Bezsiksnu Strap-on Strapless

  • Bezsiksnu Strap-on Strapless

Bezsiksnu Strapons

Bezsiksnu strap-on ir rotaļlieta aktīvām sievietēm, kas ļauj izmēģināt visas aktīvās seksa pozīcijas priekšrocības. Šīs rotaļlietas piestiprināšanai pie ķermeņa nav nepieciešamas īpašas biksītes vai siksniņas: tas ir divpusējs stimulators, kura viens gals tiek ievietots makstī. To notur paredzētajā vietā īpaši anatomiskā forma.


Vienkāršs bezsiksnu strap-on

Pateicoties rūpīgi veidotajiem un izteiksmīgajiem izliekumiem, anatomiskās formas strap-on sniedz baudu abām iesaistītajām pusēm. Ievadot to makstī, rotaļlietas stiprinājuma daļa stimulē G punktu, tādēļ katra frikcija sniegs papildu baudu aktīvajai partnerei. Lai strap-on droši turētos ķermeņa iekšpusē, iesakām iepriekš izmantot vaginālos trenažierus, kas stiprinās muskuļus un palielinās gūto baudu!

Anatomiskie strap-on tiek izgatavoti no medicīniskā silikona, termoplastiskās gumijas un citiem materiāliem, kas ir vienlaicīgi gan gana cieti, gan īpaši patīkami taustei. Atkarībā no jūsu vēlmēm iespējams izvēlēties rotaļlietu ar gludu ārpusi, ar reljefu vai ar izteiktu galviņu.


Strap-on modeļi ar vibrāciju 

Vēl labāka izvēle ir bezsiksniņu strap-op ar vibrācijas funkciju. To iespējams izmantot kā parasto modeli un tad ieslēgt vibrāciju, kas uzbudinās vienlaicīgi abus partnerus. Visadvancētākie modeļi ļauj regulēt stimulācijas intensitāti ar nelielas tālvadības pults palīdzību, kā arī pat mainīt rotaļlietas izmērus. Tajā lieliski apvienotas visas seksa industrijas aktuālās priekšrocības. Tāpat ir iespējams palielināt makstī ievietoto rotaļlietas daļu, kas palīdzēs tai veiksmīgi turēties ķermeņa iekšpusē un padarīs baudu daudz izteiktāku!

Rotaļlietas jebkuras daļas ievietošanai ķermenī nepieciešams izmantot lubrikantu uz ūdens bāzes, jo īpaši anālā seksa laikā. Der atcerēties, ka higiēnas apsvērumu dēļ nevajadzētu pamīšus ievadīt to gan anālajā atverē, gan makstī. Pēc izmantošanas neaizmirstiet atslēgt vibrācijas funkciju un noteikti apstrādājiet rotaļlietu ar tam īpaši paredzētu tīrāmo līdzekli.


25.10.2019 14:53:08
1
1048

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem