Iepazīsimies : B-Vibe anālais vibrators- stimulators

  • Iepazīsimies : B-Vibe anālais vibrators- stimulators

B-Vibe ir līderis anālo stimulatoru un vibratoru industrijā. Tā ir viņu niša – visi viņu produkti ir lieliski, kvalitatīvi un katrs, kas ir kaut turējis kādu no viņu produktiem rokā, spēs piekrist. Daudzas pieaugušo intīmpreču kompānijas nepievērš uzmanību un neveic izpēti anālo rotaļlietu dizainā vai tehnoloģijās, aizgūstot vai nozogot idejas no citiem ražotājiem, turpretī b-Vibe uzdevuma augstumos ir padarīt anālo izpriecu un eksperimentēšanu pieejamu jebkuram – sievietei vai vīrietim.

Tātad, kas tad tieši ir b-Vibe rimming plug 2? 

Vienkāršos vārdos sakot- anālais stimulators-vibrators. Kā šī ierīce darbojas? Iespējams, ar maģijas palīdzību, bet, iespējams, ka noslēpums slēpjas stimulatora iekšpusē. Šis inženierijas šedevrs sevī ir ietilpinājis divus atsevišķus motorus, kas darbojas viens no otra neatkarīgi. BET tas nav arī viss, kas padara šo astoto pasaules brīnumu īpašu. Tā ‘kakliņā’ ir iestrādātas lodītes, kas rotē abos virzienos un pat veic viļņveida kustības. Nē, nē, šīs lodītes veic labāku darbu sniedzot baudu nekā jau zināmajiem ‘trusīšu’ vibratoriem. Divas (baudas) sajūtas tikai ar vienu (vai vairākiem) ‘šāvienu’ pa pogu!

Kas ietilpst iepakojumā?

  •   Anālais stimulators rimming 2 (izmēri var atšķirties)
  • USB uzlādes vads, kuru var pieslēgt jebkur- mašīnā, pie datora un pie jebkuras kontakligzdas ar attiecīgi piemēroto adapteri
  • Tālvadības pults- darbības regulēšanai (ne kā pret-garnadžu sistēma)
  • Uzglabāšanas maisiņš ar rāvējslēdzēju, lai nekrātu putekļus
  • Pamācība un ievads anālās baudas izpētē

Kvalitāte un materiāls

B-Vibe Rimming Plug 2 ir izgatavots no augstākās kvalitātes silikona. Jūs varat sajust luksusa kvalitāti ar pirmo pieskārienu- tas ir apvilkts ar bezšuvju, mīkstu un gludu materiālu. Pat bezvadu tālvadības pults ir izgatavota no silikona, lai jūs varētu to uzturēt tīru un lai nav jāuztraucas par baktērijām un vīrusiem. Duālie motori ir jaudīgi, demonstrējot produkta kvalitatīvo augsto inženieriju. Turklāt stimulators ir salīdzinoši kluss, un to nevar dzirdēt caur durvīm vai sienām; konfidencialitāte garantēta! Jā, pat b-Vibe Rimming Plug 2 iepakojums un piederumi ir lieliski  un pārdomāti izgatavoti! 

Tomēr paturiet prātā, ka, kamēr to neietekmēs ūdens piles vai šļakatas, tas būs slīkonis nevis nirējs- negremdējiet to ūdenī un neizmantojiet to vannā!

Uzlāde un darbība

B-Vibe Rimming Plug 2 ir atkārtoti uzlādējams ar USB uzlādes vadu, un lietotāja rokasgrāmatā ir teikts, ka pati uzlāde prasīs divas stundas, kas arī ir akurāti un patiesi.

Kā lietot b-Vibe stimulatoru?

Kad esat uzlādējis savu b-Vibe rimming plug 2, rūpīgi nomazgājiet to ar siltu ūdeni un antibakteriālām ziepēm (etanolu saturoši produkti ir NĒ) vai speciāli seksa rotaļlietam paredzetu tīrīšanas līdzekli un paņemiet savu visiecienītāko ūdens bāzes lubrikantu. Atgādinājums- lubrikanti uz silikona bāzes pasliktina silikona rotaļlietu kvalitāti un attiecīgi ilgtermiņā padarot mantiņu mazāk drošu ķermenim! Ja vajadzīga iedvesma lubrikanta izvēlē, esam parūpējušies par Jums, lai ietaupītu 1 min Jūsu laika, klikšķini TE!

Noņemiet tālvadības pults aizmuguri. Ieslēdziet rotaļlietu ar vadības pogu tā pamatnes apakšā.

Nospiediet pogu vēlreiz, lai to izmantotu manuāli, vai ieslēdziet tālvadības pulti, lai savienotu abas ierīces. Ja vēlaties izmantot pulti, izmantojiet galveno pogu, lai pārslēgtos pa dotajiem deviņiem režīmiem un dažādajiem ātrumie, izmantojiet plusa un mīnusa pogas, lai pielāgotu intensitāti, viļņoto pogu, lai pārvietotos pa vibrācijas modeļiem, un apļveida bultiņu, lai pārvietotos pa lodīšu rotēšanas iestatījumiem. 

Kā jau ar katru anālo stimulāciju, ir vajadzīga iesildīšanās, kas sākas arī garīgi ne tikai fiziski. Atslābinieties, nedomājiet par satraucošām, asinsriti paātrinošām un spiedienu palielinošām tēmām. Ja ir uztraukums piedzīvot sāpes ievietošanas laikā, iesakām atveres atslābinošus līdzekļus un gēlus. Izsenis skandinātais teiciens ‘kas lēnām iet, tas tālāk tiek’ arī atbilst šai situācijai- atkarībā no stimulatora izmēra, vienmēr vajag sākt ar mazāko un virzīties uz lielāku, līdz ir iespējams izmantot iekāroto izmēru. Mums organismā ir divi slēdzējmuskuļi iekš anālās atveres, vienu, ārējo, mēs varam kontrolēt, bet otru, iekšējo, nevaram, tāpēc ir svarīga iesildīšanās. Kā jau visos citos sporta veidos!

Tīrīšana un kopšana

Lai notīrītu, nomazgājiet ar siltu ūdeni un antibakteriālām ziepēm vai speciāli tam paredzētu tīrīšanas līdzekli, taču uzmanieties, lai to pilnībā neiegremdētu ūdenī, jo tas nav ūdensizturīgs. 

Visu nepieciešamo mantiņas 'skaistumkopšanai' atradīsiet šeit.

Cik spēcīga ir stimulācija?

Vibrējošā daļa-virsotne precīzi trāpa pareizajā vietā. Arī rotācijas sajūta ir brīnišķīga. Saprotami, ar īstu cilvēka pieskārienu un skūpstiem nesajaukt, taču tas ir jautrs papildinājums, un rotējošās lodītes ir milzīgs, trekns pluss ikvienam, kam interesē tādas lietas. Runājot par vibrācijām, tās atrodas spektra stiprajā galā. 

Tālvadības pults 

Tālvadības pults darbojas labi arī no dažu metru attāluma, un šī rotaļlieta būtu piemērota publiskai spēlei, izņemot to, ka salīdzinoši lielā pamatne padara b-Vibe  stimulatoru nedaudz neērtu sēdēšanai ilgaka laika posmā. Pamatnes dizains padara to tā, ka, kad tas ir ievietots, jūs neuztraucieties par šī spraudņa izkrišanu, atšķirībā no vairuma spraudņu.

B-Vibe Rimming Plug 2 ir pārpasaulīga iekšējā p-punkta un anālās atveres stimulācijas sajūtu kombinācija, atšķirībā no jebkuras anālās rotaļlietas, ko būsiet jebkad pieredzējis. Tātad, ja esat iesācējs, eksperts vai vienkārši unikālu sajūtu cienītājs, Jums IR jāpārbauda šis unikālais produkts. Ļaujiet vaļu savai fantāzijai un izmantojiet jebkurā sev patīkamā veidā, iespējas ir bezgalīgas un tikai debesis (fiziski) ir limits!01.09.2022 17:18:57
0
322

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem