Dzimumlocekļa sūkņi - noderīga informācija

  • Dzimumlocekļa sūkņi - noderīga informācija

Dzimumlocekļa sūkņa priekšrocības

Tas palīdz sasniegt erekciju vīriešiem, kuriem ar to ir problēmas. Tas var arī palīdzēt padarīt dzimumlocekli taisnāku. Izmantojot to regulāri sešu līdz divpadsmit mēnešu periodā, tas var pat nedaudz palielināt locekli!

Labākie dzimumlocekļa pumpji šeit.

Kā izmantot dzimumlocekļa sūkni?

Uzklājiet dzimumloceklim lubrikantu un ievietojiet to kolbā. Kārtīgi piespiediet to pie ķermeņa tā, lai no tās netiek ārā gaiss. Pāris reizes saspiediet pumpi, lai ievadītu gaisu un pārbaudītu, ka tas neizplūst. Ja tas ir izdevies, tad turpiniet pamazām pumpēt gaisu.

 

TIklīdz esat sasnieguši erekciju, nospiediet pogu uz pumpja, lai ļautu gaisam izkļūt, un tad pamazām noņemiet kolbu no dzimumlocekļa. Šīs iekārtas izmantošanas laikā jūsu dzimumloceklis uzbriedīs un pēc kāda laika atgriezīsies ierastajā stāvoklī.

 

Ja jūs izmantojat vakuuma sūkni erekcijas uzlabošanai (nevis dzimumlocekļa palielināšanai) un vēlaties, lai erekcija saglabājas arī pēc sūkņa izmantošanas, uzvelciet dzimumloceklim erekcijas gredzenu pirms sūkņa izmantošanas. Vēršam jūsu uzmanību uz faktu, ka nav ieteicams nēsāt uzvilktu erekcijas gredzenu ilgāk par 15 minūtēm!

 

Drošības noteikumi, izmantojot sūkni

Neizmantojiet vakuuma sūkni, ja jusu dzimumloceklis ir iekaisis vai kairināts. Vakuuma sūkni nevajadzētu izmantot ilgāk par 15-20 minūtēm vienā reizē, taču to pieļaujams izmantot vairākas reizes dienā.


Ja jūs lietojat zāles, kas šķidrina asinis, pirms sūkņa izmantošanas noteikti konsultējieties ar ārstu. Šādā situācijā sūkņa izmantošana var izraisīt asiņošanu.

 

Kā izvēlēties sūkni?

Parasti sūkņi sastāv no četriem pamatelementiem: kolbas, kurā tiek ievietots dzimumloceklis, elastīgas uzmavas, kas nodrošina kolbas ciešu piegulšanu ķermenim, bumbierveida pumpja, kas piestiprināts kolbai un ļauj ievadīt tajā gaisu, kā arī vārsta (parasti pogas formā), kas ļauj gaisam izplūst no kolbas.

 

Sūkņa konstrukcija pēc būtības ir visai primitīva, taču jāpievērš uzmanība tās izmēriem. Kolbas garumam un platumam jābūt par diviem līdz trim centimetriem lielākam par jūsu dzimumlocekli erekcijas stāvoklī. Elastīgā uzmava, caur kuru kolbā tiek ievadīts dzimumloceklis, ir šaura, taču labi stiepjas. Ilgstošas lietošanas rezultātā šī uzmava var pārtrūkt, taču ir iespējams uzreiz iegādāties rezerves uzmavu - tās ir lētas un viegli maināmas.

 

Tāpat ir vērts pievērst uzmanību sūkņa ārejam izskatam, lai procedūras sagādā ne tikai fizisku, bet arī estētisku baudu. Piemēram, iespējams iegādāties sūkni ar elastīgo uzmavu vagīnas formā. Savukārt papildu sajūtas nodrošinās sūknis ar vibrāciju - izņemot baudu, tai nav citas būtiskas funkcijas šīs ierīces darbībā.

 

Ja jums ir vieglāk orientēties pēc skaitļiem, nevis personīgajām sajūtām, tad iesakām apsvērt pumpi ar manometru. Tas ļauj nolasīt spiediena rādījumus sūkņa iekšpusē. Vadoties pēc šiem skaitļiem, jūs varat ar katru mēnesi palielināt spiedienu, kas ļaus jums efektīvāk strādāt pie locekļa palielināšanas!


25.10.2019 12:42:55
0
1377

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem