Gāzes un bremžu pedālis seksā

  • Gāzes un bremžu pedālis seksā

Skaidrs, ka vienotas un absolūti drošas seksa lietošanas instrukcijas nav un to  neatrast pat internetā. Taču netrūkst dažāda rakstura un satura literatūras par  šo tēmu, kuru derētu izlasīt ikvienam seksuālu briedumu sasniegušam indivīdam.  Jau pirms dzimumakta ir lietderīgi iepazīt sava un partnera ķermeņa anatomisko uzbūvi un dažādas organismā notiekošās reakcijas. Tās var ievērojami uzlabot seksa un savstarpējo attiecību kvalitāti.


Jūsu seksuālajām smadzenēm ir "gāzes pedālis", kas reaģē uz seksuālo stimulāciju, bet tām ir arī "bremžu pedālis", kas reaģē uz visiem lieliskajiem iemesliem, kādēļ šobrīd nevajadzētu rasties seksuālajai interesei.

Vīriešiem ir jūtīgs "gāzes pedālis", bet sievietēm atkal - "bremžu pedālis". 

Ko tas nozīmē?

Vīriešiem noskaņoties seksam ir vieglāk un atrāk - un te bremžu nav. Bet sievietēm nepieciešama maiga priekšspēle, fantāzija, sagatavošanās! Emocionāla saikne! 

Tāpec, ja nav pietiekami laba un ierosinoša priekšspēle, sieviete ļoti bieži ir "sausa", kas rada diskomfortu un diez vai viņa nākamreiz steigsies pēc tuvības, atceroties iepriekšējo pieredzi. Tāpēc iesakām novērst diskomfortu ar lubrikanta palīdzību. Jā tieši tik vienkārši!


Seksa pamatā ir fiziski smags darbs, kas pielīdzināms maratona skriešanai vai treniņam sporta zālē. 

Parastais fizioloģiskais ceļš līdz orgasmam ir šāds: paātrinās elpošana, jo ķermenim strauji vajag vairāk skābekļa, pieaug sirdsdarbības ātrums, paaugstinās spiediens, pieaug stresa hormonu līmenis un organisms nonāk sasprindzinājuma stāvoklī.

Kad kulminācijas brīdis jeb orgasms sasniegts, ķermenis atslābst un atgriežas normālā stāvoklī. 


Sekss ir procedūra, ko veselības uzturēšanai iesaka praktizēt gan kardiologi, gan urologi, gan arī ginekologi. 


Orgasms ir atbrīvošanās no sasprindzinājuma, kas rodas dzimumakta laikā. Seksa laikā izdalās vairāki hormoni. Oksitocīns (dzemdes muskulatūras stimulētājhormons), kas līdzās endorfīnam, rada labsajūtas un prieka sajūtu. Uz šādu hormonu ekspektācijas bāzes bieži vien arī balstās pāru attiecībās.

24.01.2023 13:46:34
0
351

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem