Īsa, bet noderīga pamācība Fistingam

  • Īsa, bet noderīga pamācība Fistingam

Kas jāatceras, lai fistings nebeidzas ar problēmām?

Jums būs obligāti nepieciešami lubrikanti, pacietība un ‘’pīles knābis’’ (pirkti salikti pīles knābja formā).

Šī seksuālā prakse izskatās pretrunīga. Taču fistings var būt ļoti jautrs, ja saprotat, kā tās darbojas. Un, protams, ievērojot drošības pasākumus.

Kas ir fistings un kāpēc tas varētu patīkt?

Fistings (no angļu valodas - dūre) ir nedaudz progresīvāka pirkstiņu ievietošanas variācija. Tikai makstī tiek ievietoti ne tikai pirksti, bet arī visa plauksta.

Kāpēc izvēlēties fistingu? Fistings ir viens no ekstremālākajām metodēm. Adrenalīns ir tas, kas piešķir šādai izklaidei neticami spilgtu garšu.

Atsevišķs ķirsis uz šīs kūkas ir tā visaptverošā sāta sajūta, kas rodas, partnerim rūpīgi strādājot ar plaukstu. Turklāt fistings prasa augstu uzticēšanos vienam pret otru, un tas vairo tuvības sajūtu. Rezultāts ir galvu reibinošs kokteilis. Pēc fistinga izmēģināšanas mīlētāji bieži atkal atgriežas pie tā.

Taču, lai process noritētu  glūdi un vēlāk rastos vēlme to atkārtot, jāievēro daži vienkārši noteikumi.

Kā padarīt fistingu drošu?

1. Izvairieties no alkohola vai stimulējošām zālēm

Šīs vielas stimulē dzimumtieksmi, un tām bieži ir pretsāpju efekts. Tā rezultātā jūs riskējat pārspīlēt. Un no rīta partneris, kurš, šķiet, piedzīvojis ne vienu vien orgasmu, sāpēs grimasē, ziņos, ka nekad mūžā vairs nespēlēs šādas seksa spēles.

2. Izmantojiet vairāk lubrikanta (jo vairāk, jo labāk).

Sagādājiet lubrikantus laicīgi un esiet gatavi tās izmantot pēc iespējas dāsnāk. Tas atvieglos iekļūšanu.

Klikšķiniet ŠEIT un iepazīstieties ar mūsu bloga rakstu par lubrikantiem un to dažādību.

Amerikāņu psiholoģe un seksa trenere Liza Pauela iesaka izvēlēties biezus silikona bāzes lubrikantus, jo ūdens bāzes lubrikanti var būt pārāk lipīgi šim procesam, turklāt viņa iesaka valkāt lateksa cimdus, kas vienlaikus veic trīs funkcijas:

• Uzlabo slīdēšanu

• Sargā no skrāpējumiem un iespējamām infekcijām. Ja partnera roka ir cimdā, viņš noteikti nespēs sabojāt plāno maksts gļotādu. Turklāt, ja praktizējat gan vaginālo, gan anālo fistingu, cimdu maiņa, pārejot no viena veida uz citu, palīdzēs novērst urīnceļu infekcijas.

Kļūst par daļu no seksa spēles. Iedomājieties: partneris pārvelk pār roku plānu melnu cimdu un ... Tas var būt ļoti aizraujošs brīdis.

3. Sagatavojiet rokas

Lūk, kā rīkoties, pat ja plānojat izmantot lateksa cimdus. Nav garantijas, ka uzbudinājuma virsotnē jūs nevēlēsities no tā atbrīvoties - ļaujiet rokām tam būt gatavam.

• Apgrieziet nagus, pēc iespējas noapaļojot tos. Pārliecinieties, ka naga apakšā nav netīrumu.

• Atbrīvojieties no ienadžiem, kas var saskrāpēt vai sabojāt cimdu.

• Pārliecinieties, vai uz pirkstiem nav cietu tulznu.

• Rūpīgi nomazgājiet rokas ar ziepēm.

• Noņemiet gredzenus. Jā, jā, un arī laulības.

4. Esiet pacietīgs

Fistings ir notikums, kuram steiga ir ne tikai nepiemērota, bet pat bīstama. Dariet to lēni…

Sāciet ar ieklušanu ar vienu pirkstu, iedrošiniet partneri, pievienojiet vēl divus vai trīs pirkstus. Esiet gatavs apturēt vai pārtraukt eksperimentu pavisam, ja partneris sūdzas par diskomfortu vai sāpēm. Fistings ir bauda.

Tikai tad, ja partneris jau ir sasniedzis uzbudinājumu un ir gatavs doties tālāk, turpiniet. Saspiediet iztaisnotus pirkstus pīles knābja formā. Kā tas izskatās, var redzēt silikona dūres dildo piemērā raksta apakšā.

5. Sekojiet elpai

Lai atvieglotu iekļūšanu, partnerim vajadzētu elpot lēni un dziļi, atslābināt muskuļus ieelpojot un sasprindzināt izelpojot. 

6. Pilnībā kontrolējiet procesu

Plauksta nav dildo, kas nevar aktīvi strādāt, ta var izraisīt traumas.

Kad roka atrodas makstī, mēģiniet viegli saspiest dūri, turot īkšķi iekšā. Kustiniet roku (lēni un uzmanīgi!), tikai tad, ja partneris ir tam gatavs. Kaut kur šeit ir iespējams orgasms, taču necentieties par katru cenu pie tā nonākt. Var paiet vairākas sesijas (reizes), pirms abi partneri apgūst nepieciešamās prasmes un iemācīsies atslābināties, un ļauties procesam pilnībā.

7. Uzmanīgi izņemiet plaukstu

Izeja no maksts/anālās atveres ir ne mazāk svarīgs process kā ievadīšana. Viegli un lēni kustiniet roku uz ārpusi. Partneris var palīdzēt, nedaudz klepojot: klepojot muskuļi sasprindzināsies un izstums roku no ķermeņa.

8. Esiet pateicīgs par jaunu pieredzi

Pat ja Jūsu pārim nepatika fistings, vismaz tagad Jūs zināsiet savas robežas. 

Un ja viss izdevās, izbaudiet: Jūs esat atklājuši pilnīgi jaunu seksuālās baudas līmeni.


Kā arī ir vērts atzīmēt, ka fistings nav izplatīta vai vispārpieņemta seksuālā prakse, un dažiem cilvēkiem tas var šķist neērti vai pat sāpīgi. Tāpat kā jebkuras seksuālas darbības gadījumā, ir svarīgi piešķirt prioritāti entuziasma pilnai un informētai piekrišanai no visām iesaistītajām pusēm. 

Ja jums ir kādas bažas vai jautājumi par fistingu vai jebkuru citu seksuālu praksi, vienmēr ir ieteicams runāt ar veselības aprūpes sniedzēju vai apmācītu seksuālās veselības speciālistu, lai saņemtu norādījumus un atbalstu.

07.12.2022 14:50:32
0
531

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem