BDSM rotaļlietas

  • BDSM rotaļlietas

BDSM rotaļlietas

BDSM preces ir lieliski piemērotas lomu spēlēm ar erotisku varas sadalījumu starp partneriem. Ar to palīdzību iespējams gan izjust baudu, gan nodarīt sāpes un pazemot. Preces, kas varētu interesēt šīs jomas iesācējus un aktīvistus, vienmēr ir pieejamas mūsu internetveikalā!


BDSM preces ir kvalitatīvs aprīkojums eksperimentēšanai! Mūsu intīmpreču vaikalā pieejams viss, kas nepieciešams verdzībai, pēršanai, sajūtu ierobežošanai. Ir pieejami izstrādājumi no ādas, lateksa un citiem materiāliem. Iespējams izvēlēties ne tikai nepieciešamos instrumentus atsevišķai sesijai, bet arī kostīmus, kas ļaus labāk iejusties tēlā.


Seksa rotaļlietas un aksesuāri, kas paredzēti BDSM

Mūsu katalogā jūs atradīsiet plašu BDSM preču klāstu, kas saņēmušas labas atsauksmes. Vienmēr iespējams izvēlēties no šādām kategorijām:

  • Viss verdzībai. No kvalitatīvām virvēm un rokudzelžiem līdz īpašiem komplektiem, kas ļauj fiziski fiksēt cilvēka atrašanos vienā stāvoklī. Ar šo iekārtu palīdzību atkarībā no vēlmēm iespējams spēcīgi vai maigi kontrolēt un ierobežot iespējamo kustību, vai pat ieslēgt pakļauto sasaistošā kreklā.
  • Viss pēršanai. Dažādu formu un izmēru pātagas ir īpaši piemērotas sadomazohistiskām spēlēm. Maigie flogeri palīdzēs iesildīt ķermeni, cietie steki atstās uz tā skaistas pēdas, savukārt pātagas ar vairākām astēm spēcīgas iedarbības rezultātā spēj pat noņemt ādu. Dekoratīvās un funkcionālās flagelācijas ierīces palīdzēs gan iebiedēt, gan sodīt.
  • Kaklasiknas un pavadiņas. BDSM pasaulē kaklasiksnām ir īpaša nozīme: tā apliecina piederību Saimniekam. Šī aksesuāra izvēlē ir jāievēro piesardzība. Mūsu katalogos jūs atradīsiet dažādiem gadījumiem atbilstošus modeļus. Vienkrāsainas vai daudzkrāsainas, platas vai šauras - tās patiesi var kļūt par jebkuram tēlam piemērotu aksesuāru!
  • Elektrostimulācijas iekārtas. Īpašā iedarbība ar elektrību spēj dāvāt patiesi patīkamus pārdzīvojumus. Ir iespējams stimulēt gan krūtsgalus, gan gurnus, kājstarpi un pat jebkuru atveri. Elektrostimulācijas rotaļlietu īpašā konstrukcija padara tās par drošām lietošanai, un tās sniedz patiesi maģiskas sajūtas!
  • Medicīniskie instrumenti un kostīmi. Šīs preces ieinteresēs medicīniskā fetiša piekritējus. Tās ļauj pārvēst realitātē fantāzijas par ārstiem un medmāsām. Īsti mūsdienu medicīnas atribūti padara intīmos eksperimentus vēl atklātākus.
  • Seksa mašīnas. Nenogurdināmie mīlnieki, ko darbina baterijas vai elektrība, spēj stundām ilgi dāvāt baudu. Pārdomātās konstrukcijas ļauj izjust patīkamus pārdzīvojumus visdažādākajās pozās. Anālajai un vaginālajai stimulācijai paredzētie uzgaļi ļauj šīs iekārtas izmantot gan vīriešiem, gan sievietēm.
  • Seksa mēbeles un seksa šūpoles. Tās paver iespēju izmēģināt un apgūt daudz jaunu pozu, kā arī ienes svaigas intīmās pieredzes vēsmas jebkura pāra dzīvē. Ar to palīdzību iespējams sekss pat bezsvara stāvoklī.


BDSM aksesuāri un rotaļlietas

Jēdzieni “sekss” un “BDSM” savā starpā ir cieši saistīti, taču katra sesija pati par sevi ne vienmēr paredz intīmu penetrāciju. Taču arī vienkāršu tuvību vienmēr var paspilgtināt, izmantojot tematiskās rotaļlietas. Ja rodas vēlme pēc karstasinīgāka seksa, iespējams iegādāties vien pāris aksesuārus, kas ļaus baudīt jaunas sajūtas.


Acu aizsēji

Redzes ierobežojums pastiprina katra pieskāriena izraisītās sajūtas. Notiekošā nezināšana un viegla bezpalīdzība padara seksu aizraujošāku un paspilgtina emocijas. Īpaši interesanti ir izmantot acu aizsējus vienlaicīgi ar sasiešanu!


Rokudzelži

Tas ir visvienkāršākais veids, kā ierobežot partnera kustības. Plati rokudzelži sniedz vairāk komforta un neatstāj pēdas, savukārt metāliskie rokudzelži ir jūtamāks ierobežojošais līdzeklis. Mūsu katalogā jūs atradīsiet arī rokudzelžus ar kažokādas apdari, kas izskatās īpaši pikanti!


Flogeri

Mīkstā pātaga ar vairākām astēm nespēj nodarīt spēcīgas sāpes. Tā ir radīta psiholoģiska spiediena radīšanai, kā arī maigai ķermeņa iesildīšanai. Sitieni ar to neatstās pēdas, taču labi iederēsies lomu spēlēs.


Krūšu klipši

Nepārtraukta krūšu stimulācija ir patīkama daudziem. Pavisam neliels aksesuārs var spēj pārslēgt uzmanību uz šo erogēno zonu. Klipšus iespējams izmantot gan partnera spīdzināšanai, gan ekstāzes sajūtu dāvāšanai.


Vairums BDSM rotaļlietas nav paredzētas spīdzināšanai, bet gan baudas sniegšanai. Pareizi tās izmantojot, iespējams izjust īpaši spēcīgas sajūtas. Katram ir vērts kaut reizi paeksperimentēt!


Mūsu kolekcijā jūs atradīsiet tūkstošiem augstas kvalitātes preču seksam un BDSM, kas izmantojamas atkārtoti. Piedāvājam preču piegādi jebkurā Latvijas pilsētā, kā arī garantējam pilnīgu anonimitāti!

20.09.2019 13:47:18
1
1524

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem