Kam paredzēti erekcijas gredzeni un pagarinātāji (dzimumlocekļa uzmavas)?

  • Kam paredzēti erekcijas gredzeni un pagarinātāji (dzimumlocekļa uzmavas)?

Gandrīz visi erekcijas gredzenu modeļi aizkavē asiņu aizplūšanu no dzimumlocekļa, tāpēc dzimumakta laikā tas nedaudz uzbriest un palielinās. Šie dzimumlocekļa stiprinājumi ir viegli lietojami, lēti un piedāvā vairākas priekšrocības:

  • "lielāka locekļa" efekts ilgst pusstundu;
  • Dzimumlocekļa galvas jutīgums samazinās un akts tiek pagarināts;
  • Partneris tiek papildus stimulēts;
  • Slikta potence nebūs šķērslis;
  • Dažādība pāriem;
  • Gredzenu var izmantot arī vīrieši, kuri ir pilnībā apmierināti ar izmēru – bet ir bailes no pārāk ātra finiša!


Kā izvēlēties pareizo dzimumlocekļa uzmavu un kā to lietot???

Visas dzimumlocekļa uzmavas  tiek ražotas:

  • Atvērtā; 
  • Slēgtā versijā. 

Modeļi, kuros dzimumlocekļa galva ir atvērta, sagādās Jums vairāk prieka un padarīs seksu jutekliskāku. 

Ja vēlaties pārsteigt savu draudzeni, Jums piestāvēs uzmava ar vibratoru - tā ir jebkuras meitenes kaprīze, gandrīz jebkurā pozā šī rotaļlieta lieliski stimulē klitoru. Jūsu partneris būs laimīgs! Ir vēl viens labs variants, ar kuru sekss kļūs labāks abiem - tās ir uzmavas ar iekšējo un ārējo reljefu.

Ja jūs nekad neesat bijis seksa rotaļlietu veikalā, tad, kad būsiet tur nokļuvis, Jūs, visticamāk, nevarēsiet uzreiz izvēlēties tieši to, kas Jums būs ideāli piemērots, jo pieejamais preču klāsts ir patiešām liels.

Te būs neliels ieteikums, kā pareizi piemeklēt sev maksimāli atbilstošo modeli, kas nesīs prieku gan Jums, gan Jūsu partnerim:

Skatoties uz intīmo aksesuāru dažādību var apjukt. 

Taču optimālo uzmavas modeli varat izvēlēties tikai pats, pamatojoties uz savu pieredzi. Pirms pirkšanas izpētiet instrukciju, nekļūdīsieties ar izmēru un izmantosiet rotaļlietu, kā iesaka ražotājs, naudas izmešanas risks samazināsies līdz nullei.

Pirmkārt, koncentrējieties uz šādiem parametriem -

Izmērs. 

Jā, tas ir galvenais atlases kritērijs. Iekšpusē jābūt nelielai robežai brīvai berzei. Ja pats modelis ir ļoti blīvs, ņemiet par 1-2 cm lielāku. Elastīgās uzmavas parasti stiepjas, tāpēc varat ņemt ar 0,5 cm rezervi.

Stiprinājumi. 

Vai Jums tās ir vajadzīgas? Ja vēlaties, lai rotaļlieta sēdētu kā cimds, tad ņemiet to ar siksnām vai fiksējošiem gredzeniem, kas ir piestiprināti pie sēklinieku maisiņa vai gurniem.

Mērķis. 

Vai vēlaties tikai jaunas sajūtas? Paņemiet mīkstu, ar antenām, ribām vai vibrācijām – ļaujiet partnerim priecāties. 

Ir nepieciešams stiprināt locekli? 

Ciets uzgalis uz dzimumlocekļa palīdzēs Jums! 

Vai jums ir mazs dzimumloceklis, kas tikko sasniedz 9-10 cm, vai ātra ejakulācija? 

Slēgtais dizains ir radīts tieši jums.

Vai jūs ''finišējat" pārāk ātri?

Ņemiet erekcijas gredzenu, kas ir fiksēts pie pamatnes, bet atstās stumbru atvērtu, ja nepieciešams nedaudz palielinot apjomu vai garumu ar kompresiju.

Kā lietot dzimumlocekļa uzmavu?

Lai iegādātā dzimumlocekļa uzmava sniegtu maksimālu prieku procesā, pievērsiet uzmanību tam, kā to pareizi uzvilkt. Noteikti katrā iepakojumā Jūs atradīsiet detalizētas instrukcijas konkrētajam modelim, tāpēc tā pielietojumā nevajadzētu būt principiāliem jautājumiem. Katra no vīriešu rotaļlietām ir veidota tā, lai seksa laikā netraucētu abiem. Bet pirms Jūs uzliekat to uz dzimumlocekļa, noteikti sagatavojieties:

Nomazgājiet produktu ar ziepēm, pēc tam rūpīgi noslaukiet ar gluda auduma dvieli un nosusiniet. Šāda procedūra ir nepieciešama pirms katras lietošanas reizes.

