Biksītes ar vibrāciju

  • Biksītes ar vibrāciju

Vibrobiksītes

Sievietei ir tiesības baudīt orgasmu, kad un cik daudz vien viņa vēlas, bet, lai tā būtu, ir vai nu nepārtraukti jābūt ar vīrieti, vai nepārtraukti jāmasturbē, bet neviens no abiem šiem variantiem nav vienmēr iespējams. Ko darīt, ja gribas gūt baudu visu laiku? Nopirkt vibrobiksītes! Šo pirkumu jūs nekad nenožēlosiet, jo turpmāk tikai jūs būsiet pilnīgi atbildīga par saviem orgasmiem!


Kas ir vibrobiksītes?

Biksītes ar vibratoru sievietēm ir pikants garderobes elements, kas paredzēts ekskluzīvi dāmām. No skata tās izskatās kā visparastākā apakšveļa, taču kājstarpes zonā šajās biksītēs ir iebūvēts vibrējošs elements. Protams, izņemot jūs, par to neviens neuzzinās. Velciet šo veļu, lai gūtu baudu jebkurā vietā un laikā - darbā, randiņa laikā, ceļojumos, - un izdzīvojiet visspilgtākos orgasmus! Jūs varat izstāstīt par to, kādas biksītes esat uzvilkusi, savam partnerim, lai viņu iekārdinātu. Biksītes ar vibrācijas palīdzību maigi stimulēs klitoru, dāvājot neticamas sajūtas.

Šis apakšveļas veids jo īpaši patiks vientuļām dāmām, kurām nav pastāvīga partnera un līdz ar to iespējas vienmēr apmierināt savu seksuālo apetīti. Tomēr arī tās sievietes, kurām ir partneris, novērtēs šo atklājumu, jo to iespējams izmantot gan tad, kad partneris nav blakus, gan priekšspēles laikā. Atsauksmes par vibrobiksītēm sievietēm liecina, ka dažus modeļus var pat atstāt uzvilktus seksa laikā, jo tiem kājstarpes apvidū ir īpašs izgriezums, kas ļauj partnerim iekļūt sievietē. Tālāk jūs uzzināsiet vairāk par to, kādi mēdz būt vibrobiksīšu veidi.


Kādi ir vibrobiksīšu veidi?

Tonga biksītes ar pērlītēm. Šādiem modeļiem parasti ir augstas sānu lencītes, kā arī tie atklāj skatam dibenu un gurnus. Tiem nav vibrācijas funkcijas, taču dzimumorgānu apvidū biksītēs ir izvietotas pērlītes, kas lieliski stimulē klitoru. Bieži vien komplektā ar šādām biksītēm ir arī kompakts vibrators, ko iespējams izmantot gan masturbēšanai vienatnē, gan intīmām rotaļām pārī.

Vibrējošās tonga biksītes. Modelis griezuma ziņā ir tāds pats, kā iepriekš aprakstītais, taču ar iebūvētu vibrolodi, kas izvietota īpašā biksīšu kabatiņā klitora zonā. Šie modeļi pilnībā aizklāj dzimumorgānus.

Stringi ar vibratoru. No skata tie ir visparastākie stringi, kas izceļ gurnus. Tie var būt ar paaugstinātu vai pazeminātu jostasvietu. Taču arī šī modeļa noslēpums ir iebūvētā vibrolode, kas sniegs jums tik daudz orgasmu, cik vien pati vēlēsieties.

Biksītes ar vibrolodi. Kārdinoša veļa, kas piesedz dibenu un no skata ir pavisam pieklājīga, pat nevainīga, taču ar tās palīdzību jūs varat izbaudīt neskaitāmus orgasmus.

Vibrobiksītes ar tālvadības pulti. Šim modelim komplektā nāk īpaša pults, kas ļauj mainīt vibrācijas ātumu un intensitāti. Vadīt šādas biksītes var vai nu sieviete pati, vai nodot pulti gādīgajās vīrieša rokās, pārvēršot to par aizraujošu spēli abiem.

Lai vibrobiksīšu ar tālvadības pulti izvēle nepārvērstos par laikietilpīgu procesu, uzreiz izmantojiet internetveikala piedāvāto preču filtru. Jūs varat izvēlēties jūs interesējošo krāsu, izmēru - S, M, L, kāds vien jums ir nepieciešams. Protams, pievērsiet uzmanību arī materiālam. Mežģīnes, spandekss, āda, poliesters - visi šie materiāli izskatīsies erotiski uz jūsu auguma.


Kā izmantot vibrobiksītes ar tālvadības pulti?

Kopumā šādas veļas izmantošana neatšķiras no parastās veļas; vienīgā atšķirība ir tas, ka tā jums dāvās tik orgasmus, cik vēlēsieties. Protams, biksītes vēlams vilkt uz tīra ķermeņa. Tas ir vairāk komforta jautājums: ir daudz patīkamāk gūt baudu zinot, ka ķermenis ir tīrs.

Pasūtīt biksītes ar vibrāciju var ne tikai personīgās baudas gūšanai, bet arī pāru rotaļām priekšspēles laikā. Ļaujiet partnerim novilkt no jūsu auguma visas drēbes, izņemot šīs biksītes, un ļaujiet viņam vērot, kā jūs vienu pēc otra sasniedzat orgasmus bez viņa palīdzības. Šāds skats ir neticami uzbudinošs.

Vēl viens praktiskas dabas padoms: pat, ja jūs apmierina tālvadāmo vibrobiksīšu cena un citas īpašības, nav vēlams tās nēsāt uzvilktas visu dienu. Jūs nemitīgi jutīsieties uzbudināta, kā arī diez vai ir vēlams sasniegt orgasmus kādas svarīgas sapulces laikā, kaut arī, iespējams, dažas dāmas to novērtēs.

Par vibrobiksīšu cenu mēs pastāstīsim vairāk nākamajā sadaļā. Vēlamies atgādināt, ka tā tomēr ir apakšveļa, līdz ar to tai nepieciešma rūpīga kopšana. Pirms mazgāšanas izņemtiet no tām vibrolodi, savukārt mazgāt biksītes ieteicams ar rokām.

 

Kā izvēlēties labāko modeli?

Atcerieties, ka labākais ir tas, kas patīk tieši jums. Nav vērts veikt šādu pirkumu tikai tādēļ, ka draudzene tā teica. Vispirms apdomājiet šo biksīšu nēsāšanas jēgu un priekšrocības. Ja šāda masturbēšanas metode jums nav pa prātam, diez vai tas būs jums piemērots pirkums. No otras puses, iegādājoties šādu veļu, jūs varēsiet pārvērtēt savus uzskatus un atklāt jaunus baudas apvāršņus!

Pirms iegādāties vibrobiksītes ar tālvadības pulti, precīzi noskaidrojiet savu izmēru, jo baudas gūšanu var traucēt neatbilstošs izmērs, piemērams, ja iegādātās vibrobiksītes jums ir par mazu. Iesaistiet izvēles procesā savu partneri. Iespējams, jūs nolemsiet iegādāties biksītes ar izgriezumu, kas ļaus jums vienlaicīgi baudīt gan stimulāciju, gan falloimitatora sniegtās sajūtas.


Sieviešu vibrobiksīšu cena ir ļoti pieņemama, kas ir visnotaļ iepriecinoši!


04.11.2019 17:01:45
0
1532

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem