Jaunums - Lovense Quake

  • Jaunums - Lovense Quake

Lovense seksa rotaļlietas ir veidotas, ņemot vērā vairā, nekā 10 gadu pieredzi un pētījumus. Kā šis ceļojums sākās? 2009 gadā uzņēmuma dibinātājs pats atradās attiecības, kurām traucēja attāla distance. Seksuālās tuvības trūkums bija nopietna attiecību problēma un radās ideja par attālināti vadāmām seksa rotaļlietām.

Šobrīd klāstā pieejamas vairāk nekā 10 dažādas viriešu un sieviešu Lovense seksa rotaļlietas. Piemēram, par popolārākajām Lovense Lush un Lovense Lush 3 ir dzirdējis gandrīz katrs! 

Taču šobrīd vēlamies jūs iepazīstināt ar jaunāko! Lovense Quake! Tā atškiras no saviem priekšgājējiem ar izteiktāku dizainu un papildus G punkta stimulāciju.  Lovense Quake ir arī elastīga daļa, kura liekas makstī, lai pielāgotu to tieši jums piemērotam leņķim. 

Rotaļlieta ir ūdensizturīga, taču rekomendējam to neizmantot ūdenī ilgāk par 30 minutēm. Kā arī ļoti viegli kopjama, izmantojot ūdeni un ziepes vai speciālos rotaļlietu dezinfekcijas līdzekļus. 

Lovense piedāvā arī sava zīmola lubrikantus, taču, ja izvēlaties citu lubrikantu, ņemiet vērā, ka tikai ūdensbāzes lubrikanti nebojā rotaļlietu tekstūru.

1. Kad Quake ir veiksmīgi savienots pārī ar tālruni, sadaļā Manas rotaļlietas pieskarieties Quake panelim.

2. Pieskarieties pogai "Program", lai redzētu programmēšanas iespējas.

3. Pieskarieties "Adjust Levels", lai pielāgotu pirmos trīs līmeņus.

4. Pieskarieties "Create New Pattern", lai Quake pievienotu iepriekš iestatītu modeli.


30.08.2021 10:52:14
0
535

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem

Rekomendējamie raksti

Lubrikanti uz ūdens bāzes

Lubrikanti uz ūdens bāzes

Uz ūdens bāzes ražotie lubrikanti ir maksimāli naturāli un nekaitīgi. Tie ir pieejami ļoti plašā piedāvājumā un paredzēti visdažādākajiem izmantošanas veidiem. Visus lubrikantus var apskatīt šeit.Galvenās priekšrocības, ko sniedz lubrikanti uz ūdens bāzesVisi ūdens bāzes lubrikanti ir hipoalergēni, ekoloģiski un absolūti droši. Lielākoties tiem nav nedz krāsas, nedz smaržas, tie ir viegli nomazgāj..

23.09.2019
0
1051