Pagarināšanas uzmavas tiek uzliktas tāpat kā prezervatīvi: saritiniet rotaļlietu līdz galvas pamatnei un izstiepiet erekto dzimumlocekli caur caurumu. Pēc tam izrullējiet izstrādājumu visā garumā. Ja nepieciešams, izstiepiet līdz platumam - maksimālais diametrs parasti ir 10 cm.

Pievērsiet uzmanību dzimumlocekļa stāvoklim – ādai jābūt sausai.

Lai palielinātu slīdēšanu, izmēģiniet vienu nelielu triku: ieberiet talku iekšpusē un ieziediet rotaļlietas ārpusi ar lubrikantu, sākot no galvas līdz sēklinieku maisiņam. Netaupiet lubrikantu!

Ja uzgalis ir aprīkots ar vibratoru, Jums nekas nav jādara, izņemot ierīces iedarbināšanu - nospiediet pogu un būsiet gatavs darbībām.

Pēc mīlas spēles neaizmirstiet vēlreiz noskalot produktu, vēlams pat ar speciālu rotaļlietu dezinfekcijas līdzekli. Ļaujiet tam nožūt, pirms ievietojat atpakaļ kastē. Ja vēlaties nodarboties ar seksu pēc nelielas "pīp-pauzes", neaizmirstiet par rotaļlietas tīrību, tad Jūs varat turpināt. Un, protams, dzimumlocekļa uzmavas ir personiska lieta, nedalies ar to, lietojiet pats, jo ir ļoti būtisks higiēnas jautājums.

Esiet piesardzīgs ar dzimumlocekļa gredzeniem tā palielināšanai!!!

Lai gredzeni Jums sniegtu reālu labumu, Jums tos vienkārši jāizmanto saskaņā ar instrukcijām un jāņem vērā daži brīdinājumi!!!

Neizmantojiet erekcijas gredzenus ilgāk par instrukcijā norādīto laiku. Neignorējiet šo ieteikumu: galu galā, ilgstoši valkājot rotaļlietu, dzimumloceklis neaugs, un Jūs riskējat iegūt hematomu, vēnu paplašināšanos, asinsvadu bojājumus vai, vēl ļaunāk, sākt šūnu nāves procesu - nekrozi. Pēdējais ir vissliktākais, taču neuztraucieties: ja Jūs ievērosiet visus ieteikumus Jums nekas nedraud.

Ja slimojat ar asins slimību, labāk atturēties no to lietošanas seksa laikā. It īpaši, ja runa ir par trombocitozi. Jā, un ar sirds un asinsvadu patoloģijām erekcijas gredzenus jālieto ļoti uzmanīgi.

Ja pamanījāt, ka pēc erekcijas gredzena lietošanas dzimumloceklis sāka niezēt vai uz tā parādās dīvaini izsitumi? Jums var būt alerģija pret rotaļlietas materiālu, lielākoties tas notiek, pērkot lētus izstrādājumus/produktus.

Lieto ierīci saprātīgi un redzēsi rezultātu – tavs partneris nepaliks bez orgasma!

Tagad, lai maksimāli izmantotu rotaļlietas, ir pienācis laiks pāriet no teorijas uz praksi: 

Te būs daži ievērības vērti varianti, kuri vīriešu vidū šodien ir vispopulārākie!

Intīmās ierīces no We Vibe — viss, kas nepieciešams lieliskam seksam!

Interesantu iespēju piedāvā Kanādas ražotāji. Intīmpreču veikalu regulārie apmeklētāji no pirmavotiem zina par We Vibe zīmolu. Pārsteidzoši, šī uzņēmuma radošumu var tikai apskaust: neatkarīgi no tā, ko viņi izdomā, tas vienmēr ieņem vadību pārdošanā visa pasaulē. Intīmo ierīču vidū We Vibe tiek salīdzināts ar citiem ražotājiem, piemēram, Apple. Tas attiecas arī uz cenām - Kanādas rotaļlietas maksā dargi, taču tās vienmēr ir kvalitatīvas un sagādā daudz prieka. 

Šeit, piemēram, ir kontūru vibrācija. Tas tiek uzlikts uz elementa, lai tas stingri stāvētu. Bet pat tad, ja jums nav problēmu ar erekciju, neliedziet sev iespēju ilgstoši nodarboties ar seksu. 

Turklāt erekcijas gredzenu var vadīt no viedtālruņa –  viss ir vienkārši - lejupielādējiet aplikāciju, iestatiet nepieciešamos iestatījumus un viss darbosies. Ar viņu Jūs varat nodarboties ar seksu vannas istabā - droši uzvelciet gredzenu, tas ir ūdensdrošs. 

Interesanti, ka pēc izskata seksa rotaļlieta atgādina miniatūru izliektu ziedlapiņu - tā ir paredzēta, lai dzimumakta laikā stimulēt starpeni un sēklinieku maisiņus. 

Bet kanādieši ar to neapstājas. 

Vēl viena vīrietim paredzētā rotaļlieta ir pelnījusi mūsu uzmanību!

Pivot no We Vibe

Šis ir vibrējošs silikona erekcijas gredzens! Lieliska ideja erotiskām spēlēm ar meiteni – gredzens stiprināsies uz Jūsu dzimumlocekļa un palīdzēs saglabāt erekciju. Ar vibrācijas (10 režīmi) palīdzību, tiek stimulēts klitors. Jūsu partneris noteikti pateiks Jums paldies un Jūsu orgasms būs daudzreiz spilgtāks un spēcīgāks.

Satisfyer melns dubults

Starp dubultiem erekcijas gredzeniem nav iespējams neizcelt šo modeli. Tas ir tik neparasts, ka uzreiz neuzminēsi, kam tas paredzēts. Gredzens izskatās ļoti brutāli: tas ir melns, ar gludu virsmu, grezniem metāliskiem akcentiem un nesatur neko lieku - tikai lakonisku ieslēgšanas pogu. Šķiet vienkāršākais dizains, taču ar to dzimumloceklis stāvēs ilgāk. Vienkārši uzvelciet to pēc iespējas tuvāk sēklinieku maisiņam.

OXBALLS SHOCKINGLY SUPERIOR

Liela un bieza OXBALLS dzimumlocekļa uzmava ar pagarinājumu un stiprinājumu uz sēklinieku maisiņa - tā ir viena no lielākajām uzmavām. Padomājiet tikai – šī lieta var “pielikt” papildus 10 cm! Papildu priekšrocība ir arī reljefa virsmā iekšpusē. 

Ieskatieties Fantasy X-TENSIONS piedāvajumā -

Uzmavas materiāls ne ar ko neatšķiras no īsta vīrieša locekļa - tajā redzamas arī vēnas, izveidota locekļa galviņa. Fantasy X-TENSIONS ir pieejamas uzmavas dažādās krāsās, garumos, ar vibrāciju un bez, ar stiprinājumu uz sēkliniekiem un bez.

Vai vēlaties pievienot garumu un apjomu? Iegādājieties Mega dick sleeve lielu un biezu YOU 2 Toys dzimumlocekļa uzmavu ar pagarinājumu, kas izgatavota no medicīniskā silikona. Īpaša forma ar sabiezējumu galā nodrošina maksimālu G punkta stimulāciju.

Dzimumakta procesā uzmavas uzvedas ļoti paklausīgi, iegūstot vēlamo formu un cieši pieguļot dzimumloceklim. 

Fun Factory BOOTIE RING apvieno locekļa gredzena erekciju veicinošo spēku ar anālo stimulāciju un vieglu prostatas spēli. 

Dubults vibrējošs silikona erekcijas gredzens SVAKOM Tammy 

Mīkstais silikons cieši stiprinās uz dzimumlocekļa, un mīkstie ‘’eža’’ izvirzījumi stimulē Jūsu partneri līdz prātam satriecošam klitora orgasmam 10 režīmos! Masturbācijas cienītājiem šādu gredzenu var izmantot otrādi, pagriežot to pret starpeni. Un tad tiks stimulēts nevis klitors, bet Jūsu starpene!

Satisfyer Duelist! vibrējošs laso

Silikona gredzens ar izcilu savilkšanu un klitora stimulatoru, kas darbināts ar 12 vibrācijas režīmiem! Ja plānojat noskriet visgarākās distances, varat pielāgot savilkšanas stingrību un ļoti ilgu laiku nefinišēt. Rievotā augšdaļa piešķirs Jūsu jutekliskajam kontaktam aizrautību, savukārt ūdensnecaurlaidīgais dizains ļaus viegli paņemt rotaļlietu uz vannasistabu vai baseinu.

Eleganto lietu cienītāji arī atradiīs ko interesantu sev -

Erekcijas gredzens no niķeļa nesaturoša metāla (kas nav alerģisks) Sinner Gear Unbendable Triad Chamber Cock and Ball Ring. Tik unikāla rotaļlieta pieaugušajiem,  tas apvieno dzimumlocekļa un sēklinieku gredzenu. Brutāla metāla konstrukcija sajūtai, kas tiek pastiprināta vairākas reizes, var tikt izmantota ar jebkuru lubrikantu. Tas būs īsts atklājums baudas pasaulē!

Jūs varat iegūt neaizmirstamu orgasmu un fantastisku gandarījumu no dzimumlocekļa erekcijas gredzeniem un uzmavām. 

Nekautrējies no savām vēlmēm, izmēģini dažādas rotaļlietas pieaugušajiem, eksperimentē ar pozām, paņēmieniem un tekstūrām!

Kāds būs rezultāts ???

Jūsu attiecībās vienmēr degs kaisles un mīlestības liesma!

31.01.2023 11:46:37
0
669

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem