Klasiskie vibratori sievietēm

  • Klasiskie vibratori sievietēm

Klasiskie vibratori sievietēm

Klasiskie vibratori sievietēm ir falliskas formas. Tie ir īpaši radīti vaginālajam seksam un izraisa spēcīgus orgasmus. Šie vibratori tiek ražoti no dažādiem materiāliem un ir pieejami dažādās stingruma pakāpēs. Tie būs vienlīdz labi palīgi gan masturbācijai vienatnē, gan pāru intīmajās rotaļās.

Klasiskais vai tradicionālais vibrators ir mākslīgs falla imitators, kas radīts baudas gūšanai. Ārēji tas atgādina dzimumlocekli erekcijas stāvoklī, ieskaitot tā izliekumus un reljefu. Šī ir seksa rotaļlieta, kas īpaši paredzēta vaginālā seksa cienītājiem, taču piedāvā vairākus darbības režīmus. To iespējams izmantot dažādos veidos, līdz ar to tas lieliski iederas pāra intīmajā dzīvē.Kam ir vērts iegādāties klasisko vibratoru?

Iegādāties sieviešu vibratoru ir vērts dažādu iemeslu dēļ. Tas var kļūt par patīkamu dāvanu mīļotajai sievietei vai labai draudzenei. Atsauksmes par tiem atstāj ne tikai vientuļas sievietes, tas būs piemērots arī:

• Pāriem, kuri vēlas labāk iepazīt viens otru. Ar intīmās rotaļlietas palīdzību sievietei ir iespēja nodemonstrēt, kādi glāsti viņai vislabāk patīk. Skats, kā mīļotā sieviete masturbē, ir ļoti uzbudinošs un spēj dažādot ierasto tuvību.

• Pāriem, kur sieviete vēlas vairāk seksa nekā vīrietis spēj nodrošināt. Dažreiz vīrieša spēki izsīkst, un tad palīgā nāk seksa rotaļlieta. Tā palīdzēs dāvāt sievietei orgasmu jebkuros apstākļos.

• Vientuļām sievietēm, kurām nepieciešams izlādēt seksuālo enerģiju. Šis ir perfektais palīgs masturbācijā. Ar tā palīdzību orgasms var tikt sasniegts ļoti īsā laika posmā. Mainot režīmu, iespējams izjust dažādas emocijas, kas noteikti uzlabos garastāvokli un pašsajūtu. 

• Sievietēm, kas iepazīst savu ķermeni un vēlas palielināt sensualitāti. Tieši eksperimenti ar mākslīgu dzimumlocekli ļauj atklāt savas erogēnās zonas. Ar tā palīdzību iespējams dažādi iedarboties uz ķermeni un izbaudīt jaunas tā reakcijas. Labas kvalitātes intīmās rotaļlietas palīdz apzināties savas vēlmes, un tas ir pirmais solis ceļā uz vēl lielāku baudu attiecībās ar vīrieti.

• Sievietēm, kas apgūst erotisko meistarību. Vibratoru var izmantot savu intīmo zināšanu un prasmju uzlabošanai. Tā var iemācīties gan, piemēram, uzvilkt prezervatīvu, izmantojot muti, gan sasniegt tā saucamo “slapjo” orgasmu, gan citus paņēmienus, kurus ieteicams parādīt vīrietim tad, kad tie ir pilnībā apgūti.


Kā izmantot klasisko vibratoru sievietēm?

Klasisks vibrators ir falls ar iekšēju mehānismu. Tas var vibrēt dažādos ātrumos. Vēl tam var būt vairāki darbības režīmi, kuru laikā kustība notiek dažādos intervālos. Mainot režīmus un ātrumu, katru reizi var izbaudīt jaunas sajūtas.

Klasisko vibratoru ar motoriņu parasti ievieto makstī. Taču ieteicams sākt ar pieskārieniem citām ķermeņa daļām: krūtsgaliem, vēderam, gurnu iekšpusei. Tad - pāriet pie klitora un veltīt uzmanību šai jutīgajai zonai. Un tikai tad nodoties ierīces ievadīšanai ķermenī.


Ar klasisko vibratoru var veikt aktīvas vai lēnas, iekļūstošas kustības. Taču dažreiz pietiek vien ievietot ierīci un ieslēgt vibrāciju, lai sasniegtu orgasmu. Kā rīkoties katrā brīdī, sieviete izlemj pati. Taču, jo vairāk režīmu seksa rotaļlieta piedāvā, jo interesantāka ir tās izmantošana.


Lai intīmās rotaļlietas sniegtās sajūtas tiktu maksimāli izbaudītas, ieteicams iegādāties lubrikantu. Tas padarīs pieskārienus maigākus. Tas ir jo īpaši nepieciešams, ja sievietes dabiskā lubrikanta daudzums nav pietiekams.


Ir vērts iegādāties klasisko vibratoru, lai iepazītu jaunas sajūtas. Šīs intīmās rotaļlietas ražo daudzas kompānijas, un mūsu katalogā jūs atradīsiet labākos no tiem. Mēs esam atlasījuši lieliskas kvalitātes modeļus, kas ražoti no drošiem materiāliem. Arī mūsu piedāvātās cenas ir īpaši pievilcīgas!

07.10.2019 16:02:30
0
1340

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem