Ieteikumi pirmajai anālajai rotaļlietai

  • Ieteikumi pirmajai anālajai rotaļlietai

Mūsu ieteikumi pirmajai anālajai rotaļlietai.


Anālās rotaļas sen vairs nav nekāds tabu temats vairumam sabiedrības. Aizvien vairāk cilvēku ļaujas izpētīt un izbaudīt šo nervu galiem bagāto un īpaši jutīgo, erogēno zonu. Sievietēm viens no galvenajiem skaidrojumiem spējai izbaudīt anālo stimulāciju ir klitora savdabīgā anatomija, kurā klitora iekšējā neredzamā daļa atrodas ne tikai ap maksts ieeju, bet var stiepties arī līdz anālajai atverei. Vīriešu gadījumā šī ir viena no retajām iespējām kā izbaudīt stimulāciju iekšā ķermenī, jo parasti vīriešiem ir biežāk pieredzēta tikai ārēja stimulācija loceklim un sēkliniekiem, jo tie ir ārējie dzimumorgāni. Vēl, protams, nedrīkst aizmirst par vīriešu priekšdziedzeri (prostatu). Anālo stimulatoru veidu ir ļoti daudz, bet gluži kā uzsākot jebkuru jaunu praksi, ir jāsāk pakāpeniski. Vēlams sākt ar mazākajām rotaļlietām, izmēģinot dažādas formas, reljefus, garumus, un tikai tad doties pie diametrā lielākām, ja ir tāda vēlme. 


Vispopulārākie anālie stimulatori ir anālie aizbāžņi (anal plug – angļu val.). Tie ir pieejami arī ļoti mazos izmēros  ,kas iesācējiem ir visieteicamākā opcija. Kad šī rotaļlieta ievietota sievietes anālajā atverē, tā rada spiedienu uz blakusesošo maksti, jo sieniņa starp abām atverēm ir ļoti plāna. 

Tās parasti izskatās kā vairākas savienotas bumbiņas vienādā vai dažādos izmēros. Interesanta būs gan šīs virtenes ievietošana, gan izvilkšana. Bieži vien šīs virtenes izvilkšana tieši pirms orgasma var arī paātrināt kulminācijas pienākšanu. Iesācējiem iesakam izmēģināt Satisfyer produkciju.

Savukārt, anālie vibratori var palīdzēt atslābināties turpmākām rotaļā vai būt gana intensīva un novest līdz pat kulminācijai uzreiz! Katra ķermeņa individuālā reakcija uz kairinājumu ir unikāla, un tāpēc arī intīmās rotaļas ir tik aizraujošas! 

Atcerieties: Jūsu taisnajai zarnai nav dabīgas lubrikācijas, jums būs tai jāpalīdz, izvēloties lubrikantu. Ja jūsu anālā rotaļlieta ir izgatavota no silikona, noteikti izvairaties no silikona bāzes lubrikanta. Tā vietā lietojiet kādu lubrikantu, kas ir uz ūdens bāzes, bet paredzēts anālajām rotaļām. Savukārt, stikla vai alumīnija rotaļlietas lietojamas ar jebkura veida lubrikantu.25.08.2021 15:12:12
0
760

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem