BDSM piederumi iesācējiem

  • BDSM piederumi iesācējiem

BDSM ir īpaša erotiska subkultūra, kuru ne visi cilvēki sapratīs. Bet iekš BDSM ir arī entuziasti, kuri tajā atrod piepildījumu, lielu prieku un emocionālo gandarījumu. BDSM sesijas dalībnieki parasti iedalās divās pretstatu pozīcijās - Dominējošais un Padevīgais, saimnieks un vergs, augšējais un apakšējais, kuru lomas tiek uzsvērtas ar īpašiem atribūtiem, kurus savukārt var iedalīt vieglajā un smagajā versijā.

Lūk, ko var izmantot iesācēji:

Maskas

Kad cilvēkam tiek liegta redzes spēja, citas maņas tiek saasinātas. Uzvelciet partnerim masku, kas aizsedz acis, un jebkura jūsu rīcība viņam būs pilnīgs pārsteigums, un sajūtas no pieskāriena ķermenim būs daudzkārt spēcīgākas, nevis tad, kad viņš Jūsu darbības varētu redzēt.

Slēgtas maskas pilnībā pārklāj acis, bet arī citi masku varianti, piemēram, maska, kas var aptvert visu galvu, atstājot tikai atvērtu muti, vai muti un acis.

Maskas var arī spēlēt dekoratīvu lomu un tikai uzsvērt augšējā vai apakšējā lomu.

Un ir tādas maskas, kuras var izmantot tradicionālie pāri. Satīna pārsēji, ar kuriem aizsiet acis vai sasiet rokas, mežģīņu vai metāla maskas, kas lieliski papildina pat karnevāla kleitu vai maskas, kas rada noslēpumaina svešinieka tēlu.

Ja tavs mērķis nav aizvērt acis un saasināt maņas, bet gan vienkārši radīt skaistu tēlu, izvēlies dizaineru maskas.

Roku dzelži, sasaistes rīki

Roku dzelži ir arī viens no vienkāršajiem atribūtiem, ko bieži izmanto tradicionālie pāri. Populārākie ir "policijas" tipa metāla roku dzelži un roku dzelži ar mākslīgo kažokādu.

Šāda veida roku dzelži ir aprīkoti ar atslēgām. Un gadījumā, ja tās tiek pazaudētas, ir tā sauktā drošības poga, kas ļaus noņemt roku dzelžus bez atslēgas.

Metāla roku dzelži ar mākslīgo kažokādu ir ērtāki: tie ērti gulst uz plaukstas locītavām, un aproces ar "dzīvnieku" rakstiem vai koši rozā vai citas krāsās ir vizuāli aizraujošākas.

BDSM tipa roku dzelži ir platas aproces no mīkstiem materiāliem (ādas, mākslīgās ādas, neoprēna), kas ir dekorētas ar hromētām tapām vai kniedēm, kas savienotas viena ar otru ar karabīnu. Tie ir ērti ar to, ka ir viegli atdalāmi viens no otra, vienlaikus paliekot uz plaukstas locītavām un uzsverot lomu piederību. Turklāt ar karabīņu palīdzību jūs varat nostiprināt savu partneri pie saitēm, siksnām vai pie pavadas. Tie ir ērtāk valkājami un neizraisa diskomfortu padotajam.

Peramie rīki: pātagas, floggeri, steki, flip flops

Sāpju radīšana padevīgajam ir viena no BDSM praksēm, šīm nolūkam tiek izmantotas dažādas triecienizturības ierīces.

Visvienkāršākais un nekaitīgākais atribūts ir floggeris. Šī ir pātaga ar atšķirīgu bārkstu skaitu. Bārkstis var būt no ādas,zamšādas, eko ādas vai māklīgās ādas. Sitieni no šādām ierīcēm praktiski neizraisa sāpes, bet lieliski “sasilda” pirms galvenās darbības. Ērtības labad pātagai ir stingrs rokturis un cilpa rokai, kas dod iespēju atribūtu uzkārt uz plaukstas locītavas vai krēsla/gultas atzveltnes.

Steks ir atribūts, no kura uz ķermeņa ir jūtami asi klikšķi. Bieži vienā steka galā ir rokturis, bet otrā galā – var būt plakana sirds, rokas vai cita formas ādas vai gumijas figūra, šajā gadījumā tā ir viņa, kas sit. Sāpes nebūs jūtamas pārāk spēcīgi.

Pātaga ir diezgan sāpīgs atribūts. Bieži vien tā ir plāna, elastīga un austa ar rokām.

Lāpstiņa ir platākais piederums, kas, saskaroties ar ādu, nosedz lielu tās laukumu. Tās parasti ir izgatavotas no ādas, mākslīgās ādas, silikona vai koka. Mūsu piedāvājumā ir arī lāpstiņas, kas pēc sitieniem atstāj burtu nospiedumus, ka piemēram XOXO, SPANK ME, SLUT, BITCH vai sirsniņu nospiedumus.

Verdzība ietver dažādus verdzības piederumus. Tās var būt īpašas līmlentes bez līmes, kas nelīp pie matiem, virves no kokvilnas, zīda vai silikona.

Ar virvēm var sasiet, piesiet pie stellēm vai gultas, vai arī izpildīt japāņu siešanas mākslu – Shibari. Mūsu veikalā piedāvājumā ir pieejami dažādu materiālu, tekstūru, krāsu un garumu virves.

Ja jūs nopietni domājat par BDSM praksi, verdzības komplekts būtu lielisks pirkums. Tājā ietilpst kakla siksnas ar vai bez pavadas, vairākas aprocēs, kuras var uzlikt uz rokām un kājām, un stiprinājuma siksnas vai metāla karabīni. Visi šie piederumi var vizuāli izskatīties dažādi un tikt izmantoti dažādos veidos. Piemēram, jūs varat pilnībā imobilizēt savu partneri, sasienot viņam rokas un kājas no aizmugures, vai sasiet tikai rokas aiz muguras, atstājot padotajam iespēju kustēties.

Kakla siksnas 

Kakla siksnas ir vēl viens aksesuārs, kas uzsver lomu piederību. Parasti tās ir dekorētas ar metāla furnitūru – tapām, kniedēm vai gredzeniem.

Kakla siksnas var kalpot tikai kā dekorācija vai būt funkcionālas: ja tai ir gredzens, pie kura var piestiprināt pavadu. Ja pavada ir noņemama, apkakle ir praktiskāka, jo vienmēr var atsprādzēt pavadu un pārvērst apkakli par aksesuāru, kas papildina koptēlu.

BDSM piederumi zinātājiem

Cilvēki, kuri jau ilgu laiku praktizē BDSM, jau pārvalda ne tikai nekaitīgus piederumus, jo viņu atribūtu kopums ir nedaudz plašāks.

Mutes aizbāznis

Mutes aizbāžņa galvenais mērķis ir apklusināt padoto. Klasiskā mutes aizbāžņa versija ir izgatavota bumbiņas formā uz siksnas, kas fiksējas ap galvu. Bumbiņa parasti būs no gumijas vai plastmasas.

Bumbiņa piepilda partnera muti un nedod viņam iespēju runāt. Bumbiņas izmērs var būt dažāds un no tā atkarīgs padotā komforts. Ja jūsu mērķis ir padarīt sesiju garu un visā tās laikā izmantot mutes aizbāzni, pārliecinieties, ka bumba jūsu partnerim nav pārāk liela.

Padoms – lai Vergam būtu vieglāk elpot, izvēlieties bumbu ar caurumiem.

Mutes aizbāznis var būt arī aprīkots ar dildo vai pat diviem: Verga mutē būs bumbiņa vai mazs falls, bet ārpusē - dildo, ar kuru viņš var veikt anālo vai maksts penetrāciju savam saimniekam.

Gredzens tiek izmantots intensīvām spēlēm, kurās saimnieks liek vergam veikt orālo seksu.

Pakļaušanai bieži izmanto mutes aizbāžņus ar krūtsgalu klipšiem. Klipši šādos piederumos ir piestiprināti pie krūtsgaliem ar ķēdēm. Katru reizi, kad padotais pagriež galvu, viņa krūtsgali tiek ietekmēti. Jo vairāk viņš kustina galvu, jo vairāk var sāpēt.

Krūtsgalu klipši

Klipši var būt nekaitīgi un var pildīt tikai dekorācijas lomu vai radīt pietiekami daudz sāpju, kas arī ir var būt daļa no spēles.

Krūtsgalu klipši var būt dekorēti ar - spalvām, pērlītēm, akmentiņiem, kuloniem, vai ar svariem – dažāda smaguma, ka arī var būt krūtsgalu klipši ar vibrāciju.

Klipši, kas savienoti ar ķēdi, ļauj Meistaram vadīt savu Vergu aiz sevis.

Ir pieejami arī krūtsgalu – klitora klipši, kuru ķedei var būt dažāda smaguma pakāpe, un no tā ir atkarīgas sajūtas, tam kas valkās skavas.

Lielākajai daļai krūtsgalu klipšu ir iespēja regulēt iespīlēšanas spēku krūtsgalos. Bet ir skavas ar magnētiem vai drēbju knaģiem, kuriem nav skrūves, lai atbrīvotu saķeres spēku. Šis ir aksesuārs pieredzējušiem aso sajūtu meklētājiem.

Elektrostimulatori

Elektriskā stimulācija ir diezgan jauns prieka veids, kam nepieciešamas īpašas ierīces. Būtiskākā ir elektrostimulācijas vadības iekārta, kurai pieslēgti speciāli elektriskie stimulatori, kas paredzēti ķermeņa ietekmēšanai. Rotaļlietas, kas savienotas ar ierīci, sūta ķermenim elektriskus impulsus, uz kuriem reaģē nervu gali. Ar prasmīgu ietekmi elektriskā spēle sagādā daudz prieka un ļoti neparastas sajūtas.

Tātad "elektriskajai mīlestībai" pirmkārt būs nepieciešama elektrostimulācijas vadības iekārta, kurā var noregulēt elektrisko impulsu iedarbības spēku no vieglas tirpšanas līdz dziļi iekļūstošiem impulsiem.

Tādai ierīcei var pievienot dažādus stimulatorus: dibena spraudni, olu, dzimumlocekļa gredzenu, krūtsgalu skavas, dildo, urīnizvadkanāla zondi - katetru utt.

Ja jums nepieciešami universālie elektrostimulatori, iegādājieties elektrostimulācijas plāksnītes. Tās var piestiprināt pie dažādām ķermeņa zonām un izmantot vairākas vienlaikus, lai stimulētu vairākas erogēnās zonas vienlaikus.

Vīriešu nevainības jostas

Vīriešu nevainības josta ir specifisks atribūts, kas tiek izmantots gan BDSM spēlē, gan pat ikdienā. Visbiežāk tas ir metāla, silikona vai ABS plastmasas ‘’būrītis’’ ar slēdzeni. Lai saglabātu komfortu un vīrietis varētu apmeklēt tualeti, nenoņemot šķīstības jostu, rotaļlietā ir izveidots caurums.

Medicīniskais fetišs

Starp medicīnas ierīcēm īpaši populāri ir tūpļa un maksts paplašinātāji. Šīs ir rotaļlietas zinātkārākajiem pētniekiem.

Ne mazāk populārs ir slavenais Wartenberg ritentiņš. To sākotnēji izmantoja medicīnā nervu darbības pārbaudei. Šis ir metāla ritentiņš ar adatām, kas ripo pa padotā ķermeni. Jo vairāk jūs piespiežat rotaļlietu uz ādas, jo sāpīgākas būs partnera sajūtas.

Urīnizvadkanāla paplašinātāji ir Saimnieces aksesuārs, kas prasmīgās rokās pārvēršas par prieka instrumentu. Materiālu, formu un tekstūru klāsts paplašinātajiem ir ļoti liels, ir pieejami arī paplašinātāji ar vibrāciju vai tie, kurus var pieslēgt pie elektrostimulācijas vadības iekārtas.

Medicīniskie piederumi bieži ir izgatavoti no medicīniskā nerūsējošā tērauda - hipoalerģiski un pilnīgi droši veselībai.

Kas Jūs vēl varētu interesēt?

Papildu atribūti var tikt izmantoti, lai paaugstinātu Padotā jūtas un vairotu paša Saimnieka sajūtu.

Svece, kas pil ar karstu vasku uz partnera ķermeņa, piepildīs spēli ar īpašām sajūtu nokrāsām.

No kā ir izgatavoti BDSM piederumi?

BDSM atribūtika bieži ir saistīta ar roku darbu, kurā tiek izmantoti ādas materiāli - zamšāda, āda, velūrs, dabīgais zīds. Tāpēc aksesuāri BDSM spēlēm ir diezgan dārgi.

Īstā āda ir sava veida BDSM simbols. Tā bieži ir lakota, tas elastīga, izturīga un patīkama ķermenim. Lai samazinātu izstrādājumu izmaksas, īstās ādas vietā tiek izmantota mākslīgā āda.

BDSM atribūtus izrotā ar metāla furnitūru, kas var būt hromēta un nerūsēs.

Masku, roku dzelžu, kakla siksnu un jostu ražošanai tiek izmantots lētāks materiāls nekā āda - neoprēns. Materiāls ir ļoti viegls un praktisks, izturīgs pret temperatūras izmaiņām, materiāls nav pakļauts baktēriju un sēnīšu veidošanās procesam. Nepretenciozs un viegli kopjams - tīrīšanai varat izmantot ūdeni 30-35 ° C temperatūrā un ziepes vai pulveri.

Medicīnas nerūsējošais tērauds tiek izmantots elektrisko stimulatoru un medicīnas instrumentu ražošanā. Materiāls ir pilnīgi drošs ķermenim, neoksidējas (nerūsē), tam nav smaržas un ir hipoalerģisks.

Koks tiek izmantots sitamo lāpstiņu, šķīstības jostu, floggeru rokturu ražošanā. Materiāls ir absolūti hipoalerģisks, gluds, izturīgs. Tomēr tas ir pakļauts deformācijai, ja tiek pakļauts karstumam vai mitrumam, un absorbē smakas. Tāpēc koka izstrādājumus vislabāk tīrīt ar īpašiem seksa rotaļlietu tīrīšanas līdzekļiem.   

Cenas un ražotāji

Populārākās BDSM aksesuāru līnijas ir Fetish Fantasy, Bad Kitty, Zado, Fifty Shades Of Grey un Guilty Pleasure BDSM, ka arī citas. Šajās kolekcijās būs pieejami visi piederumi, kas nepieciešami BDSM sesijai. To cenas atšķiras atkarībā no konfigurācijas.

Rūpes par BDSM piederumiem

Ādas izstrādājumus (dabīgos vai mākslīgos) nedrīkst pakļaut ūdens ietekmei, pretējā gadījumā tie kļūs raupji. Vislabāk ir noslaucīt šādus produktus ar ziepēs samitrinātu drānu, obligāti pārliecinieties, ka uz ādu nav ilgstošas ūdens iedarbības. Nosusiniet ādu istabas temperatūrā prom no radiatoriem un citiem siltuma avotiem.

Ja plānojat izmantot lubrikantus, pārliecinieties, ka tie ir uz ūdens bāzes.

Mēs iesakām izmantot speciālus antibakteriālos aerosolus tīrīšanai. Produktiem, kas izgatavoti no lateksa, jums ir nepieciešams arī īpašs aerosols lateksam. Turklāt, aerosols novērš pielipšanu, piešķir spīdumu un padara lateksu gludu un patīkamu pieskārienam un paildzinās tā kalpošanu. Mūsu veikala piedāvājuma ir lateksa apģērbā uzvilkšanas palīg-smērviela vieglākai lateksa izstrādājumu uzvilkšanai.

Klikšķiniet ŠEIT un iepaziīstieties ar mūsu veikala plašo preču piedāvajumu!30.09.2022 15:13:17
0
448

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem