Klitora stimulators Satisfyer Pro 2

 • Klitora stimulators Satisfyer Pro 2

Satisfyer Pro 2 Vibration

Slavenība vakuuma stimulatoru vidū Satisfyer Pro 2 tagad pieejams jaunā formā, taču galvenais - ar jaunām funkcijām, kas paildzina un pastiprina sajūtas, ko tas sniedz! 

Satisfyer Pro 2 Vibration ir klitorālais stimulators ar dubultu iedarbību, kas viegli iekaros jebkuru sievieti un garantēs tai neaprakstāmu baudu. Tas strādā maigi, taču pārliecināti, stimulē ar vakuuma un vibrācijas palīdzību, līdz ar to izmantošanas sniegtās sajūtas gandrīz nav iespējams atšķirt no prasmīgiem orālajiem glāstiem.

Tā ir pārdomāta, absolūti droša, kvalitatīva intīmā rotaļlieta, kurai noteikti jābūt katras sievietes, kas rūpējas par savu veselību un labsajūtu, īpašumā. Satisfyer Pro 2 Vibration palīdz sasniegt augstāko baudas punktu neatkarīgi no tā, kam tas tiek izmantots: lai noskaņotos seksam, uzbudināšanai, masturbēšanai vienatnē, stimulējot tikai klitoru un kaunuma lūpas vai kā patīkamu papildinājumu tradicionālajam seksam ar partneri.


Kādēļ izvēlēties Satisfyer Pro 2 Vibration?

Stimulators Satisfyer Pro 2 Vibration ir rotaļlieta, kurai nav analogu. Tā uzbudina, masē nervu galus, kas atrodas klitorā (vai citās jutīgās zonās) bet fiziskiem pieskārieniem, tādēļ Satisfyer lietošana neizraisa pieradumu, jutīguma mazināšanos vai diskomfortu. Bezkontakta tehnoloģija ir spēcīgu un vairākkārtīgu orgasmu pamats, kas bieži vien nav sasniedzami tām sievietēm, kas izmanto tradicionālos vibratorus un citas rotaļlietas.


Starp citām šīs klitorālās rotaļlietas priekšrocībām varam minēt šādas:

 • Iespēja izmantot vibrāciju reizē ar vakuumu vai tā vietā. Šī funkcija ir radīta eksperimentiem, režīmu un stimulācijas veidu savstarpējai maiņai, vēl jutekliskākam seksam un spēcīgākiem orgasmiem.
 • Patīkams un grezns izskats. Pārdomātas detaļas: rotaļlieta ērti ieguļ plaukstā un neizslīd no tās stimulācijas laikā, pogas atrodas ērtā vietā, nodrošinot vieglu un intuitīvu ierīces vadāmību. Silikona uzgalis ir viegli noņemams.
 • Drošība. Satisfyer Pro 2 Vibration nevar izsaukt alerģisku reakciju, jo tā izgatavošanā izmantoti ekoloģiski tīri materiāli, kas ir atļauti izmantošanai medicīniskos nolūkos, kā arī nesatur agresīvas vielas, piemēram, ftalātus un toksīnus.
 • Komplektā ir viss, kas nepieciešams darbam ar šo intīmo rotaļlietu: instukcija, garantija, USB lādētājs.
 • Satisfyer Pro 2 Vibration ir iebūvēti divi jaudīgi motoriņi, kas darbojas gandrīz bez skaņas, lai nenovērstu uzmanību no delikātā procesa, ļaujot parūpēties par savu labsajūtu visnegaidītākajās vietās. To palīdz nodrošināt arī iekārtas kompaktais izmērs.
 • Iebūvētā baterija darbojas līdz 30 minūtēm bez pārtraukuma, savukārt pilnīgai tās uzlādei nepieciešamas vien 2.5 stundas. Ar šādu darbības laiku pietiek, lai sasniegtu vairākus spēcīgus orgasmus, veiktu patīkamu intīmo muskuļu treniņu, uzlabotu asinsriti, kā arī veikt profilaksi pret iekaisumiem.

 

Bezkontakta stimulācijas efektivitāte jau ir pierādīta! Statistika liecina, ka orgasmu sasniedza 100% sieviešu, kas testēja šo ierīci (pētījumā nepiedalījās sievietas, kas cieš no fizioloģiskām problēmām, kuras izraisa frigiditāti).


Satisfyer Pro 2 Vibration īpašības

Satisfyer Pro 2 Vibration ražotājs ir vācu kompānija Satisfyer. Tā ir plaši pazīstama pateicoties savai revolucionārajai bezkontakta stimulācijas tehnoloģijai (Airpulse). Jaunās paaudzes intīmās rotaļlietas parametri:

 1. Materiāls: medicīniskais silikons, ABS plastmasa;
 2. Garums: 16.5 cm;
 3. Diametrs: 4.6 cm;
 4. Noņemams uzgalis;
 5. Vibrācijas režīmu skaits: 10;
 6. Vakuuma stimulācijas režīmu skaits: 11.

Satisfyer Pro 2 Vibration ir ūdensizturīgs, līdz ar to ir iespējams gūt vēl neparastākas sajūtas, izmēģinot tā darbību vannā vai dušā.


Klitorālā orgasma sasniegšana

Klitorālais orgasms atšķiras no vaginālā orgasma pēc sajūtām, taču seksa laikā tiek sasniegts daudz retāk tādēļ, ka tradicionāla seksa laikā klitors parasti netiek pietiekami stimulēts. Rezultātā daudzas sievietes to sasniedz tikai papildu stimulačijas rezultātā, bet dažas nesasniedz vispār.

Satisfyer Pro 2 Vibration viegli atrisina šo problēmu, ļaujot izbaudīt pilnu emociju, ko sniedz prasmīgs orālais sekss, spektru. Tas atklāj sievietei jaunu baudas pasauli, palīdz uzlabot jutīgumu un palielināt seksualitāti!


Rotaļlietas kopšana

Noņemamais uzgalis un gludais bezporu materiāls padara stimulatora tīrīšanu elementāru. To jāmazgā zem tekoša ūdens ar pH neitrālām ziepēm bez abrazīvām daļiņām, kas varētu bojāt stimulatora uzgaļa silikona virsmu. Tāpat iespējams izmantot arī speciālus tīrīšanas līdzekļus, kurus iespējams iegādāties mūsu internetveikalā.

Satisfyer Pro 2 Vibration  ir revolucionāra intīmā rotaļlieta, patiess jauninājums seksuālās labsajūtas iekārtu tirgū, un tā izmantošana garantēti noslēgsies ar spēcīgu orgasmu. Ļaujiet sev to baudīt atkal un atkal: iegādājieties Satisfyer Pro 2 Vibration mūsu SuperStar intīmpreču veikalā!


Populārākais produkts no Satisfyer ir šeit:  Satisfyer Pro 2 Next Generation

Visi produkti no Satisfyer ir šeit: Visi produkti Satisfyer


05.11.2019 12:01:29
0
1408

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem