Lubrikanti orālām seksam

  • Lubrikanti orālām seksam

Spreji un gēli orālam seksam

Orālais sekss – tas ir lieliski. Daudziem cilvēkiem, minets nav vienkārši seksuāla sajūta, sava dzimumlocekļa izskats, kas izzūd partneres mutē, var sagādāt ne mazāko baudu, nekā no šī procesa sajūtas.  Kaut gan arī ilgots, dažreiz orālais sekss var būt nepatīkams. Ģenitālie izdalījumi mutē – nav labākais dienas ēdiens, taču dažiem cilvēkiem tie var izraisīt nelabumu. Tiem, kas samierinājās ar garšu, vemšanas reflekss var neļaut norīt dzimumlocekli tik dziļi, kā gribas partnerim.

Pateicoties gēliem un sprejiem, kuri uzlabo garšu, orālais sekss būs jautrāks un garšīgāks. Izmantojiet šos mazos palīgus un sāciet laizīt – Jūsu mēlīti neapturēs. Vislabāk nodarboties ar orālo seksu pēc siltās, atslābinošās dušas, kad Jūsu partneris smaržo ar svaigumu un eksotisko aromātu. Nolieciet viņu uz muguru, uzklājiet aromatizēto gēlu orālam seksam uz viņa penisu un maigi pamasējiet. Spreju un gēlu vairākums orālam seksam var izmantot kā smērvielu vai masāžas eļļu. Piliniet pa vienam pilienam uz katru partnera erogēno zonu un vadiet ar meli no viņa kakla tieši līdz dzimumloceklim. Ievelciet sēkliniekus ar muti, un pakutiniet tos ar meli, un pēc tam pārnesiet glāstus uz galviņu un kārtīgi to aplaiziet. Lai Jūsu partneris no sten no baudas, kamēr orgasma vilnis nepārklās viņu pilnīgi.

Ja Jūs atzistāt par labāku orālos sakarus, iesmidziniet mutē jutīgumu samazinošo spreju orālajam seksam, lai vemšanas efekts nebūtu aktīvs. Plaši atveriet muti un ļaujiet partnerim „iebāzt” pašā kaklā. Ja gribas daudz asākās sajūtas – ielieciet vibratoru sev vagīnā vai anusā, vienlaicīgai vairāku erogēno zonu stimulēšanai. Jo dziļāk iekļūs Jūsu partneris, jo stiprāka būs viņa erekcija. Atšķirībā no citām seksuālām praksēm, orālais sekss paredz parādu „atmaksu” – par minetu nāksies norēķināties ar kunilingu, toties Jūsu partnere atmaigs no baudas. Izpletiet viņai kājas un uzklājiet sasildošo, aromatizēto gēlu uz klitora kapuci un uz kaunuma lūpām. Aktivējiet savas artistiskās spējas, uzsmērējiet ar sasildošo gēlu viņas pupas un paspēlējiet ar tām ar savām lūpām. Kairiniet un glāstiet viņas erogēnās zonas, bet līdz zināmam laikam nepieskarieties viņas makstij. Un, kad viņa būs neprāta robežā no baudas, sāciet glāstīt viņas klitoru ar mēli. Izpletiet viņas lūpas un ielieciet savu silto, mitro melīti viņas intīmā caurumiņā. Sieviešu orgasms rodas klitorā, tātad piespiediet viņu kliegt no orgasma!

Orālo seksu praktizē pāris ar augstu tuvības līmeni starp partneriem – tas simbolizē pieķeršanos un uzticību. Orālais sekss nozīmē, ka partneris pieņem Jūs visos aspektos – fiziskajā, mentālā un garīgā. Tas viņiem, visa Jūsu būtība, kā erotiskā konfekte, kas sagādā viņiem baudu, bet gēlu un spreju lietošana orālajam seksam padara konfekti vēl garšīgāku.

Izvēloties sprejus un gēlus orālam seksam, ir jāpievērš uzmanība dažiem momentiem, lai pievienotu pipariņus jūsu gultas spēlēm.

Spreju un gēlu izvēle orālajam seksam

Izvēlies aromatizētāju

Spreji un gēli orālam seksam ražo ar dažādiem aromatizētājiem, lai piešķirtu maigo garšu, piemēram, zemeņu, vaniļa, piparmētras, apelsīnu, šokolādes, banānu garšu utt. Ja nolēmāt rīkot degustāciju, tad sāciet ar savu mīļāko garšu. Ja Jūs praktizējat orālo seksu prezervatīvā, tad izraugiet prezervatīvus un tādas krāsas lateksa salveti, lai tas atbilstu garšai. Piemēram, dzeltena derēs banānu garšai, bet sarkanā – zemeņu garšai. Lai spēles iedvesmo.

Kādas sajūtas gribas?

Spreji un gēli orālajam seksam piedāvā dažādus efektus, piemēram, ierosinošs, vai otrādi, jūtīgumu samazinošs, dziļai iekļūšanai un kakla stimulēšanai. Var būt sasildošie, atvēsinošie, kā arī ar nokniebšanas efektu, kuri pastiprina sajūtas un palielina baudu no katras iekļūšanas. Līdzekļi, kuri samazina mutes dobuma jūtīgumu, palīdzēs Jums ciest „dziļās rīkles” efektu. Pastāv līdzekļi mutes atsvaidzināšanai pēc orālā seksa. Pamēģiniet lietot līdzekļus vienlaikus ar dažādiem efektiem un baudīt erotisko neprātu.

Saderība ar prezervatīviem 

Ja Jūs praktizējat orālo seksu ar prezervatīvu, tad pievērsiet uzmanību spreju un gēlu saderīgumam ar prezervatīvu un lateksa salveti. Sprejs un gēli orālajam seksam var būt uz ūdens vai eļļas bāzes. Tie, kuri uz ūdens bāzes, tiek viegli nomazgāti ar ūdeni un ir saderīgi ar prezervatīviem no jebkuriem materiāliem un ar lateksa salvetēm. Spreji un gēli uz eļļas bāzes sagrauj lateksu, tātad Jūs nebūsiet aizsargāti pret infekcijām, līdzīgām herpesam, hepatītam A un B, kuri tiek orāli nodoti.

Piesardzības līdzekļi

Spreji un gēli orālajam seksam var būt par neaizvietojamiem palīgiem seksuālām spēlēm, bet tos nevar lietot kā vaginālās smērvielas seksa laikā. Tie satur glicerīnu vai sorbitolu – saldas piedevas, kuras pievieno garšas īpašības. Cukurotie savienojumi var izraisīt vagīnas kairinājumu un palielināt piena sēnīšu risku sievietēm.

Izvairīties no preparātiem, kuru sastāvā ir metilbarabēns un konservanti uz propilparabēna bāzes, daudz pazīstamāki, kā parabēni. Kad tie uzsūcas ādā, tad sašķeļas krūtī un olnīcās, un tādēļ tos uzskata par sieviešu krūšu un olnīcu vēža izraisošiem faktoriem.

Orālais sekss ar cukura apvalku var būt ierosinoši dievišķīgs. Padariet par daudzveidīgu savu dzīvi ar orālā seksa sprejiem un gēliem no interneta veikala Superstar.lv. Novājiniet vemšanas efektu ar sprejiem, kuri samazina jutīgumu. Pamēģiniet orālo seksu ar banānu, šokolādes, vaniļa un citu garšu. Aplaiziet un pasūciet sava partnera ādu, lai viņš eksplodēs no lieliskā orgasma. Ja ir pareiza prakse, tad orālais sekss nostiprinās pieķeršanos un uzticību Jūsu attiecībās. Superstar.lv piedāvā plašu spreju un gēlu izvēli neaizmirstamam un erotiskam orālajam seksam. Viliniet, kairiniet un sagādājiet saldo baudu savam partnerim ar sasildošiem, atvēsinošiem un durstošiem orālā seksa sprejiem un gēliem. Tādu spreju un gēlu vairākums ir fasēti neievērojamās pudelītēs, kuras var iepakot kopā ar ādas kopšanas līdzekļiem, lai pat ceļojumā nepalaistu garām gadījumu spēlēt „ādas flautu”. Padariet Jūsu orālo seksu patīkamu pēc garšas, ar orālā seksa spreju un gēlu kolekciju no mūsu interneta veikala. Mēs ar prieku piegādāsim Jūsu pasūtījumu pie Jūsu durvīm – anonīmi un necaurspīdīgajā iepakojumā.

25.10.2019 18:17:24
1
1755

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem