Bauda atrodoties ceļā: ceļošanai draudzīgas seksa rotaļlietas

  • Bauda atrodoties ceļā: ceļošanai draudzīgas seksa rotaļlietas

Dodoties ceļojumā, ir svarīgi ceļa somās salikt visu nepieciešamo, tostarp arī savas seksuālās vēlmes! Ceļojumiem piemērotas seksa rotaļlietas ir diskrētas, kompaktas un radītas, lai sniegtu jums īstu baudu pat ja atrodoties ceļā. Tādēļ aplūkosim labākās un ceļošanai piemērotākās seksa rotaļlietas, kas šobrīd pieejamas mūsu sortimentā. Neatkarīgi no tā, vai ceļojat vienatnē vai vēlaties izpētīt jaunus piedzīvojumus kopā ar partneri, šīs rotaļlietas ir lieliski piemērotas, lai uzlabotu jūsu baudu, vienlaikus saglabājot privātumu un ērtības.


Pirmkārt, jāatceras, ka diemžēl ir dažas valstis, kurās seksa rotaļlietas nedrīkst ievest, tostarp Apvienotie Arābu Emirāti, Taizeme un Indija, tādēļ pirms došanās ceļā vienmēr veiciet nelielu izpēti par konkrētās valsts likumiem!


Otrkārt, ir daži jautājumi kurus vērts sev uzdot pirms kravājat koferus:


— Vai rotaļlieta ir uzlādējama? Jūs nevēlaties nokļūt galamērķī un saprast, ka jums ir jādodas iepirkt baterijas! Labāk izvēlēties ar USB vadu uzlādējamas rotaļlietas un vienkārši uzlādējiet tās pirms došanās ceļā.


— Vai rotaļlieta ieslēdzas pārāk viegli? Ja tā, iespējams, vēlēsities tās atstāt mājās. Jūs nevēlaties, lai jūsu rotaļlieta sāktu vibrēt jūsu bagāžā! Labāk izvēlēties rotaļlietas ar "travel lock" funkciju!


— Vai tās ir izgatavots no mīksta materiāla? Ja, piemēram, ņemat līdzi rotaļlietas BDSM spēlītēm, tad apsveriet iespēju izvēlēties mīksta materiāla rokudzelžus, nevis no metāla. Neviens no mums nevēlas liekus pārpratumus lidostā..


Ne *katra* šajā sarakstā iekļautā rotaļlieta atbilst *visiem* šiem kritērijiem, taču katra ceļojuma pieredze ir atšķirīga! Vienkārši paļaujaties uz savu spriedumu!Lodīšu vibratori:

Lodīšu vibratori būs vislabākais sabiedrotais jebkurā ceļojumā. Šīs mazās, diskrētās rotaļlietas ir lieliski piemērotas lietošanai vienatnē vai kā aksesuārs kopīgas pieredzes uzlabošanai. Lodīšu vibratori ir kompakti, bieži vien atgādina lūpu krāsu vai pat skropstu tušu, un tos var viegli nepamanītus ievietot jūsu kosmētikas maciņā! Neskatoties uz to izmēru, ložu vibratori nodrošina spēcīgas vibrācijas, piedāvājot dažādas vibrāciju intensitātes un režīmus atbilstoši jūsu vēlmēm.

IROHA BY TENGA - STICK CLITORAL VIBRATOR PINK WHITE

LE WAND VIBRATING NECKLACE ROSE GOLD

THE SCREAMING O - LŪPU KRĀSAS VIBRATORS

LUXURIOUS EMERALD LOVE - LŪPU KRĀSAS VIBRATORS

LE WAND BULLET - MINI VIBRATORS MELNS


Kompaktie wand masieri:

Ja jums patīk dziļas, dārdošas vibrācijas, bet jums ir nepieciešams kaut kas diskrētāks par pilna izmēra wand masieri, tad to petite versijas ir lielisks risinājums. Šīs klasiskā masiera mazākās versijas ir paredzētas pārnēsāšanai, nesamazinot jaudu. Wand masieri piedāvā intensīvas vibrācijas ar dažādiem ātruma režīmiem. Ieteicams izvēlēties modeļus, kas ir uzlādējami un kuri ir aprīkoti ar ceļojuma bloķēšanas funkciju, lai novērstu nejaušu to ieslēgšanos jūsu ceļojuma somā!

BODYWAND LUXE MINI - ĶERMEŅA MASIERIS

LE WAND PETITE - RECHARGEABLE VIBRATING MASSAGER

LIAISON - STIKLA MINI MASIERIS

LELO SMART WAND 2 - MASIERIS

SATISFYER MINI WAND-ER - MASIERISKabatas izmēra masturbatori:

Tiem brīžiem, kad alkstat reālistisku un apmierinošu pieredzi, kabatas izmēra masturbatori ir ceļotāja labākais draugs. Šie kompaktie masturbatori ir paredzēti, lai atdarinātu orālā, vaginālā vai anālā seksa sajūtas. Tie ir diskrēti maskēti kā ikdienas priekšmeti, piemēram, alus skārdenes vai lukturīši, padarot tos neuzkrītošu Jūsu ceļojuma koferī.

TENGA EGG - MASTURBATORS

ARCWAVE VOY - ROKAS MASTURBATORS

SCHAG’S - ALUS SKĀRDENES IZSKATA MASTURBATORSKlitora gaisa pulsatori:

Klitora gaisa pulsatori pēdējos gados ir ieguvuši īpaši lielu popularitāti, pateicoties to spējai sniegt intensīvu baudu. Ceļojumiem draudzīgi klitora gaisa pulsatori ir kompakti, uzlādējami, un iespējams to lielākais pluss – tie ir pavisam diskrēti!

FIFTY SHADES OF GREY - SUCTION ROSE

WOMANIZER LIBERTY - KLITORA GAISA PULSATORS

SATISFYER PENGUIN - KLITORA GAISA PULSATORS

ROMP ROSE - KLITORA GAISA PULSATORS

SATISFYER SUGAR RUSH - KOMPAKTS GAISA KLITORA PULSATORS AR VIBRĀCIJU 


Tālvadības rotaļlietas:

Ja neceļojat kopā ar savu partneri, bet tomēr vēlaties izpētīt kopīgus piedzīvojumus, tālvadības rotaļlietas ir tieši tas ko meklējat! Šīs rotaļlietas ļauj jūsu partnerim kontrolēt jūsu baudu no attāluma. Dažas no šīm rotaļlietām var vadīt, izmantojot viedtālruņa aplikāciju, tādēļ šāda veida mantiņas ir ideāli piemērotas attāluma attiecībām. Tālvadības rotaļlietām ir dažādas formas un izmēri, tostarp valkājamas iespējas diskrētai publiskai spēlei.


ONYX+ & PEARL 2 - KOMPLEKTS PĀRIEM

SVAKOM PHOENIX NEO 2 - TĀLVADĪBAS VIBRATORS

SATISFYER LITTLE SECRET - BIKSĪŠU VIBRATORS AR TĀLVADĪBAS PULTI UN LIETOTŅU VADĪBU

SVAKOM HANNES NEO - INTERAKTĪVS MASTURBATORS

LOVENSE LUSH 3 - TĀLVADĪBAS VIBROOLA


Šie kompaktie, diskrētie un daudzpusīgie kompanjoni piedāvā perfektu baudas un ērtību līdzsvaru, ļaujot jums izpētīt savas vēlmes, lai arī kāds būtu jūsu ceļojuma galamērķis. Neaizmirstiet pārbaudīt sava galamērķa vietējos likumus un noteikumus, lai ceļojums noritētu bez raizēm. Tātad, atliek tikai sakravāt savas somas un ļaut šiem apburošajiem dārgumiem atklāt Jums jaunu baudas pasauli, dodoties nākamajā neaizmirstamajā piedzīvojumā! 


17.06.2023 12:24:26
0
278

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem