens bāzes veidoti lubrikanti. Silikona bāzes lubrikanti ir ekonomiskāki, tos iespējams izmantot arī ūdenī. Savukārt ūdens bāzes lubrikanti tiek izlietoti ātrāk, tie daļēji iztvaiko izmantošanas laikā, taču neatstāj traipus uz drēbēm vai gultasveļas.


Tāpat pastāv vairāku veidu efekti, kurus iespējams panākt ar anālo lubrikantu palīdzību un kas ļauj padarīt seksu patīkamāku un jutekliskāku:

  • Smērvielas ar anestētiķiem jeb atsāpinošie lubrikanti. Tie iedarbojas 10-15 minūtes pēc to uzklāšanas, ļauj atbrīvoties no sāpēm un atslābināties procesa laikā. Šie lubrikanti ir īpaši piemēroti tiem, kas tikko sākuši iepazīt anālo seksu.
  • Mitrinošie vai reģenerējošie lubrikanti. Anālās stimulācijas procesā var rasties mikroplaisas. Šo lubrikantu sastāvs palīdz tām dzīt. Tie padara anālo seksu maigāku un atjaunošanos pēc tā - ātrāku. Šādi lubrikanti novērš arī hemoroīdu veidošanos.
  • Sildošie vai atvēsinošie lubrikanti. Minētie līdzekļi ne tikai uzlabo slīdamību, bet arī sniedz pavisam jaunas sajūtas. Vēsums vai siltums tik jūtīgā ķermeņa vietā padara anālā seksa laikā gūtās emocijas vēl spilgtākas.
  • Antibakteriālie lubrikanti. Ja anālā seksa laikā netiek izmantots prezervatīvs, ieteicams izmantot aizsargājošas smērvielas. Tās novērš bakteriju vairošanos, padarot seksu drošāku.
  • Anālie lubrikanti tiek pārdoti dažādos iepakojumos. Visērtākie izmantošanā ir iepakojumi ar dozatoru, kas ļauj izmantot noteiktu daudzumu līdzekļa. Lubrikanti var būt krēma, gēla, spreja vai eļļas formā.


Kā izvēlēties un iegādāties anālo lubrikantu? 

Mūsu veikalā ir atrodami desmitiem dažādu anālo lubrikantu veidu. Lai nekļūdītos savā izvēlē, vispirms atbildiet uz dažiem vienkāršiem jautājumiem:

  1. Cik bieži jūs nodarbojaties ar anālo seksu? Ja jūs tikai sākat iepazīties ar šo procesu, iesakām izvēlēties atsāpinošu lubrikantu. Savukārt tiem, kas jau ir iecienījuši anālo seksu, derēs arī smērvielas bez īpašām piedevām.
  2. Kur visbiežāk notiks anālais sekss? Ir cilvēki, kas dod priekšroku nodarboties ar anālo seksu tikai vannā. Ja plānojat to darīt dušā vai vannā, noteikti izvēlieties lubrikantu uz silikona bāzes: tas pildīs savu funkciju arī ūdenī un nenomazgāsies bez ziepēm. Savukārt, ja ar anālo seksu biežāk nodarbojaties gultā, piemērotāks būs lubrikants uz ūdens bāzes.
  3. Vai jūs vēlaties gūt vēl vairāk emociju no anālā seksa? Ja atbilde ir apstiprinoša, izmēģiniet uzbudinošos anālos lubrikantus vai tādus, kam ir sildošs efekts.


Mēs esam apkopojuši anālos lubrikantus no pasaulē labākajiem to ražotājiem vienā katalogā. Tās ir smērvielas, kas ir drošas cilvēkam pat biežas lietošanas gadījumā. Tiem ir kvalitātes sertifikāti, kā arī tie atbilst visiem pasaules standartiem šajā jomā.


26.09.2019 09:06:05
1
1331

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem