Lūpu masāžas komplekts ar spalviņu=veids kā iepazīt partnera un savas erogēnas zonas

  • Lūpu masāžas komplekts ar spalviņu=veids kā iepazīt partnera un savas erogēnas zonas

Šodien apskatīsim vēl vienu ‘’LIGHT’’ kategorijas pērli… 

ORGIE Sexy Therapy lūpu masāžas komplektu ar spalvu.


Kas ir lūpu masāža (jāmasē lūpas vai jāmasē ar lūpam… ?), kā to veikt un kāpēc komplektā ir iekļauta spalva un kas ir pudelītē?


SPOILERIS – rakstā būs pamācība, kā pielietot šo komplektu lai maksimāli izbaudītu procesu un iegūtu jaunas zināšanas par savām un partnera erogēnajām zonām.

Tātad… Orgie Sexy Therapy lūpu masāžas komplekts:

Komplekti saldajām spēlēm ir iepakoti augstās kartona kastēs. Iekšā ir īsta spalva! Vieglā spalva ir paredzēta, lai papildinātu glāstus ar eļļu, ienesot procesā jutekliskas, kārdinošas un aizraujošas sajūtas.

Pati eļļa ir sildoša un iepakota skaistā, smagā pudelē ar korķītī. Korķis un pudelītes kakla daļa ir iepakoti biezā plēvē lai neiztecētu.

Eļļa ir tonēta, taču uz ādas tā neizskatās tik neona kā pudelītē. 

To ir viegli nomazgāt pat ar tīru ūdeni, labi izmazgājas arī no drēbēm, un tas ir svarīgi, jo spēlēsi saldas spēles uz kādas mīkstas virsmas, kas, iespējams, būs jānomazgā. Eļļa žūstot, nav lipīga.

Vienīgais, visticamāk, nav vērts eksperimentēt ar baltu apģērbu.

Patēriņš ir ļoti ekonomisks, pat ja lej daudz.

Šī patiesībā nav eļļa, vairak želeja vai šķidrums: Glicerīns (glicerīns), propilēnglikols, ūdens (Aqua), nātrija benzoāts, smaržas (aromāts), nātrija saharīns, CI 14700 (FD&C sarkanais Nr. 4) 

Saldās krāsas glicerīns ar propilēnglikolu, rada siltuma efektu. 

Ieteikums -

Vissvarīgākais ir pēc lietošanas pudelīti labi aizvērt. Kakla iekšpuse kļūst ļoti slidena, un korķis ir gluds un var slīdēt uz augšu un atvērt pudeli. 

Komplekts zemene – atgādina pēc garšas zemeņu konfektes - saldas, ar dabīgu ogu sulu, ābolu variants būs ar ķīmisko noti, cukurvate Jūs iepriecinās ar savu saldumu. Ja jūs apēdat pārāk daudz, garša var būt nedaudz rūgta

Spēcīgākais termiskais (sildošais) efekts rodas, ja uzklājat eļļu uz ādas un pēc tam sasildīt to ar savu silto elpu, mazāk - skūpsta laikā. 

Var uztaisīt masāžu, un tad vienkārši uzgulties partnerim virsū (protams, bez drēbēm), tad būs karsti. Burtiski un tiešā nozīmē! 

Starp citu, gribu atzīmēt, ka, lai arī pudeles kakliņš nav diez ko šaurs, pateicoties eļļas konsistencei, pat apgriežot atvērto pudeli otrādi, viss neizlīs, skaisti tecēs ārā. 

Iepakojumā ir arī "ceļvedis" , kas palīdzes palielināt karsto vakara scenāriju skaitu un var kļūt par nelielu galda grāmatiņu ikvienam pārim, kurš cenšas viens otru iepriecināt un pārsteigt! Latviešu valodas diemžēl ceļvedī nebūs, tāpēc droši izmantojiet šo rakstu vai vadāmies no ceļvedī piedāvātajām valodām kā angļu utt. 

Ieteikumus no ceļveža var atkārtot ne tikai ar šo eļļu, tāpēc ieskatieties, te noteikti būs lietas kas Jums noderēs!

Pirmais solis -

Palūdziet savam partnerim apgulties uz muguras un aizsieniet viņam acis, tas palīdzes asāk just katru pieskārienu. 

Paņemiet spalvu rokā un sāciet spēli: 

lēnām pārlaidiet spalvu pāri partnera sejai un kaklam, pēc tam virzieties uz pleciem un krūtīm. Uz viņa ķermeņa zīmējiet viļņus, līnijas vai "karstas" frāzes. Pavadiet spalviņas kustību ar elpu un viegliem skūpstiem. Pievērsiet īpašu uzmanību vēderam: vispirms uzzīmējiet uz tā lielus, pēc tam mazākus apļus. 

Padoms: kustībām jābūt maigām, lēnām un stimulējošām. 

Šis ir pirmais solis, vieglākais no visa scenārija.

Otrais solis - 

Zīmējiet ar spalvu ari intīmas vietās, lai padarītu savu partneri laimīgu. Dodieties lejā pa ķermeni, līdz sasniedzat kājas. Paņemiet Sexy Therapy eļļu un piliniet to uz kājām, viegli noskūpstiet viņas un masējiet ar mēli (protams, ja jums tas patīk, kāju vietā var izvēlēties arī rokas, pieliekam savu fantāziju klāt!)

Padoms: atrodiet punktu uz pēdas, tas atrodas starp pēdas lielajiem un mazajiem bumbuļiem. Viegli nospiediet uz to ar mēli vai pirkstu. Šis mazais triks palielinās seksuālo uzbudinājumu.

Ir vērts mēģināt mest malā aizspriedumus un izbaudīt procesu. 

Ieteikums - Pirms šādas masāžas abiem jāiet dušā. 

Trešais solis - 

Uzklājiet eļļas pilienus uz dažādām ķermeņa daļām, atzīmējot vietas, kuras masēsiet. Kad "skūpstu karte" ir gatava, pārejiet pie skūpstiem. Pacelieties no pēdām līdz ceļiem un augstāk, skūpstiet augšstilba iekšējo pusi, līdz sasniedzat intīmo vietu.

Padoms: skūpstīšanās eļļu labāk neizmantot kā klasiskajā masāžā, smērējot visā ķermenī.

Šo eļļu var droši uzklāt ar uz intīmo zonu gļotādas, kur, starp citu, tā silda vairāk nekā uz ādas.

Ceturtais solis –

Ielejiet lielu daudzumu eļļas partnera intīmajā zonā un ieslēdziet fantāziju ar pilnu jaudu: jūsu uzdevums ir nogādāt vīrieti/sievieti līdz orgasmam. Kad viņš/viņa sasniedz kulmināciju, neapstājieties un turpiniet viņu glāstīt un skūpstīt.

Padoms: pārbaudiet ķermeņa daļas, piemēram, deguna galu, zodu vai pieri. Uzticieties savai intuīcijai un vērojiet partnera reakciju, lai atrastu pēc iespējas vairāk erogēno zonu.

Tas būs interesanti pāriem, kuri tikko sākuši intīmas attiecības vai nav pieraduši apspriest savas jūtas gultā. Vēlāk to var pārrunāt, kas Jums, viņam/viņai patīk vairāk un cik ļoti.

Kā dažādot prelūdiju, izmantojot lūpu masāžas tehniku

Skūpstīšanās eļļu var izmantot ne tikai erotiskajai masāžai, bet arī aizraujošai priekšspēlei. Mēs esam sagatavojuši vairākus scenārijus, kas palīdzēs jums biežāk eksperimentēt.

Vērtējums

Aizsieniet partnerim acis un iezīmējiet dažādas viņa ķermeņa daļas ar masāžas eļļu. Sāciet masēt viņu ar lūpām vai mēli. Lūdziet vīrieti/sievieti novērtēt katru «skūpstu» skalā no nulles līdz desmit. Šis scenārijs parādīs mīļotā cilvēka erogēnās zonas un iemācīs Jūs viņu ātri uzbudināt.

Es gribu būt kā tu

Uzklājiet Sexy Therapy Oil uz vietām, kas jums patīk, un glāstiet savu partneri tā, kā vēlaties. Pēc tam mainiet lomas. Tādā veidā Jūs labāk uzzināsit viens otra intīmās intereses.

Vēlmju piepildījums

Uzlejiet masāžas eļļu uz jebkuras ķermeņa daļas un lūdziet partnerim to noskūpstīt vai samīļot ar mēli. Kad jūsu vēlme ir izpildīta, mainieties ar vietām. Tādējādi jūs varēsiet viens otram parādīt savas preferences spēles formā.

Ir vērts izmēģināt ceļvedi, un masāža patiešām kļūs interesanta un neaizmirstama. 

Izdomājiet jebkurus scenārijus, un Orgie Lips Massage komplekts saldajām spēlēm padarīs katru no tiem īpašu.

Jau pavisam drīz Ziesmassvētki, Jaunais gads un 14. februāris, tāpēc ieskataties, iespējams, šis komplekts kļūs par ideālu dāvanu Jums un Jūsu partnerim!

Ja Jums iepatikas ideja par zīmešanu uz mīļotā ķermeņa -

Klikšķiniet ŠEIT un iepazistieties ar mūsu rasktu par Shunga ēdamo ķermeņa krāsu ar otu.

Nekad nav par vēlu iepriecināt un pārsteigt!!!

06.12.2022 15:22:30
0
367

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem