Attālināti vadāmās seksa rotaļlietas un to veidi

  • Attālināti vadāmās seksa rotaļlietas un to veidi

Tehnoloģijām turpinot attīstīties attālināti vadāmās seksa rotaļlietas kļūst arvien populārākas. Šīs rotaļlietas nodrošina seksuālu pieredzi pat vislielākajos attālumos, un tās var kontrolēt partneris no jebkuras vietas pasaulē. Attālināmi vadāmajām seksa rotaļlietām ir dažādas formas, izmēri un funkcijas, kas ļauj viegli atrast savām vēlmēm piemērotāko rotaļlietu.


Ir vairāki veidi, kā attālināti savienot un vadīt seksa rotaļlietas, tostarp:


Bluetooth: daudzas seksa rotaļlietas ir iespējotas ar Bluetooth, kas nozīmē, ka tās var vadīt attālināti, izmantojot mobilo aplikāciju. Aplikācija ļaus jums pielāgot iestatījumus, piemēram, vibrācijas intensitātes, ātrumus un režīmus.


Wi-Fi: dažas seksa rotaļlietas var izveidot savienojumu ar Wi-Fi tīklu, kas nozīmē, ka varat tās vadīt no jebkuras vietas, izmantojot interneta savienojumu. Šāda veida kontrole parasti tiek izmantota, lai kontrolētu interaktīvās rotaļlietas. Šīs rotaļlietas var vadīt attālināti, izmantojot internetu, ļaujot jums spēlēties ar savu partneri neatkarīgi no tā, kur viņš atrodas.


Tālvadības pults: daudzām seksa rotaļlietām ir fiziska tālvadības pults, kas ļaus jums vai jūsu partnerim pielāgot iestatījumus, nepieskaroties pašai rotaļlietai.Viens no populārākajiem attālināti vadāmo rotaļlietu veidiem ir vibrators. Šīs rotaļlietas var ievietot iekšēji vai izmantot ārēji, lai stimulētu klitoru vai citas erogēnas zonas. Tālvadības pults ļauj partnerim kontrolēt vibrāciju intensitāti un ātrumu, radot unikālu un personalizētu seksuālo pieredzi.


Vēl viens populārs attālināmi vadāmo seksa rotaļlietu veids ir pāru vibratori. Šiem vibratoriem ir tālvadības pults vai viedtālruņa lietotne, kas ļauj kādam no partnerim kontrolēt rotaļlietas vibrācijas un citas tā funkcijas no attāluma, radot interaktīvāku un pielāgojamāku pieredzi.


Cits attālināti vadāmo rotaļlietu veids ir prostatas masētājs. Šīs rotaļlietas ir paredzētas iekšējai nēsāšanai vīriešiem, un tās var vadīt partneris, izmantojot tālvadības pulti. Prostatas masieri var sniegt intensīvu baudu un var pat izraisīt vēl nepieredzētu brīvroku orgasmu.


Attālināti vadāmās seksa rotaļlietām var būt arī anālie aizbāžņi, locekļu gredzeni, vaginālās bumbiņas, kā arī citi aksesuāri. 


Viena no tālvadības seksa rotaļlietu priekšrocībām ir tā, ka tās var izmantot attāluma attiecībās, ļaujot partneriem saglabāt tuvību pat tad, kad viņi ir attāluma šķirti. Dažas attālināti vadāmās seksa rotaļlietas var pat vadīt, izmantojot viedtālruņa lietotni, ļaujot Jums izbaudīt spēlēšanos neatkarīgi no tā, kur pasaulē atrodaties jūs vai jūsu partneris.


Daži piemēri vietām un veidiem, kur un kā varat izmantot attālināti vadāmās seksa rotaļlietas:


1. Guļamistabā: protams, nekāds pārsteigums, ka var uzsākt izklaidi guļamistabā! Attālināti vadāmās seksa rotaļlietas ir lieliskas, lai paspilgtinātu baudas priekus arī guļamistabā. Varat tās izmantot solo spēlē vai kopā ar partneri, pievienojot savai seksuālajai pieredzei papildu satraukuma un baudas elementu.

Noteikti Jums gribam ieteikt izmēģinātu kādu no pāru vibratoriem, kurus varat atrast mūsu intīmpreču veikala sortimentā spiežot šeit

Izceļot dažus pieprasītākos attālināti vadāmos pāru vibratorus:

WE-VIBE CHORUS - PĀRU VIBRATORS AR PULTI

WE-VIBE SYNC - PĀRU VIBRATORS

SATISFYER DOUBLE FUN - PĀRU VIBRATORS

LELO - TIANI DUO - PĀRU VIBRATORS


2. Attāluma attiecībās: Kā jau iepriekš pieminējām - attālināti vadāmās seksa rotaļlietas ir lieliski piemērotas pāriem attāluma attiecībās. Tās ļauj partneriem saglabāt tuvību un saikni pat tad, ja atrodaties neskaitāmu kilometru attālumā viens no otra. 

Ir pieejami ne tikai dažādi vibratori un gaisa pulsatori klitora stimulācijai,  bet gan arī attālināti vadāmās rotaļlietas vīriešiem!

Un tas vēl nav viss… ir iespējams iegādāties arī komplektus ar attālināti vadāmām seksa rotaļlietām pāriem, piemēram:

KIIROO – ONYX + & PEARL2 COUPLE SET BLACK ( komplektā ietilpst attālināti vadāms un kopā savienojams vīriešu masturbators un sieviešu vibrators)

WE-VIBE DATE NIGHT SPECIAL EDI ( komplektā ietilpst attālināti vadāms un kopā savienojams locekļa gredzens un G-punkta vibrators ar klitora stimulāciju)

SATISFYER PARTNER BOX 3 ( komplektā ietilpst attālināti vadāms locekļa gredzens, pāru vibrators un biksīšu vibrators)


3. Ballītē: ja jūtaties piedzīvojumu kārs, ballītē vai citā saviesīgā pasākumā varat izmantot tālvadības seksa rotaļlietas. Šis mazais, bet ārkārtīgi baudpilnais noslēpums paliks tikai starp jums un jūsu partneri!

Šāda veida elpu aizraujošām izklaidēm noteikti piestāvēs attālināti vadāmie biksīšu vibratori! 

Ļoti iecienīti un populāri varianti :

WE-VIBE MOXIE - BIKSĪŠU VIBRATORS

SATISFYER LITTLE SECRET - BIKSĪŠU VIBRATORS


4. Publiski: ja jums patīk piedzīvojumi un vēlaties izmēģināt kaut ko jaunu un pavisam drosmīgu, varat izmantot tālvadības seksa rotaļlietas arī ārpus telpām. Iztēlojaties – dodoties piknikā ar mīļoto, izbraukumā pie jūras vai mazā pastaigā cauri vecpilsētas ieliņām – tālvadības rotaļlietas šo mirkli padarīs īpaši neaizmirstamu!

Publiskām izklaidēm noderēs gan biksīšu vibratori, gan G-punkta stimulatori, gan protams vibrējošās olas!

Kā piemērus gribam izcelt dažus modeļus:

LOVENSE LUSH 3 - VIBRĒJOŠĀ OLA 

ZALO – AYA BIKSĪŠU VIBRATORS UN G-PUNKTA MASAŽIERIS

GOGASM - VIBROOLA AR ANĀLO STIMULATORU 


Kopumā attālināti vadāmās seksa rotaļlietas piedāvā jaunu aizrautības un baudas līmeni tiem, kas vēlas izpētīt savu seksualitāti. Izmantojot dažādas pieejamās iespējas, ir viegli atrast rotaļlietu, kas atbilst jūsu vēlmēm un aizvedīs jūs vēl neiepazītos baudas ceļos (…vai neceļos…)!


22.02.2023 14:42:52
0
395

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem