Erotiskā apakšveļa sievietēm

 • Erotiskā apakšveļa sievietēm

Erotiskā apakšveļa

Erotiska sieviešu veļa ir tikpat svarīgs karstasinīga seksa atribūts, kā labs lubrikants vai liels vibrators. Bez tās, protams, var arī iztikt, bet ar to būs simtiem reižu interesantāk!


Kas īsti ir erotiskā apakšveļa?

Erotiskā apakšveļa ir īpaši veļas komplekti sievietēm, kas aizķer vīrieša uzmanību un uzkurina viņa seksuālo apetīti. Kārdinošas biksītes, krūšturi un citas garderobes sastāvdaļas ļauj dāmai justies iekārotai, palīdz atraisīties un izcelt figūru, kā arī sajusties patiesi seksīgai. Zīds, atlass, likra - tie visi ir materiāli, no kuriem parasti tiek šūta erotiska veļa seksam. Tie ir īpaši patīkami ķermenim un palielina abu partneru kaisli līdz maksimālajam līmenim. Piekritīsiet, ka izaicinošs tīkliņš vai nevainīgas mežģīnes daudz vairāk liek vēlēties tuvību nekā biksītes ar Mikimausa attēlu. Vīrietis neapšaubāmi novērtēs jūsu centību un dāvās jums viskaislīgāko seksu!


Kādam var rasties jautājums: kādēļ pasūtīt erotisku apakšveļu intīmpreču veikalā, nevis tur, kur parasti iegādājaties ikdienas apakšveļu? Ierastajos veikalos jūs, protams, varat atrast skaistus veļas komplektus, taču tā būs vienkārši veļa, savukārt erotiska mežģīņu veļa ir īpaši paredzēta savaldzināšanai. Tā ir sevišķi izaicinoša, vairāk atkailina sievietes ķermeni, ir rotāta ar kristāliem un lūreksu, kā arī ir veidotas pēc īpaša dizaina, kas ļauj atmodināt kaisli un fantāzijas jebkurā vīrietī. Izvēloties šādu izsmalcinātu komplektu, katrs jūsu mēģinājums savaldzināt vīrieti būs veiksmīgs. Tāpat intīmpreču veikalā iespējams izvēlēties vīriešu erotisko veļu un pasniegt to kā dāvanu!


Kādu veidu tā mēdz būt?

Mūsu veikalā jūs varat izvēlēties eritisko apakšveļas komplektu atbilstoši savām vēlmēm un noskaņojumam: romantisku vai skarbu, izaicinošu vai rotaļīgu. Parasti katrs veļas komplekts sastāv no divām vai vairāk daļām: krūštura, biksītēm, garajām zeķēm vai zeķubiksēm, peņuāra, jostas. Visas šīs lietas savstarpēji lieliski saskan un līdz ar to izceļ jūsu seksualitāti.


Apskatīsim katru sieviešu erotiskās veļas komplekta sastāvdaļu atsevisķi:

 • Garās zeķes un zeķubikses. Šī ir, iespējams, visuzbudinošākā veļas komplekta sastāvdaļa. Tās vizuāli pagarina kājas un uzlabo to formu, palīdz iejusties skarbās priekšnieces vai neķītrās skolotājas tēlā. Dažreiz pietiek tikai ar zeķēm, lai iesāktu lomu spēli. Jūs vienmēr varat izvēlētes klasiskā stila zeķes vai zeķubikses vai paeksperimentēt ar dažādiem zīmējumiem.
 • Josta zeķēm. To var iegādāties kā daļu komplekta kopā ar zeķēm. Parasti jostai ir tikai dekoratīva funkcija, un tā lieliski papildina tēlu.
 • Korsete. Tā ne tikai pavedina vīrieti, bet arī modelē auguma kontūras: padara vidukli šaurāku, izceļ krūtis. Iespējams izvēlēties arī caurspīdīgus un atlasa modeļus, kā arī pat tādus, kas atstāj krūtis nenosegtas!
 • Peņuāri, naktskrekli. Kopumā šie visai nevainīgā paskata, puscaurspīdīgie erotiskās veļas elementi spēcīgi iedarbojas uz vīrieša fantāziju.
 • Biksītes. Vīrieši par tām bieži fantazē, jo tieši šo apģērba gabalu viņi visvairāk sapņo novilkt. Mežģīņu, ar izgriezumiem interesantākajāsvietās, sasienamas, ar izaicinošiem uzrakstiem - kādu modeli iegādāties ir tikai jūsu ziņā!
 • Svārciņi. Šādos svārkos, protams, ārpus mājas neiziet, taču tā izcili iederēsies intīmajās rotaļās. Neticami īsi, caurspīdīgi, atkailinoši, tie ieskauj gurnus un izceļ visas skaistākās auguma daļas. Šādi svārciņi vīriešiem patīkot pat daudz vairāk nekā peņuāri un halāti!
 • Pidžama. Vai domājāt, ka pidžama nevar būt seksīga? Tad jūs kļūdāties! Galvenais - izvēlēties atbilstošu materiālu un modeli.

Protams, lai izdarītu pareizo izvēli, iegādājoties veļu, ir vērts izmantot attiecīgā internetveikala filtru, lai atlasītu vēlamo. Parasti skaista veļa atšķiras ne tikai pēc izmēra (S-L ir izplatītākie, savukārt XL, XXL un vairāk ir lielāku izmēru veļa), bet arī pēc krāsas un materiāliem. Tāpat ir vērts pievērst uzmanību cenām, ņemot vērā, ka tā var būt izšķirošais faktors veļas izvēlē un iegādē.


Kā to izmantot un kā pareizi par to rūpēties?

Jūs vienmēr pagūsiet iegādāties seksīgu apakšveļu, taču pirms tam būtu labi saprast, kā par to pareizi rūpēties:

 1. Pirmais un vienkāršākais - izmantojiet to tikai atbilstoši mēŗķim! Ja esat iegādājušies erotisku veļu, tad izmantojiet to seksam. Neglabājiet to gadiem skapī, gaidot “pareizo” brīdi. Velciet to, flirtējiet un savaldziniet cilvēku, kura dēļ esat to iegādājušies! Sievietes vairāk to tomēr dara partnera, nevis sevis dēļ.
 2. Nepieciešamības gadījumā - mazgājiet to, taču rūpīgi izvēlieties piemērotu mazgāšanas režīmu un līdzekļus.
 3. Erotiskās veļas komplektus uzglabā tāpat, kā citus apģērba gabalus. Bet vislabāk ir to turēt pa rokai, tuvākajā plauktā, lai īstajā brīdī netērētu laiku veļas meklēšanai skapī.


Kādu veļu izvēlēties?

Izvēloties atklātu erotisko veļu, atcerieties par šādiem nosacījumiem:

 • Vispirms precīzi noskaidrojiet savu izmēru. Ja jūs pasūtīsiet skaistu korseti un peņuāru, bet tad konstatēsiet, ka tie jums neder, sajūtas nebūs īpaši patīkamas.
 • Vienmēr pārbaudiet sieviešu intīmās veļas cenas. Ja jūs nevēlaties tērēt daudz naudas, ir vērts pievērst uzmanību komplektiem.
 • Centieties iegādāties komplektus, nevis katru veļas elementu atsevišķi. Veļas komplekts vienotā stilā izskatās daudz labāk un seksīgāk nekā savstarpēji nesaderīgas lietas. 


Galvenais, lai izvēlētā erotiskā veļa patīk tieši jums, labi jums der un ļauj realizēt dzīvē visas intīmās fantāzijas!


04.11.2019 17:46:53
0
1628

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem