Komplekti BDSM rotaļām

  • Komplekti BDSM rotaļām

Komplektu katalogs BDSM rotaļām. Tā vietā, lai atsevišķi iegādātos, piemēram, masku un mutes aizbāzni, jūs varat uzreiz iegādāties BDSM paredzētu komplektu. Mūsu internetveikalā jūs atradīsiet komplektus, kas sastāv no 2 līdz 10 intīmajām rotaļlietām. Šajos komplektos ir viss nepieciešamais, maska, rokudzelži, pātaga, virve, aksesuāri kutināšanai, pēršanai un pakļaušanai.


BDSM komplekti

Seksa rotaļlietas strauji izpelnās arvien lielāku popularitāti; tā nav izvirtība, bet gan veselīga vēlme dažādot seksuālo dzīvi un iepazīt jaunas, spēcīgas sajūtas. Piedāvājam jums izmēģinat komplektus BDSM praktizēšanai, kas apvieno dažādas iekārtas un aksesuārus.


BDSM komplekti piešķirs tradicionālajai intimitātei odziņu, ar to palīdzību jūs varēsiet viegli iejusties dažādos tēlos: ginekologs un medmāsa, ārsts, skaistule leoparda maskā un ar pātagu, rotaļīga kaķenīte… Tāpat jums patiks arī komplekti sasiešanai un fiksācijai.


BDSM ir tēma atsevišķai sarunai. Daudziem ir iepatikusies šī rotaļa, kas ļauj gūt baudu caur sāpēm, kas tikai pastiprina sajūtas. Arī pieredzējušiem praktizētājiem mēs esam sagatavojuši daudz interesantu piedāvājumu. BDSM komplektu pamatatribūti - mutes aizbāznis, pātaga, acu aizsegs, roku un kāju dzelži, aksesuāri kutināšanai - ir galvenie palīgi seksa “piespiedu kārtā” sajūtas radīšanai. Dārgāki komplekti iekļauj arī apģērbu: lateksa kostīmus, zeķes, maskas un citus. Īpašā pazīme, kas raksturīga kvalitatīviem BDSM komplektiem, ir to funkcionalitāte. Iegādājoties vairākus elementus vienā komplektā, klients vēlas iegūt savā īpašumā visu, lai nodotos pilvērtīgai BDSM pieredzei.


25.10.2019 14:23:19
0
982

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem