Falla imitatori - dildo

  • Falla imitatori - dildo

Fallaimitators ir mākslīgs dzimumloceklis, kas tiek izmantots masturbācijai vai eksperimientiem pārī. Atkarībā no materiāla tam var būt reālistika vai neparasta forma.

Falla imitatoru izmēri variē no ļoti maziem līdz gigantiskiem. Plašs dažādu formu, krāsu un izmēru modeļu klāsts ļauj katram cilvēkam izvēlēties sev piemērotāko seksa rotaļlietu.


Kam ir vērts iegādāties falloimitatoru?

Mūsdienīgi mākslīgie dzimumlocekļi ir domāti ne tikai vientuļām sievietēm. Tā ir seksa rotaļlieta, kas padarīs daudz interesantāku arī pāra intīmo dzīvi. To iespējams izmantot visdažādākajiem eksperimentiem: dubultajai penetrācijai, fistingam, G punkta stimulācijai vai anālajiem glāstiem.


Falloimitatora iegāde varētu būt interesanta tiem pāriem, kas vēlas gultā pamēģināt ko jaunu. Ar šīs rotaļlietas palīdzību iespējams sniegt sievietei neaprakstāmu baudu pat tad, kad vīrieša spēki jau ir izsīkuši. Ar tās palīdzību sieviete var nodemonstrēt, kādas kustības un glāsti viņai patīk visvairāk. Tāpat seksa laikā to var izmantot trešā partnera vietā.


Falloimitators ir noderīgs gan, lai padarītu brīžus vienatnē patīkamākus, gan, lai labāk iepazītu savu ķermeni. Glāsti bez papildu uzmanības no malas ļauj izzināt savas erogēnās zonas un atklāt jaunus baudas gūšanas veidus. Savukārt anālajiem glāstiem falloimitatorus var izmantot gan sievietes, gan vīrieši.


Falla imitatoru veidi

Falloimitatori atšķiras pēc formas, izmēra, materiāla, krāsas, paredzētā lietošanas veida. Simtiem zīmolu ražo desmitiem jaunu modeļu katru gadu. Atrodami pat tādi modeļi, kas ir reālu pornoaktieru dzimumlocekļu formā. Taču vispopulārākie ir šādi modeļi:

  • Reālistiskie falloimitatori ir ļoti līdzīgi vīriešu dzimumlocekļiem. Tiem raksturīga zteikta galviņa un vēnas uz tā ķermeņa, kā arī dažkārt sēklinieku maisiņš, kas ir ļoti patīkams taustei. Materiāli, no kā tie ražoti, prasa rūpīgu kopšanu, taču ātri sasniedz ķērmeņa temperatūra, savukārt izmantošanas laikā rada īsta dzimumlocekļa sajūtu.
  • Falloimitatori-giganti. Tās ir lielizmēŗa ierīces, kuru diametrs var sasniegt 12 cm. Izteiktais garums un platums padara tos par ideāli piemērotiem fistingam. Pie šādas rotaļlietas jāpierod pakāpeniski, taču tās spēj sniegt neparastu piepildījuma sajūtu.
  • Cietie falloimitatori, kas ražoti no stikla vai metāla. Mēdz būt arī plastmasas falloimitatori, kas nav lokani. Šādu rotaļlietu ir ļoti patīkami turēt rokās. Iedarbība vienmēr ir intensīva, taču nelīdzinās īsta dzimumlocekļa sniegtajām sajūtām.
  • Falloimitatori ar piesūcekni. Tie ir īpaši ērtas formas modeļi, kuru izmantošanai nav nepieciešams turēt to rokās. Rotaļlieta tiek fiksēta uz jebkuras līdzenas virsmas, un tad uz tās var uzsēsties. Rokas paliek brīvas, kas ļauj tās izmantot citu ķermeņa daļu glāstiem.
  • Stikla, gēla, divpusējie un citi falloimitatoru veidi.


Mūsdienās falli ne vienmēr ir vīrieša dzimumlocekļu kopija. Ražotāji cenšas padarīt šīs lietas iespējami praktiskākas. Tieši tādēļ eksistē divpusējie falloimitatori. Šie modeļi ar divām galviņām spēj sniegt divreiz vairāk baudas. Katra puse atšķiras izmēra un reljefa ziņā, un jebkuru no tām var ievadīt ķermenī.

Divkāršajai penetrācijai paredzētie falloimitatori ir divu atsevišķu daļu savienojums. Viena daļa tiek ievietota sievietes makstī, savukārt otra - anāli. Vispārējā piepildījuma sajūta ļauj sievietei ātri vien sasniegt baudas virsotnes. Turklāt kustības šādā gadījumā izdodas sinhronas, kas rada spēcīgu uzbudinājumu.

Sievietes visā pasaulē ir iecienījušas nestandarta formas falloimitatorus. Tie var būt eksistējoša vai izdomāta dzīvnieka falla, puķes vai citā interesantā formā. Spilgtas krāsas, patīkami izliekumi un reljefs tā ārpusē - tas viss piesaista uzmanību un dāvā jaunas sajūtas. Savukārt īpašā tekstūra maigi masē ķermeni, kas ir vienlīdz vērtīgi un patīkami.


Kā izvēlēties falloimitatoru?

Iepazīstieties ar detaļām par šīs seksa rotaļlietas dažādajiem veidiem un to, kas jāzina pirms tā iegādes. Mēs piedāvājam labākos dildo modeļus no pasaules vadošajiem zīmoliem, kā arī zemākās seksa rotaļlietu cenas Latvijā!


11.10.2019 18:00:30
0
1138

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem