Kā veikt deepthroat (nenonākot slimnīcā)?

  • Kā veikt deepthroat (nenonākot slimnīcā)?

Ir dzīvē nianses, kas it kā skaitās CV ieraksta vērtas, bet nestāstīsi pat savam radiniekam par tām. 


Ar deepthroat jeb dziļā orālā seksa-mineta spēju ne visi piedzimst, lielākajai daļai cilvēku jau iedzimts ir aizrīšanās reflekss, proti, ķermeņa reakcija pret svešķermeņa norīšanu un iekļūšanu organismā, lai novērstu aizrīšanās risku.  

Tomēr šī ir spēja, ko var iemācīties, tas ir, ar treniņu palīdzību var mazināt vai novērst šī refleksa esamību pavisam. Viens ir sniegt parastu minetu, bet cita lieta ir spēt apņemt partnera locekli visā pilnībā tam pat nokļūstot dziļāk par mutes dobumu sniedzot jaunu nebijušu sajūtu karuseli.

Iemācoties deepthroat-ot, tev būs garantētas visas piecas zvaigznes un maigi sakot - Tu būsi leģenda! 

Daži triki un treniņi, lai panāktu veiksmīgu atbrīvošanos no aizrīšanās refleksa:

1. Katru reizi tīrot zobus, pamēģini dziļāk iebāzt zobubirsti un ‘’ķemmē’’ mēli uz āru. Apstājies, kad jūti, kad ķermenis sāk protestēt

2. Ja riebjas zobu birstes sukas sajūta uz mēles kārpiņām, pamēģini to pašu ar karoti vai kādu citu neasu priekšmetu, ko ikdienā cilvēki bāž mutē. Tikai turi priekšmetu cieši, jo pats sev Heimliha paņēmienu nevar veikt.

3. Tautā mēļo, ka kreisās rokas īkšķa iespiešana un turēšana plaukstā palīdzot. Tas liekot mazināt šo nepatīkamo refleksu.

4. Pirms ķeries pie īstās lietas, trenējies uz samērīga izmēra dildo

5. Neīsts vai īsts, fallu vajag kārtīgi samitrināt un apsiekalot, jo jebko sausu tavs ķermenis atpazīs kā svešinieku un dabīgi aizsargāsies no tā iekļūšanas organismā. Šeit derēs jo vairāk jo labāk

Ir arī mazi šmaukšanās knifiņi, ko vērts apdomāt:

1. Siekalu veicinošs sprejs orālajam seksam:

Ar citrusaugļu garšu, šis ir lielisks papildinājums, ja domas par ēdienu un ēšanu neliek jūsu mutei burbuļot no siekalām. Efekts tuvāko sekunžu laikā!

2. Refleksa jūtību mazinošs (pat nomērdējošs) sprejs (pieejams vairākās garšās)

Jau brīdināšu uzreiz - šis ir ļoti efektīvs līdzeklis refleksa mazināšanai. Tāpēc, saulītes, pagaidiet pāris minūtes līdz šķidrums kārtīgi uzsūcas rīklē, un jūs nesagādājat partnera dzimumloceklim nepatīkamas sajūtas nākamās 10 minūtes! Pieejams sāļās karameles, piparmētru, kanēļa, šokolādes/kokosrieksta un šokolādes garšās!

3. Krēms orālās baudas pastiprināšanai

Šis krēms atstās saldu kārtiņu uz mēles un visapkārt rīklē, mazinot berzi un ļaujot dziļāk izbaudīt orālās izklaides. Pieejams cukurvates, melleņu kēksa un arbūza garšās.

4. Lūpu balzams berzes mazināšanai

Tāpat kā krēms, arī šis balzams ar saldu kokosriekstu aromātu un atvēsinošu efektu atstās plānu, slīdīgu kārtiņu uz lūpām padarot jebkuru skūpstu jebkur 10x patīkamāku!

5. Sprejs orālajam seksam ar mentola garšu

Kā visi citi spreji, arī šis atslābinās rīkles muskuļus, papildus padarot katru izelpu patīkami vēsu un smaržīgu. Lielisks papildinājums priekšspēlei!


Galvenais – nebaidies! Uzticies sev un savam partnerim, un esi rāms! Tev izdosies! 


03.12.2022 13:43:51
0
343

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem