Kā paildzināt seksu un aizkavēt ejakulāciju?

  • Kā paildzināt seksu un aizkavēt ejakulāciju?

Vīriešu orgasms ir brīnišķīga lieta. Tāpat arī sekss. Bet ne visi no mums spēj saņemt visu, ko vēlas- mūs saista fiziskie ierobežojumi. Vīriešu kontekstā tā būtu spēja izturēt līdz orgasma sasniegšanai. Tas var būt nomācoši gan vīrietim, gan sievietei, jo mēs visi zinām, ka seksā vienlīdz svarīga ir abu bauda.

Šī iemesla dēļ desensibilizējošie jeb jūtību mazinošie spreji un krēmi gadu gaitā ir kļuvuši  izteikti populāri.

Desensibilizējošie jeb jūtību mazinošie produkti tiek izsmidzināti vai uzklāti uz vīrieša dzimumlocekļa, lai samazinātu vispārējās sajūtas, ko izjūt seksuālas stimulācijas laikā. Šie līdzekļi parasti satur lokālas anestēzijas vielas, piemēram, benzokaīnu vai lidokaīnu, un vairumam vīriešu var palielināt snieguma laiku līdz orgasmam līdz pat četrām reizēm.

Protams, jums ir iemesls būt skeptiskam un uzdot jautājumu: ''Vai TAS vispār strādā?!” Kā patērētājam, ir svarīgi būt skeptiskam pret jebkuru produktu, kas izsaka lielus apgalvojumus.

Būtībā, aizkavējošie spreji vai krēmi, kas satur lidokaīnu vai benzokaīnu (kas ir īpaši izstrādāts, lai uzsūktos dzimumlocekļa ādā), patiesībā palīdz aizkavēt ejakulāciju, iesaldējot vai apklusinot sajūtas.

To sakot, NELIETOJIET tikai parasto benzokaīnu vai lidokaīnu! Ejakulācijas aizkavēšanas produkti ir īpaši izstrādāti, lai tos varētu droši uzklāt uz dzimumlocekļa galviņas un apkārt.

Kā lietot?

  • Tas būs pilnībā atkarīgs no paša produkta. Vienmēr noteikti ievērojiet norādījumus uz iepakojuma vai instrukcijām.
  • Neatkarīgi no tā, kādu produktu esat iegādājies, jums būs jāieziež viss savs dzimumloceklis- no galvas līdz 'kājām''. Noteikti uzklājiet to uz dzimumlocekļa (un ārpus priekšādas, ja jums tāda ir).

Sprejs jāizsmidzina (vismaz 10 minūtes pirms dzimumakta) no 3 līdz10 reizēm, uz dzimumlocekļa.  Šis laiks ļauj produktam pilnībā iesūkties dzimumloceklī un iedarboties, kā arī novērš produkta nokļūšanu partnera zonā, kas samazinātu arī partnera jūtīgumu. Pēc dzimumakta vai baudpilnās fiziskās aktivitātes produkts ir jānomazgā.

Tiem, kuriem ir aknu darbības traucējumi, pirms ejakulāciju aizkavējošo produktu lietošanas jākonsultējas ar ārstu.

Lietas, ko ņemt vērā:

  • Pareizi uzsūcoties, produkti uz lidokaīna bāzes izraisa nelielu nejutīgumu, kas var ļoti efektīvi paildzināt ejakulāciju.
  • Benzokaīna aerosoli darbojas un pēc sajūtām līdzīgi lidokaīna sprejiem, taču tiem ir ievērojama atšķirība.
  • Nav pamata uztraukumam - tos var lietot kopā arī ar prezervatīviem

Lai gan tirgū ir pieejami dažādi aizkavētu aerosolu veidi, mēs esam atlasījuši visatzītākos produktus:

  1. Stud 

Stud 100 ir ar garāko vēsturi šajā nozarē, un tas ir pieejams  jau kopš 1970. gadiem. Tajā ir nedaudz lidokaīna, tāpēc esiet piesardzīgs to lietojot.

         2. Pjur Superhero

Gēls izveido uz dzimumlocekļa desensibilizējošu plēvi, lai samazinātu jutīgumu. Tas ir piemērots ikdienas lietošanai. Ideāls kombinācijā ar visiem Pjur lubrikantiem

         3. Male Cobeco

Šis ir viens no vispirktākajiem ejakulāciju aizturošajiem produktiem mūsu veikalā. Ja vēlaties pamosties ar krampjiem kājās bet ar smaidu uz sejas, kas neizdzisīs vēl pāris dienas, tad noteikti dodiet iespēju Male Cobeco.

        4. Orgie Time Lag

Bez anestēzijas. Satur pantenolu un alveju- dziļi mitrinošs un kopjošs. 

        5. Sensuva Delay

Benzokaīna saturs noteikti liks Jums sniegt pornzvaigznes cienīgu performanci. Ar piparmētru garšu un smaržu, to var lietot arī orālās priekšspēles laikā!

        6. Pjur Med

Ražots no dabīgām sastāvdaļām, nesatur benzokaīnu vai lidokaīnu. Tā aktīvā sastāvdaļa tanīnskābe, kas iegūta no ozolkoka mizas, apvienojumā ar pantenolu rada savelkošu un jūtību mazinošu efektu.


Ar visu mūsu piedāvāto preču klāstu erekcijai varat iepazīties klikšķinot ŠEIT

31.10.2022 16:03:55
0
705

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem