Profesionāla iekārta dzimumlocekļa palielināšanai

  • Profesionāla iekārta dzimumlocekļa palielināšanai

Medical Andropenis

Ikviens, kurš nav apmierināts ar sava locekļa izmēru un baidās pielietot ķirurģiskas manipulācijas, pavisam noteikti novērtēs profesionālo iekārtu dzimumlocekļa palielināšanai Andropenis. Šo iekārtu atzīst arī ārsti. Šis palielinātājs ir īpaša ierīce, kas, regulāri to pielietojot, nodrošinās manāmu dzimumlocekļa izmēra palielināšanos, turklāt šis rezultāts saglabāsies uz visiem laikiem.

Šādu iekārtu darbības principi slēpjas stiepšanā, tā kā to iedarbība veicina dzimumlocekļa erektilo audu un saišu pastiepšanu. Tas aktivizē pakāpenisku jaunu šūnu veidošanos. Turklāt audi līdz ar to spēj uzņemt lielāku asiņu daudzumu erekcijas laikā. Taču nevajag domāt, ka erekcija vai orgasmi zaudē savu kvalitāti. Tieši pretēji: lielākoties šādu iekārtu lietotāji norāda uz palielinātu izturību un spēcīgākām sajūtām ejakulācijas laikā.


Kā lietot šo iekārtu?

Minētās ierīces izmantošana ir visai vienkārša. Ir vien jāievieto dzimumloceklis tajā tā, lai iekārtas gredzens tiktu novietots pie tā pamatnes. Pēc tam nepieciešams noregulēt stieņu augstumu un jāievieto stieņi tā, lai veidotos ideāla linija. Tad jānovieto dzimumlocekļa galviņa uz balsta un jānostiprina tā ar žņauga palīdzību. Iekārta jāvelk uz atslābināta dzimumlocekļa, un tās nēsāšanas laiks ir līdz 4 stundām diennaktī piecu līdz sešu mēnešu ilgā laika posmā.


Kam būs noderīga šī rotaļlieta?

Jānorāda, ka iekārta būs labs palīgs ne tikai pieaugušiem vīriešiem, bet arī gados jaunākiem, kas vēlas labāku rezultātu. Iekārta ir īpaši efektīva šādos gadījumos:

  • Neliels locekļa izmērs un nevēlēšanās veikt tā palielināšanas operāciju;
  • Līks dzimumloceklis;
  • Peironi slimība.


Mazo izmēru dēļ šo ierīci var vilkt arī zem drēbēm darba laikā. Savukāt hipoalergēnie materiāli garantē drošu tās lietošanu. Iekārta tiek ražota Anglijā, kas apliecina lielisku kvalitāti. Tā kopšanai nepieciešams tikai katru dienu nomazgāt to ar ziepēm un ūdeni, un aparāts kalpos jums desmitiem gadu.

Lai vienmēr izmantotu pārbaudītas, uzticamas, kvalitatīvas, drošas un funkcionālas preces, veiciet pirkumus mūsu intīmpreču veikalā! Mēs garantējam jums pilnīgu konfidencialitāti, ātru piegādi un privātās dzīves daudzveidību. Ar rotaļlietu, ko varat iegādāties pie mums, palīdzību jūs spēsiet realizēt vispārdrošākās fantāzijas!


15.11.2019 17:12:24
0
1461

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem