Kāpēc vienatnē vari sasniegt orgasmu, bet ar partneri nē?

  • Kāpēc vienatnē vari sasniegt orgasmu, bet ar partneri nē?Kāpēc vienatnē vari sasniegt orgasmu, bet ar partneri nē?

Diemžēl seksologi teic, ka joprojām ir daudz tādu sieviešu, kam nu jau dzīves otra puse, bet orgasmu viņas vēl nav sasniegušas. Taču nekad nav par vēlu to iepazīt! Ja vēlies sasniegt orgasmu, nepaļaujies tikai uz partnera prasmi. Visticamāk, savu pirmo orgasmu tu sasniegsi masturbējot, taču tas nav vienīgais iemesls, kāpēc masturbācija ir nozīmīga — regulāri pašapmierinoties, tu iemācīsies orgasmu sasniegt vieglāk.

Kas ir tavā galvā? Ja tavas domas būs negatīvas un galvā iezagsies šaubas, piemēram, par to, cik pievilcīga tu esi un cik ļoti tu patīc savam partnerim, orgasms var iztrūkt. Zemūdens akmeņi. - Ko tu patiesībā domā par seksu? Un kāda ir tava pagātnes pieredze? Sasniegt orgasmu sievietes lielākoties iemācās masturbējot, sasniegt to varētu palīdzēt, ja no sākuma radīta īstā atmosfēra ar noskaņu veicinošiem produktiem

Sievietēm ir ļoti dažādi G punkta novietojumi, tas var atrasties diezgan tālu, tādēļ, visticamāk, ir bijušas grūtības ar tā sasniegšanu, iespējams, ka arī partnera izmērs vienkārši neļauj to aizsniegt. Ja ir radušās aizdomas, ka tas ir iemesls, nekautrējieties par to runāt un izmēģināt tam speciāli radītas uzmavas. Kā arī tas, vai jūs varēsiet sasniegt G punkta orgasmu ir atkarīgs no jūsu uzbudinājuma līmeņa, iespējams, tas nav pietiekami spēcīgs. Šādos gadījumos varam ieteikt izmēģināt stimulējošus uztura bagātinātājus, gan arī, pozai, ļoti iespējams, ir nepareizais leņķis. G punktu būs vieglāk atrast un stimulēt ar tam speciāli piemērotām rotaļlietām.

Kungi mēdz kļūt bažīgi, uzzinot, ka sirdsdāma alkst iegādāties kādu mantiņu intīmajām rotaļām. Tā vietā, lai uztrauktos par seksa rotaļlietas spējām, salīdzinot tās ar savu sniegumu guļamistabā, prātīgāk būs uzdāvināt mīļotajai kāroto. Padarot seksa rotaļlietu par savu sabiedroto un izmantojot tās priekšspēlē un seksa laikā, tu piepildīsi viņas fantāzijas un noteikti uzlabosi intīmos brīžus.

Daudzi pāri izmanto iespēju ar stimulatoru uzbudināt dāmas penetrācijas laikā. Tā ir ļoti veiksmīga kombinācija, jo lielākā daļa sieviešu nespēj sasniegt orgasmu bez klitora stimulēšanas. Nepievēršot pienācīgu uzmanību sievietes klitora stimulācijai, vairumā gadījumu penetratīvs sekss beigsies tikai ar vīrieša kulmināciju.

Iesācējiem rotaļlietu pasaulē noteikti iesakam izmēģināt mūsu top pāru rotaļlietas:

Kā arī vienmēr var lūgt padomu darbiniekiem, kuri ar to saskaras ik dienu un ar prieku jums palīdzēs, kā arī sniegs kvalitatīvas konsultācijas pa telefonu, ja esat izlēmuši iepirkties mūsu internetveikalā!

11.06.2021 12:23:09
0
800

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem